XIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 2021

Olsza KJ Agro Handel Śrem 

3-5 września 2021 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

WYNIKI 

STRONA OFICJALNA 

Konie 7 letnie / rocznik 2014 / 

Jarosław Skrzyczyński i SANTOS HIPPICA - 1 miejsce 

  

Adrianna Ostrowska i OMARA VD WELLINGTON - 2 miejsce                    Michał Kubiak i FLORYDA - 3 miejsce 

 

SCPMK - konie 7 letnie 

1m. Jarosław Skrzyczyński - wałach SANTOS HIPPICA  / Hippica Andiamo x  Leandro /OLD hod. Edyta Kostrzewska wł. Jarosław Skrzyczyński 

2m. Adrianna Ostrowska - klacz OMARA VD WELLINGTON / Jenson van't Meulenhof x Diabeau / BWP hod. Emmeric Verheye BEL wł. SO Bogusławice  

3m. Michał Kubiak - klacz FLORYDA / Zinedine KWPN x Casmir Z / PZHK hod. i wł. Michał Kubiak 

 

WYNIKI 

Konie 6 letnie / rocznik 2015 /

Jacek Bobik i O-STAR - 1 miejsce 

 

Dawid Skiba i KASPER - 2 miejsce                                                    Łukasz Wasilewski i KREKWAKWOU C - 3 miejsce 

 

SCPMK -  konie 6 letnie 

1m. Jacek Bobik - wałach O-STAR / E-Star x Turbud Quirinus / PZHK hod. i wł. Anna Trzeciak 

2m. Dawid Skiba - wałach KASPER /  Zambesi x Niveau / KWPN hod. D J. Menkveld NED, wł. Jan Ludwiczak 

3m. Łukasz Wasilewski i KREKWAKWOU C /  Charisma x Regilio / KWPN hod. B.J. Heringa/MTS Heringa Courville Hoeve NED,  wł. Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski

 

WYNIKI 

Konie 5 letnie / rocznik 2016 / 

 

Aleksander Lewandowski i  L. A. STYLE K - 1 miejsce 

 

Iwona Feliksiewicz i MOSTERIA - 2 miejsce                                     Łukasz Jończyk i DE LORCHE BH - 3 miejsce 

 

SCPMK - konie 5 letnie 

1m. Aleksander Lewandowski - ogier L. A. STYLE K / Emir R x Grandino/ KWPN hod. D. Kajuiter NED  wł. Bartłomiej Lewandowski 

2m. Iwona Feliksiewicz - klacz MISTERIA / Caretino K x Barros / PZHK hod. Piotr Kukawka  wł. Bernard  Grzywna 

3m. Łukasz Jończyk - ogier DE LORCHE BH / Tjungske x Romanus / WLKP  hod. Bogna Hupa wł. Witold Król 

 

WYNIKI 

Konie 4 letnie / rocznik 2017 / 

Krzysztof Retka & RIHANNA VAN DE GRENSHOEVE - 1 miejsce 

 

 

Mateusz Tyszko & DIEGO  - 2 miejsce                                             Dawid Skiba & RUPAEHU VULKAN L- 3 miejsce

 

SCPMK - konie 4 letnie 

1m. Krzysztof Retka  klacz RIHANNA VAN DE GRENSHOEVE  / Cornet Obolensky x Codex / BWP  hod.BEL  wł. Kielbex Company

2m. Mateusz Tyszko ogier DIEGO / Grandorado TN x Diamant de Semilly/ PZHK / hod i wł. SK Nad Wigrami

3m. Dawid Skiba ogier RUPAEHU VULKAN L / Vulkan L Che Guevara L Che Guevara L / WESTF hod. i wł. Jan Ludwiczak 

 

WYNIKI  

XIII Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4 (ZR),5,6,,7 letnich. Memoriał J.K. Dąbrowskiego
Olsza, 3-5.09.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 4-latki - I Półfinał koni 4-letnich (100 cm) art. 7 RRZK (w ramach ZR) (2021-09-03)
          Punkty Punkty   Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Styl Błędy Wynik I półf. Nagroda
1 RIHANNA VAN DE GRENSHOEVE Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 72,78 8,7 0 8,70 8,70  
2 DIEGO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 70,52 8,57 0 8,57 8,57  
3 ROCK'N ROLL MXL Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 78,85 8,53 0 8,53 8,53  
4 FOR BELLINI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 75,04 8,47 0 8,47 8,47  
4 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 73,56 8,47 0 8,47 8,47  
4 DIADEM MELLONI Pasek Dawid JKS Melloni Horses 72,26 8,47 0 8,47 8,47  
7 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 74,75 8,43 0 8,43 8,43  
7 RUPAEHU VULKAN L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 69,60 8,43 0 8,43 8,43  
7 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 76,21 8,43 0 8,43 8,43  
10 RAMATUELLE FDS Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 69,97 8,4 0 8,40 8,40  
10 TAVADOS Jończyk Łukasz bpk 72,16 8,4 0 8,40 8,40  
10 BUENO CHICO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 68,26 8,4 0 8,40 8,40  
10 REX VD BISSCHOP Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 75,53 8,4 0 8,40 8,40  
14 CORZICO MELLONI Z Pasek Dawid JKS Melloni Horses 68,94 8,37 0 8,37 8,37  
14 SOBIESKI STAR Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 69,32 8,37 0 8,37 8,37  
16 MAITIID Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 72,80 8,33 0 8,33 8,33  
16 NEW ESCOBAR VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 67,62 8,33 0 8,33 8,33  
18 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 74,05 8,3 0 8,30 8,30  
18 STAKKIDO Klein Tomasz JKS Przybyszewo 69,76 8,3 0 8,30 8,30  
20 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 75,78 8,27 0 8,27 8,27  
20 BRAVE BULLET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 68,19 8,27 0 8,27 8,27  
22 MISTER W Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 71,38 8,23 0 8,23 8,23  
22 UCAYALI VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 70,69 8,23 0 8,23 8,23  
22 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 76,02 8,23 0 8,23 8,23  
22 MONKEY SHOULDER Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 76,12 8,23 0 8,23 8,23  
26 BAROLLO RED WINE Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 75,90 8,2 0 8,20 8,20  
26 TRADYCJONAL SK Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 70,41 8,2 0 8,20 8,20  
26 NEFRETETE VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 73,09 8,2 0 8,20 8,20  
26 CASCADESSA Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 65,07 8,2 0 8,20 8,20  
26 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 74,34 8,2 0 8,20 8,20  
26 HIGHFLYER HICKSTEAD Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 72,52 8,2 0 8,20 8,20  
26 DOLORIS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 71,07 8,2 0 8,20 8,20  
33 EKORNET Murdzia Seweryn BPK (PKA) 70,40 8,17 0 8,17 8,17  
34 GUALLATIRA VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 73,63 8,13 0 8,13 8,13  
34 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 68,12 8,13 0 8,13 8,13  
36 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 62,79 8,1 0 8,10 8,10  
36 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 72,67 8,1 0 8,10 8,10  
36 A GOLDEN TRUUS HZ Białczak Sebastian (MJ.2000) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 69,01 8,1 0 8,10 8,10  
36 RANDIX VAN DE HUNTERS Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 71,82 8,1 0 8,10 8,10  
40 DONOVAN Z Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 75,11 8,07 0 8,07 8,07  
41 CICERO Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 71,83 8,03 0 8,03 8,03  
41 DESPASITO Jóskowiak Michał SKJ Tradycja Siedlnica 75,14 8,03 0 8,03 8,03  
41 VESANIA VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 70,61 8,03 0 8,03 8,03  
41 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 78,93 8,03 0 8,03 8,03  
45 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 74,99 8,0 0 8,00 8,00  
45 MILWAUKEE Bąk Sebastian St. R&S Stables Kębliny 82,11 8,1 0.1 8,00 8,00  
45 MINERVA Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 72,07 8,0 0 8,00 8,00  
45 RAMBO DV Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz 74,31 8 0 8,00 8,00  
49 KELIOR Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 79,16 7,97 0 7,97 7,97  
49 ANGEL DI MARIA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 74,43 7,97 0 7,97 7,97  
49 NEW SKY C Knajdek Weronika (J.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 69,27 7,97 0 7,97 7,97  
52 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 71,24 7,96 0 7,96 7,96  
53 TROYA L Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem 70,72 7,93 0 7,93 7,93  
53 PUERTO RICO Wójcik Krzysztof (Mł.2021) KJK Facimiech 77,15 7,93 0 7,93 7,93  
53 NONITAR Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 68,98 7,93 0 7,93 7,93  
56 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 70,26 7,9 0 7,90 7,90  
56 DEKRET Szejner Jagoda (J.2003) Budzyński KS Kłos 70,79 7,9 0 7,90 7,90  
58 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 70,45 7,8 0 7,80 7,80  
59 UNICHELLO Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 70,25 8,27 0.5 7,77 7,77  
60 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 80,46 7,7 0 7,70 7,70  
60 PINATUBO L Zając Marcin KJ Strzała Krubiczew 69,75 7,7 0 7,70 7,70  
62 PRIMO PERFECT NF Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team 85,06 8,03 0.4 7,63 7,63  
62 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 71,97 8,13 0.5 7,63 7,63  
64 GRINGO EVEL Mróz Kacper St. Warszawski KJ 68,13 7,6 0 7,60 7,60  
64 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 75,04 8,1 0.5 7,60 7,60  
66 MOVIE STAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 79,92 8,07 0.5 7,57 7,57  
67 ZANZIBAR Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 73,92 7,97 0.5 7,47 7,47  
68 MR. CORNET Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 69,36 7,93 0.5 7,43 7,43  
69 GOLDSTRIKE Z Klebba Natalia KJ Arpav 74,53 7,9 0.5 7,40 7,40  
69 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 69,02 7,9 0.5 7,40 7,40  
69 FERRY Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 69,25 7,9 0.5 7,40 7,40  
72 VICTORIA VAN GOGH Bojarowicz Agata KJ Gronostajnia Warszawa 64,13 7,87 0.5 7,37 7,37  
72 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 71,55 7,87 0.5 7,37 7,37  
74 METERSINA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 71,81 7,83 0.5 7,33 7,33  
75 CAPRI CARE Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 66,03 7,8 0.5 7,30 7,30  
76 GRINGO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 75,41 7,7 0.5 7,20 7,20  
77 MATCHO Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 73,92 7,4 1 6,40 6,40  
78 EMRUN Szut Julia (MJ.2000) LKJ Olimp Prudnik 72,39 7,37 1 6,37 6,37  
79 CON TICI VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 87,66 7,77 1,6 6,17 6,17  
80 CLAPTON Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 75,09 6,93 1 5,93 5,93  
81 MOONLIGHT Wisz Agnieszka KJ Leśna Wola 82,26 6,9 1.1 5,80 5,80  
82 LUCIRRA Szut Julia (MJ.2000) LKJ Olimp Prudnik 73,05 6,57 1 5,57 5,57  
83 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 94,74 7,6 2,8 4,80 4,80  
83 MR GREY MZ Z Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 89,68 7,1 2,3 4,80 4,80  
85 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 92,76 7,17 2.6 4,57 4,57  
86 ATOS Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem 91,40 6,69 4.5 2,19 2,19  
87 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura     ELI -2,81 -2,81  
87 OCEAN B Kapała Filip KS Jumping Events Poznań     ELI -2,81 -2,81  


 

2 - 5-latki - I Półfinał koni 5-letnich (115 cm) art. 238.1.1 (2021-09-03)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas I półf. Nagroda
1 ANNABELLE Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 70,04 0  
1 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 75,58 0  
1 AYLEEN D'IVE Z Pasek Dawid JKS Melloni Horses 0 73,26 0  
1 LUGANO Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 76,09 0  
1 CARAVAGGIO Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 74,02 0  
1 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 74,88 0  
1 QUILANO V/H MAARLO Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 72,75 0  
1 MARCO POLO Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 71,93 0  
1 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 74,79 0  
1 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 73,05 0  
1 U PRIMO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 70,47 0  
1 ESPRI CICERO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 75,05 0  
1 LET'S DANCE GIRL GR Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 73,94 0  
1 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 0 73,96 0  
1 D’DAY VAN DE MULLERGRACHT Pawłowski Konrad KJ Arpav 0 75,54 0  
1 LAPSUS L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 69,25 0  
1 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 67,33 0  
1 DE LORCHE BH Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 0 70,79 0  
1 LORDY-P Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 70,91 0  
1 D-DAY DE TIJI Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 74,02 0  
1 SUNCLAIR Z Mróz Kacper St. Warszawski KJ 0 66,84 0  
1 LOUK HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 76,08 0  
1 ANTENOR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,28 0  
1 LORI STAR Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 73,32 0  
1 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 77,93 0  
1 AKELLAH HERO Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 77,63 0  
1 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 73,31 0  
1 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 74,73 0  
1 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 73,46 0  
1 USTAKKO Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 0 73,60 0  
1 GOLDSTAR W Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 72,83 0  
1 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 73,82 0  
1 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 73,40 0  
1 LINGO VAN DE WATERMOLEN Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 75,94 0  
35 LANCASTEN VDL Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 79,17 1  
35 CANNES I S Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 78,49 1  
35 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 1 78,94 1  
35 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 79,04 1  
35 ERVIN Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 1 80,02 1  
40 LENTOLINA- S Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 72,10 4  
40 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 71,89 4  
40 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 73,08 4  
40 QUEENS LAND Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 69,76 4  
40 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 73,31 4  
40 I'M THE BEST RED WINE Gużkowski Maciej KJ Bonin 4 75,53 4  
40 CASALLCENTO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 74,66 4  
40 LINCOM'S LIBRE CL Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 73,54 4  
40 LIQUEUR Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 74,71 4  
40 KRATOS B Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 73,88 4  
40 PARDON MOI VRS Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 75,24 4  
40 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 71,86 4  
40 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 72,34 4  
40 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 74,05 4  
40 MA CHÉRIE B Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 4 71,50 4  
40 DIVA -W Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 71,47 4  
40 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 73,14 4  
40 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 75,94 4  
58 HASHTAG Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5 78,98 5  
58 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 5 78,86 5  
58 CASTELLO NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 5 78,21 5  
58 BRATISLAVIA Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 5 81,83 5  
62 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 73,36 8  
62 MONT BLANC P Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 8 77,62 8  
62 AMARANT Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze 8 72,81 8  
62 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 8 74,37 8  
62 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 72,40 8  
62 CASPARO MELLONI Pasek Dawid JKS Melloni Horses 8 73,02 8  
68 FRAZES Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 10 84,31 10  
69 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 11 88,16 11  
70 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 75,20 12  
71 PASSIER P Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 13 94,29 13  
72 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 16 77,46 16  
72 CUPIDO Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 16 92,95 16  
  HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem ELI   26  


 

3 - 6-latki - I Półfinał koni 6-letnich (120 cm) art. 238.1.1 (2021-09-03)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas I półf. Nagroda
1 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 74,55 0  
1 COMMING STAR Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 76,10 0  
1 CHASSPLEEN FLAMINGO Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 73,98 0  
1 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 0 73,65 0  
1 O-STAR Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 0 77,62 0  
1 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 77,69 0  
1 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 74,72 0  
1 DIANTUS S Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 0 74,14 0  
1 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 0 77,76 0  
1 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 80,14 0  
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 75,82 0  
1 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 77,10 0  
1 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 77,78 0  
1 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 75,91 0  
1 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 80,75 0  
1 MISTRESS Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 75,43 0  
1 KING LEPATINO Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 74,11 0  
1 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 0 72,73 0  
1 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 77,01 0  
1 KASPER Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 76,70 0  
1 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 80,31 0  
1 CACHMER Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 78,47 0  
23 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 1 82,36 1  
23 KING OF ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 82,36 1  
23 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 1 84,79 1  
23 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 1 82,76 1  
23 KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 1 83,35 1  
23 UNICA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 1 84,98 1  
23 KALAHARI ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 81,22 1  
30 QUINTO 2 G Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 75,89 4  
30 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 78,38 4  
30 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 4 75,76 4  
30 KICKARA TS Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 4 73,44 4  
30 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 75,49 4  
30 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 77,13 4  
30 AMARETTO SBK Z Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 80,50 4  
30 KINGSIZE D. Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 4 78,62 4  
30 ELEKTRA O Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 77,83 4  
39 VASHICA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 83,32 5  
40 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 8 80,55 8  
40 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 8 77,18 8  
40 COLE PORTER Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 8 77,97 8  
40 MACHO Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 8 78,65 8  
44 CASILDA NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 9 82,49 9  
45 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 10 85,03 10  
46 CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 14 86,01 14  
46 KIRYMANJARO FORTUNA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 14 86,02 14  
48 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 16 96,16 16  
48 FLORE DE LAUME Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 16 79,39 16  
  C UTRECHT Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo REZ   26  


 

4 - 7-latki - I Półfinał koni 7-letnich (125 cm) art. 238.1.1 (2021-09-03)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas I półf. Nagroda
1 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 71,46 0  
1 O'LORD DB Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 77,28 0  
1 CARISSIMA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 74,07 0  
1 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 77,42 0  
1 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 78,89 0  
1 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 78,16 0  
1 KARMA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 74,47 0  
1 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 78,99 0  
1 UTRATA Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 70,38 0  
1 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 78,45 0  
1 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 77,10 0  
1 JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 71,73 0  
1 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 78,42 0  
1 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 78,17 0  
1 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 75,59 0  
16 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 80,58 1  
17 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 74,81 4  
17 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 4 78,70 4  
17 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 75,44 4  
17 SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 4 75,74 4  
17 KROS Z Rzycka Olga BPK - MAZ 4 72,09 4  
17 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 73,25 4  
17 QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 77,46 4  
24 BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 8 76,30 8  
24 JAMINKA P Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 73,78 8  
24 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 77,72 8  
27 ZIRADO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 78,27 12  
28 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 13 96,74 13  
29 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 16 75,17 16  
30 SMART AND CLEVER Klein Tomasz JKS Przybyszewo 17 82,02 17  


 

5 - C1/135 cm - Konkurs wstępny Memoriału Jana K. Dąbrowskiego, klasa C1, konkurs zwykły art. 238.2.1 (2021-09-03)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 65,35 700 PLN
2 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 65,59 400 PLN
3 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 65,94 300 PLN
4 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 66,46 200 PLN
5 CHICA B Z Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 66,55 200 PLN
6 COMET 235 Pawłowski Konrad KJ Arpav 0 68,99 100 PLN
7 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 69,00 100 PLN
8 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 69,03 100 PLN
9 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 69,35 22 PLN
10 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 69,85 22 PLN
11 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 70,38 22 PLN
12 IGOR E Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 70,45 22 PLN
13 GOOGLE THIS Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 0 72,40 22 PLN
14 LECTOR Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 73,35  
15 CASSIDERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 75,23  
16 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 77,33  
17 CRONA LVP Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 1 80,31  
18 CASINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 63,35  
19 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 4 64,74  
20 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 4 64,88  
21 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 66,58  
22 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 68,11  
22 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 68,11  
24 HI DIARADO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 70,47  
25 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 4 70,71  
26 GOOFY Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 4 75,73  
27 NEWTON JP Z Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 4 76,04  
28 CHANBETTE Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 4 76,75  
29 BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura 4 77,03  
30 ARDITO W. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 4 78,54  
31 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 6 86,14  
32 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 8 66,46  
33 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8 70,39  
34 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 8 70,60  
35 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8 70,84  
36 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 8 71,66  
37 ANTINA Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 8 73,27  
38 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8 76,37  
39 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8 78,23  
40 CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 8 78,56  
41 GENTLEMEN Rzycka Olga BPK - MAZ 10 84,11  
42 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 10 85,44  
43 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 10 100,69  
44 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 12 72,77  
45 CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 12 74,53  
46 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 13 79,26  
47 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 13 95,52  
48 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 16 65,40  
49 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 16 75,25  
  CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

6 - 5-latki - II Półfinał koni 5-letnich (115 cm) art. 238.1.1 (2021-09-04)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 U PRIMO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 1 0 73,57 0 0  
1 SUNCLAIR Z Mróz Kacper St. Warszawski KJ 0 1 0 72,86 0 0  
1 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 1 0 78,92 0 0  
1 LET'S DANCE GIRL GR Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 1 0 77,52 0 0  
1 LORDY-P Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 1 0 76,93 0 0  
1 CARAVAGGIO Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 1 0 79,79 0 0  
1 AYLEEN D'IVE Z Pasek Dawid JKS Melloni Horses 0 1 0 76,27 0 0  
1 DE LORCHE BH Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 0 1 0 75,85 0 0  
1 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 1 0 78,75 0 0  
1 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 1 0 79,09 0 0  
1 CANNES I S Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 35 0 79,27 0 1  
1 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 40 0 79,82 0 4  
1 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 40 0 78,53 0 4  
1 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 62 0 76,17 0 8  
1 CASPARO MELLONI Pasek Dawid JKS Melloni Horses 8 62 0 79,86 0 8  
1 AMARANT Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze 8 62 0 75,41 0 8  
17 LOUK HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 1 1 80,70 1 1  
17 ANTENOR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 1 1 83,43 1 1  
17 LORI STAR Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 1 1 80,52 1 1  
17 GOLDSTAR W Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 1 1 80,08 1 1  
17 LENTOLINA- S Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 40 1 81,15 1 5  
17 PARDON MOI VRS Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 40 1 81,98 1 5  
17 PASSIER P Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 13 71 1 80,56 1 14  
24 AKELLAH HERO Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 1 2 85,67 2 2  
24 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 35 2 84,94 2 3  
24 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 1 35 2 86,31 2 3  
24 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 40 2 85,97 2 6  
24 CASALLCENTO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 40 2 85,03 2 6  
24 KRATOS B Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 40 2 86,66 2 6  
24 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 8 62 2 84,35 2 10  
31 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 1 4 74,98 4 4  
31 LAPSUS L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 1 4 72,28 4 4  
31 ANNABELLE Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 1 4 72,80 4 4  
31 QUILANO V/H MAARLO Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 1 4 79,52 4 4  
31 LINGO VAN DE WATERMOLEN Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 1 4 78,77 4 4  
31 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 1 4 76,67 4 4  
31 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 1 4 75,65 4 4  
31 MA CHÉRIE B Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 4 40 4 75,92 4 8  
31 LINCOM'S LIBRE CL Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 40 4 79,30 4 8  
31 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 40 4 74,63 4 8  
31 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 40 4 79,58 4 8  
42 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 1 5 81,74 5 5  
42 LANCASTEN VDL Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 35 5 81,11 5 6  
42 ERVIN Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 1 35 5 82,37 5 6  
42 I'M THE BEST RED WINE Gużkowski Maciej KJ Bonin 4 40 5 82,74 5 9  
42 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 40 5 80,74 5 9  
42 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 62 5 81,59 5 13  
42 MONT BLANC P Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 8 62 5 83,72 5 13  
42 FRAZES Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 10 68 5 81,80 5 15  
42 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 70 5 80,65 5 17  
51 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 11 69 6 84,85 6 17  
52 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 1 8 74,76 8 8  
52 MARCO POLO Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 1 8 76,64 8 8  
52 USTAKKO Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 0 1 8 78,51 8 8  
52 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 1 8 79,89 8 8  
52 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 40 8 76,71 8 12  
57 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 1 9 81,94 9 9  
57 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 0 1 9 80,32 9 9  
57 D’DAY VAN DE MULLERGRACHT Pawłowski Konrad KJ Arpav 0 1 9 80,95 9 9  
57 D-DAY DE TIJI Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 1 9 80,92 9 9  
57 ESPRI CICERO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 1 9 80,81 9 9  
57 LUGANO Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 1 9 81,21 9 9  
57 CASTELLO NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 5 58 9 83,65 9 14  
64 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 5 58 10 85,73 10 15  
65 DIVA -W Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 40 11 91,24 11 15  
66 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 40 12 78,29 12 16  
67 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 1 17 98,61 17 17  
67 HASHTAG Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5 58 17 83,33 17 22  
67 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 16 72 17 81,79 17 33  
70 QUEENS LAND Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 40 18 84,26 18 22  
  LIQUEUR Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 40 REZ   28 32  
  BRATISLAVIA Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 5 58 REZ   28 33  
  CUPIDO Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 16 72 REZ   28 44  


 

7 - 6-latki - II Półfinał koni 6-letnich (125 cm) art. 238.1.1 (2021-09-04)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 1 0 74,51 0 0  
1 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 1 0 79,59 0 0  
1 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 1 0 75,62 0 0  
1 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 1 0 77,80 0 0  
1 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 1 0 76,41 0 0  
1 O-STAR Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 0 1 0 77,35 0 0  
1 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 1 0 79,57 0 0  
1 KING LEPATINO Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 1 0 71,46 0 0  
1 CHASSPLEEN FLAMINGO Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 1 0 78,24 0 0  
1 MISTRESS Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 1 0 80,14 0 0  
1 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 1 0 77,02 0 0  
1 KASPER Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 1 0 78,19 0 0  
1 COMMING STAR Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 1 0 77,38 0 0  
1 CACHMER Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 1 0 77,34 0 0  
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 4 30 0 78,09 0 4  
1 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 30 0 79,09 0 4  
1 QUINTO 2 G Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 30 0 77,02 0 4  
1 AMARETTO SBK Z Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 30 0 79,47 0 4  
1 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 8 40 0 78,66 0 8  
1 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 8 40 0 77,89 0 8  
21 KALAHARI ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 23 1 82,58 1 2  
21 KING OF ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 23 1 82,47 1 2  
21 KINGSIZE D. Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 4 30 1 82,85 1 5  
24 KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 1 23 2 85,03 2 3  
24 UNICA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 1 23 2 85,33 2 3  
26 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 0 1 4 76,24 4 4  
26 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 1 4 76,85 4 4  
26 DIANTUS S Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 0 1 4 76,97 4 4  
26 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 0 1 4 74,83 4 4  
26 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 0 1 4 78,31 4 4  
26 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 1 23 4 79,56 4 5  
26 ELEKTRA O Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 30 4 79,35 4 8  
26 KICKARA TS Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 4 30 4 74,71 4 8  
26 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 30 4 78,47 4 8  
26 MACHO Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 8 40 4 78,91 4 12  
36 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 1 23 5 83,60 5 6  
36 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 30 5 83,04 5 9  
36 CASILDA NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 9 44 5 81,23 5 14  
36 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 10 45 5 82,31 5 15  
36 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 16 48 5 83,10 5 21  
36 FLORE DE LAUME Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 16 48 5 81,31 5 21  
42 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 1 7 90,28 7 7  
43 KIRYMANJARO FORTUNA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 14 46 9 81,85 9 23  
44 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 1 12 95,37 12 12  
45 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 1 23 13 81,65 13 14  
46 VASHICA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 39 15 92,15 15 20  
47 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 1 26 103,55 26 26  
  COLE PORTER Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 8 40 REZ   36 44  
  CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 14 46 REZ   36 50  


 

8 - 7-latki - II Półfinał koni 7-letnich (130 cm) art. 238.1.1 (2021-09-04)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 1 0 79,12 0 0  
1 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 1 0 80,80 0 0  
1 JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 1 0 77,26 0 0  
1 UTRATA Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 1 0 77,99 0 0  
1 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 1 0 80,68 0 0  
1 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 1 0 80,29 0 0  
1 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 1 0 75,37 0 0  
1 O'LORD DB Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 1 0 79,36 0 0  
1 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 16 0 80,87 0 1  
1 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 17 0 79,68 0 4  
1 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 4 17 0 78,24 0 4  
1 SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 4 17 0 78,11 0 4  
1 QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 17 0 78,98 0 4  
1 BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 8 24 0 79,25 0 8  
1 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 24 0 80,57 0 8  
1 JAMINKA P Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 24 0 76,37 0 8  
17 ZIRADO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 27 1 81,86 1 13  
18 SMART AND CLEVER Klein Tomasz JKS Przybyszewo 17 30 2 86,35 2 19  
19 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 1 4 80,19 4 4  
19 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 1 4 79,69 4 4  
19 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 1 4 77,68 4 4  
19 CARISSIMA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 1 4 80,51 4 4  
19 KROS Z Rzycka Olga BPK - MAZ 4 17 4 73,86 4 8  
19 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 17 4 76,07 4 8  
19 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 16 29 4 77,12 4 20  
26 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 17 8 80,42 8 12  
27 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 1 10 85,79 10 10  
28 KARMA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 1 12 77,98 12 12  
28 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 13 28 12 78,95 12 25  
30 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 1 22   22 22  


 

9 - 4-latki - Finał koni 4-letnich (105 cm) art. 7 RRZK (w ramach ZR) (2021-09-04)
        I II Suma Finał Finał Finał Finał   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Czas Styl Błędy Razem Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 RIHANNA VAN DE GRENSHOEVE Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 8,7   8,70 74,90 8,97 0 8,97 17,67     2800 PLN
2 DIEGO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8,57   8,57 71,39 8,73 0 8,73 17,30     2300 PLN
3 RUPAEHU VULKAN L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8,43   8,43 70,66 8,67 0 8,67 17,10     1800 PLN
4 FOR BELLINI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8,47   8,47 73,43 8,6 0 8,60 17,07     1200 PLN
5 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8,43   8,43 76,01 8,63 0 8,63 17,06     700 PLN
5 ROCK'N ROLL MXL Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8,53   8,53 70,43 8,53 0 8,53 17,06     700 PLN
7 BUENO CHICO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 8,4   8,40 70,53 8,6 0 8,60 17,00     300 PLN
7 DIADEM MELLONI Pasek Dawid JKS Melloni Horses 8,47   8,47 74,19 8,53 0 8,53 17,00     300 PLN
9 TAVADOS Jończyk Łukasz bpk 8,4   8,40 72,57 8,57 0 8,57 16,97     103 PLN
9 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8,47   8,47 72,31 8,5 0 8,50 16,97     103 PLN
11 REX VD BISSCHOP Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 8,4   8,40 71,69 8,53 0 8,53 16,93     103 PLN
12 C - QUATTRO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8,43   8,43 77,71 8,47 0 8,47 16,90     103 PLN
13 NEW ESCOBAR VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 8,33   8,33 76,06 8,53 0 8,53 16,86     103 PLN
14 MAITIID Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8,33   8,33 71,16 8,5 0 8,50 16,83     103 PLN
15 SOBIESKI STAR Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 8,37   8,37 69,19 8,43 0 8,43 16,80     103 PLN
15 CORZICO MELLONI Z Pasek Dawid JKS Melloni Horses 8,37   8,37 73,83 8,43 0 8,43 16,80     103 PLN
17 BRAVE BULLET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 8,27   8,27 70,07 8,4 0 8,40 16,67     103 PLN
17 CRAZY STAR PP Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8,3   8,30 70,61 8,37 0 8,37 16,67     103 PLN
19 RAMATUELLE FDS Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8,4   8,40 73,24 8,23 0 8,23 16,63     103 PLN
20 STAKKIDO Klein Tomasz JKS Przybyszewo 8,3   8,30 71,78 8,27 0 8,27 16,57     103 PLN
21 EKORNET Murdzia Seweryn BPK (PKA) 8,17   8,17 71,65 8,37 0 8,37 16,54     103 PLN
22 NUBALOUNO XIII Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8,23   8,23 75,64 8,3 0 8,30 16,53     103 PLN
23 J.B. JAGGER Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8,13   8,13 67,56 8,33 0 8,33 16,46      
24 BAREL Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8,1   8,10 67,65 8,33 0 8,33 16,43      
24 NEFRETETE VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8,2   8,20 71,47 8,23 0 8,23 16,43      
26 DESPASITO Jóskowiak Michał SKJ Tradycja Siedlnica 8,03   8,03 68,76 8,37 0 8,37 16,40      
26 RANDIX VAN DE HUNTERS Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 8,1   8,10 69,92 8,3 0 8,30 16,40      
28 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8,03   8,03 71,37 8,33 0 8,33 16,36      
29 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław 8   8,00 74,30 8,33 0 8,33 16,33      
30 MINERVA Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 8   8,00 72,08 8,27 0 8,27 16,27      
31 MISTER W Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 8,23   8,23 73,37 8,03 0 8,03 16,26      
32 MILWAUKEE Bąk Sebastian St. R&S Stables Kębliny 8   8,00 70,59 8,23 0 8,23 16,23      
33 ANGEL DI MARIA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 7,97   7,97 73,72 8,23 0 8,23 16,20      
33 VESANIA VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 8,03   8,03 70,22 8,17 0 8,17 16,20      
35 KELIOR Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 7,97   7,97 78,12 8,2 0 8,20 16,17      
35 RAMBO DV Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz 8   8,00 74,90 8,17 0 8,17 16,17      
37 MONTANA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 7,9   7,90 68,02 8,23 0 8,23 16,13      
38 NONITAR Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 7,93   7,93 69,80 8,17 0 8,17 16,10      
38 DONOVAN Z Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 8,07   8,07 73,33 8,03 0 8,03 16,10      
38 GUALLATIRA VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8,13   8,13 70,53 7,97 0 7,97 16,10      
41 UNICHELLO Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 7,77   7,77 74,02 8,3 0 8,30 16,07      
42 SON CORNET Wołąs Aleksandra bpk 7,87   7,87 68,45 8,1 0 8,10 15,97      
42 MILO RED WINE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8,27   8,27 77,44 8,2 0.5 7,70 15,97      
44 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 7,96   7,96 64,74 8,0 0 8,00 15,96      
45 DEKRET Szejner Jagoda (J.2003) Budzyński KS Kłos 7,9   7,90 68,47 8,0 0 8,00 15,90      
46 DOLORIS Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 8,2   8,20 71,84 8,17 0.5 7,67 15,87      
47 UCAYALI VULKAN L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8,23   8,23 72,14 8,1 0.5 7,60 15,83      
48 ALO VALERĄ-P Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 7,6   7,60 75,16 8,2 0 8,20 15,80      
48 TRADYCJONAL SK Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8,2   8,20 71,14 8,1 0.5 7,60 15,80      
48 CASCADESSA Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 8,2   8,20 71,04 8,1 0.5 7,60 15,80      
51 ZANZIBAR Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 7,47   7,47 75,81 8,3 0 8,30 15,77      
52 PRIMO PERFECT NF Kosmalewicz Maria (MJ.2001) St. Kraju Jumping Team 7,63   7,63 76,80 8,13 0 8,13 15,76      
53 PINATUBO L Zając Marcin KJ Strzała Krubiczew 7,7   7,70 69,90 8,03 0 8,03 15,73      
53 CONFEDRO Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 7,7   7,70 77,65 8,03 0 8,03 15,73      
53 HIGHFLYER HICKSTEAD Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 8,2   8,20 70,16 8,03 0.5 7,53 15,73      
56 NIKI 77 Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy 7,4   7,40 71,80 8,3 0 8,30 15,70      
56 MR. CORNET Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 7,43   7,43 69,49 8,27 0 8,27 15,70      
58 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 8,1   8,10 70,45 8,03 0.5 7,53 15,63      
59 FERRY Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 7,4   7,40 71,29 8,07 0 8,07 15,47      
60 PUERTO RICO Wójcik Krzysztof (Mł.2021) KJK Facimiech 7,93   7,93 73,03 8,0 0.5 7,50 15,43      
61 METERSINA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 7,33   7,33 68,64 8,03 0 8,03 15,36      
62 MOVIE STAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 7,57   7,57 75,68 8,2 0.5 7,70 15,27      
62 NEW SKY C Knajdek Weronika (J.2005) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 7,97   7,97 67,40 7,8 0.5 7,30 15,27      
64 GRINGO Smoczyk Łukasz Racocki KJ 7,2   7,20 72,89 7,93 0 7,93 15,13      
65 GOLDSTRIKE Z Klebba Natalia KJ Arpav 7,4   7,40 71,18 8,17 0.5 7,67 15,07      
66 MONKEY SHOULDER Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8,23   8,23 79,28 7,8 1 6,80 15,03      
67 GRINGO EVEL Mróz Kacper St. Warszawski KJ 7,6   7,60 69,67 7,9 0.5 7,40 15,00      
68 A GOLDEN TRUUS HZ Białczak Sebastian (MJ.2000) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8,1   8,10 70,54 7,77 1 6,77 14,87      
69 CICERO Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team 8,03   8,03 71,24 7,8 1 6,80 14,83      
70 TROYA L Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem 7,93   7,93 69,64 7,77 1 6,77 14,70      
71 EMRUN Szut Julia (MJ.2000) LKJ Olimp Prudnik 6,97   6,97 72,54 7,93 0.5 7,43 14,40      
72 VICTORIA VAN GOGH Bojarowicz Agata KJ Gronostajnia Warszawa 7,37   7,37 82,84 7,8 1.2 6,60 13,97      
73 CAPRI CARE Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 6,8   6,80 71,90 7,6 0.5 7,10 13,90      
74 MATCHO Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 6,4   6,40 72,03 7,93 0.5 7,43 13,83      
75 BAROLLO RED WINE Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 8,2   8,20 96,52 7,97 2.6 5,37 13,57      
76 RUFUS VD HEFFINCK Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 8,2   8,20 98,92 8 2.8 5,20 13,40      
77 DIAKATO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4,8   4,80 74,11 8,33 0 8,33 13,13      
78 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 7,63   7,63 98,02 7,93 2.8 5,13 12,76      
79 MOONLIGHT Wisz Agnieszka KJ Leśna Wola 5,8   5,80 68,73 7,33 0.5 6,83 12,63      
80 CON TICI VULKAN L Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 6,17   6,17 93,58 7,77 2.3 5,47 11,64      
81 CLAPTON Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 5,93   5,93 75,03 7,2 1.5 5,70 11,63      
82 HEROS DU JOUR AA Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 7,8   7,80 99,45 7,6 5.9 1,70 9,50      
83 MR GREY MZ Z Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 4,8   4,80 95,50 6,6 2.5 4,10 8,90      
84 ULJANOS-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 4,57   4,57 105,29 7,13 6 1,13 5,70      
85 LUCIRRA Szut Julia (MJ.2000) LKJ Olimp Prudnik 5,57   5,57       REZ        
86 ATOS Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem 2,19   2,19                
87 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura -2,81   -2,81                
87 OCEAN B Kapała Filip KS Jumping Events Poznań -2,81   -2,81                


 

10 - C1/135 cm - Konkurs wstępnu Memoriału Jana K. Dąbrowskiego, klasa C1, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (2021-09-04)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 45,59 0 30,08 800 PLN
2 CASINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 44,99 0 30,17 500 PLN
3 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 48,81 0 31,06 400 PLN
4 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 47,90 0 32,55 200 PLN
5 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 0 47,14 0 33,64 200 PLN
6 IGOR E Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 50,05 0 34,48 100 PLN
7 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 48,68 0 34,86 100 PLN
8 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 46,12 0 35,24 100 PLN
9 ARDITO W. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 0 48,69 0 37,72 50 PLN
10 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 47,61 0 38,15 50 PLN
11 BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 48,35 0 38,43  
12 LECTOR Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 0 48,28 0 39,45  
13 CRONA LVP Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 47,50 1 40,81  
14 CHANBETTE Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 0 47,18 1 44,00  
15 ANTINA Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 0 51,02 2 44,68  
16 GOOGLE THIS Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 0 48,26 4 30,32  
17 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 45,27 4 30,78  
18 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 48,58 4 32,21  
19 GENTLEMEN Rzycka Olga BPK - MAZ 0 45,40 4 33,20  
20 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 47,96 4 34,36  
21 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 50,11 6 44,02  
22 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 46,89 8 31,28  
23 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 47,56 9 56,19  
24 HI DIARADO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 48,33 16 70,82  
25 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 0 44,62 ELI    
25 NEWTON JP Z Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 0 47,11 ELI    
25 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 0 47,45 ELI    
28 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 45,84 REZ    
29 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 1 52,03      
30 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 4 47,13      
31 CASSIDERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 47,71      
32 GOOFY Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 4 49,10      
33 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 4 50,76      
34 CELTIC DE BETHUNE Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 10 59,55      
35 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 12 47,62      
36 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 12 64,81      
  CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice REZ        
  CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka REZ        


 

15 - Poc. - Konkurs pocieszenia dla koni 5, 6 i 7 letnich 115/125/130cm (art.238.2.1) (2021-09-05)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ELEKTRA O Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 55,67 800 PLN
2 KICKARA TS Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 56,79 700 PLN
3 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 62,37 500 PLN
4 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 63,18 400 PLN
5 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 0 64,47 300 PLN
6 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 65,73 200 PLN
7 DIVA -W Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 0 67,79 100 PLN
8 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 68,29 100 PLN
9 D-DAY DE TIJI Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 70,42  
10 KARMA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 53,68  
11 HASHTAG Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 4 59,23  
12 I'M THE BEST RED WINE Gużkowski Maciej KJ Bonin 4 60,27  
13 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 61,63  
14 LUGANO Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 63,89  
15 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 65,29  
16 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 4 66,09  
17 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 66,35  
18 FLORE DE LAUME Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 66,38  
19 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 67,22  
20 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 67,71  
21 MONT BLANC P Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 6 77,56  
22 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 8 64,16  
23 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 8 71,05  
24 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 12 56,76  
25 PASSIER P Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 14 79,37  
26 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 16 70,33  
  HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  CUPIDO Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica REZ    
  CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

11 - 5 latki - Finał koni 5-letnich (120 cm) art, 238.1.1 (2021-09-05)
        I II Suma Finał Finał   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0 0 0,00 0 80,28 0,00 0 39,32 2800 PLN
2 MISTERIA Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 0 0,00 0 78,30 0,00 0 42,13 2300 PLN
3 DE LORCHE BH Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 0 0 0,00 0 76,46 0,00 4 38,49 1800 PLN
4 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 0 0,00 0 77,31 0,00 4 50,01 1200 PLN
5 GOLDSTAR W Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 1 1,00 0 76,59 1,00     600 PLN
5 CANNES I S Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 0 1,00 0 79,36 1,00     600 PLN
5 AYLEEN D'IVE Z Pasek Dawid JKS Melloni Horses 0 0 0,00 1 81,01 1,00     600 PLN
8 AKELLAH HERO Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 2 2,00 1 81,48 3,00     200 PLN
8 LOUK HBC Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 1 1,00 2 87,79 3,00     200 PLN
10 ANNABELLE Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 4 4,00 0 74,30 4,00     103 PLN
10 LAPSUS L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 4 4,00 0 74,44 4,00     103 PLN
10 QUILANO V/H MAARLO Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 4 4,00 0 76,93 4,00     103 PLN
10 SUNCLAIR Z Mróz Kacper St. Warszawski KJ 0 0 0,00 4 74,20 4,00     103 PLN
10 U PRIMO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 0 0,00 4 75,61 4,00     103 PLN
10 LORDY-P Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 0 0,00 4 78,72 4,00     103 PLN
10 LORELEY EXPRESS J.P.P. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 0 4,00 1 81,33 5,00     103 PLN
10 ELENA STAR Z Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 4 4,00 1 81,91 5,00     103 PLN
10 VIGGO Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 4 4,00 1 82,39 5,00     103 PLN
10 LINGO VAN DE WATERMOLEN Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 4 4,00 1 82,50 5,00     103 PLN
10 CARAVAGGIO Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 0 0,00 5 84,64 5,00     103 PLN
21 LENTOLINA- S Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 4 1 5,00 1 81,15 6,00      
22 LORI STAR Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 1 1,00 6 86,93 7,00      
23 QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 8 8,00 0 72,05 8,00      
23 AMARANT Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team Golesze 8 0 8,00 0 77,04 8,00      
23 CASPARO MELLONI Pasek Dawid JKS Melloni Horses 8 0 8,00 0 79,91 8,00      
23 LANCASTEN VDL Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 5 6,00 2 85,49 8,00      
27 PLEASURE BLUE Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 4 4,00 5 84,02 9,00      
27 TALLIN Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 1 2 3,00 6 85,14 9,00      
27 BIMBER BOY Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 2 3,00 6 85,55 9,00      
30 ANTENOR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 1 1,00 9 83,14 10,00      
31 NIKI L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 2 6,00 5 84,07 11,00      
32 RODOS L Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 4 8,00 4 76,89 12,00      
32 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 0 8,00 4 79,58 12,00      
32 CASALLCENTO PS Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 2 6,00 6 88,32 12,00      
35 LINCOM'S LIBRE CL Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 4 4 8,00 5 82,98 13,00      
35 USTAKKO Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 0 8 8,00 5 84,14 13,00      
35 LET'S DANCE GIRL GR Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 0 0 0,00 13 81,76 13,00      
38 ERVIN Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 1 5 6,00 10 88,50 16,00      
38 PARDON MOI VRS Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek 4 1 5,00 11 89,57 16,00      
38 LADY-LIKE BS Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 0 4,00 12 93,68 16,00      
41 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 4 8,00 9 83,46 17,00      
41 MA CHÉRIE B Jończyk Łukasz KJ Warka Sielanka 4 4 8,00 9 83,55 17,00      
43 KRATOS B Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 2 6,00 14 101,89 20,00      
44 HUSH WINNER Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 8 8,00 14 85,93 22,00      
45 MARCO POLO Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna 0 8 8,00 ELI          
45 PAPILLON Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 5 5,00            
47 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 5 9,00            
47 I'M THE BEST RED WINE Gużkowski Maciej KJ Bonin 4 5 9,00            
47 LUGANO Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 9 9,00            
47 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 9 9,00            
47 ESPRI CICERO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 9 9,00            
47 D-DAY DE TIJI Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 9 9,00            
47 D’DAY VAN DE MULLERGRACHT Pawłowski Konrad KJ Arpav 0 9 9,00            
47 FARYS P Mirosław Ewa WKJ Lublin 0 9 9,00            
55 LIMONCELLO EB Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi 8 2 10,00            
56 CORNETO PLUS-S Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 8 12,00            
57 MONT BLANC P Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 8 5 13,00            
57 COZ I CAN Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 5 13,00            
59 PASSIER P Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 13 1 14,00            
59 CASTELLO NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 5 9 14,00            
61 FRAZES Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 10 5 15,00            
61 THAT’S A LADY E Q Z Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój 5 10 15,00            
61 DIVA -W Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 11 15,00            
64 FARINERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 12 16,00            
65 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 12 5 17,00            
65 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 11 6 17,00            
65 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 17 17,00            
68 HASHTAG Lewicki Filip (MJ.2001) KJ Czahary Pogorzelica 5 17 22,00            
68 QUEENS LAND Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 4 18 22,00            
70 LIQUEUR Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 28 32,00            
71 GEORGIA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 16 17 33,00            
71 BRATISLAVIA Golicka Zuzanna (MJ.2001) Sopocki KJ 5 28 33,00            
73 CUPIDO Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 16 28 44,00            
74 HAKUNA MATATA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 26 28 54,00            


 

12 - 6- latki - Finał koni 6-letnich (130 cm) art, 238.1.1 (2021-09-05)
        I II Suma Finał Finał   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 O-STAR Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice 0 0 0,00 0 77,18 0,00 0 39,97 2800 PLN
2 KASPER Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0,00 0 74,58 0,00 0 40,05 2300 PLN
3 KREKWAKWOU C Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0 0 0,00 0 77,78 0,00 4 38,81 1800 PLN
4 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 0 0,00 1 81,26 1,00     1200 PLN
5 KEATON N Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 1 2 3,00 0 79,18 3,00     700 PLN
5 KING OF ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 1 2,00 1 83,18 3,00     700 PLN
7 QUINTO 2 G Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 0 4,00 0 79,24 4,00     103 PLN
7 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 0 0,00 4 74,61 4,00     103 PLN
7 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 0 0,00 4 75,30 4,00     103 PLN
7 CHASSPLEEN FLAMINGO Z Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 0 0,00 4 75,44 4,00     103 PLN
7 COMMING STAR Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 0 0,00 4 75,49 4,00     103 PLN
7 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 0 0,00 4 75,52 4,00     103 PLN
7 MISTRESS Mordzelewski Michał St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 0 0,00 4 75,72 4,00     103 PLN
7 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 0 0,00 4 78,13 4,00     103 PLN
7 CACHMER Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 0 0,00 4 79,97 4,00     103 PLN
16 CASUS Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 1 4 5,00 0 77,72 5,00      
17 KALAHARI ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 1 2,00 5 81,66 7,00      
18 PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 0 4,00 4 76,64 8,00      
18 KING LEPATINO Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 0 0,00 8 75,23 8,00      
20 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) KJ Agri 4 0 4,00 5 80,49 9,00      
20 AMARETTO SBK Z Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 0 4,00 5 82,41 9,00      
22 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 1 5 6,00 5 82,36 11,00      
22 UNICA-K Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 1 2 3,00 8 78,20 11,00      
24 ELIZABETH Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 0 4 4,00 8 79,62 12,00      
25 COCOCIANO MEL Modelewski Patryk KS Verso La Natura 0 4 4,00 12 78,18 16,00      
26 KADORA-W Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 0 0,00 17 81,22 17,00      
27 DIANTUS S Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 0 4 4,00 15 90,45 19,00      
28 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 0 4 4,00 ELI          
28 KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice 0 4 4,00 ELI          
30 KINGSIZE D. Stanisławiak Maria (MJ.2001) KJ Agro-Handel Śrem 4 1 5,00 REZ          
31 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 7 7,00            
32 CORDULA GRUN Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S Stables Kębliny 8 0 8,00            
32 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 8 0 8,00            
32 ELEKTRA O Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 4 4 8,00            
32 KICKARA TS Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 4 4 8,00            
32 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 4 8,00            
37 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 5 9,00            
38 MACHO Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec 8 4 12,00            
38 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 12 12,00            
40 CASILDA NW Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 9 5 14,00            
40 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 1 13 14,00            
42 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 10 5 15,00            
43 VASHICA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 5 15 20,00            
44 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 16 5 21,00            
44 FLORE DE LAUME Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 16 5 21,00            
46 KIRYMANJARO FORTUNA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 14 9 23,00            
47 DEAUVILLE S Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 26 26,00            
48 COLE PORTER Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 8 36 44,00            
49 CASINO ROYALE EQUINEX Z Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań 14 36 50,00            


 

13 - 7- latki - Finał koni 7-letnich (135 cm) art, 238.1.1 (2021-09-05)
        I II Suma Finał Finał   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0,00 0 77,21 0,00 0 37,51 3200 PLN
2 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda 0 0 0,00 0 77,04 0,00 0 39,09 2600 PLN
3 FLORYDA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 0 0,00 0 78,43 0,00 0 43,83 2000 PLN
4 BALOU'S BATMAN Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 0 0,00 0 78,91 0,00 4 39,83 1500 PLN
5 O'LORD DB Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 0 0 0,00 0 75,18 0,00 8 42,62 1000 PLN
6 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 0 4,00 0 77,32 4,00     567 PLN
6 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 4 0 4,00 0 78,34 4,00     567 PLN
6 JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 0 0,00 4 73,79 4,00     567 PLN
9 BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 8 0 8,00 0 79,73 8,00     122 PLN
9 CARISSIMA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 4 4,00 4 77,85 8,00     122 PLN
9 QUICK MAGIC DE BARCENAL Z Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin 4 0 4,00 4 79,85 8,00     122 PLN
9 UTRATA Regucka Julia (MJ.2001) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 0 0,00 8 74,61 8,00     122 PLN
13 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 1 0 1,00 8 79,93 9,00      
14 JAMINKA P Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 0 8,00 4 74,54 12,00      
14 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 4 8,00 4 75,77 12,00      
14 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 4 4,00 8 74,79 12,00      
14 ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 4 4,00 8 77,00 12,00      
18 JOLLY JUMPER B Ratajczak Robert JKS FER Więckowice 0 4 4,00 9 81,49 13,00      
19 SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 4 0 4,00 12 77,36 16,00      
20 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 0 8,00 13 81,29 21,00      
21 COHIBA L Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0,00 ELI          
21 KROS Z Rzycka Olga BPK - MAZ 4 4 8,00 ELI          
21 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 10 10,00 wyc          
21 JANNEMAN Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 8 12,00 wyc          
21 KARMA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 12 12,00 wyc          
26 ZIRADO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 1 13,00            
27 SMART AND CLEVER Klein Tomasz JKS Przybyszewo 17 2 19,00            
28 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 16 4 20,00            
29 DUBALOU 3 Gramza Leszek St. Rodan Club 0 22 22,00            
30 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 13 12 25,00            


 

14 - CC/140 cm - Memoriał Jana K. Dąbrowskiego, klasa CC, konkurs dunawrotowy art. 273.2.2 (3.3.1)(4.3) (2021-09-05)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 76,68 0 42,54 0 4000 PLN
2 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 73,39 0 43,52 0 3000 PLN
3 CHICA B Z Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 75,92 0 43,61 0 2500 PLN
4 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 75,54 0 43,62 0 1500 PLN
5 GOOGLE THIS Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 0 77,59 0 45,00 0 1000 PLN
6 LUCIANO Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 0 74,27 4 41,47 4 700 PLN
7 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 74,37 4 41,54 4 500 PLN
8 U2 Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 77,76 4 45,73 4 400 PLN
9 CONRALDIK IV Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 0 77,01 4 48,37 4 136 PLN
10 HI DIARADO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 72,20 4 50,48 4 136 PLN
11 I-MARK W Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno 0 74,40 8 45,22 8 136 PLN
12 CASINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 73,75 ELI     136 PLN
12 EXIT REMO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 74,18 REZ     136 PLN
12 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 77,11 REZ     136 PLN
15 HELIOS VAN DE NOORDHEVEL Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 1 79,80        
16 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 1 80,13        
17 CAPPUCCINO Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 4 71,39        
18 LA NOBLESSE VULKAN L Kazlou Siarhei KJ Profil Piła 4 72,25        
19 COMET 235 Pawłowski Konrad KJ Arpav 4 72,80        
20 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 73,17        
21 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 4 73,47        
22 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 73,68        
23 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 4 74,19        
24 ANTINA Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 4 75,94        
25 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 4 76,02        
26 CASSIDERO Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 76,12        
27 IGOR E Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 4 76,68        
28 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 4 76,83        
29 CLEARROUND Gramza Leszek St. Rodan Club 4 76,93        
30 CRONA LVP Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 4 77,12        
30 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 77,12        
32 BENEFIS Piksa Łukasz KS Verso La Natura 4 77,60        
33 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 77,97        
34 LECTOR Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów 5 78,50        
35 GINO N.D. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 6 83,58        
36 NEWTON JP Z Ciszek-Lewicka Małgorzata KJ Czahary Pogorzelica 8 73,58        
37 GOOFY Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos 8 77,11        
38 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 9 79,66        
39 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 10 82,54        
40 CAMPINO Wieczorek Pauline (MJ.2002) LKS Dragon Nowielice 12 70,22        
41 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 12 76,31        
42 DIASSINI Mikhailava Maryia KJ Profil Piła 12 77,52        
43 GENTLEMEN Rzycka Olga BPK - MAZ 16 68,96        
44 COME ON UWE Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem 21 79,21        
  CHANBETTE Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek ELI          
  BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem REZ          
  PRINCE NOIR Lach Agata bpk REZ          
  CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem REZ          



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21