ZO DiM Sopot 05-07 sierpnia 2022

WYNIKI ZAWODÓW    wyniki PDF

Wiktoria Cwalina fot. Aleksandra Ziętak 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM 07/08/22

 

Gr A0 - 1m. Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER  KJ Infernal Team Golesze 

Gr A1 - 1m. Gabriela Lewandowska JUNIOR  KJ Akademia Kucania / kwalifikacja Cavaliada Future / 

Gr A2 - 1m. Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY  KJ Akademia Kucania / kwalifikacja Cavaliada Future /  

Gr C - 1m. Wiktoria Cwalina SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS  KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał MŁ JM - 1m. Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT SKJ Revel Stękiny 

GP Dzieci - 1m. Tola Wawrzkiewicz  ZALVO  SKJ Sopot 

Finał J/MŁ - 1m. Iga Biegalska CANABAZ  SKJ Sopot 

ZO DIM - kwalfikacja do Cavaliada Future
SOPOT, 05-07.08.2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

2 - 50 - Dokładności 238.1.1 - wys.50 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 0 76,73  
1 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 73,80  
1 GABA ZAGORKA Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 0 69,25  
1 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 68,38  
1 KARINA Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 0 67,81  
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 71,95  
7 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 3 82,14  
8 KALA Borowiecka Maja (Mł.2013) Klub Jeździecki J.J. Darboven 13 92,83  
9 MIRA Kościelna Maja (Mł.2011) Horse Team Agri Sudety 23 86,32  


 

3 - 60 - Dokładności 238.1.1 - wys.60 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 63,11  
1 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 66,52  
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 69,93  
1 SPRING STAR'S ARNE Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 0 66,97  
1 SPRING STAR'S ARNE Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 0 67,48  
1 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,61  
1 FENDI Foks Kinga (Mł.2011) BPK 0 75,15  
1 WALNUT SAMSON Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 0 63,97  
1 BENETON Rozumecka Anna (Mł.2011) BPK (SLA) 0 66,70  
1 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 57,65  
1 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 74,34  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 54,95  
1 CYKOR Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 0 65,53  
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 62,10  
1 MAURIK'S LIU.JO Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 0 63,67  
1 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 63,56  
17 MIRA Kościelna Maja (Mł.2011) Horse Team Agri Sudety 4 72,14  
17 C' SPEEDY RAIDER Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 4 67,74  
19 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 5 84,99  
20 GABA ZAGORKA Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 8 69,22  
21 KARINA Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 10 85,48  
22 LAWENDA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 21 84,62  
  FENDI Foks Kinga (Mł.2011) BPK ELI    


 

4 - 70 - Dokładności 238.1.1 - wys.70 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BENETON Rozumecka Anna (Mł.2011) BPK (SLA) 0 66,11  
1 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 61,57  
1 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,48  
1 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 69,34  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 63,91  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 56,09  
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 59,94  
1 FLORA PK Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 64,49  
1 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 60,80  
1 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 67,59  
1 MAURIK'S LIU.JO Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 0 59,29  
1 CYKOR Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 0 67,01  
1 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 57,10  
1 S-PIORUN Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,03  
1 S-PIORUN Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,44  
1 CAVALIADA Kolikow Helena (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej 0 63,19  
1 INTUICJA KOŃSKI GAJ Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 56,26  
1 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki KJ 0 60,26  
1 ESPRIT Zegarska Julia (JM.2009) Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 0 72,09  
1 ESPRIT Zegarska Julia (JM.2009) Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 0 69,50  
1 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 68,14  
1 ISGAAR Prasek Hubert (Mł.2012) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 73,80  
1 CAPREA Rosada Wiktoria (Mł.2010) Horse Team Agri Sudety 0 60,33  
1 POLAR Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 50,73  
1 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 64,38  
1 LEON Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,88  
1 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,26  
1 LEON Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,57  
1 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,14  
1 WEDOG PRIDE N JOY Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 66,96  
1 WEDOG PRIDE N JOY Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 65,76  
1 PIXI BH Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 66,97  
1 LISBERGS PRINCE MICHAEL Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 62,21  
1 PIXI BH Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 66,57  
1 BUCEFAL Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 63,61  
36 FLORA PK Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 64,75  
36 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 4 64,85  
36 WALNUT SAMSON Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 4 62,92  
36 INTUICJA KOŃSKI GAJ Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4 56,31  
36 ZALOTKA Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 4 65,46  
36 ZALOTKA Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 4 68,53  
36 LUPIDELIA EBONY LADY Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 4 66,79  
36 GLORY Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 69,26  
44 LISBERGS PRINCE MICHAEL Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 8 62,58  
45 LUPIDELIA EBONY LADY Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 11 82,29  
46 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 12 77,72  
47 LAWENDA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 16 78,36  


 

5 - 80 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.80 cm (05-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 46,14 0 23,84 150 PLN
2 KALA Pająk Przemysław (JM.2009) JKS Barłomino 0 44,45 0 25,30 100 PLN
3 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 55,15 0 26,79 50 PLN
4 POLAR Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 49,42 0 27,32  
5 HADES PONYSPORT Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Horse Club Podłęcze 0 64,22 0 28,01  
6 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 54,33 0 28,35  
7 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,22 0 28,75  
8 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 55,14 0 28,89  
9 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0 55,08 0 29,09  
10 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,20 0 30,94  
11 LUNA Wierucka Zofia (Mł.2011) Rio Grande Krosinko 0 47,43 0 32,10  
12 TARTAN Długosz Dominika (Mł.2011) SKJ Sopot 0 54,27 0 32,41  
13 COSTA SERENA Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 0 56,51 0 33,79  
14 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 62,19 0 37,33  
15 HEDVAN Drozdowska Maja (JM.2008) Reimann Team Karlino 0 60,47 0 38,73  
16 ISGAAR Prasek Hubert (Mł.2012) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0 63,72 0 38,97  
17 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 50,38 4 28,78  
18 DIANA Cichla Pola (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 51,12 4 30,85  
19 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 54,31 4 32,20  
20 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 54,23 4 36,60  
21 IHRP GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 50,13 19 55,99  
22 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 4 47,67      
23 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 4 50,69      
24 TINA MILLER LADY Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 53,33      
25 KILLASPIC LADY Mirek Maja (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 4 54,03      
26 LIWIA Rojek Amelia (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 4 56,25      
27 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 4 56,67      
28 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 4 56,93      
29 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 4 59,14      
30 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 7 67,05      
31 BUCEFAL Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 7 67,87      
32 GLORY Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 13 65,29      
33 VULCANO Mroczek Jakub (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 14 70,03      
34 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 25 81,24      
  MAPLEVALLEY'S SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza ELI        
  CAPREA Rosada Wiktoria (Mł.2010) Horse Team Agri Sudety ELI        
  MAROKO Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź ELI        
  JUULTJE Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI        


 

6 - 90 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.90 cm (05-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 50,29 0 25,77 150 PLN
2 JUULTJE Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 50,37 0 26,70 100 PLN
3 PRINCE POLO Olaszek Alicja (JM.2009) KJ Janowice 0 56,10 0 27,71 50 PLN
4 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,14 0 28,10  
5 VULCANO Mroczek Jakub (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 0 53,99 0 28,74  
6 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 0 58,19 0 31,34  
7 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 56,40 0 31,57  
8 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,02 0 32,01  
9 LUNA Wierucka Zofia (Mł.2011) Rio Grande Krosinko 0 50,04 0 32,65  
10 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 49,99 4 25,57  
11 KILLASPIC LADY Mirek Maja (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 55,20 4 28,69  
12 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 54,49 4 28,83  
13 TINA MILLER LADY Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 54,10 4 35,23  
14 COSTA SERENA Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 0 58,46 6 46,72  
15 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,10 8 25,85  
16 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 52,20 8 28,95  
17 LEMINUS Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 55,99 8 43,25  
18 MAROKO Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 0 50,56 ELI    
18 INNOCENTY Baranowicz Zofia (JM.2008) KJ Cavallino 0 52,86 ELI    
20 WALENCJA Kamińska Weronika (JM.2009) Budzyński KS Kłos SJ 4 49,44      
21 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 4 56,64      
22 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 4 62,42      
23 DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik 8 51,13      
24 DIANA Cichla Pola (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 8 68,11      
25 KALA Pająk Przemysław (JM.2009) JKS Barłomino 12 54,12      
26 LIKE A LION B Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 40 96,54      
  HEDVAN Drozdowska Maja (JM.2008) Reimann Team Karlino ELI        
  LIWIA Rojek Amelia (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI        
  NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn ELI        


 

7 - 100 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.100 cm (05-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WALENCJA Kamińska Weronika (JM.2009) Budzyński KS Kłos SJ 0 47,21 0 26,99 150 PLN
2 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 55,56 4 28,97 100 PLN
3 SPARKLING DARK KNIGHT Szukalska Maja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1 65,72     50 PLN
4 PRINCE POLO Olaszek Alicja (JM.2009) KJ Janowice 4 51,28      
5 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 4 60,96      
6 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 63,63      
7 TOUAREG Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 8 57,35      
8 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 8 63,60      
9 INNOCENTY Baranowicz Zofia (JM.2008) KJ Cavallino 12 68,02      
10 LIKE A LION B Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 16 56,71      


 

8 - 110 - Dwufazowy 274.1.5.3 - wys.110 cm (05-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TOUAREG Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 4 50,37     150 PLN
2 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 4 57,31     100 PLN


 

11 - DK LL - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERDINAND Lendzion Julia (J.2004) Klub Jeździecki J.J. Darboven 1 53,08  
1 ECHMEA Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1 52,43  
3 HARDI BOY Białkowska Zofia (J.2006) Klub Jeździecki Cavallino 1,5 56,19  
3 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1,5 57,31  
3 BOSS Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 1,5 60,44  
3 ECHMEA Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1,5 52,46  
7 CARILO Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 2 58,04  
7 AKT Chrząszczak Jagoda (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 2 52,66  
9 HARDI BOY Białkowska Zofia (J.2006) Klub Jeździecki Cavallino 2,5 53,08  
9 CARILO Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 2,5 62,30  
11 ZIBI LAZAR Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 3 60,42  
12 AKT Chrząszczak Jagoda (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 3,5 65,22  
12 GOLDEN LADY Gac Apolonia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 3,5 60,93  
12 ICARUS VAN HET MISPELHOF Stasiak Natasza (Mł.2010) Sopocki KJ 3,5 49,79  
15 KAKAO Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 6 68,11  


 

12 - DK L - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 1 62,72  
1 WALENTINO Kużel Amelia (JM.2007) Pegaz Reda 1 58,11  
3 ZIBI LAZAR Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 1,5 47,70  
3 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 1,5 66,20  
3 FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 1,5 58,93  
3 I-BLACK WIDOW Gabriel Lena (JM.2007) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 1,5 55,31  
7 GOLDEN LADY Gac Apolonia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 2 57,23  
7 COQUICKUCO G Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 2 57,74  
7 ARABELLA Makowska Natalia (J.2004) UKJ Karmen Niekłonice 2 58,69  
7 HALAMA Kowalczyk Martyna (MJ.2001) Ukj karmen nieklonice 2 58,81  
7 CARTANA D`HOTOT Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 2 58,55  
12 COQUICKUCO G Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 2,5 57,49  
12 ARABELLA Makowska Natalia (J.2004) UKJ Karmen Niekłonice 2,5 57,04  
12 ZOSIMA Olejarz Inga (J.2004) St. Interhorse Dobra Nadzieja 2,5 58,39  
15 MARCO Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 3 58,74  
15 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 3 53,68  
17 HALAMA Kowalczyk Martyna (MJ.2001) Ukj karmen nieklonice 3,5 58,30  
17 ZOSIMA Olejarz Inga (J.2004) St. Interhorse Dobra Nadzieja 3,5 56,94  
17 CLOUD 27 Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 3,5 63,54  
20 ICARUS VAN HET MISPELHOF Stasiak Natasza (Mł.2010) Sopocki KJ 5 53,08  
20 MARCO Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 5 55,35  
20 KAKAO Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 5 56,48  
23 BOSS Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 5,5 59,87  
23 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 5,5 47,71  
25 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 6,5 70,54  
26 LOCARNO HDH Długosz Karolina (JM.2007) SKJ Sopot 9 73,97  


 

13 - DK P - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0,5 70,50  
2 CANTTERA LEMON Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 1 74,86  
3 ORANG UTAN CLAUS Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy 1,5 71,20  
3 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1,5 64,21  
3 GARROU DE MESSITERT Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1,5 66,47  
3 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 66,97  
7 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 2 70,86  
7 WALENTINO Kużel Amelia (JM.2007) Pegaz Reda 2 75,35  
7 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 2 69,48  
10 HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2,5 62,80  
10 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 2,5 76,26  
10 PAINTED WHITE COURTIER Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 2,5 67,46  
10 ERA Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 2,5 66,05  
10 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 2,5 65,17  
10 GARROU DE MESSITERT Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2,5 68,42  
16 CARTANA D`HOTOT Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 3 71,55  
16 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 3 66,65  
16 I-BLACK WIDOW Gabriel Lena (JM.2007) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 3 69,13  
16 ERA Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 3 65,76  
16 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 3 65,79  
16 LUCILLA Książek Antonina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 3 66,56  
22 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 3,5 75,03  
22 PAINTED WHITE COURTIER Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 3,5 69,14  
22 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (J.2006) UKJ Karmen Niekłonice 3,5 67,83  
22 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 3,5 83,34  
22 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 3,5 68,76  
27 MADISON VDL Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 4 73,44  
27 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 4 65,99  
27 NO LIMED Książek Michalina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 70,80  
30 HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4,5 65,39  
30 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 4,5 67,32  
30 HANIBAL DE REVEL SOYMAX Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4,5 70,27  
33 NAOMI C II Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 5 68,56  
33 VIKITA CHABAUDIERE Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 5 86,92  
35 LUCILLA Książek Antonina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 5,5 62,80  
35 NO LIMED Książek Michalina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 5,5 69,50  
37 LOCARNO HDH Długosz Karolina (JM.2007) SKJ Sopot 6 77,11  
37 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 6 68,74  
39 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 7 60,40  
39 CORRADO X Trześniewska Julia (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 7 71,52  
  MADISON VDL Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino ELI    


 

14 - DK N - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.120 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 1 63,70  
1 ZALVO Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 1 71,64  
3 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 65,97  
3 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 1,5 69,31  
3 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 1,5 76,47  
6 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 2 66,37  
6 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 2 62,80  
6 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 2 68,85  
6 FORSTER Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 69,45  
10 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 2,5 71,09  
11 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (J.2006) UKJ Karmen Niekłonice 3 66,77  
11 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 3 65,07  
11 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 3 68,90  
14 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 3,5 80,64  
14 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 3,5 67,54  
14 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy 3,5 75,03  
14 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 3,5 67,46  
14 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 3,5 63,53  
14 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 3,5 77,08  
20 HANIBAL DE REVEL SOYMAX Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4 74,05  
20 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 4 72,51  
22 CANTTERA LEMON Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 4,5 72,03  
22 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4,5 74,61  
24 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 5 71,27  
25 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 6 69,44  
26 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 12,5 94,27  
27 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 13 89,29  
  KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ ELI    


 

15 - DK C - DK z oceną stylu jeźdźca - wys.130 cm (05-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 3 63,25  
1 ZALVO Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 3 73,88  
3 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 3,5 73,75  


 

17 - DK LL - DK dokładności 238.1.1 - wys.90 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 57,72  
1 ECHMEA Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 52,37  
1 CARILO Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 58,19  
1 CARILO Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 0 57,13  
1 QUEBEC Filipczak Robert (MJ.2001) Sopocki Klub Jeździecki 0 56,27  
6 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 57,79  
6 ECHMEA Buszan Antonina (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 51,90  
6 HARDI BOY Białkowska Zofia (J.2006) Klub Jeździecki Cavallino 4 54,64  
6 ICARUS VAN HET MISPELHOF Stasiak Natasza (Mł.2010) Sopocki KJ 4 61,09  
6 AKT Chrząszczak Jagoda (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 4 51,74  
11 HARDI BOY Białkowska Zofia (J.2006) Klub Jeździecki Cavallino 5 70,43  
12 FERDINAND Lendzion Julia (J.2004) Klub Jeździecki J.J. Darboven 8 57,24  
13 FERDINAND Lendzion Julia (J.2004) Klub Jeździecki J.J. Darboven 12 59,31  


 

18 - DK L - DK dokładności 238.1.1 - wys.100 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARTANA D`HOTOT Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 0 54,77  
1 COQUICKUCO G Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 57,41  
1 FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 0 59,93  
1 GOLDEN LADY Gac Apolonia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 61,51  
1 LOCARNO HDH Długosz Karolina (JM.2007) SKJ Sopot 0 56,24  
1 I-BLACK WIDOW Gabriel Lena (JM.2007) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 54,21  
1 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 58,92  
1 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 0 52,47  
1 ZIBI LAZAR Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 0 53,17  
1 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 47,19  
1 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 0 57,66  
1 MADISON VDL Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 0 59,83  
13 AKT Chrząszczak Jagoda (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 4 53,14  
13 ICARUS VAN HET MISPELHOF Stasiak Natasza (Mł.2010) Sopocki KJ 4 55,51  
13 COQUICKUCO G Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 53,72  
13 HALAMA Kowalczyk Martyna (MJ.2001) Ukj karmen nieklonice 4 53,96  
13 ARABELLA Makowska Natalia (J.2004) UKJ Karmen Niekłonice 4 57,99  
13 HALAMA Kowalczyk Martyna (MJ.2001) Ukj karmen nieklonice 4 54,27  
13 GOLDEN LADY Gac Apolonia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 56,72  
13 MARCO Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 4 60,45  
13 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 51,53  
22 KAKAO Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 8 56,66  
22 FUEGO CN Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 8 63,04  
22 ZOSIMA Olejarz Inga (J.2004) St. Interhorse Dobra Nadzieja 8 65,58  
22 ZIBI LAZAR Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 8 65,67  
26 KAKAO Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 12 63,70  
26 ARABELLA Makowska Natalia (J.2004) UKJ Karmen Niekłonice 12 54,68  
28 MARCO Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 16 60,89  
29 QUEBEC Filipczak Robert (MJ.2001) Sopocki Klub Jeździecki 20 58,42  
30 BOSS Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 32 89,99  
  CLOUD 27 Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki ELI    


 

19 - DK P - DK zwykły 238.2.1 - wys.110 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NO LIMED Książek Michalina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 60,88 200 PLN
2 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 63,83 150 PLN
3 PAINTED WHITE COURTIER Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 68,24 100 PLN
4 NAOMI C II Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 71,06  
5 CLOUD 27 Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 75,15  
6 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 0 75,51  
7 MADISON VDL Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 0 76,12  
8 ADAGIO MOON Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 76,25  
9 BOSS Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 76,35  
10 LUCILLA Książek Antonina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 57,30  
11 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 4 63,05  
12 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 63,63  
13 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 65,95  
14 ERA Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 4 67,23  
15 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 67,56  
16 HANIBAL DE REVEL SOYMAX Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4 68,83  
17 CORRADO X Trześniewska Julia (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 70,46  
18 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) UKJ Karmen Niekłonice 4 70,62  
19 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4 70,63  
20 I-BLACK WIDOW Gabriel Lena (JM.2007) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 70,70  
21 ZOSIMA Olejarz Inga (J.2004) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 75,80  
22 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 4 75,83  
23 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (J.2006) UKJ Karmen Niekłonice 8 62,09  
24 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 8 65,42  
25 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 66,41  
26 WALENTINO Kużel Amelia (JM.2007) Pegaz Reda 8 72,74  
27 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12 76,19  
28 LOCARNO HDH Długosz Karolina (JM.2007) SKJ Sopot 12 79,62  
29 VIKITA CHABAUDIERE Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 15 94,17  
30 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 21 88,56  
31 CARTANA D`HOTOT Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 21 92,74  
32 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 31 106,49  


 

20 - DK N - DK zwykły 238.2.1 - wys.120 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 62,01 200 PLN
2 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 0 64,52 150 PLN
3 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy 0 65,17 100 PLN
4 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (J.2006) UKJ Karmen Niekłonice 0 66,83  
5 HANIBAL DE REVEL SOYMAX Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 71,68  
6 ADAGIO MOON Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 72,41  
7 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 73,23  
8 CANTTERA LEMON Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 75,64  
9 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 76,04  
10 NO LIMED Książek Michalina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 57,92  
11 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 4 63,99  
12 FORSTER Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 64,22  
13 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 4 66,69  
14 CORRADO X Trześniewska Julia (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 71,46  
15 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 4 71,66  
16 WALENTINO Kużel Amelia (JM.2007) Pegaz Reda 4 71,70  
17 ORANG UTAN CLAUS Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy 4 76,96  
18 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 8 64,79  
19 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 66,58  
20 HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 68,17  
21 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) UKJ Karmen Niekłonice 8 68,45  
22 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 8 69,08  
23 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 70,34  
24 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 12 67,47  
25 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 16 72,12  
26 GARROU DE MESSITERT Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 23 90,44  
27 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 25 100,51  
  VIKITA CHABAUDIERE Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki ELI    


 

21 - DK C - DK zwykły 238.2.1 - wys.130 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 4 74,26 200 PLN


 

22 - DK CC - DK zwykły 238.2.1 - wys.140 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANABAZ Biegalska Iga (J.2006) Sopocki KJ 0 66,98 200 PLN
2 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 4 67,17 150 PLN


 

24 - 50 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.50 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 C' SPEEDY RAIDER Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 1 68,66  
2 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 1,5 76,11  
3 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 2,5 71,02  
4 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 3,5 71,61  
5 KARINA Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 8,5 90,50  


 

25 - 60 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.60 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WALNUT SAMSON Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 1,5 75,07  
2 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 2 76,20  
2 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2 65,49  
2 SPRING STAR'S ARNE Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 2 65,13  
2 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 2 67,68  
6 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2,5 72,88  
7 MIRA Kościelna Maja (Mł.2011) Horse Team Agri Sudety 4 75,05  
8 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 6 68,08  
9 KARINA Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 8 69,75  
10 LAWENDA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 13,5 89,16  
  FENDI Foks Kinga (Mł.2011) BPK ELI    
  GABA ZAGORKA Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino ELI    
  FENDI Foks Kinga (Mł.2011) BPK ELI    
  CAVALIADA Kolikow Helena (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej ELI    


 

26 - 70 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.70 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1 63,27  
1 WALNUT SAMSON Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 1 68,60  
1 JUNIOR Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 1 63,58  
1 WEDOG PRIDE N JOY Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 1 63,43  
1 WEDOG PRIDE N JOY Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 1 66,52  
1 LISBERGS PRINCE MICHAEL Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 1 65,57  
1 BUCEFAL Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 1 66,10  
1 LISBERGS PRINCE MICHAEL Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 1 67,51  
9 LEON Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 59,96  
9 S-PIORUN Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 60,92  
9 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 61,51  
9 PIXI BH Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 1,5 64,67  
13 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2 63,31  
13 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 2 64,28  
13 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 2 67,78  
13 S-PIORUN Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 2 60,89  
13 BENETON Rozumecka Anna (Mł.2011) BPK (SLA) 2 62,99  
13 ZALOTKA Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 2 67,24  
13 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ KAJA Czosnowo 2 69,38  
13 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki KJ 2 59,96  
13 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki KJ 2 63,67  
13 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2 58,45  
13 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 62,44  
13 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 2 66,23  
25 LEON Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 2,5 61,08  
25 SPRING STAR'S ARNE Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 2,5 60,50  
25 FLORA PK Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 2,5 66,14  
25 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2,5 65,42  
25 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 2,5 66,49  
25 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 2,5 62,50  
25 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 2,5 60,39  
25 CAPRICHOSA Skoczylas Michalina (Mł.2010) Stow. J. Stajnia Podolszyn 2,5 61,76  
25 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 2,5 59,04  
25 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 2,5 63,70  
25 BEŁT Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 2,5 61,86  
36 LAWENDA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 3 60,16  
36 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 3 63,13  
36 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 3 67,24  
36 BENETON Rozumecka Anna (Mł.2011) BPK (SLA) 3 64,85  
36 ESPRIT Zegarska Julia (JM.2009) Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 3 67,39  
36 MAURIK'S LIU.JO Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 3 56,76  
42 FLORA PK Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 3,5 63,31  
42 CYKOR Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 3,5 61,37  
42 CYKOR Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 3,5 61,60  
42 N'LUSI Wiśniewska Zofia (Mł.2012) KU AZS Politechniki Warszawskiej 3,5 65,54  
46 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 68,39  
46 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 70,20  
46 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 63,79  
46 N'LUSI Wiśniewska Zofia (Mł.2012) KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 68,06  
46 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 58,05  
46 BEŁT Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 63,91  
52 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 4,5 56,50  
53 PIXI BH Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 5 77,79  
54 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 5,5 73,69  
55 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ KAJA Czosnowo 6 59,76  
56 CAPREA Rosada Wiktoria (Mł.2010) Horse Team Agri Sudety 6,5 53,08  
57 ESPRIT Zegarska Julia (JM.2009) Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 21,5 130,69  
  GABA ZAGORKA Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino ELI    
  MIRA Kościelna Maja (Mł.2011) Horse Team Agri Sudety ELI    


 

27 - 80 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.80 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ISGAAR Prasek Hubert (Mł.2012) St. Interhorse Dobra Nadzieja 0,5 75,17  
2 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 1 57,85  
3 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 1,5 64,51  
3 HADES PONYSPORT Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Horse Club Podłęcze 1,5 68,68  
3 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 1,5 69,42  
3 LUPIDELIA EBONY LADY Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 1,5 62,88  
3 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 57,70  
8 CAPRICHOSA Skoczylas Michalina (Mł.2010) Stow. J. Stajnia Podolszyn 2 62,98  
8 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 2 62,98  
8 VALES BLUERAY Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 2 53,12  
11 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 2,5 62,56  
11 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 2,5 62,93  
11 VULCANO Mroczek Jakub (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 2,5 71,93  
14 LUPIDELIA EBONY LADY Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź 3 61,89  
14 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 3 58,65  
14 POLAR Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 3 56,13  
14 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 3 68,05  
18 TITAN Pałosz Helena (Mł.2010) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 3,5 67,82  
18 TARTAN Długosz Dominika (Mł.2011) SKJ Sopot 3,5 61,89  
18 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 3,5 70,92  
21 MAURIK'S LIU.JO Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 4 56,85  
21 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 79,97  
21 INTUICJA KOŃSKI GAJ Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4 55,06  
21 LIWIA Rojek Amelia (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 4 59,75  
21 LUNA Wierucka Zofia (Mł.2011) Rio Grande Krosinko 4 58,86  
21 TINA MILLER LADY Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 65,55  
21 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 4 57,88  
28 EMMA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 4,5 57,17  
28 TITAN Pałosz Helena (Mł.2010) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 4,5 67,77  
28 INTUICJA KOŃSKI GAJ Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4,5 57,03  
28 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 4,5 68,13  
28 HEDVAN Drozdowska Maja (JM.2008) Reimann Team Karlino 4,5 70,86  
28 JAGIENKA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 4,5 56,85  
34 HEDVAN Drozdowska Maja (JM.2008) Reimann Team Karlino 5,5 83,53  
35 JAGIENKA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 6 56,60  
36 CAPREA Rosada Wiktoria (Mł.2010) Horse Team Agri Sudety 6,5 57,03  
37 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 7 62,25  
38 GLORY Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 11 95,31  
39 TURYSTKA Zujkiewicz Julia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 11,5 101,49  
  IHRP GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza BO 63,38  
  IHRP GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza BO 60,19  
  MAPLEVALLEY'S SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza ELI    
  EMMA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI    
  MAPLEVALLEY'S SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza ELI    
  LIWIA Rojek Amelia (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino ELI    
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    
  FIGA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki ELI    
  TURYSTKA Zujkiewicz Julia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy REZ    
  FIGA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki REZ    


 

28 - 90 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.90 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0,5 61,54  
2 LUNA Wierucka Zofia (Mł.2011) Rio Grande Krosinko 1 61,37  
2 LEMINUS Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 1 66,48  
4 MAROKO Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 1,5 63,38  
4 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 1,5 67,98  
4 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 64,17  
4 ZUCCHERO A VELO Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 1,5 63,77  
8 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 2 63,72  
8 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 2 60,63  
8 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 67,38  
8 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 2 72,54  
8 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 2 63,83  
8 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 2 64,49  
8 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 2 60,31  
15 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2,5 68,80  
15 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 2,5 62,53  
15 KALA Pająk Przemysław (JM.2009) JKS Barłomino 2,5 53,55  
18 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 3 60,17  
18 MAROKO Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 3 61,33  
18 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 3 69,10  
18 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 3 68,26  
22 KALA Pająk Przemysław (JM.2009) JKS Barłomino 3,5 55,07  
23 TINA MILLER LADY Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 64,09  
24 GLORY Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4,5 74,59  
25 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 5 64,58  
25 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 5 63,79  
27 LIKE A LION B Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 5,5 81,58  
28 KILLASPIC LADY Mirek Maja (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 6 63,17  
29 KILLASPIC LADY Mirek Maja (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 8 64,31  
30 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 9,5 84,01  
31 COSTA SERENA Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 12,5 101,02  
32 DIANA Cichla Pola (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 13 94,06  
  ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo ELI    
  ZUCCHERO A VELO Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI    
  DIANA Cichla Pola (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI    


 

29 - 100 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.100 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TOUAREG Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 1 64,38  
2 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 1,5 69,01  
2 TOUAREG Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 1,5 61,68  
2 SPARKLING DARK KNIGHT Szukalska Maja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 1,5 64,04  
5 JUULTJE Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 2 56,83  
6 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 2,5 58,90  
7 LEMINUS Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 3,5 65,13  
8 WALENCJA Kamińska Weronika (JM.2009) Budzyński KS Kłos SJ 4 58,11  
8 INNOCENTY Baranowicz Zofia (JM.2008) KJ Cavallino 4 62,65  
10 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 4,5 70,55  
11 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 5 76,86  
12 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 5,5 58,80  
13 LIKE A LION B Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 6,5 62,89  
14 INNOCENTY Baranowicz Zofia (JM.2008) KJ Cavallino 7,5 87,33  
  PRINCE POLO Olaszek Alicja (JM.2009) KJ Janowice ELI    
  PRINCE POLO Olaszek Alicja (JM.2009) KJ Janowice ELI    
  DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik ELI    
  DISCOVERY Leżucha Magdalena (Mł.2011) KJ VENA Rogoźnik ELI    
  LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino REZ    


 

30 - 110 - Z oceną stylu jeźdźca - wys.110 cm (06-08-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 66,23  
2 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 1 67,93  
3 SPARKLING DARK KNIGHT Szukalska Maja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 3,5 67,41  


 

33 - Fin A0 - finał A0, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.50 cm (07-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 C' SPEEDY RAIDER Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 43,23 0 24,86 0 200 PLN
2 RICARDA Błądek Michalina (Mł.2012) UKJ Reimann Team Karlino 0 40,52 0 26,77 0 150 PLN
3 KARINA Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko 0 40,19 0 28,90 0 100 PLN
4 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 4 39,33 0 29,42 4 100 PLN


 

34 - Fin A1 - finał A1, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.70 cm (07-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 JUNIOR Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 37,02 0 21,74 0 200 PLN
2 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 0 34,58 0 21,93 0 150 PLN
3 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 39,31 0 22,27 0 100 PLN
4 TOPAZ Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 39,65 0 22,29 0 100 PLN
5 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 37,83 0 22,56 0 50 PLN
6 PANNA MIGOTKA Pietrzak Pola (Mł.2013) KJ KAJA Czosnowo 0 37,09 0 22,67 0 50 PLN
7 N'LUSI Wiśniewska Zofia (Mł.2012) KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 43,61 0 23,46 0 50 PLN
8 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 38,84 0 23,75 0 50 PLN
9 WEDOG PRIDE N JOY Głoskowska Maja (Mł.2014) KJ Infernal Team Golesze 0 42,53 0 23,85 0  
10 SANTIAGO Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 37,46 0 23,98 0  
11 MELODIA Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,06 0 24,25 0  
12 LAWENDA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 0 34,20 0 24,28 0  
13 LISBERGS PRINCE MICHAEL Wnuczko Sara (Mł.2014) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 40,56 0 24,57 0  
14 PIXI BH Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 37,53 0 25,07 0  
15 LEON Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 35,74 0 25,13 0  
16 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 38,71 0 25,19 0  
17 CAVALIADA Kolikow Helena (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej 0 37,01 0 25,42 0  
18 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 36,20 0 25,70 0  
19 ZALOTKA Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 0 40,02 0 25,84 0  
20 FLORA PK Seroczyńska Nela (Mł.2012) KJ Black Horse Team Gdańsk 0 38,47 0 27,65 0  
21 SPRING STAR'S ARNE Kiereś Martyna (Mł.2012) Sopocki Klub Jeździecki 0 37,92 0 27,82 0  
22 BEŁT Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 39,74 0 22,69 4  
23 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 36,77 4 22,75 4  
24 BATOR Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 35,00 4 23,04 4  
25 S-PIORUN Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 0 35,28 4 23,14 4  
26 JACOB Biernaczyk Marcelina (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 33,22 4 23,65 4  
27 WALNUT SAMSON Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 0 38,28 4 24,63 4  
28 BUCEFAL Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 4 37,66 0 26,79 4  
29 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 46,12 4 29,31 4  
30 BENETON Rozumecka Anna (Mł.2011) BPK (SLA) 0 39,06 4 29,49 4  
31 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 38,40 4 33,43 4  
32 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Sopocki KJ 4 32,29 4 22,30 8  
  MIRA Kościelna Maja (Mł.2011) Horse Team Agri Sudety ELI          
  MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI          
  CYKOR Wierucka Maria (Mł.2012) Rio Grande Krosinko ELI          
  GABA ZAGORKA Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino ELI          


 

35 - Fin A2 - finał A2, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.85 cm (07-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 VALES BLUERAY Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 35,11 0 23,19 0 200 PLN
2 JAGIENKA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 33,80 0 24,30 0 150 PLN
3 NANDINA Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 33,95 0 24,50 0 100 PLN
4 LUNA Wierucka Zofia (Mł.2011) Rio Grande Krosinko 0 38,34 0 24,82 0 100 PLN
5 HELABA D'INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 43,34 0 24,92 0 50 PLN
6 VULCANO Mroczek Jakub (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 0 39,19 0 25,44 0 50 PLN
7 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 40,59 0 25,67 0 50 PLN
8 ANAPON MOONLIGHT DANCER Reimann Zofia (Mł.2013) UKJ Reimann Team Karlino 0 38,45 0 25,85 0 50 PLN
9 DURANTO Z Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 39,18 0 26,30 0  
10 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0 40,73 0 26,63 0  
11 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 36,99 0 26,96 0  
12 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 43,83 0 27,56 0  
13 GOLDEN MOMENT Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 40,93 0 27,89 0  
14 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 41,89 0 28,56 0  
15 TWIGGY EWITA Głogowska Nina (Mł.2010) Sopocki Klub Jeździecki 0 37,46 0 29,54 0  
15 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) BPK WIE 0 43,32 0 29,54 0  
17 COSTA SERENA Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 0 41,42 0 33,91 0  
18 TITAN Pałosz Helena (Mł.2010) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 0 41,24 0 42,65 0  
19 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 40,76 4 24,91 4  
20 KILLASPIC LADY Mirek Maja (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 4 42,77 0 25,13 4  
21 EGZORCYSTA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 0 37,76 4 25,15 4  
22 HADES PONYSPORT Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Horse Club Podłęcze 4 39,74 0 26,41 4  
23 TINA MILLER LADY Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 39,39 0 27,64 4  
24 MAURIK'S LIU.JO Jensen Natalia (Mł.2011) JKS Barłomino 4 35,47 0 28,97 4  
25 CAPRICHOSA Skoczylas Michalina (Mł.2010) Stow. J. Stajnia Podolszyn 4 40,14 0 38,19 4  
26 INTUICJA KOŃSKI GAJ Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 8 43,22 0 34,28 8  
27 BUBBA ZAGORKA Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 8 44,01 4 28,27 12  
28 CAPREA Rosada Wiktoria (Mł.2010) Horse Team Agri Sudety 8 48,89 4 39,82 12  
29 ISGAAR Prasek Hubert (Mł.2012) St. Interhorse Dobra Nadzieja 32 69,04 0 36,73 32  
  TURYSTKA Zujkiewicz Julia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI          
  LUPIDELIA EBONY LADY Frukacz Marta (Mł.2012) KJ Golden Dream Łódź ELI          
  TARTAN Długosz Dominika (Mł.2011) SKJ Sopot ELI          
  ZUCCHERO A VELO Krzeszewska Zofia (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI          
  EMMA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI          


 

36 - Fin C - finał C, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.95 cm (07-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 41,40 0 22,30 0 300 PLN
2 R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 36,25 0 25,05 0 200 PLN
3 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,93 4 22,29 4 150 PLN
4 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 40,13 0 23,12 4 100 PLN
5 LILI ZAGORKA Fediow Daria (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 41,22 0 24,71 4 50 PLN
6 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) UKJ Reimann Team Karlino 0 41,65 4 27,13 4  
7 JUULTJE Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 37,53 4 23,70 8  
8 KALA Pająk Przemysław (JM.2009) JKS Barłomino 4 34,32 8 23,29 12  
  MAROKO Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź ELI          
  GLORY Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn ELI          
  POLAR Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki ELI          


 

37 - Fin D bis - finał D bis, dwufazowy specjalny 274.2 - wys.105 cm (07-08-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 LEXUS Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 41,32 0 25,04 0 300 PLN
2 TOUAREG Wiśniewski Marcel (JM.2009) KJ Golden Dream Łódź 0 39,30 0 25,51 0 200 PLN
3 LEMINUS Pakur Zofia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 41,16 0 30,22 0 150 PLN
4 WALENCJA Kamińska Weronika (JM.2009) Budzyński KS Kłos SJ 4 33,37 0 33,77 4 100 PLN
5 SPARKLING DARK KNIGHT Szukalska Maja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 42,61 4 34,38 4 50 PLN
6 LOGAN Sałapatek Maja (JM.2008) UKJ Reimann Team Karlino 0 38,83 4 37,26 4  
7 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 0 44,26 4 38,49 4  
  LIKE A LION B Kaleta Zuzanna (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy DYS          


 

39 - Fin Młodzik DK i JM - finał Młodzik DK i JM - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 wys.110/115 cm (07-08-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 78,66 0 41,40 115 300 PLN
2 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 74,59 4 40,61 115 200 PLN
3 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 0 74,49 4 41,99 110 150 PLN
4 HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 71,32 4 44,63 115 100 PLN
5 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 76,56 8 40,21 115 50 PLN
6 BOSS Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 80,91 8 43,13 110  
7 CLOUD 27 Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 75,21 ELI   115  
8 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Jeździecki Klub Sportowy Contendros Barlinek 4 67,81     115  
9 ASTERIX Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 4 73,49     115  
10 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) UKJ Karmen Niekłonice 4 74,53     115  
11 NAOMI C II Głębocka Nadia (JM.2007) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 74,68     115  
12 GARROU DE MESSITERT Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 75,93     115  
13 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 8 69,02     110  
14 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 8 72,75     115  
15 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Uczniowski Klub Jeździecki Karmen 8 73,41     115  
16 PAINTED WHITE COURTIER Lewicka Aleksandra (Mł.2011) KJ Czahary Pogorzelica 8 74,43     110  
17 CANTTERA LEMON Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 8 75,95     115  
18 HANIBAL DE REVEL SOYMAX Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 76,61     115  
19 WALENTINO Kużel Amelia (JM.2007) Pegaz Reda 8 77,82     115  
20 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 12 81,01     115  
21 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 15 92,76     115  
22 CACHASSIMO Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 16 79,52     115  
23 ADAGIO MOON Karolak Julia (JM.2009) Sopocki Klub Jeździecki 16 93,89     115  
24 CARTANA D`HOTOT Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 18 87,56     115  
25 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 20 70,24     115  
26 MOLLY C Szczechura Magdalena (JM.2007) BPK 21 90,57     115  
27 LUCILLA Książek Antonina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku 29 90,82     115  
  ERA Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ ELI       115  
  NO LIMED Książek Michalina (JM.2008) KJ Łąck przy SO w Łącku REZ       115  


 

40 - GP Dzieci - GP Dzieci - zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - wys.125 cm (07-08-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ZALVO Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 0 81,13     350 PLN
2 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy 4 75,72     300 PLN
3 VERONA Ryciak Wiktoria (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 8 70,55     200 PLN
4 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 75,06     150 PLN
5 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 81,54     100 PLN
6 FORSTER Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 27 100,34      
  ORANG UTAN CLAUS Wernerowicz Karolina (JM.2008) Akademia Jeździecka Dawidy REZ        


 

41 - Fin R Jun. i Mł. - Finał R Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły, 238.2.1 - wys.130/135 cm (07-08-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 CANABAZ Biegalska Iga (J.2006) Sopocki KJ 0 76,50 135 300 PLN
2 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 4 75,52 135 200 PLN
3 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 8 68,73 135 150 PLN


 

42 - KUCE 50/60/70 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.50/60/70 cm (07-08-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 NADIA Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 60,93 60 120 PLN
2 STELLA PACK JURASEK Pellowska Blanka (Mł.2013) JKS Barłomino 0 66,00 60 80 PLN
3 ESPRIT Zegarska Julia (JM.2009) Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 23 86,97 70 50 PLN


 

43 - KUCE 80/90/100/110 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 kuce - wys.80/90/100/110 cm (07-08-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 LIWIA Rojek Amelia (JM.2009) UKJ Reimann Team Karlino 0 46,64 80 120 PLN
2 INNOCENTY Baranowicz Zofia (JM.2008) KJ Cavallino 4 55,12 100 80 PLN
3 HEDVAN Drozdowska Maja (JM.2008) Reimann Team Karlino 4 62,70 80 50 PLN


 

44 - DK 90/100/110/120 cm - Pocieszenia, zwykły, 238.2.1 duże konie (07-08-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Wysokość Nagroda
1 HARDI BOY Białkowska Zofia (J.2006) Klub Jeździecki Cavallino 0 52,22 90 120 PLN
2 ZIBI LAZAR Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 0 55,85 100 80 PLN
3 CORRADO X Trześniewska Julia (J.2004) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 59,34 120 50 PLN
4 I-BLACK WIDOW Gabriel Lena (JM.2007) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 61,32 100  
5 KAMAEL Gawęda Julianna (MJ.2002) Sopocki KJ 0 64,46 120  
6 GOLDEN LADY Gac Apolonia (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 51,65 100  
7 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 55,65 110  
8 ICARUS VAN HET MISPELHOF Stasiak Natasza (Mł.2010) Sopocki KJ 4 59,80 100  
9 FERDINAND Lendzion Julia (J.2004) Klub Jeździecki J.J. Darboven 4 60,38 90  
10 KAKAO Witkowska Maja (JM.2009) KS Marel Team 4 61,56 100  
11 ZOSIMA Olejarz Inga (J.2004) St. Interhorse Dobra Nadzieja 4 62,18 110  
12 CARILO Chylińska Antonia (JM.2009) KJ Dilmar 4 65,43 90  
13 SUNSHINE M Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 8 56,51 120  
14 DĘBLIN AA Skorowska Gaja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 8 71,99 90  
15 MADISON VDL Becker Zuzanna (J.2006) JKS Barłomino 8 81,18 110  
16 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 11 76,14 120  
17 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 12 60,73 110  



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (IV), H2-092019-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22