ZO DiM Leszno 5-7 sierpnia 2022

WYNIKI ZAWODÓW

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM 07/08/22

 

Gr A0 - 1m. Zofia Cicha  FERRARI  BPK 

Gr A1 - 1m. Maja Morsztyn E-FIFKA  KJ Kietlów 

Gr A2 - 1m. Zofia Kamińska  PASJONATA AMIGO  KJ Ranczo Kołata 

Gr C - 1m. Agata Buczek ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KJ Stajnia Bukowiec 

Gr D bis - 1m. Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS KJ Kraju Jumping Team 

Finał MŁ / JM - 1m. Alicja Poniatowska ORIANA Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 

GP D E - 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN  KJ Ranczo Kołata 

Grand Prix Dzieci - 1m. Oliwia Budzyńska  CALERIME VAN’T HULGENRODE  JUKS Abakus Kaczyna 

ZO DiM-B
Leszno, 5-7 sierpień 2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 cm - dokładności 238.1.1 (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
  TERCJA Pach Julia (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria REZ    


 

2 - 60 cm - dokładności 238.1.1 (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 53,38  
1 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 0 52,50  
1 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 55,28  
4 ANAPON WELSH DRAGON Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 4 64,59  
5 ANAPON WELSH DRAGON Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 24 94,71  
  AVRIL Krawiec Paulina (JM.2007) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    
  AVRIL Krawiec Paulina (JM.2007) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    
  FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka ELI    


 

3 - 70 cm - dokładności 238.1.1 (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 52,01  
1 E-FIFKA Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 50,63  
1 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 52,03  
1 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 0 42,80  
1 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 52,66  
1 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 44,90  
1 NIRMAN Grum Amelia (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 0 50,55  
1 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 50,94  
1 STORMING AHEAD Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 56,91  
1 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 53,41  
1 LIZA FOREST Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 54,06  
12 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 8 54,43  
  AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata ELI    


 

4 - 80 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 37,13 0 19,16 Bon 100 PLN
2 MANCHESTER 0012 Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 41,36 0 19,80 Bon 50 PLN
3 STORMING AHEAD Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 44,15 0 21,78 Bon 50 PLN
4 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 39,78 0 21,80  
5 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 38,75 0 22,30  
6 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 44,28 0 23,29  
7 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 0 44,04 0 23,97  
8 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 44,54 0 24,47  
9 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 43,54 0 25,18  
10 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 44,42 0 29,03  
11 FREZIE Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 40,85 4 26,18  
12 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4 41,55      
13 NIRMAN Grum Amelia (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 4 42,29      


 

5 - 90 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 0 39,14 0 19,54 Bon 100 PLN
2 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 39,84 0 22,52 Bon 50 PLN
3 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 44,76 0 25,83 Bon 50 PLN
4 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 41,68 0 26,10  
5 MROCZEK Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 40,30 4 19,50  
6 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 44,88 4 20,15  
7 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 0 41,29 4 35,03  
8 VISTA PONYSPORT Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 45,01      
9 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 4 61,38      
10 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 8 38,89      
11 FREZIE Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 12 45,25      
12 OLIVER Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 29 81,53      


 

6 - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 0 36,29 0 21,21 Bon 100 PLN
2 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 0 41,87 0 22,92 Bon 50 PLN
3 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 41,53 0 29,94 Bon 50 PLN
4 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 0 41,14 0 30,39  
5 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 37,47      
6 OLIVER Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 41,50      
  MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice ELI        


 

7 - 110 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 39,91 0 20,84 Bon 150 PLN
2 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 42,32 0 21,84 Bon 100 PLN
3 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 0 44,99 0 26,22 Bon 50 PLN
4 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 41,41 0 29,12 Bon 50 PLN
5 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 4 39,24      
6 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 8 48,04      


 

8 - 120 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-05)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 38,46     Bon 150 PLN
2 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 39,90     Bon 100 PLN
3 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 8 60,93     Bon 50 PLN


 

10 - LL - DK na styl jeźdźca (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 REALLY IMPORTANT Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4.5 75,82  


 

11 - L - DK na styl jeźdźca (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 2.5 63,00  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 2.5 62,98  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 2.5 63,28  
4 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 3 64,76  
4 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 3 68.02  
4 MERSI SK Robak Wiktoria (MJ.2003) JKS w Jaroszówce 3 59,41  
7 MERSI SK Robak Wiktoria (MJ.2003) JKS w Jaroszówce 3.5 59,89  
8 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 61,67  
9 CASERES Koralewska Amelia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 4.5 66,48  
9 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4.5 63,23  
11 REALLY IMPORTANT Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 5.5 73,18  
12 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 6 59,13  
13 CASERES Koralewska Amelia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 6.5 70,01  
13 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 6.5 61,61  
15 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 16 101,71  


 

12 - P - DK na styl jeźdźca (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 2.5 68,01  
2 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 3 66,28  
2 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 3 69,73  
2 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 3 66,47  
2 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 3 71,67  
2 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 3 58,96  
7 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 62,74  
8 CASSONE Klimek Paulina (JM.2009) JKS Jaroszówka 4.5 67,14  
9 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 5 62,20  
10 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 5.5 64,17  
10 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 5.5 59,95  
12 FRAZES Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 6 77,12  
13 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 7 65,33  
14 LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 8 66,31  
15 CAPRICCIO Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 10.5 87,28  
16 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 18 95,23  
17 FRAZES Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 20 99,91  
  CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź ELI    
  CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów ELI    
  LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań ELI    
  CAPRICCIO Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań ELI    
  SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź ELI    


 

13 - N - DK na styl jeźdźca (2022-08-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DELI Grum Weronika (J.2006) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2 61,45  
1 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2 60,99  
3 FENIKS Dubiniak Matylda (MJ.2003) JKS Jaroszówka 2.5 61,77  
4 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 3 69,57  
5 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 3.5 69,09  
6 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 66,71  
7 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 5 71,56  
8 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 7 58,61  
8 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 7 73,62  
8 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 7 58,51  
  CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań REZ    


 

16 - L - DK dokładności 238.1.1 (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 74,16  
1 REALLY IMPORTANT Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 81,30  
1 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 0 76,37  
1 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 0 71,37  
1 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 69,32  
1 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 0 71,16  
1 MERSI SK Robak Wiktoria (MJ.2003) JKS w Jaroszówce 0 72,95  
8 CASERES Koralewska Amelia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 1 82,47  
8 REALLY IMPORTANT Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 1 82,85  
10 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 69,44  
11 FRAZES Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 7 89,63  
12 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 16 64,81  


 

17 - P - DK dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-06)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 45,02 0 35,46 n.rz.250 PLN
2 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 47,75 0 38,45 n.rz.200 PLN
3 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 0 47,28 1 45,37 n.rz.100 PLN
4 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 43,77 4 35,53 n.rz.50 PLN
5 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 0 52,05 4 37,02  
6 FRAZES Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 54,24 5 49,84  
7 CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 0 48,41 16 56,55  
8 WOODY Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 4 44,93      
9 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 4 46,48      
10 MERSI SK Robak Wiktoria (MJ.2003) JKS w Jaroszówce 4 47,56      
11 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 42,95      
12 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 12 45,26      
13 CASERES Koralewska Amelia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 12 47,94      
14 SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź 30 78,32      
15 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 70 118,47      


 

18 - N - DK dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-06)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 48,37 0 32,91 n.rz.250 PLN
2 FENIKS Dubiniak Matylda (MJ.2003) JKS Jaroszówka 0 47,55 0 35,73 n.rz.200 PLN
3 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 60,23 0 42,22 n.rz.100 PLN
4 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 47,29 4 35,21 n.rz.50 PLN
5 DELI Grum Weronika (J.2006) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 44,50 23 55,61  
6 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 4 50,19      
7 CASSONE Klimek Paulina (JM.2009) JKS Jaroszówka 4 51,21      
8 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 53,68      
9 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 8 43,78      
10 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 8 60,26      
11 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź 22 74,78      
  SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź ELI        


 

19 - C - DK dwufazowy 274.1.5.3 (2022-08-06)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FENIKS Dubiniak Matylda (MJ.2003) JKS Jaroszówka 4 50,47     n.rz.250 PLN


 

20 - 50 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANAPON MOONLIGHT STAR Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2,5 71,63  
2 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 3 72,88  
3 ANAPON MOONLIGHT STAR Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 3,5 70,43  
  TERCJA Pach Julia (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    
  TERCJA Pach Julia (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    


 

21 - 60 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 2 68,66  
1 BE LIKE ANAPON Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2 63,02  
3 SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata 2,5 58,78  
4 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 4 71,27  
  AVRIL Krawiec Paulina (JM.2007) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    
  AVRIL Krawiec Paulina (JM.2007) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI    


 

22 - 70 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 2,5 57,67  
2 SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata 3 61,15  
3 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 3,5 66,59  
3 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 3,5 53,16  
3 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 3,5 60,38  
6 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 6 56,61  
7 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 8 50,90  


 

23 - 80 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 2 62,99  
2 NANCY PONYSPORT Przybyła Agata (Mł.2011) KS SYDOW Riding Team 2,5 63,56  
2 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 2,5 61,95  
2 MANCHESTER 0012 Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2,5 65,58  
5 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 3 66,89  
6 STORMING AHEAD Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4,5 67,27  
7 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 5,5 68,47  
7 NIRMAN Grum Amelia (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 5,5 67,54  


 

24 - 90 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MROCZEK Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 2 67,84  
1 VISTA PONYSPORT Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2 62,15  
3 FREZIE Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 3 61,88  
4 NANCY PONYSPORT Przybyła Agata (Mł.2011) KS SYDOW Riding Team 3,5 63,04  
4 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 3,5 62,93  
4 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 3,5 66,54  
4 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 3,5 64,26  
4 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 3,5 62,39  
4 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 3,5 72,81  
10 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 4 63,67  
10 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 69,68  
12 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4,5 65,25  
12 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4,5 72,03  
14 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 5 70,31  
15 NIRMAN Grum Amelia (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 5,5 74,25  
15 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 5,5 69,88  
17 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 6 66,44  
18 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 6,5 65,48  
18 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 6,5 64,22  


 

25 - 100 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 2 64,26  
2 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 2,5 71,11  
3 OLIVER Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 3 69,14  
4 SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 3,5 58,84  
4 OLIVER Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 3,5 67,23  
6 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 17 86,41  
  WESTERVELD'S OLIEVIER Michalska Zuzanna (JM.2009) Equikam Sp. z o.o. ELI    


 

26 - 110 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 3 64,36  
1 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 3 60,54  
3 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 3,5 62,89  


 

27 - 120 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 1 66,21  
2 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 3 70,23  
3 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 4 68,51  


 

28 - 130 cm - na styl jeźdźca (2022-08-06)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4,5 61,55  
  CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

29 - 50 cm - Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 35,38 0 19,70 0 n.rz.200 PLN
2 ANAPON MOONLIGHT STAR Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 41,44 0 27,52 0 n.rz.150 PLN
3 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 0 42,97 0 32,42 0 n.rz.100 PLN
  TERCJA Pach Julia (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria ELI          


 

30 - 70 cm - Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 E-FIFKA Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 36,29 0 20,34 0 n.rz.200 PLN
2 LIZA FOREST Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 35,43 0 21,02 0 n.rz.150 PLN
3 BE LIKE ANAPON Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 40,02 0 30,31 0 n.rz.100 PLN
4 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 37,39 3 38,38 3 n.rz.100 PLN
5 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 4 27,85 0 21,21 4 n.rz.50 PLN
6 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 4 45,72 0 26,22 4 n.rz.50 PLN
7 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 36,56 4 31,66 4 n.rz.50 PLN
8 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 0 31,83 4 34,01 4 n.rz.50 PLN
  ANAPON WELSH DRAGON Cicha Zofia (Mł.2013) BPK ELI          


 

31 - 85 cm - Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 36,04 0 25,62 0 n.rz.200 PLN
2 NANCY PONYSPORT Przybyła Agata (Mł.2011) KS SYDOW Riding Team 0 35,52 0 25,88 0 n.rz.150 PLN
3 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 33,96 0 26,43 0 n.rz.100 PLN
4 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 34,07 0 27,96 0 n.rz.100 PLN
5 APIS Lara Aleksandra (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 38,48 0 30,41 0 n.rz.50 PLN
6 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 32,96 0 31,57 0 n.rz.50 PLN
7 NIRMAN Grum Amelia (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 0 37,43 0 38,93 0 n.rz.50 PLN
8 MANCHESTER 0012 Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 33,93 4 22,43 4 n.rz.50 PLN
9 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4 34,05 0 26,84 4  
10 TAMIZA Hamerska Ewa (Mł.2010) JKS Tornado Szczecin 0 37,33 4 26,96 4  
11 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 8 36,66 4 36,05 12  
  STORMING AHEAD Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów ELI          


 

32 - 95 cm - Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET Buczek Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 36,34 0 26,52 0 n.rz.300 PLN
2 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 33,53 0 26,83 0 n.rz.200 PLN
3 MROCZEK Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 33,24 0 24,35 4 n.rz.150 PLN
4 FREZIE Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 4 40,93 4 33,11 8 n.rz.100 PLN
5 NANDO SUPER Kierznowski Radosław (JM.2009) KJ Sokół Damasławek 4 33,90 8 39,68 12 n.rz.50 PLN


 

33 - 105 cm - Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 0 34,55 0 34,03 0 n.rz.300 PLN
2 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 0 33,08 0 34,32 0 n.rz.200 PLN
3 INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 34,86 0 34,88 0 n.rz.150 PLN
4 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 4 35,25 0 26,19 4 n.rz.100 PLN
5 OLIVER Stasiak Agata (JM.2009) KJ Stajnia Bukowiec 19 57,17 4 34,87 23 n.rz.50 PLN
  SKY LIGHT AMIGO Pluskota Nicole (JM.2008) KS Jumping Events Poznań ELI          
  WESTERVELD'S OLIEVIER Michalska Zuzanna (JM.2009) Equikam Sp. z o.o. ELI          


 

34 - 110/115 cm - Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5 (2022-08-07)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 33,64 0 28,13 0 n.rz.300 PLN
2 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 36,06 0 29,31 0 n.rz.200 PLN
3 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 0 34,79 0 34,98 0 n.rz.150 PLN
4 BREGO Handke Zofia (JM.2009) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 35,90 0 37,91 0 n.rz.100 PLN
5 CAPRICCIO Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 0 35,56 0 39,99 0 n.rz.50 PLN
6 LESANTTI Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 34,37 0 31,63 4  
7 CASSONE Klimek Paulina (JM.2009) JKS Jaroszówka 0 36,73 4 32,82 4  
8 ROVETTO Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 37,22 0 39,88 4  
9 BERNIKLA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 33,31 4 33,98 8  
10 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 8 33,98 0 38,34 8  
11 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 36,17 1 41,76 9  
12 FRAZES Zujewska Wiktoria (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 35,13 20 56,09 24  
  KODEINA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 25 59,84 ELI      
  NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań ELI          
  CASSIMERO Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź ELI          
  LOARA Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań ELI          
  SIBILLA Marciniak Magdalena (JM.2007) ŁKJ Łódź ELI          


 

35 - 120 cm - Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (2022-08-07)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 0 72,39     n.rz.350 PLN
2 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 65,18     n.rz.300 PLN
3 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 4 76,46     n.rz.200 PLN
4 MOJA GWIAZDA Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 28 93,15     n.rz.150 PLN


 

36 - 125 cm - Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2 (2022-08-07)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 75,30     n.rz.350 PLN


 

38 - 50/60/70 cm - dokładności art.238.1.1 (2022-08-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata 4 55,03  
1 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 4 56,51  


 

39 - 80/90/100/110/120 cm - wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni (2022-08-07)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 44 38,42 n.rz.200 PLN
2 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 44 39,87 n.rz.150 PLN
3 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 44 42,24 n.rz.100 PLN
4 WIEDŹMIRA Kwiatkowska Ewa (JM.2008) JKS Salio Besiekierz Rudny 43 40,01 n.rz.100 PLN
5 CASERES Koralewska Amelia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 43 44,45 n.rz.50 PLN
6 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 35 69,07 n.rz.50 PLN
7 REALLY IMPORTANT Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 27 47,54 n.rz.50 PLN
8 MERSI SK Robak Wiktoria (MJ.2003) JKS w Jaroszówce 12 42,67 n.rz.50 PLN
9 LEON Marciniak Hanna (J.2005) ŁKJ Łódź -12 95,65  



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22