W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ruszyła Polska Liga Jeździecka sezon 2019 - I etap Lotar Biskipiec 28/04/19

 

Zawodniczki SKJ Sopot wygrały I etap Drużynowego Pucharu Polski.  

Jarosław Skrzyczyński na JERICO triumfował w konkursie Grand Prix 145cm . Finał Rundy Srebrnej wygrał Dawid Skiba na LA VULKANO L a 15 letnia Iga Biegalska była najlepsza w finale Rundy Brązowej na CARDHU.

28/04/19 

fot. SwiatKoni.pl / PLJ


Magna Racino. Łukasz Wasilewski piąty w GP, Bogna Sąsiadek przebojem rundy 115cm, Matylda Malepszy zdobyła pierwsze punkty do rankingu FEI 28/04/19

Łukasz Wasilewski na WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE ukończył konkurs GP LR 145cm w Magna Racino na piątym miejscu. Bogna Sąsiadek była przebojem rundy 115cm a 16 letnia Matylda Malepszy z powodzeniem zadebiutowała w konkursach CSIU25 zdobywając pierwsze punkty do rankingu FEI. 

28/04/19 

 


Grand Prix CSIO Zduchovice 28.04.19 - Juliana Suska trzecia !!

 

Juliana Suska na HASSAN VAN DE WITTEMOERE ukończyła konkurs Grand Prix CSIOJ na trzecim miejscu, najlepiej spośród reprezentantów Polski w konkursie.  W Grand Prix CSIOCh Klara Kozioł startująca na ROCKY z jednym błędem w przejeździe podstawowym ukończyła na 9-tym miejscu. Szymon Najdzionek nie ukończył konkursu GP CSIOY z powodu problemu technicznego ogłowia swojej klaczy FADINA PP.

28/04/19  

 


Andrzej Opłatek dziewiąty w konkursie LR 150cm CSI4 Hagen 28/04/19

 

Andrzej Opłatek  na Stakkatan w świetnym stylu wywalczył kwalifikacje do konkursu Grand Prix LR 160cm CSI4 Hagen, pokonując sobotni konkurs LR 150cm bez błędów z 9 czasem rozgrywki.  

27/04.19 


Reprezentacja Juniorów piąta w Pucharze Narodów CSIOJ Zduchovice - 26.04.19 -

 

WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ 

CSIOJ Puchar Narodów Zduchovice- Maria Baehr i La Strada L - jedyna bezbłędna polska para PN - na zero II nawrót.  Polska ekipa juniorów piąta w PN / Natalia Stefańska, Aleksandra Kawa, Juliana Suska, Maria Baehr / 


CSIO Zduchovice 2019 - Galeria


Maksymilian Wechta siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek 21/04/19

 

Maksymilian Wechta na klaczy QUINCHELLA / Quintero x Chello I/ ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Ugo Berrittella na PICOBELLO JASMINE / Arezzo x Indoctro/ 

WYNIKI GRAND PRIX  

 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Strzegomiu 14.04.19

Grand Prix ZO Strzegom 14/04/19 fot. Katarzyna Broda fotofaraa 

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  KJ Wechta Rosnówko 

2m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST KJ Agro Handel Śrem 

3m. Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT KS Small Cherry Trzebnica 

14/04/19

 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix w Gliniku Zaborowskim 14/04/19

GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Glinik Zaborowski  14/04/19

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

WYNIKI TURNIEJU 

14/04/19

 


Olga Celska z Uniwersytetu SWPS oraz Natalia Kaczmarek z Politechniki Wrocławskiej wygrały Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Lesznie 14.04.19

XV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

 

Podium HAMP w skokach grupa A  100/1005cm / fot. facebook Natalia Kaczmarek / 

złoto - Natalia Kaczmarek ALOUBETTA  Politechnika Wrocławska 

srebro - Diana Tomkowiak DENIS

brąz - Paulina Grzyb BARBIE

 

Podium HAMP w skokach grupa B 125/130cm 

złoto - Olga Celska HIP HOP Uniwerytet SWPS 

srebro - Piotr Kaliszuk CHACCO DOR

brąz - Alicja Maślana REBUS

14/04/19

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24