W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Aktualizacja Składu Kadry Narodowej Polski z 05/05/17

18/05/17 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


PLJ Michałowcie - Grand Prix dla Michała Kaźmierczaka

Michał Kaźmierczak podwójnym triumfatorem konkursu Grand Prix PLJ w Michałowicach. 

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO

 

 

 

 

 


Grand Prix Salio o nagrodę Magik wygrał Michał Piątkowski

14/05/17

Grand Prix o Nagrodę Magik w Besiekierzy Rudnym wygrał zawodnik KJ Strzała Krubiczew, Michał Piątkowski, drugi był Benjamin Tomaszewski a trzeci Cezary Kalinowski.

Na zdjęciu - Michał Piątkowski i Cezary Kalinowski  

 

 


Grand Prix Machnic dla Krzysztofa Praska

 

Krzysztof Prasek ze Stowarzyszenia Rodan Club Skrzynki na 9 letniej klaczy rasy KWPN  Darina / Cardento x Burggraaf ), będącej własnością Bartłomieja Ordanika zwyciężył w konkursie Grand Prix w Machnicach. 

14/05/17 

 


13 maja 2017 na międzynarodowych arenach - Wasilewski drugi, Wechta podwójny zerowy przejazd w 150, Opłatek w top formie, Kubiak najlepiej dla Polski w Championacie Drammen.

 

Dawid Kubiak na Bagazza M - 12 miejsce  w Championacie Drammen, Maksymilian Wechta na Quinchelli - 10 - ty w Championat von Lübzer Redefin. Łukasz Wasilewski na Golddiger drugi w Finale CSIYH w Magna Racino. Andrzej Opłatek na EL Campie bezbłędny w konkursach YRA w Redefin.

 

 

13/05/17

 

 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen. Awans Polski w rankingu NC EUD2 na trzecie miejsce, Calevo 2 najlepszy.

12/05/17 

Reprezentacja Polski w składzie : Jarosław Skrzyczynski, Wojciech Wojcianiec, Marek Lewicki i Dawid Kubiak pod wodzą Macieja Wojciechowskiego ukończyła Puchar Narodów w Drammen na szóstym miejscu, co dało cenne punkty do rankingu NC EUD2 w którym aktualnie zajmujemy trzecie miejsce za Belgią i Wielką Brytanią. Najlepiej dla Polski w Pucharze Narodów pojechał  Jarosław Skrzyczyński na debiutującym w takiej rangi konkursie 8 letnim Calevo 2 / Casall x Levantos I  / będącym własnością pana Dariusza Słupczyńskiego.

RANKING / RELACJA VIDEO / WYNIKI  

 

 

    


Baltica Equestrian Spring Tour 16 maja - 4 czerwca 2017 - zgłoszenia CSIOY/J/Ch - podręczne linki

11/05/17 

 


Rozład Jazdy 10-14 maja 2017

Najlepsze wyniki dla Polski : 

CSIO3 Drammen    Puchar Narodów  12.05.17 g.17.00 www.tv.fei.org / płatne /   

/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /

13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M 

12/05/17  Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2  na trzecie. 

11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

CSI3 Redefin      livestream www.clipmyhorse.tv 

/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek

14/05/17 Grand Prix 155 cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind

14/05/17 Grand Prix 155 cm  9m. Andrzej Opłatek  POL / Copperfield 40

14/05/17  140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

14/05/17  145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

14/05/14  145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  YRA 

13/05/17   YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella 

12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

 

CSI2 Ebreichsdorf      livestream  http://www.magnaracino.at/live-stream.html

/ Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Paulina Malinowska, Matylda Malepszy

YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR  13/05./17 

CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August  12/05/17   video

CSI2 130cm  2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin

YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR   11/05/17

 

ZO Machnice 

 

ZO Salio 

 

PLJ Michałowice     ZGŁOSZENIA       wyniki / listy 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24