W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maja Kliś i Alicja Jagusuak zwyciężyły w eOOM w Gliniku Zaborowskim 12/06/22

 

 


ZO DiM Moszna 10-12/06/22

 

 


Anna Stasiak przebojem zawodów CSI1 w Peelbergen 11/06/22

Anna Stasiak fot. Sportfot

Polska juniorka Anna Stasiak w świetnym stylu wygrał wszystkie trzy konkursu rundy 120-125 podczas zawodów CSI1 w Holandii w ośrodku Peelbergen na klaczach CON CORDIA i CASCADA. Konie zostały wyhodowane przez polskich hodowców - Sławomira Jarmuszczaka i Jarosława Sekuła. 

11/06 Finał 125cm  1m. Anna Stasiak POL  CASCADA

10/06 120cm   1m. Anna Stasiak POL CASCADA

09/06 120cm   1m. Anna Stasiak POL CON CORDIA VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO

 


CSIO Drammen - Polska w półfinale rozgrywek Longines EEF Nations Cup 10/06/22

Grafika @Warsaw Jumping 

Polska seniorska kadra skoczków w składzie: Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Mściwoj Kiecoń i Krzysztof Ludwiczak, wywalczyła awans do półfinału rozgrywek LONGINES EEF Nations Cup  2022, który odbędzie się w Deauville we Francji. 

 

Wyniki turnieju ; 

10/06 CSIO3 Puchar Narodów - Polska 8 miejsce 

09/06 Konkurs otwarcia 140cm - 1m Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z

 

WYNIKI TURNIEJU      ARCHIWUM VIDEO


CSIO5 Sopot 9-12 czerwca 2022

 

Adam Grzegorzewski - Michał Kaźmierczak - Jak Vinckier- Andrzej Opłatek- Jarosław Skrzyczyński - Maksymilian Wechta  fot. Łukasz Kowalski  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSIO5 Sopot 2022

12/06 LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ of Poland - Polska 5 miejsce 

12/06 Porsche LR 145  6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO 

11/06   Lotto LR 150   7m Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

11/06   Marriot Resort & Spa 145cm 2m. Adam Nicpoń ZERO Z   VIDEO

10/06   Longines Grand Prix   19m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

10/06   Pocztex 145cm  15m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

09/06   Biotaniqe LR 150cm  7m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  VIDEO 

09/06   Energa 140cm   1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO   

 


CSI2 Sopot 2022 - Memoriał Henryka Adamusa

 

Aleksandra Kierznowska  fot. Hipodrom Sopot  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju CSI2 Sopot 2022

11/06  Grand Prix LR 145  1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

10/06  CSI2 145cm - 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  VIDEO 

09/06  CSI2 140cm - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO  

 


CSIO Sopot Young Stars 2022

Julia Nazarewicz i Lila Kulesza  fot. Angelika Grabowska 

 

Zwycięzcy konkursów turnieju CSIO Sopot Young Stars 2022

sobota 11 czerwca 2022

Young Stars Nations Cup of Sopot  1m. Team Zieloni Ignacy Luboński, Lila Kulesza, Filip Czeszejko - Sochacki, Aleksander Kraśko. 

 

piątek 10 czerwca 2022 

Konk. nr 3A INVILLA & FARYS DESIGN  GR A1  1m. Julia Nazarewicz TANGO Sopocki KJ

Konk nr 3B  INVILLA & FARYS DESIGN  GR A2  1m. Lila Kulesza NANDINA KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Konk. nr 2 INVEST KOMFORT & KOŃSKA CUKIERENKA GR C/D   1m. Wiktoria Tymieniecka WIKING PP KJ Podkowa Gruszczyn 

czwartek 09 czerwca 2022 

 Konkurs nr 1 na styl- 1m. Marcel Wiśniewski TOUREG SKJ Golden Dream  VIDEO 

 

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO 

 


Racot - Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody 05/06/22

Mistrzostwa Wielkopolski Racot  2022

 

ZWYCIĘZCY Mistrzostwa Wielkopolski 2022 

SENIORZY - Martin Rozynek KJ Profil Piła 

JUNIORZY Nadia Lehmann  SILVER STAR Lehman Sport Horses 

DZIECI - Antoni Śliwiński ROVETTO KJ Podkowa Gruszczyn 

Kuce Maxi Helena Gola MARNIE KJ Podkowa Gruszczyn

Kuce Midi - Michalina Jach KRESKA  KJ Herkules Wapno

Kucie Mini - Maria Wierucka CYKOR  RIO Grande Krosinko

OPEN - Magdalena Dreger KAHDIR KJ Brzóska Sport Horses

 

WYNIKI ZAWODÓW   03-05.06.2022   

 

 


Zofia Janusz i Hubert Aniołek wygrywają eOOM w Gajewnikach 05/06/22

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region II 

KUCE - 1m. Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) Akademia Kucania 3,34 

KONIE - 1m. Hubert Aniołek LE MATINE II  SKJ Pony Power 4,83 pkt 

 

OOM 2022   FINAŁ OOM -  21-23 lipca 2022 w KJ Facimiech / Małopolska / 


Marcin Matelski wygrywa Perlage Grand Prix Gałkowo Masters 05/06/22

Marcin Matelski  Fot Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Podium Grand Prix Perlage Gałkowo Masters  05/06/22

1m. Marcin Matelski LUGANO  SK Olimpia Nowe Dąbie 0/0 49,37s

2m. Piotr Matławski MY QUEST  SKJ Beckersport 0/0 55,50s

3m. Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 0/0 57,31s 

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24