W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek przebojem zawodów CSI3 Gorla Minore ! Reprezentant Polski wygrał cztery konkursy m.in. oba konkursy LR 150 zaliczane do światowego rankingu 20/09/20

Andrzej Opłatek zwycięzcą dwóch konkursów LR 150 w Gorla Minore ! fot. Equieffe 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał na Stakkatanie oba konkursy LR 150cm i był najlepszy w konkursie otwarcia 135cm i finale 140 na Odile du Soufflet.  

 

20/09/20  1 miejsce  konkurs CSI3 140cm    ODILE DU SOUFFLET VIDEO

19/09/20  1 miejsce  konkurs LR 150cm   STAKKATAN   VIDEO

18/09/20  1 miejsce  konkurs LR 150cm   STAKKATAN   VIDEO

18/09/20   6 miejsce  konkurs CSIYH   ISHAN B

17/09/20  1 miejsce  konkurs CSI3 135cm   ODILE DU SOUFFLET   VIDEO

17/09/20    7 miejsce  konkurs CSI3 145cm   DIAROUBET

17/09/20   11 miejsce  konkurs CSIYH   ISHAN B


Wiktoria Ryciak i Luna Kowalonek wygrywają Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lesznie 20/09/20

 

XXVI OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2020

 

Finał OOM 2020 D Konie   

1m. Wiktoria Ryciak  VERONA SKJ Sopot 4,34 pkt

2m. Anna Korzeniewska CAPRINI 3 Interhorse Dobra Nadzieja 6 pkt

3m. Weronika Kosińska LEDA  KJ Tradycja Siedlnica  6,67 pkt 

 

Finał OOM 2020 Kuce 

1m. Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 3,17 pkt

2m. Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 4,16 pkt 

3m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata  5,34 pkt

 

fot   Paula Bartkowiak Fotografia  

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 17-20 września 2020

PROGRAM / WYNIKI 

 

ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

relacja/ archiwum video 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE HODOWLI POLSKIEJ 

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. wałach DON VITO / Vitalis x  Dutch Capitol/ hodowca / wł. Dariusz Miskiewcz, zawodnik Łukasz Koza

 

Konie 6 letnie ur 2014  1m. klacz COHIBA L / Che Guevara L  x Albaran xx / hodowca Jan Ludwiczak zawodnik Dawid Skiba

 

Konie 5 letnie ur 2015  1m. walach GRBICZ - W /E-Star x Turbud Quirinus/ hodowca / wł. Marek Rosiak zawodnik Jacek Mierzwiński 

 

Konie 4 letnie ur 2016   1m. ogier ELDORADO /La Calidad x  Mylord Carthago SF/ hodowca / wł. Wechta Equestrian,    zawodnik Maksymilian Wechta 

 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE ZAPISANE DO ZAGRANICZNYCH HODOWLI

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. ogier HOL CASSIOPEIA / Casall x Corrado I/ hodowca Niemcy / wł. Wechta Equestrian,  zawodnik Maksymilian Wechta 

 

Konie 6 letnie ur 2014   1m. Klacz OLD STAKKATO LAZAR /Stakkato Gold x Cancoon/ hodowca Edmund Lazarewicz, zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

Konie 5 letnie ur 2015 1m. ogier KWPN KAREL  /Vigo d'Arsouilles x Voltaire/ hodowca Niemcy / właściciel Klaudia Siarkiewcz  zawodnik Marek Wacławik 

 

Konie 4 letnie ur 2016  1m. ogier OLD OK LAZAR / Malito de Reve SF x Berlin / 

hodowca / wł. Edmund Lazarewicz zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

 


Nina Milczarek i Julia Mostowska - Akademickimi Mistrzyniami Polski 20/09/ 20

 


Podium AMP PROFI 2020 

1m. Nina Milczarek  PICASSO Uniwersytet Łódzki 

2m. Hanna Jachimowicz AVALETTO UP w Poznaniu 

3m. Szymon Najdzionek  CHUPA CHUPS UJ w Krakowie 

 

Podium AMP Amator 2020

1m. Julia Mostowska GOTHICA G UJ w Krakowie 

2m. Karolina Kobylec  GARUS ŚUM w Katowicach 

3m. Natalia Stróżyńska STANISLAV STAR UP w Poznaniu 

 

 


CSI2 CSIYH Valkenswaard 11-13 września 2020

Andrzej Opłatek i Le Cordial - 140cm 

 

W dniach 10-13 września 2020  w Valkenswaard w zawodach CSI2 / CSIYH startowali: Natalia Czernik, Andrzej Opłatek i Bartosz Adamus. 

Andrzej Opłatek na 8 letnim wł. LE CORDIAL był raz trzeci i raz czwarty w konkursach 140cm.

WYNIKI ZAWODÓW


Mistrzostwa Polski Jakubowice 10-13 września 2020

 

MP Seniorów - 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses

MP MJ U21 - 1m. Gabriela Bado BALISTO AC BPK

MP Juniorów - 1m. Juliana Suska TOKAJER 8 KS Euro Holding 

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Biegalska CARDHU SKJ Sopot

Ladies Cup 1m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z KS Vero La Natura

 

 

 

 

 


Polska juniorka Róża Konieczna znowu wygrywa w Bułgarii !

CSI1 / CSIJ Zhitnitsa BUL 04-06.09.20 Róża Konieczna znowu wygrywa !!! Reprezentantka Polski w świetnym stylu wygrała dwa konkursy SIlver Tour Balkan Cup CSI1 w tym Final na MAVENDER ( rozgrywka poniżej ), była najlepsza w jednym z konkursów rundy CSIJ i druga w Grand Prix CSIJ na LA FIOLA PICCOLA

💥 rozgrywka 1 miejsce Final SIlver Tour Balkan Cup MAVENDER https://youtu.be/LyfQV66pgzw

💥Grand Prix CSIJ 2 miejsce LA FIOLA PICCOLA https://youtu.be/m04QLPQDEMI

💥 1 miejsce MAVENDER CSI1 Final - przejazd podstawowy https://youtu.be/pmuR_iGEqCs

💥 1 miejsce MAVENDER Silver Round https://youtu.be/b94n_VLfolA
wyniki http://www.horsesportbg.org/calendar?    


Ranking kwalifikacji do CAVALIADA FUTURE 2020/21

RANKING kwalifikacji po 2 etapach 

 

Pewne startu w Cavaliada Future 2020/21 są już złote medalistki MPM i PP A1 - Małgorzata Babczyńska i Natalia Kręgielska. 

 

 


XII Sportowy Championat Polski Młodych Koni - Olsza 06/9/20

Małgorzata Ciszek Lewicka i ISLANDER  fot Paula Bartkowiak 

 

Konie rocznik 2013 - 1m Małgorzata Ciszek Lewicka ISLANDER (EX LCI)

Konie rocznik 2014 - 1m Vitali Charadnik CASSIRIANO

Konie rocznik 2015 - 1m. Vitali Charadnik  URSSINI

Konie rocznik 2014 - 1m. Tomasz Miśkiewicz DARCO LAZAR

 

WYNKI ZAWODÓW 


Ostatni etap eliminacji do PLJ Gałkowo 4-6 września 2020

 

 

Aleksander Lewandowski z KS VERSO La Natura zwyciężył w finale Rundy Złotej PLJ na klaczy JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF. Finał Rundy Srebrnej PLJ wygrała Nina Milczarek z KJ Infernal Team na klaczy CYANDRA a Adam Grzegorzewski z KJ Okoły triumfował w finale Rundy Brązowej PLJ na klaczy QUEEN-FLY. Ostatni etap eliminacji w Drużynowym Pucharze Polski wygrała ekipa KJ Infernal Team w składzie: Jakub Dołhun, Amelia Krywult, Paula Grzesiek i Nina Milczarek. 

WYNIKI ZAWODÓW

 

RANKING PLJ PRZED FINAŁEM   www.plj.pzj.pl

 

RUNDA ZŁOTA - Dawid Kubiak Sobieski Jumping Team 63 pkt 

RUNDA SREBRNA - Adam Grzegorzewski KJ Okoły 79 pkt

RUNDA BRĄZOWA -  Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 69 pkt 

DPP   1m. KJ Infernal / KJ Agro Handel / KJ SO Łąck  16 pkt

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24