W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sosnowice - Zwycięzcy Polskiej Ligi Jeździeckiej 2023

Podium Rundy Złotej PLJ fot. Przemysław Antosz 

 

 

ZWYCIĘZCY POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ - sezon 2023

Runda Złota  - 1m. Magda Kamińska-Kumorek  KJ Preria Wilkowice  

Runda Srebrna  - 1m. Kacper Niewiadomski WKJ Lublin   

Runda Brązowa - 1m. Emilia Dratwińska KJ Preria Wilkowice  

Runda Młodzieżowa - 1m. Anna Pandel Jurajski LKJ w Udorzu  

Drużynowy Puchar Polski   - 1m. KJ Trachy Sośnicowice 


Nell Sówka najlepsza w Grand Prix zawodów CSN w Lesznie 01/10/23

 

15 letnia Nell Sówka reprezentująca Fundację Stajnia Ludwiczak zwyciężyła w konkursie Grand Prix CSN  w Lesznie na koniu DIDGISPORT CARLO. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Sosnowice - KJ Trachy Gliwice zwycięzcą Drużynowego Pucharu Polski 2023

Podium DPP 2023 fot. Przemysław Antosz 

Podium Drużynowego Pucharu Polski 2023 

1m. KJ Trachy Gliwice

2m. TKJ Garbówek 

3m. KJ Preria Wilkowice 

WYNIKI KOŃCOWE 


LONGINES FEI Jumping Nations Cup™ Final Barcelona 2023

fot. FEI/Leanjo de Koster

 

Zwycięzcy Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final 2023 - ekipa Niemiec w składzie:  Richard Vogel, Hans Dieter Dreher, Jorne Sprehe, Chef d'Equipe Otto Becker, Jana Wargers, Christian Kukuk. 

 

WYNIKI TURNIEJU             ARCHIWUM VIDEO


ZO DiM Kołobrzeg - IV kwalifikacja Cavaliada Future 24/09/23

 

Lena Janaszczyk ( KJ Ranczo Kołata ) & Zofia Reimann ( UKJ Reimann Karlino ) wygrały IV kwalifikację do Cavaliady Future w Kołobrzegu podczas ZO DiM.

 

fot.Leszczynskaa_foto

 

RANKING KWALIFIKACJI po 4 etapach 24/09/23 

 

 

 


Lanaken - Mistrzostwa Świata Młodych Koni 21-24/09/23

Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken FEI WBFSH Jumping World Breeding Championship for Young Horses Lanaken BEL
 
​Mateusz Tyszko i Diego
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w MSMK Lanaken 2023 
 
Finał 6 latki  - 25m. Mateusz Tyszko DIEGO  
Finał 5 latki  - bez polskich par 
Finał 7 latki - bez polskich par  
 
Consolation Class 7yo - 29m. Mikołaj Baranski CALITIZIA PS
Consolation Class 6yo - 17m  Michał Kubiak CRAZY STAR-PP
Consolation Class 5yo - 26m. Łukasz Brzóska DUC 123 Z
 

 


Warka - IX etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 15-17/09/23

Jakub Kubiak 

Zwycięzcy Finałów IX etapu PLJ :

 

Finał Rundy Złotej  1m. Jakub Kubiak QUILIBET KJ przez SO Łąck   

Finał Rundy Srebrnej   1m. Damian Ostręga  VALENCIA VOLO  KS Jumping Team 

Finał Rundy Brązowej   1m. Bartosz Gotner ULISSES  WKJ Lublin 

Finał Rundy Młodzieżowej   1m. Anna Pandel CHANEL-N  Jurajski LKJ w Udorzu 

Drużynowy Puchar Polski 1m. Warszawsko Mazowiecki Związek Jeździecki    

 

 


CSI Kronenberg Peelbergen 14-17/09/23

Michał Ziębicki & Balou's Batman  
 
CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg Peelbergen 14-17/09/23
 
Reprezentacja Polski - Michał Ziębicki, Maciej Handzlik, Natalia Stefańska, Zuzanna Kuc, Mikołaj Ziębicki
 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

17/09 - CSI2 LR 145 - 9m. Michał Ziębicki BALOU'S BATMAN

17/09  CSI2 140 - 5m. Michał Ziębicki O'LORD DB

17/09  CSI1 125 - 4m. Maciej Handzlik  MAGNIFICENT Z

17/09  CSI1 115 - 4m. Mikołaj Ziębicki ANTHONOV

15/09  CSI 120  - 4m. Maciej Handzlik  MAGNIFICENT Z 

15/09  CSI 110 - 3m. Mikołaj Ziębicki ANTHONOV 

 


Šamorín - Danube Champions Tour V 14-17/09/2023

 

CSI3-W CSI1 CSIYH CSIAm Samorin 14-17/09/2023

Reprezentacja Polski  Krzysztof Ludwiczak,  Aleksander Lewandowski, Natalia Czernik, Nell Sówka, Krzysztof Złocki, Bartosz Adamus, Amelia Adamczyk, Oliwia Domagała, Tomasz Gałczyński, Emilia Gielata, Aleksandra Jackiewicz, Eryka Mikołajczyk

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z turnieju :

17/09  CSIAm - 3m. Emilia Gielata DINDEPENDENT Z

16/09  CSIYH - 1m. Tomasz Gałczyński CALEA BLUE Z VIDEO 

16/09  CSIAm - 4m. Emilia Gielata DINDEPENDENT Z  

15/09  CSI3-W 140 - 2m. Krzysztof Ludwiczak MEMPHIS

15/09  CSI1 140 - 3m. Krzysztof Ludwiczak CORLANDER

15/09  CSI3-W LR 150 - 8m. Krzysztof Ludwiczak NIKO

14/09  CSIYH - 3m. Tomasz Gałczyński CALEA BLUE Z


CSIO4 CSIYH Warszawa Służewiec 14-17/09/2023

Jarosław Skrzyczyński fot FotoAli  

CSIO4 / CSIYH Warszawa Służewiec 14-17/09/2023

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński,  Tomasz Miśkiewicz, Adam Grzegorzewski, Marek Lewicki, Michał Tyszko, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak,  Mściwoj Kiecoń, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Michał Mordzelewski, Martin Rozynek, Antoni Strzałkowski, Łukasz Brzóska, Jarosław Koziarowski, Józef Pekaniec, Zuzanna Prymek, 

WYNIKI ZAWODÓW        Kanał YouTube        VIDEO   zgłoszenia


 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

17/09  Finał EEF Series Puchar Narodów - Polska 5 miejsce 

​16/09  CSIO4 LR 145  1m. Jarosław Skrzyczyński  LOULOU MPSZ

16/09  CSIO4 145cm  2m. Dawid Skiba LA VULKANO L

16/09  Finał CSIYH   4m. Adam Grzegorzewski QAMAN-EXPRES-A

15/09   CSIO4 Grand Prix LR 155  5m. Michał Tyszko  COLINERO

15/09   CSIO4 140cm  6m. Marek Lewicki  COME

15/09   CSIYH  2m. Dawid Skiba  KASPER

14/09 - CSIO4 LR 150  2m. Marek Lewicki LA PEZI

14/09 - CSIO4 140cm  2m. Tomasz Miskiewicz VELVET LAZAR

14.09 - CSIYH  4m. Michał Mordzelewski MISTRESS


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24