ZO Leśna Wola 22-24 kwietnia 2022

WYNIKI ZAWODÓW 

Podium konkursy Grand Prix ZO 24/04/22

 

1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS  JKS Pogórze  0/0 44,57s 

2m. Magdalena Piksa  MILOW PROVA  Vento Jumping Team  0/0 45,30 s

3m. Szymon Najdzionek  CHUPA CHUPS BS KS Sentio Equestrian  0/4 46,48s 

 

 

ZO - B 1* oraz ZR-B  Leśna Wola, 22-24.04.2022

 

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

3R - L - ZR - zwykły, art.238.2.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 54,08  
2 ODYS Rzepecka Wiktoria (J.2006) KJ Facimiech 0 55,56  
3 DE FACTO Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 56,09  
4 CAN TABILE MK Witta Patrycja KJ Facimiech 0 56,90  
5 BUNGEE Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim 0 56,94  
6 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin 0 61,03  
7 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 61,61  
8 DJERBA Bisaga Justyna KJ Facimiech 0 62,01  
9 I'M THE BOSS W Witta Patrycja Kj Facimiech 0 62,20  
10 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 62,94  
11 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 63,78  
12 SEPIA Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola 0 63,88  
13 KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 0 64,18  
14 BRENNA Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 64,57  
15 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 0 64,59  
16 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 64,73  
17 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 65,14  
18 JOHNY WALKER Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 0 65,17  
19 VIVANT Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 65,29  
20 NICEA Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global 0 65,62  
21 DANZA II Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 65,79  
22 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 0 65,92  
23 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 66,03  
24 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 66,12  
25 SARANNAH Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 66,16  
26 REWENA Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 0 67,08  
27 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 67,09  
28 KOLIBRA Radwańska Inga (J.2004) UKJ Lalin 0 67,16  
29 PARIS D'OR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 67,22  
30 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 69,15  
31 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 69,39  
32 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 69,46  
33 BOLOGNA Popiół Małgorzata (JM.2009) LZJ Drama Zbrosławice 0 69,55  
34 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 0 69,56  
35 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 0 69,63  
36 KENZO CONNECT Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 69,73  
37 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 69,81  
38 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 0 69,96  
39 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 69,99  
40 ALFREDO ALFARVAD Z Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice 0 70,47  
41 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 70,57  
42 JAMES.R Skonieczna Natalia (J.2005) Klub Jeździecki Rock Horses 0 70,58  
43 BELLA Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 70,60  
44 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 70,80  
45 BAR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 70,95  
46 FINE LINE Stanowska Karolina (J.2005) WLKS Krakus Swoszowice 2 72,16  
47 LINDE KG Plewa Tomasz KJ leśna wola 2 72,42  
48 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 2 72,48  
49 RICO VD BISSCHOP Zięba Józef KS Team Rancho Pcim 2 72,49  
50 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 2 72,71  
51 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 2 72,77  
52 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 2 72,89  
53 MY LADY Pawłowska Julia - 2 72,92  
54 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 3 73,26  
55 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 3 73,38  
56 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 3 73,43  
57 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 3 73,64  
58 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin 4 56,15  
59 DAGOBERT Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 4 60,16  
60 ELIOT Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola 4 65,11  
61 COOL DOLLAR Mroczek Julia KJ Rock Horses 4 66,78  
62 DABLIN W Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola 4 69,24  
63 ARON Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 4 70,04  
64 BAMAKO PA-BO-MA Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 4 74,75  
65 DRAKO Gardulski Karol KJ Facimiech 6 72,64  
66 RINGO STAR Plewa Tomasz KJ leśna wola 6 76,29  
67 CAPITANO Przybylski Łukasz BPK 6 76,42  
68 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 7 73,09  
69 SINGULORD SAPHIR Nowak Anna KJ Facimiech 8 61,88  
70 ORCHIDEA Rybkowska Martyna (J.2005) WKJ Lublin 8 74,33  
71 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK 8 78,04  
72 ANJO DIAMOND RAVER Gardulski Karol KJ Facimiech 8 78,07  
73 SANT CLINTON K Weremczuk Szymon WKJ Lublin 8 78,14  
74 ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 9 79,46  
75 PALMA Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 10 80,27  
76 DOMINANTA Z Duszkiewicz Gabriela KJ Stajnia Jaślany 11 78,00  
77 A - CATCH ME IF YOU CAN Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 15 81,86  
78 CHAMPAGNE DE TALMA Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 19 89,44  
79 BUSTINOV Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 23 89,92  
80 KIMBERLEY HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 27 89,83  
81 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 34 100,31  
82 CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) JKS Pogórze 52 106,28  
  LORO BLUE Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi ELI    
  DOLGANO Niemczyk Weronika (J.2005) Kj Facimiech ELI    
  NEMIROFF Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin ELI    
  OSTIANA Apanasewicz Weronika (MJ.2001) OJK Barcice ELI    
T ELIOT Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola 0 63,25  
T SEPIA Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola 0 63,85  
T KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 65,95  
T ODYS Rzepecka Wiktoria (J.2006) KJ Facimiech 0 67,11  
T CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) JKS Pogórze 0 67,32  
T PALMA Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 0 67,90  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 0 69,20  
T DABLIN W Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola 0 70,18  
T DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 0 70,49  
T B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK 0 70,72  
T COOL DOLLAR Mroczek Julia KJ Rock Horses 0 70,94  
T PARIS D'OR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 1 71,22  
T KOLIBRA Radwańska Inga (J.2004) UKJ Lalin 1 71,62  
T REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 2 72,03  
T AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 3 73,96  
T JOHNY WALKER Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 4 64,08  
T REWENA Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 4 65,46  
T DJERBA Bisaga Justyna KJ Facimiech 4 65,55  
T A - CATCH ME IF YOU CAN Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 4 66,15  
T KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 66,52  
T COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 4 68,89  
T K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 70,05  
T ARON Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 5 71,31  
T SANT CLINTON K Weremczuk Szymon WKJ Lublin 5 75,80  
T ORCHIDEA Rybkowska Martyna (J.2005) WKJ Lublin 6 72,61  
T DANZA II Plewa Tomasz KJ leśna wola 6 76,24  
T CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 6 76,72  
T DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 6 76,78  
T MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 7 73,44  
T KIMBERLEY HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 7 73,53  
T MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 8 63,07  
T VIVANT Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 8 74,82  
T DOMINANTA Z Duszkiewicz Gabriela KJ Stajnia Jaślany 8 78,86  
T FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 9 71,14  
T CHAMPAGNE DE TALMA Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 9 79,05  
T LORO BLUE Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 10 76,21  
T FINE LINE Stanowska Karolina (J.2005) WLKS Krakus Swoszowice 10 80,27  
T BAMAKO PA-BO-MA Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 11 73,67  
T OSTIANA Apanasewicz Weronika (MJ.2001) OJK Barcice 23 89,10  
T NEMIROFF Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin ELI    


 

4R - P - ZR - zwykły, art.238.2.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 51,68 150 PLN
2 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 52,13 100 PLN
3 I'M THE BOSS W Witta Patrycja Kj Facimiech 0 55,79 50 PLN
4 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 56,04  
5 DE FACTO Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 56,24  
6 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice 0 56,41  
7 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 0 56,85  
8 KENZO CONNECT Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 57,27  
9 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 57,86  
10 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin 0 57,95  
11 CAN TABILE MK Witta Patrycja KJ Facimiech 0 57,96  
12 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 58,26  
13 DAGOBERT Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 58,52  
14 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 0 58,94  
15 VERNON Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 0 59,39  
16 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 59,43  
17 KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech 0 59,72  
18 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon WKJ Lublin 0 59,88  
19 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 60,27  
20 HALZEBERG'S KRISTOFFERSON Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 60,53  
21 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 60,87  
22 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 61,00  
23 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 62,09  
24 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 63,00  
25 JAMES.R Skonieczna Natalia (J.2005) Klub Jeździecki Rock Horses 0 63,30  
26 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 63,47  
27 IRTYSZ Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 0 63,78  
28 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 64,28  
29 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 0 64,29  
30 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 65,22  
31 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 65,52  
32 BELLA Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 65,68  
33 NICEA Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global 0 65,74  
34 BOLOGNA Popiół Małgorzata (JM.2009) LZJ Drama Zbrosławice 0 66,11  
35 KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 0 66,12  
36 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 0 66,51  
37 ICOLINE Przybylski Łukasz BPK 0 66,59  
38 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 66,92  
39 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 66,97  
40 THAT'S A LADY EQ Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 67,35  
41 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 67,64  
42 BRENNA Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 67,71  
43 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 67,72  
44 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 67,78  
45 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 68,46  
46 ANJO DIAMOND RAVER Gardulski Karol KJ Facimiech 0 68,71  
47 ALFREDO ALFARVAD Z Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice 0 68,83  
48 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 68,93  
49 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 68,99  
50 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 70,40  
51 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 0 70,45  
52 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 70,51  
53 SINGULORD SAPHIR Nowak Anna KJ Facimiech 0 70,54  
54 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 0 71,41  
55 LAXTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 71,64  
56 BUSTINOV Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 0 72,73  
57 CAPITANO Przybylski Łukasz BPK 0 72,99  
58 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 74,02  
59 ZORAN Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 1 76,13  
60 BUNGEE Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim 4 56,74  
61 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin 4 56,94  
62 BAR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 62,30  
63 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 63,48  
64 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 4 64,73  
65 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 65,58  
66 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 66,16  
67 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 68,92  
68 HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 4 69,05  
69 RICO VD BISSCHOP Zięba Józef KS Team Rancho Pcim 4 69,65  
70 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 69,69  
71 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 71,45  
72 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 72,16  
73 RINGO STAR Plewa Tomasz KJ leśna wola 4 73,05  
74 ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4 79,72  
75 SHELBY I Idzik Teresa BPK 8 67,63  
76 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 8 72,88  
77 ANTONOV Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 19 90,48  
78 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 26 93,19  
79 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 36 95,35  
  DRAKO Gardulski Karol KJ Facimiech ELI    
  MY LADY Pawłowska Julia - ELI    


 

1 - MR - Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 0 53,61 300 PLN
2 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 54,39 240 PLN
3 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 54,90 192 PLN
4 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 58,31 156 PLN
5 LET ME FLY Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 60,48 120 PLN
6 GULLIT H Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 60,74 96 PLN
7 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 64,67 48 PLN
8 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 66,83 48 PLN
9 IRTYSZ Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 0 67,15 12 PLN
10 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon WKJ Lublin 0 67,34 12 PLN
11 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 67,65 12 PLN
12 JUPITER Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 0 67,69 12 PLN
13 FUKS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 67,99 12 PLN
14 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 68,59 12 PLN
15 VERNON Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 0 68,93 12 PLN
16 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 68,97  
17 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 69,68  
18 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 70,08  
19 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 70,24  
20 THAT'S A LADY EQ Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 70,59  
21 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 71,63  
22 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 1 72,04  
23 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 1 72,13  
24 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 1 72,15  
25 ICOLINE Przybylski Łukasz BPK 2 73,60  
26 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 2 73,85  
27 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 4 61,59  
28 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 63,07  
29 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 63,21  
30 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 63,90  
31 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 64,03  
32 HALZEBERG'S KRISTOFFERSON Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 64,71  
33 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 65,80  
34 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 4 66,37  
35 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 66,54  
36 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 69,37  
37 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 69,58  
38 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 70,63  
39 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 71,53  
40 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 75,05  
41 ANTONOV Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 5 72,67  
42 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 6 73,38  
43 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 6 73,51  
44 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 7 74,80  
45 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 8 59,15  
46 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 63,53  
47 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 8 64,61  
48 LEONARDO DA VINCI JPP Pekaniec Józef WLKS Krakus Swoszowice 8 66,12  
49 KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech 8 67,69  
50 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 9 72,56  
51 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 9 72,93  
52 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 10 77,53  
53 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 11 74,70  
54 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 15 74,49  
55 JULIUS Przybylski Łukasz BPK 19 86,14  
56 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 45 96,52  
57 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 51 106,49  
  CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin ELI    
  HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany REZ    
  CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice REZ    


 

2 - ŚR - Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 58,14 500 PLN
2 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 58,52 400 PLN
3 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 59,73 320 PLN
4 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 61,13 260 PLN
5 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 61,51 200 PLN
6 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 62,31 160 PLN
7 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 64,75 80 PLN
8 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 67,50 80 PLN
9 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 0 67,57  
10 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 68,19  
11 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 69,99  
12 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 70,81  
13 JULIUS Przybylski Łukasz BPK 0 71,03  
14 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 71,72  
15 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 61,08  
16 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 4 64,52  
17 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 65,90  
18 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 66,31  
19 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 69,23  
20 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 4 71,71  
21 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 72,35  
22 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 4 73,12  
23 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 4 75,11  
24 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 63,41  
25 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 10 77,45  
26 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 12 66,39  
27 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 16 73,28  


 

3 - DR - Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 61,69 625 PLN
2 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 72,79 500 PLN
3 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 73,57 400 PLN
4 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 77,63 325 PLN
5 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 63,04 250 PLN
6 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 64,70 200 PLN
7 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 62,08 100 PLN
8 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 12 68,38 100 PLN


 

2R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (22.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CEYTI Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 54,23  
1 OKLAHOMA Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 55,56  
1 CEYTI Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 54,62  
1 OKLAHOMA Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 54,41  
1 ENJOY Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 52,70  
1 CORNET CHAMP ZD Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 0 51,26  
1 ENJOY Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 54,24  
1 JUPITER Litwin Zofia (J.2006) JKS Pogórze 0 49,03  
1 IMAGO Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 55,89  
1 HIT ME ZAGORKA Gardulski Karol KJ Facimiech 0 50,89  
1 WENUS Burliga Martyna (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 46,85  
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 45,96  
1 WENUS Burliga Martyna (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 52,28  
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 46,08  
1 KATSUMI B Pawłowska Julia - 0 51,53  
1 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 49,92  
1 KATSUMI B Pawłowska Julia - 0 51,98  
1 GRACY VAN’T VELDHOVEN Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 55,71  
1 GRACY VAN’T VELDHOVEN Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,42  
1 NIVETTE Zając Aleksandra KJ Facimiech 0 45,91  
1 MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 57,22  
1 NIVETTE Zając Aleksandra KJ Facimiech 0 47,17  
1 HIT ME ZAGORKA Połtowicz Hanna (JM.2009) Klub Sportowy Faruk 0 58,11  
1 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 0 57,35  
1 CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 0 49,04  
1 CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 0 47,67  
1 MIO-B Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 49,63  
1 ARAGORN EX AKSEL Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 46,85  
1 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 0 48,08  
1 ARAGORN EX AKSEL Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 45,52  
1 LORD CALIDAD Salamandra Julia (J.2004) WKJ Lublin 0 49,97  
1 RAPSODY Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 0 48,65  
1 LORD CALIDAD Salamandra Julia (J.2004) WKJ Lublin 0 50,67  
1 RAPSODY Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 0 48,92  
1 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 0 55,12  
1 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) KJ Impuls 0 50,22  
1 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 48,50  
1 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 48,35  
1 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 54,66  
1 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 54,26  
1 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 48,04  
1 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 49,23  
1 PAPAGENA Kowalczyk Weronika (J.2004) WKJ Lublin 0 50,46  
1 NAWET ENDING STORY Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 53,20  
1 NAWET ENDING STORY Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 50,62  
1 BEAUTY MK Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 0 44,72  
1 BAKO Pomiankowska Julia (Mł.2010) KJ Leśna Wola 0 56,28  
1 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 50,24  
1 WESTERN CAMILLA Ziebicki Mikolaj (Mł.2011) Kjk szary michalowice 0 52,21  
1 WESTERN CAMILLA Ziebicki Mikolaj (Mł.2011) Kjk szary michalowice 0 51,79  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 41,66  
1 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 0 47,85  
1 PIESZCZOTA-O Gołąb Natalia (JM.2009) KJ Leśna Wola 0 48,37  
1 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 0 52,47  
55 CORNET CHAMP ZD Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 4 52,12  
55 MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ leśna wola 4 54,11  
55 CAS-I-NOOR Jakubaszek Zuzanna (JM.2007) WKJ Lublin 4 54,05  
55 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 4 56,26  
55 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 4 46,00  
55 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) KJ Impuls 4 49,31  
55 PAPAGENA Kowalczyk Weronika (J.2004) WKJ Lublin 4 51,07  
55 BEAUTY MK Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 4 57,74  
55 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 4 55,70  
64 JOOST Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice 5 59,74  
65 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 7 61,60  
65 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 7 61,12  
67 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 8 45,73  
67 JOOST Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice 8 62,39  
67 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 8 52,46  
70 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 12 66,62  
70 PIESZCZOTA-O Gołąb Natalia (JM.2009) KJ Leśna Wola 12 62,50  
72 CAS-I-NOOR Jakubaszek Zuzanna (JM.2007) WKJ Lublin 16 66,30  
73 HIS ROYAL Szewczyk Joanna (J.2006) WLKS Krakus Swoszowice 17 71,50  
73 FLOT Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin 17 71,61  
75 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 19 65,26  
76 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 24 74,03  
77 FLOT Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin 27 73,11  
78 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 41 91,34  
79 HIS ROYAL Szewczyk Joanna (J.2006) WLKS Krakus Swoszowice 45 95,76  
80 MIO-B Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 54 100,20  
81 DOLGANO Niemczyk Weronika (J.2005) Kj Facimiech 57 103,22  
  NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin ELI    
  FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE Sapa Laura (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    
  FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE Sapa Laura (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    


 

4 - MR - Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 (23.04.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 VERNON Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 0 52,17 0 27,14 300 PLN
2 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 53,75 0 27,18 240 PLN
3 HALZEBERG'S KRISTOFFERSON Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 51,39 0 28,91 192 PLN
4 LAXTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 55,86 0 30,39 156 PLN
5 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 0 50,46 0 30,48 120 PLN
6 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon WKJ Lublin 0 54,84 0 31,34 96 PLN
7 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 54,43 0 31,56 48 PLN
8 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 53,86 0 31,62 48 PLN
9 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 52,80 0 31,69 12 PLN
10 THAT'S A LADY EQ Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 54,05 0 32,09 12 PLN
11 ANTONOV Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 53,39 0 32,25 12 PLN
12 BOLOGNA Popiół Małgorzata (JM.2009) LZJ Drama Zbrosławice 0 49,86 0 33,02 12 PLN
13 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 48,97 0 35,88 12 PLN
14 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 53,78 0 35,99  
15 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 50,63 0 36,73  
16 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 49,19 4 28,89  
17 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,67 4 30,83  
18 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 48,91 4 33,78  
19 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 50,78 4 35,20  
20 ALFREDO ALFARVAD Z Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice 0 55,94 4 37,08  
21 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 52,41 8 33,98  
22 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 49,10 8 36,71  
23 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 52,94 8 37,02  
24 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 54,17 9 42,24  
25 DE FACTO Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 49,76 ELI    
26 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 57,26      
27 JAMES.R Skonieczna Natalia (J.2005) Klub Jeździecki Rock Horses 2 58,18      
28 ZORAN Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 2 58,47      
29 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 44,63      
30 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin 4 46,22      
31 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 49,08      
32 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 4 49,79      
33 ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech 4 51,20      
34 FUKS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 4 51,71      
35 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 51,75      
36 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 4 51,98      
37 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 4 51,99      
38 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 52,85      
39 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 53,33      
40 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 4 53,37      
41 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 4 60,65      
42 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 8 48,50      
43 IRTYSZ Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 8 50,95      
44 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 8 55,36      
45 KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech 8 55,51      
46 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 8 56,21      
47 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 9 57,33      
48 KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 21 73,26      
  CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin ELI        
  SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem ELI        
  GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin ELI        


 

5 - ŚR - Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 (23.04.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 51,43 0 28,63 500 PLN
2 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 53,66 0 31,31 400 PLN
3 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 51,67 0 32,08 320 PLN
4 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 58,82 0 32,13 260 PLN
5 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 0 52,71 0 32,86 200 PLN
6 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 52,01 0 33,55 160 PLN
7 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 52,36 0 33,61 80 PLN
8 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 48,80 4 30,37 80 PLN
9 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 50,31 4 30,83  
10 GULLIT H Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 57,02 4 30,99  
11 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 50,84 4 32,98  
12 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 61,93 4 33,31  
13 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 48,75 4 34,25  
14 HALZEBERG'S KRISTOFFERSON Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 55,06 4 34,93  
15 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 58,31 4 35,08  
16 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 56,09 4 35,12  
17 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 47,82      
18 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 51,89      
19 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 53,97      
20 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 56,77      
21 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 4 57,00      
22 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 4 58,40      
23 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 8 52,86      
24 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 11 68,12      
25 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 12 53,11      
26 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 14 67,24      
27 VERNON Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 15 72,89      
  LET ME FLY Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin ELI        


 

6 - DR - Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 (23.04.2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 52,87 0 33,15 625 PLN
2 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 55,02 0 34,86 500 PLN
3 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 56,72 0 36,06 400 PLN
4 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 57,66 0 36,80 325 PLN
5 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 56,45 0 38,25 250 PLN
6 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 58,89 4 33,58 200 PLN
7 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 53,07 4 36,52 100 PLN
8 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 54,51 4 37,64 100 PLN
9 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 55,21 8 35,88  
10 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 55,47 25 58,82  
11 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 2 61,14      
12 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 47,54      
13 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 49,42      
14 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 51,94      
15 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 52,02      
16 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 57,45      


 

6R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (23.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 50,03  
1 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 50,25  
1 ELEGANCE PRZEDŚWIT Szczygielska Adrianna bpk 0 42,79  
1 NIVETTE Zając Aleksandra KJ Facimiech 0 56,65  
1 HIT ME ZAGORKA Połtowicz Hanna (JM.2009) Klub Sportowy Faruk 0 50,81  
1 CORNET CHAMP ZD Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 0 53,87  
1 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 43,60  
1 PAPAGENA Kowalczyk Weronika (J.2004) WKJ Lublin 0 52,77  
1 HIS ROYAL Szewczyk Joanna (J.2006) WLKS Krakus Swoszowice 0 51,87  
1 PAPAGENA Kowalczyk Weronika (J.2004) WKJ Lublin 0 55,02  
1 HIS ROYAL Szewczyk Joanna (J.2006) WLKS Krakus Swoszowice 0 52,51  
1 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) KJ Impuls 0 52,38  
1 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Emilia (JM.2009) KJ Ślęża 0 52,92  
1 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) KJ Impuls 0 54,13  
1 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Emilia (JM.2009) KJ Ślęża 0 53,76  
1 MIO-B Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 50,85  
1 LORD CALIDAD Salamandra Julia (J.2004) WKJ Lublin 0 54,00  
1 LORD CALIDAD Salamandra Julia (J.2004) WKJ Lublin 0 56,80  
1 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 58,60  
1 DOLGANO Niemczyk Weronika (J.2005) Kj Facimiech 0 54,68  
1 JUPITER Litwin Zofia (J.2006) JKS Pogórze 0 58,21  
1 JUPITER Litwin Zofia (J.2006) JKS Pogórze 0 54,94  
1 IMAGO Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 54,09  
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 49,23  
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 51,40  
1 BELLA Hus Kaja (JM.2009) BPK Podkarpackie 0 57,73  
1 BEAUTY MK Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 0 48,65  
1 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 0 57,34  
1 GRACY VAN’T VELDHOVEN Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 56,00  
1 RAPSODY Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 0 50,65  
1 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 54,46  
1 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 0 50,45  
1 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 54,49  
1 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 53,35  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 46,71  
1 WESTERN CAMILLA Ziebicki Mikolaj (Mł.2011) Kjk szary michalowice 0 54,83  
1 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 45,73  
1 WESTERN CAMILLA Ziebicki Mikolaj (Mł.2011) Kjk szary michalowice 0 51,80  
1 PIESZCZOTA-O Gołąb Natalia (JM.2009) KJ Leśna Wola 0 55,58  
1 PIESZCZOTA-O Gołąb Natalia (JM.2009) KJ Leśna Wola 0 54,42  
41 NIVETTE Zając Aleksandra KJ Facimiech 1 59,11  
41 IMAGO Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 1 59,76  
41 SARANNAH Pietruszka Anna (JM.2009) Klub Jeździecki Facimiech 1 59,01  
44 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 2 60,76  
45 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 3 61,32  
46 ELEGANCE PRZEDŚWIT Szczygielska Adrianna bpk 4 44,86  
46 CEYTI Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 58,96  
46 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 4 48,80  
46 CAS-I-NOOR Jakubaszek Zuzanna (JM.2007) WKJ Lublin 4 52,25  
46 CORNET CHAMP ZD Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 4 54,99  
46 MIO-B Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 4 53,55  
46 FLOT Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin 4 57,10  
46 NAWET ENDING STORY Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 55,85  
46 FLOT Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin 4 54,36  
46 NAWET ENDING STORY Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 56,38  
46 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 4 55,50  
46 JOOST Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice 4 62,80  
46 ANGELO 112 Z Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 4 55,63  
46 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 4 47,71  
60 COMMON LIBERTY Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 5 63,16  
60 ENJOY Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 5 63,03  
62 BELLA Hus Kaja (JM.2009) BPK Podkarpackie 6 64,56  
62 CLARKSON Plewa Tomasz KJ leśna wola 6 64,22  
64 JOOST Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice 7 61,06  
65 CEYTI Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 10 60,89  
65 SARANNAH Pietruszka Anna (JM.2009) Klub Jeździecki Facimiech 10 68,14  
65 CLARKSON Plewa Tomasz KJ leśna wola 10 64,68  
68 DOLGANO Niemczyk Weronika (J.2005) Kj Facimiech 14 68,05  
69 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 17 67,35  
70 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 18 68,05  
71 HIT ME ZAGORKA Połtowicz Hanna (JM.2009) Klub Sportowy Faruk 25 79,21  
71 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 25 79,54  
73 COMMON LIBERTY Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 30 84,49  
  FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE Sapa Laura (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    
  FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE Sapa Laura (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    


 

7R - L - ZR - zwykły, art.238.2.1 (23.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAN TABILE MK Witta Patrycja KJ Facimiech 0 50,80  
2 I'M THE BOSS W Witta Patrycja Kj Facimiech 0 51,45  
3 KOLIBRA Radwańska Inga (J.2004) UKJ Lalin 0 53,12  
4 BUNGEE Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim 0 53,60  
5 SEPIA Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola 0 54,03  
6 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin 0 54,86  
7 DJERBA Bisaga Justyna KJ Facimiech 0 55,29  
8 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 0 58,26  
9 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 0 59,30  
10 ARAGORN EX AKSEL Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 0 60,37  
11 RICO VD BISSCHOP Zięba Józef KS Team Rancho Pcim 0 61,44  
12 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 0 61,60  
13 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 62,13  
14 ELIOT Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola 0 62,80  
15 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 0 62,87  
16 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 64,61  
17 ANJO DIAMOND RAVER Gardulski Karol KJ Facimiech 0 64,79  
18 FINE LINE Stanowska Karolina (J.2005) WLKS Krakus Swoszowice 0 65,68  
19 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 65,69  
20 ARON Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 0 65,84  
21 MY LADY Pawłowska Julia - 0 66,69  
22 RAPSODY Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 0 66,72  
23 COOL DOLLAR Mroczek Julia KJ Rock Horses 0 66,77  
24 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 67,34  
25 A - CATCH ME IF YOU CAN Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 67,77  
26 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 68,96  
27 DRIVE ME CRAZY Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 69,21  
28 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 69,69  
29 BRENNA Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 70,32  
30 GRACY VAN’T VELDHOVEN Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 70,34  
31 ORCHIDEA Rybkowska Martyna (J.2005) WKJ Lublin 0 70,75  
32 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 0 71,05  
33 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 71,06  
34 BAR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 71,38  
35 KATSUMI B Pawłowska Julia - 0 71,41  
35 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 71,41  
37 BAMAKO PA-BO-MA Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 71,56  
38 ANGELO 112 Z Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 0 71,82  
39 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 72,00  
40 BAKO Pomiankowska Julia (Mł.2010) KJ Leśna Wola 0 72,80  
41 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 0 72,82  
42 OSTIANA Apanasewicz Weronika (MJ.2001) OJK Barcice 0 73,05  
43 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 73,10  
44 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 0 73,70  
45 VIVANT Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 1 74,32  
46 BACARDI Nowak Julia   1 74,79  
47 LORO BLUE Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 2 75,26  
48 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 2 75,64  
49 BUSTINOV Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 3 76,23  
50 ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 3 76,46  
51 KENZO CONNECT Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 4 53,98  
52 ODYS Rzepecka Wiktoria (J.2006) KJ Facimiech 4 58,22  
53 SINGULORD SAPHIR Nowak Anna KJ Facimiech 4 60,84  
54 DAGOBERT Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 4 61,43  
55 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 65,23  
56 SANT CLINTON K Weremczuk Szymon WKJ Lublin 4 67,36  
57 CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 68,49  
58 CAS-I-NOOR Jakubaszek Zuzanna (JM.2007) WKJ Lublin 4 68,83  
59 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 4 72,36  
60 PARIS D'OR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 77,06  
61 PALMA Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 4 77,09  
62 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 77,60  
63 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 5 78,01  
64 MAGICKAAT Plewa Tomasz KJ leśna wola 5 78,08  
65 MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ leśna wola 6 79,10  
66 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 9 74,67  
67 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 9 78,01  
68 ENJOY Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 10 75,85  
69 DRAKO Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM 10 79,61  
70 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 15 80,55  
71 FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 19 84,02  
72 KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 21 90,31  
73 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 24 93,73  
74 JOHNY WALKER Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 25 94,97  
75 CHAMPAGNE DE TALMA Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 33 102,02  
76 NEMIROFF Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 34 95,69  
77 WENUS Burliga Martyna (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 39 96,17  
  BEAUTY MK Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  KIMBERLEY HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty ELI    
T NEMIROFF Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 0 65,12  
T KENIUS RV Weigel Bartosz KJ Facimiech 0 65,30  
T WENUS Burliga Martyna (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 65,94  
T MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 0 68,81  
T KIMBERLEY HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 70,84  
T CHAMPAGNE DE TALMA Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 0 70,86  
T ORCHIDEA Rybkowska Martyna (J.2005) WKJ Lublin 0 73,03  
T MILLLIE V.H HARINGVLIET Plewa Tomasz KJ leśna wola 1 74,65  
T LORO BLUE Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 1 74,79  
T DRIVE ME CRAZY Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 2 75,82  
T BAKO Pomiankowska Julia (Mł.2010) KJ Leśna Wola 3 76,24  
T PARIS D'OR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 3 76,85  
T DJERBA Bisaga Justyna KJ Facimiech 4 56,54  
T ARAGORN EX AKSEL Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 4 57,29  
T KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 64,53  
T ODYS Rzepecka Wiktoria (J.2006) KJ Facimiech 4 67,09  
T CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 4 67,68  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 68,21  
T COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 4 68,26  
T FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 77,44  
T KATSUMI B Pawłowska Julia - 5 74,11  
T KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 6 75,08  
T FINE LINE Stanowska Karolina (J.2005) WLKS Krakus Swoszowice 6 75,17  
T PALMA Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 8 77,75  
T BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 14 79,30  
T OSTIANA Apanasewicz Weronika (MJ.2001) OJK Barcice 15 84,25  
T DRAKO Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM 18 91,91  


 

8R - P - ZR - zwykły, art.238.2.1 (23.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LET ME FLY Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 51,57 150 PLN
2 ELIOT Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola 0 52,04 100 PLN
3 I'M THE BOSS W Witta Patrycja Kj Facimiech 0 52,99 50 PLN
4 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 53,68  
5 BUNGEE Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim 0 54,10  
6 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 0 54,54  
7 CAN TABILE MK Witta Patrycja KJ Facimiech 0 54,95  
8 KENZO CONNECT Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 56,68  
9 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin 0 57,03  
10 ANJO DIAMOND RAVER Gardulski Karol KJ Facimiech 0 59,80  
11 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 60,47  
12 SANT CLINTON K Weremczuk Szymon WKJ Lublin 0 63,84  
13 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 64,20  
14 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 0 65,58  
15 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 0 66,44  
16 MY LADY Pawłowska Julia - 0 68,58  
17 REWENA Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 0 69,54  
18 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 0 69,73  
19 VIVANT Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 0 69,88  
20 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 0 70,84  
21 BUSTINOV Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 1 74,99  
22 RINGO STAR Plewa Tomasz KJ leśna wola 2 75,38  
23 JAMES.R Skonieczna Natalia (J.2005) Klub Jeździecki Rock Horses 4 53,53  
24 BRENNA Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 58,13  
25 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 4 58,29  
26 JINETTE VB Pekaniec Józef WLKS Krakus Swoszowice 4 61,43  
27 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 63,53  
28 RICO VD BISSCHOP Zięba Józef KS Team Rancho Pcim 4 66,20  
29 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 66,37  
30 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 4 67,75  
31 DABLIN W Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola 4 68,71  
32 BACARDI Nowak Julia   4 69,41  
33 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 70,23  
34 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 4 71,86  
35 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice 4 72,12  
36 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 4 73,59  
37 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 8 64,40  
38 JOHNY WALKER Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 12 63,77  
39 SHELBY I Idzik Teresa BPK 12 64,38  
40 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 14 79,92  
41 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 14 83,54  
42 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 16 85,08  
43 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 19 84,03  
44 ROYAL VAN DE NOORDHEUVEL Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 24 93,12  
45 COOL DOLLAR Mroczek Julia KJ Rock Horses 48 101,39  
46 DAGOBERT Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 50 111,02  
  DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  KOLIBRA Radwańska Inga (J.2004) UKJ Lalin ELI    
  SEPIA Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    
  SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice ELI    
  DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus ELI    
  A - CATCH ME IF YOU CAN Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin REZ    
  CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki REZ    


 

7 - MR - Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1 (24.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FUKS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 68,43 650 PLN
2 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon WKJ Lublin 0 68,51 520 PLN
3 SEPTEMBER HIT Erd Magdalena (JM.2007) WKJ Lublin 0 70,97 416 PLN
4 LIROCCA BLUE OSPA Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 71,12 338 PLN
5 THAT'S A LADY EQ Z Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 71,41 260 PLN
6 CONNORCA Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice 0 71,48 208 PLN
7 LET ME FLY Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 0 71,49 104 PLN
8 VHS FLEUR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 71,84 104 PLN
9 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 0 71,85 26 PLN
10 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 71,95 26 PLN
11 RAINBOW DASH Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 77,27 26 PLN
12 CLARA MIA Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 77,86  
13 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 77,95  
14 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 79,40  
15 LEONARDO DA VINCI JPP Pekaniec Józef WLKS Krakus Swoszowice 1 79,51  
16 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 58,83  
17 HITCH Szurman Mikołaj (J.2006) KJ Facimiech 4 69,42  
18 FOR FUN 7 Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 71,00  
19 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 4 72,48  
20 KOBE DE LEAU Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 4 73,57  
21 ULISSES Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 4 73,65  
22 LAXTON Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 75,61  
23 BOLOGNA Popiół Małgorzata (JM.2009) LZJ Drama Zbrosławice 4 75,71  
24 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 4 77,79  
25 ZORAN Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 5 83,33  
26 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 5 83,98  
27 KONETTA VDO Satoła Julia KJ Facimiech 6 80,82  
28 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 7 81,13  
29 ALFREDO ALFARVAD Z Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice 7 81,94  
30 JAMES.R Skonieczna Natalia (J.2005) Klub Jeździecki Rock Horses 8 82,17  
31 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 8 82,78  
32 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 9 79,05  
33 HALZEBERG'S KRISTOFFERSON Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 10 80,88  
34 ICOLINE Przybylski Łukasz BPK 11 85,72  
35 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 11 85,98  
36 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 15 85,81  
37 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 16 82,31  
38 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 20 86,45  
  SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem ELI    
  ALLUBET Sanokowska Kaja KJ Facimiech ELI    
  CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice REZ    
  KOSSAK HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty REZ    


 

8 - ŚR - Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (24.04.2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 76,44 0 33,08 1000 PLN
2 CALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 71,15 0 33,56 800 PLN
3 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 71,43 0 34,71 640 PLN
4 REBELIANT Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 76,29 0 35,35 520 PLN
5 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 75,29 0 36,38 400 PLN
6 FOKUS Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 69,31 0 37,41 320 PLN
7 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 73,41 0 37,78 160 PLN
8 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 80,72 0 39,29 160 PLN
9 GULLIT H Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 74,91 4 35,56  
10 JULIUS Przybylski Łukasz BPK 0 73,73 4 38,28  
11 KENZO V/D ZWINKHOEVE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 75,36 4 46,82  
12 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 0 74,59 ELI    
13 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 69,38 REZ    
14 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 68,70      
15 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 4 69,93      
16 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 72,06      
17 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 75,12      
18 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 78,47      
19 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 4 80,71      
20 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 68,64      
21 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 8 75,58      
22 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 12 77,60      
23 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 19 89,84      
  GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK ELI        
  VERNON Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany ELI        


 

9 - GP - Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (24.04.2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 84,27 0 44,57 2000 PLN
2 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 79,46 0 45,30 1600 PLN
3 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian 0 83,97 4 45,48 1280 PLN
4 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 80,60 4 46,71 1040 PLN
5 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 2 86,06     800 PLN
6 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 84,87     640 PLN
7 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 79,68     320 PLN
8 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 12 82,33     320 PLN
9 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 13 85,58      
10 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 13 89,16      
11 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 13 89,46      
  JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus REZ        


 

10R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (24.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ENJOY Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 65,60  
1 NIVETTE Zając Aleksandra KJ Facimiech 0 63,34  
1 HIT ME ZAGORKA Połtowicz Hanna (JM.2009) Klub Sportowy Faruk 0 67,55  
1 ORBIS Jesionka Katarzyna BPK 0 65,25  
1 WESTERN CAMILLA Ziebicki Mikolaj (Mł.2011) Kjk szary michalowice 0 63,48  
1 CORNET CHAMP ZD Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 0 65,02  
1 PAPAGENA Kowalczyk Weronika (J.2004) WKJ Lublin 0 62,16  
1 HIS ROYAL Szewczyk Joanna (J.2006) WLKS Krakus Swoszowice 0 59,12  
1 ENJOY ME Z Galewska Marcelina (J.2005) KJ Impuls 0 66,17  
1 COMMON LIBERTY Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 65,79  
1 MADERA Moszczak Maja (JM.2007) KJ Leśna Wola 0 65,34  
1 LORD CALIDAD Salamandra Julia (J.2004) WKJ Lublin 0 63,13  
1 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Emilia (JM.2009) KJ Ślęża 0 58,94  
1 LEONIDAS Węgrzyn Martyna (J.2005) UKJ Lalin 0 66,22  
1 KANKARA PROGRES Z Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 0 53,73  
1 AMETYS Wójcikiewicz Milena (Mł.2011) RC Riding Center Sosnowice 0 59,79  
1 LA LUNA Biedziak Aleksandra (Mł.2010) Bez Przynależności Klubowej 0 62,59  
18 FLOT Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin 4 65,13  
18 DOLGANO Niemczyk Weronika (J.2005) Kj Facimiech 4 66,69  
18 BEAUTY MK Zawadzka Małgorzata (JM.2009) RC Riding Center Sosnowice 4 50,57  
18 PIESZCZOTA-O Gołąb Natalia (JM.2009) KJ Leśna Wola 4 64,26  
18 NIHET Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 4 57,86  
23 NAOMI BLH Kut Łukasz UKJ Lalin 8 71,39  
23 JOOST Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice 8 69,90  
25 BIANKO Pis Hanna (Mł.2010) Niezrzeszony 9 76,96  
26 MIO-B Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 22 81,13  


 

11R - L - ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 (24.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ELIOT Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola 65 50,86  
2 ODYS Rzepecka Wiktoria (J.2006) KJ Facimiech 65 56,71  
3 DONNA RIVENDELL Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 65 57,55  
4 ELEGANCE PRZEDŚWIT Szczygielska Adrianna bpk 65 58,29  
5 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (JM.2009) WKJ Lublin 65 58,35  
6 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 65 61,92  
7 NEMIROFF Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 65 62,19  
8 BAMAKO PA-BO-MA Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 65 63,54  
9 JUPITER Litwin Zofia (J.2006) JKS Pogórze 65 63,86  
10 BAKO Pomiankowska Julia (Mł.2010) KJ Leśna Wola 65 65,49  
11 PALMA Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 65 66,06  
12 ORCHIDEA Rybkowska Martyna (J.2005) WKJ Lublin 65 66,89  
13 ELBRUS Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team 65 66,97  
14 KATSUMI B Pawłowska Julia - 65 67,03  
15 KANTATA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 65 67,09  
16 MORIA Borowiec Emilia (MJ.2003) UKJ Lalin 65 67,29  
17 GRACY VAN’T VELDHOVEN Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 65 67,93  
18 B FREEDOM Z Przybylski Łukasz BPK 65 68,57  
19 IMAGO Śmiechowska Sara (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 65 69,67  
20 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 65 70,22  
21 CAPITANO Przybylski Łukasz BPK 65 70,76  
22 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 64 72,05  
23 RAPSODY Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 61 62,97  
24 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 61 68,52  
25 CALISTA Mitka Maria (JM.2007) Klub Jeździecki Vena Rogoźnik 61 68,86  
26 KALIFORNIA HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 61 69,00  
27 FLORENCJA KG Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 61 71,28  
28 BACARDI Nowak Julia   60 74,26  
29 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) KJ Vena Rogoźnik 58 50,95  
30 SEPIA Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola 58 54,19  
31 CORNET L'AMOUR Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 58 56,17  
32 BELINDA Profic Robert WLKS Krakus 57 69,45  
33 JAY BLOOBIDAY Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 56 68,94  
34 PARIS D'OR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 55 68,69  
35 LORO BLUE Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 55 69,90  
36 BELLA Hus Kaja (JM.2009) BPK Podkarpackie 55 81,52  
37 ARON Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" 52 58,69  
38 KIMBERLEY HIPPICA Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty 51 67,55  
39 AI AI VAN'T KONINGSHOF Z Plewa Tomasz KJ leśna wola 51 71,55  
40 DRAKO Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM 40 78,95  
41 CHAMPAGNE DE TALMA Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech 37 83,58  
42 SARANNAH Pietruszka Anna (JM.2009) Klub Jeździecki Facimiech 26 88,20  
43 ANGELO 112 Z Duszkiewicz Hubert (JM.2007) KJ Stajnia Jaślany 25 69,75  
44 COOL DOLLAR Mroczek Julia KJ Rock Horses 18 61,48  
  WENUS Burliga Martyna (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice ELI    
  FAKIR Szewczyk Julia (JM.2008) Uczniowski Klub Sportowy "Szkoła Rajska" ELI    
  FINE LINE Stanowska Karolina (J.2005) WLKS Krakus Swoszowice ELI    
  JOHNY WALKER Kiluk Jagoda (JM.2007) KJ Facimiech ELI    
  DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus ELI    
  ARAGORN EX AKSEL Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin REZ    
  CAS-I-NOOR Jakubaszek Zuzanna (JM.2007) WKJ Lublin REZ    
  OSTIANA Apanasewicz Weronika (MJ.2001) OJK Barcice REZ    


 

12R - P - ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 (24.04.2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KENZO CONNECT Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin 65 53,55 150 PLN
2 CAN TABILE MK Witta Patrycja KJ Facimiech 65 54,42 100 PLN
3 IRTYSZ Gawda Kaja (JM.2009) WKJ Lublin 65 54,53 50 PLN
4 I'M THE BOSS W Witta Patrycja Kj Facimiech 65 55,86  
5 MIRACLE Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 65 57,39  
6 KOKAINA HIPPICA Cholewa Kornelia (J.2005) WKJ Lublin 65 57,90  
7 JAMBOREE Kołodziej Hanna (JM.2009) Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza 65 60,71  
8 REWENA Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin 65 64,52  
9 DABLIN W Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola 65 64,59  
10 CLINTON JP Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 65 66,29  
11 REXONEA-P Barszczewska Laura (JM.2008) BPK podkarpackie 65 66,43  
12 RICO VD BISSCHOP Zięba Józef KS Team Rancho Pcim 65 67,02  
13 VIVANT Popiół Maja Stow. KS KJK Szary Michałowice 65 67,91  
14 IVO Pawłowska Olga (J.2006) KJ Leśna Wola 65 68,44  
15 LINDE KG Plewa Tomasz KJ leśna wola 65 69,48  
16 MAGICKAAT Plewa Tomasz KJ leśna wola 65 69,81  
17 BAR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 65 70,19  
18 DANZA II Plewa Tomasz KJ leśna wola 63 73,37  
19 DE FACTO Mazur Paulina (J.2006) WKJ Lublin 61 56,51  
20 HEYE-FIVE VDP Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 61 59,67  
21 ALHAMBRA Nowak Karolina (J.2005) WLKS Krakus 61 63,70  
22 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 59 65,47  
23 MY LADY Pawłowska Julia - 59 67,02  
24 MASSIMO ENDORPHINO Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 59 68,92  
25 LARUM Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 58 55,61  
26 SAMIRO Ochoński Jakub (JM.2007) St. KS KJK Szary Michałowice 57 59,40  
27 CONTESSA II Czarnek Oliwia (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 56 55,70  
28 MICENTO Walas Ewa KJ Lesna Wola 56 66,75  
29 BRENNA Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 55 66,68  
30 BUSTINOV Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany 55 75,65  
31 ANJO DIAMOND RAVER Gardulski Karol KJ Facimiech 52 58,24  
32 DAGOBERT Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy "Pogórze" 51 73,30  
33 HICKSTEAD DARK Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany 43 73,14  
34 REBELL'S CIDRE Ślęzak Jagoda (J.2005) St. KS KJK Szary Michałowice 36 81,09  
35 HABANERO HAUTBOIS Niewiadomski Kacper (MJ.2002) WKJ Lublin 25 51,09  
36 BUNGEE Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim 25 54,36  
37 SHELBY I Idzik Teresa BPK 25 57,29  
38 SINGULORD SAPHIR Nowak Anna KJ Facimiech 22 61,96  
39 PASJA Banach Marta (J.2005) WKJ Lublin 19 52,65  
  POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech ELI    
  A - CATCH ME IF YOU CAN Strąk Dominika (J.2006) WKJ Lublin ELI    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (HIPPOSERWIS, P2-052014-3)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22