ZO Leśna Wola 27-29 sierpnia 2021

Jarosław Koziarowski zwycięzcą konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

Podium konkursu Grand Prix Leśnej Woli 29/08/21

1m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus 

2m. Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Sośnicowice 

3m. Grzegorz Nowak CASSILAND CR Fundacja KJK Zatoka 

 

WYNIKI GRAND PRIX      WYNIKI ZAWODÓW

ZO - B 1* oraz ZR-B
Leśna Wola, 27-29.08.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SENQUEST Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 0 67,14  
1 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 69,71  
1 ALBATROS Chmiela Aleksandra (JM.2006) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 66,38  
1 ALBATROS Chmiela Aleksandra (JM.2006) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 63,27  
1 AQUA XIMA-NOOR Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem 0 66,28  
1 CEQUYL B Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 0 69,39  
1 AQUA XIMA-NOOR Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem 0 68,36  
1 CEQUYL B Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 0 70,35  
1 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 70,93  
1 BABY LOVE Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Klub Jeździecki Leśne Szlaki 0 65,05  
1 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 0 66,70  
1 DON CARLOS Bartoszek Oktawia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 0 64,92  
1 CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) UKJ Boska Dolina 0 68,05  
1 LUCKY M Leda Alexander (J.2003) Brak 0 57,18  
1 DUKAT Kozak Julia (J.2003) KS Jumping Team Wiercany 0 66,27  
1 CARRERA Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 0 69,80  
1 EL NINO Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 0 61,62  
1 SUPREMO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 67,96  
1 EL NINO Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 0 64,51  
20 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 1 72,54  
20 SENQUEST Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 1 72,83  
20 BENGRAF Bertoldi Maja (JM.2006) LKJ Ochaby 1 73,32  
20 KATSUMI B Pawłowska Julia (MJ.2000) - 1 71,87  
20 JUVENA Pekaniec Józef (JM.2008) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 1 71,13  
25 BENGRAF Bertoldi Maja (JM.2006) LKJ Ochaby 2 75,26  
25 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) LKJ Ochaby 2 75,49  
25 CERA Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 2 77,06  
25 BAKO Świętoń Faustyna JKS Pogórze 2 76,84  
25 BAKO Świętoń Faustyna JKS Pogórze 2 75,34  
30 CERA Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 4 67,58  
30 COLINS PG Trelka Martyna (JM.2006) BPK 4 70,55  
32 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) LKJ Ochaby 5 73,19  
32 KATSUMI B Pawłowska Julia (MJ.2000) - 5 73,16  
34 COLINS PG Trelka Martyna (JM.2006) BPK 6 76,04  
34 JUVENA Pekaniec Józef (JM.2008) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 6 78,90  
36 ZAK Dębska Matylda (MJ.2000) KJK "Pod Żubrem" Niepołomice 9 72,01  
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  GIORGIO ARMANI Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby ELI    


 

2R - L - ZR - zwykły, art.238.2.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HERA Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM 0 57,38  
2 STRADIVARIUS Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA) 0 60,95  
3 DRACO Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM 0 63,68  
4 GOSPELLA Hernik Anna (J.2003) KJ Preria Wilkowice 0 63,90  
5 BABY LOVE Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Klub Jeździecki Leśne Szlaki 0 68,09  
6 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 69,21  
7 LAVITA L Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 69,33  
8 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 0 71,44  
9 CHAMANTE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 71,63  
10 MY LADY Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 72,10  
11 CORDALMA W Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 74,06  
12 JEMEN Połeć Nikola (MJ.2001) KJ EQUISTRO Wierzawice 0 74,27  
13 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (Mł.2020) Ks jumping team Wiercany 0 75,74  
14 LET'S GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 76,81  
15 CARRERA Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 0 77,56  
16 ARBUZJA Mateja Aleksandra (MJ.2001) Bez Przynależności Klubowej 0 77,57  
17 ORCHID'S RILEY RJT Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 78,49  
18 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 78,65  
19 CON DE ROUET Wąsik Witold FKJK Zatoka 0 79,14  
20 BLACK DIAMOND Janas Amelia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 79,61  
21 EZA Maziarz Wiktoria (J.2004) KJ Global 0 79,71  
22 MORIA Borowiec Emilia (J.2003) UKJ Lalin 0 80,31  
23 SUPREMO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 81,18  
24 BRAVADO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 1 83,46  
25 KILIMAN SITTE Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 1 84,96  
26 DON BIJJOU ZW Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 1 85,05  
27 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 2 89,56  
28 RINGO STAR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 3 93,05  
29 AURORA Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 4 62,00  
30 KIKIMORA BH Bartoszek Oliwia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 4 64,97  
31 LUCKY M Leda Alexander (J.2003) Brak 4 66,90  
32 DUKAT Kozak Julia (J.2003) KS Jumping Team Wiercany 4 72,51  
33 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 4 72,68  
34 ALBUMINA Mrówka Martyna (JM.2007) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 73,02  
35 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 76,48  
36 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 77,30  
37 JULIANA Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin 4 78,39  
38 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 82,31  
39 GINGER Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 5 83,96  
40 KATY PERRY Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 5 84,07  
41 GIORGIO ARMANI Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 5 86,35  
42 JINETTE VB Pekaniec Józef WLKS Krakus 6 87,39  
43 EDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 6 88,52  
44 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 6 90,24  
45 CHACITOL Tokarz Amelia (J.2005) Klub Jeździecki Leśna Wola 7 92,66  
46 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (JM.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 73,25  
47 JUST NOTHING Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 8 73,78  
48 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 98,22  
49 ZAK Dębska Matylda (MJ.2000) KJK "Pod Żubrem" Niepołomice 12 81,99  
50 DON CARLOS Bartoszek Oktawia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 12 96,13  
51 SEPIA Barszcz Gabriela (MJ.2000) KJ Leśna Wola 22 103,20  
52 CLINTON Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 29 133,81  
  UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin ELI    
  CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) UKJ Boska Dolina ELI    
  DANZA II Chwała Maria (J.2005) KJ Leśna Wola ELI    
T LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 68,18  
T JUST NOTHING Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 72,38  
T AURORA Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 0 72,60  
T KATY PERRY Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 0 74,00  
T MY LADY Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 78,34  
T MORIA Borowiec Emilia (J.2003) UKJ Lalin 0 79,01  
T CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 80,99  
T KILIMAN SITTE Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 2 87,09  
T RINGO STAR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 3 93,93  
T MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 73,81  
T SEPIA Barszcz Gabriela (MJ.2000) KJ Leśna Wola 4 76,81  
T ALBUMINA Mrówka Martyna (JM.2007) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 79,25  
T JULIANA Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin 4 79,89  
T CHACITOL Tokarz Amelia (J.2005) Klub Jeździecki Leśna Wola 4 95,76  
T DON BIJJOU ZW Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 98,09  
T GINGER Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 5 84,20  
T LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 7 93,50  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 8 78,84  
T BRAVADO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 8 80,61  
T CLINTON Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 8 82,07  
T EZA Maziarz Wiktoria (J.2004) KJ Global 9 86,94  
T BLACK DIAMOND Janas Amelia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 12 77,31  
T MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 13 100,25  
T DANZA II Chwała Maria (J.2005) KJ Leśna Wola ELI    


 

3R - P - ZR - zwykły, art.238.2.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 52,72 150 PLN
2 OSKAR Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 58,53 100 PLN
3 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 60,02 50 PLN
4 CON DE ROUET Wąsik Witold FKJK Zatoka 0 62,35  
5 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 0 66,44  
6 JEMEN Połeć Nikola (MJ.2001) KJ EQUISTRO Wierzawice 0 66,68  
7 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 0 68,13  
8 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 68,97  
9 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 69,77  
10 LAVITA L Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 70,01  
11 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 70,08  
12 LEONARDO DA VINCI JPP Pekaniec Józef WLKS Krakus 0 71,58  
13 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 72,34  
13 CHAMANTE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 72,34  
15 CORDALMA W Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 72,97  
16 QUATTRO HIPPICA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 73,33  
17 ARBUZJA Mateja Aleksandra (MJ.2001) Bez Przynależności Klubowej 0 73,79  
18 HOT CHERRY LADY Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 74,27  
19 JACQUART DU SEIGNEUR Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 74,87  
20 DABLIN W Gilowska Sylwia (MJ.2000) KJ Leśna Wola 0 75,13  
21 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 0 75,44  
22 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 75,72  
23 DOLORES N Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian 0 75,93  
24 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 1 76,12  
25 MICENTO Walas Ewa KJ Leśna Wola 1 78,05  
26 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 1 78,55  
27 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 1 78,89  
28 ORCHID'S RILEY RJT Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 1 78,97  
29 KANSAS RV Plewa Tomasz KJ leśna wola 1 79,20  
30 EDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 2 81,84  
31 HELLFIRE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 3 84,08  
32 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 4 51,57  
33 HERA Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM 4 57,90  
34 STRADIVARIUS Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA) 4 60,77  
35 GOSPELLA Hernik Anna (J.2003) KJ Preria Wilkowice 4 63,08  
36 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (JM.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 68,81  
37 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 74,06  
38 EKWADOR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 75,55  
39 LET'S GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 75,84  
40 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 5 77,18  
41 KIKIMORA BH Bartoszek Oliwia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 8 72,76  
42 LITTLE PRINCE LK Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 9 76,93  
43 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (Mł.2020) Ks jumping team Wiercany 10 82,64  
44 DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus 11 85,73  
45 JINETTE VB Pekaniec Józef WLKS Krakus 16 69,02  
46 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki 17 78,50  
  OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki ELI    


 

1 - MR - Mała Runda - zwykły, art.238.2.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 55,71 350 PLN
2 TOP BIJOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 57,84 280 PLN
3 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 62,21 250 PLN
4 CHACCO G Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice 0 63,51 200 PLN
5 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 63,95 150 PLN
6 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) Kielecki KJ 0 64,18 100 PLN
7 QUATTRO HIPPICA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 64,29 70 PLN
8 BONIEK Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 64,69 50 PLN
9 QUINCY Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 0 65,82 15 PLN
10 D’ARTAGNAN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 67,22 15 PLN
11 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 0 67,30 15 PLN
12 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 67,38 15 PLN
13 JACQUART DU SEIGNEUR Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 68,08 15 PLN
14 LITTLE PRINCE LK Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 68,23  
15 LARLEY-TREN Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 68,46  
16 EKWADOR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 69,54  
17 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 69,73  
18 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 69,78  
19 JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 70,02  
20 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 71,63  
21 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 71,66  
22 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 71,80  
23 ARMANI Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 0 72,14  
24 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 72,34  
25 MICENTO Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 73,14  
26 JUMP DE GOGO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 75,20  
27 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 0 75,91  
28 DARKNESS WHITE Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 60,66  
29 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 66,30  
30 FEMPIRE G Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice 4 66,55  
31 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 4 66,61  
32 CARTOGRAN BLUE Kalita Hanna (J.2003) KJ Equireno Zaklików 4 71,65  
33 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 72,60  
34 JAMIE Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola 4 73,65  
35 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 4 74,86  
36 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 5 80,48  
37 KATINKA RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 7 88,96  
38 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 60,46  
39 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 8 63,68  
40 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 8 68,33  
41 HOT CHERRY LADY Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 68,83  
42 DABLIN W Gilowska Sylwia (MJ.2000) KJ Leśna Wola 8 72,30  
43 DOLORES N Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian 8 76,44  
44 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stow. KJ Preria Wilkowice 8 76,80  
45 OSKAR Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 12 64,83  
46 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 12 66,44  
47 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 12 72,76  
48 KANSAS RV Plewa Tomasz KJ leśna wola 16 109,48  
  CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice ELI    
  DON PEDRO ZW Profic Robert WLKS Krakus ELI    


 

2 - ŚR - Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 58,47 550 PLN
2 KARMA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 59,00 450 PLN
3 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 63,61 300 PLN
4 CHACCO G Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice 0 66,16 230 PLN
5 KOBE DE LEAU Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 70,17 170 PLN
6 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 0 70,34 120 PLN
7 CARTOGRAN BLUE Kalita Hanna (J.2003) KJ Equireno Zaklików 0 73,32 80 PLN
8 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 1 76,42 50 PLN
9 DREAMY M Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 64,26  
10 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 66,92  
11 KOLIBRA Kut Ewa UKJ Lalin 4 67,69  
12 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 68,38  
13 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 5 77,46  
14 ARMANI Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 10 79,91  
15 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 13 77,32  
16 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 18 95,37  
17 JUMP DE GOGO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 19 101,29  
18 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 30 96,33  
  ELITA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów Sp z o.o. ELI    
  DARCO J Kut Łukasz UKJ Lalin REZ    
  CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice REZ    


 

3 - DR - Duża Runda - zwykły, art.238.2.1 (27-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JUST RIDING CALIFORNIA BS Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 60,57 650 PLN
2 BRANDY Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 61,46 550 PLN
3 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 65,48 450 PLN
4 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 72,01 300 PLN
5 DREAMY M Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 56,03 200 PLN
6 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 70,51 150 PLN
7 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 4 73,45 100 PLN
8 CASSILAND CR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 6 80,13 50 PLN
9 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 9 74,55  
10 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 9 76,19  
11 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 13 76,10  


 

4R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KATSUMI B Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 57,45  
1 KATSUMI B Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 57,62  
1 JUVENA Pekaniec Józef (JM.2008) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 0 56,08  
1 AQUA XIMA-NOOR Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem 0 50,43  
1 COLINS PG Trelka Martyna (JM.2006) BPK 0 54,25  
1 COLINS PG Trelka Martyna (JM.2006) BPK 0 52,26  
1 CERA Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 0 57,78  
1 IBERIA Hojda Wiktoria (MJ.2001) KJ Leśna Wola 0 55,02  
1 DON CARLOS Bartoszek Oktawia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 0 53,72  
1 BAKO Świętoń Faustyna JKS Pogórze 0 57,67  
1 CARRERA Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 0 55,68  
1 CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) UKJ Boska Dolina 0 58,59  
13 BENGRAF Bertoldi Maja (JM.2006) LKJ Ochaby 1 59,63  
13 BENGRAF Bertoldi Maja (JM.2006) LKJ Ochaby 1 61,86  
13 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) LKJ Ochaby 1 62,83  
13 CERA Jemioło Małgorzata (MJ.2002) KJ Leśna Wola 1 59,44  
17 BAKO Świętoń Faustyna JKS Pogórze 2 66,23  
18 CEQUYL B Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 4 55,68  
18 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 4 57,03  
18 JUVENA Pekaniec Józef (JM.2008) Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus 4 53,45  
18 AQUA XIMA-NOOR Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem 4 46,03  
18 IBERIA Hojda Wiktoria (MJ.2001) KJ Leśna Wola 4 55,58  
23 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) LKJ Ochaby 13 60,24  
24 CEQUYL B Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 15 67,66  
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    


 

5R - L - ZR - zwykły, art.238.2.1 (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AURORA Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 0 48,93  
2 LAVITA L Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 50,80  
3 STRADIVARIUS Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA) 0 53,05  
4 MY LADY Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 53,27  
5 URICELLO Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 54,56  
6 ALBATROS Chmiela Aleksandra (JM.2006) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 54,92  
7 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 55,26  
8 CHAMANTE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 55,82  
9 BLACK DIAMOND Janas Amelia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 57,17  
10 JUST NOTHING Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 57,46  
11 MORIA Borowiec Emilia (J.2003) UKJ Lalin 0 58,40  
12 EL NINO Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 0 58,92  
13 ORCHID'S RILEY RJT Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 59,11  
14 DON BIJJOU ZW Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 59,82  
15 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 60,64  
16 GIORGIO ARMANI Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 61,35  
17 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 62,06  
18 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 62,40  
19 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (Mł.2020) Ks jumping team Wiercany 0 62,95  
20 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 64,07  
21 CHACITOL Tokarz Amelia (J.2005) Klub Jeździecki Leśna Wola 0 64,56  
22 DRACO Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM 4 48,45  
23 KATY PERRY Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 4 56,23  
24 FLEVR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 58,58  
25 SECOND TO NONE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 59,96  
26 HICKSTEAD DARK Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 60,59  
27 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 4 63,22  
28 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 63,33  
29 SUPREMO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 5 66,58  
30 DUKAT Kozak Julia (J.2003) KS Jumping Team Wiercany 5 67,06  
31 EZA Maziarz Wiktoria (J.2004) KJ Global 6 71,47  
32 KILIMAN SITTE Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 7 77,51  
33 JULIANA Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin 8 52,97  
34 CARRERA Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 8 61,08  
35 GINGER Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 8 61,93  
36 BRAVADO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 8 62,20  
37 JINETTE VB Pekaniec Józef WLKS Krakus 8 63,33  
38 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 8 63,42  
39 LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 79,90  
40 DON CARLOS Bartoszek Oktawia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 9 84,42  
41 RINGO STAR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 12 79,12  
42 DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 12 95,68  
43 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 13 82,53  
44 LUCKY M Leda Alexander (J.2003) Brak 15 74,78  
45 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 18 87,95  
46 UNIQ Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 22 105,04  
  CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) UKJ Boska Dolina ELI    
  ALBUMINA Mrówka Martyna (JM.2007) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego ELI    
  VALIOR Majchrowicz Rena Bpk ELI    
  SEPIA Barszcz Gabriela (MJ.2000) KJ Leśna Wola ELI    
  BABY LOVE Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Klub Jeździecki Leśne Szlaki ELI    
  SENQUEST Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola ELI    
T DUKAT Kozak Julia (J.2003) KS Jumping Team Wiercany 0 55,91  
T ALBATROS Chmiela Aleksandra (JM.2006) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 57,61  
T JUST NOTHING Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 57,77  
T MORIA Borowiec Emilia (J.2003) UKJ Lalin 0 57,79  
T MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 0 58,70  
T CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 0 59,13  
T SECOND TO NONE Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 60,76  
T FLEVR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 62,50  
T GIORGIO ARMANI Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 62,53  
T KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 65,09  
T SUPREMO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 1 66,40  
T UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 4 51,45  
T DRACO Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM 4 51,59  
T EZA Maziarz Wiktoria (J.2004) KJ Global 4 55,54  
T AURORA Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 4 55,83  
T EL NINO Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 4 58,44  
T BRAVADO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 59,68  
T LINDE KG Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 4 64,02  
T KILIMAN SITTE Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 64,89  
T MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 4 65,61  
T DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 5 66,81  
T SEPIA Barszcz Gabriela (MJ.2000) KJ Leśna Wola 8 54,61  
T BLACK DIAMOND Janas Amelia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 8 59,91  
T ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 8 62,81  
T RINGO STAR Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 8 79,95  
T KATY PERRY Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 12 56,23  
T UNIQ Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 16 58,17  
T LUCKY M Leda Alexander (J.2003) Brak 20 94,22  
T VALIOR Majchrowicz Rena Bpk 22 87,56  
T BABY LOVE Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Klub Jeździecki Leśne Szlaki REZ    
T SENQUEST Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola REZ    


 

6R - P - ZR - zwykły, art.238.2.1 (28-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 0 49,65 150 PLN
2 CHAMANTE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 53,44 100 PLN
3 STRADIVARIUS Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA) 0 55,44 50 PLN
4 NICEA Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global 0 55,60  
5 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 58,07  
6 CON DE ROUET Wąsik Witold FKJK Zatoka 0 59,38  
7 URICELLO Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 59,76  
8 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 0 61,42  
9 EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK 0 63,92  
10 LITTLE PRINCE LK Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 64,08  
11 HOT CHERRY LADY Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 64,16  
12 JACQUART DU SEIGNEUR Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 64,22  
13 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (JM.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 1 67,00  
14 HELLFIRE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 1 67,06  
15 KANSAS RV Plewa Tomasz KJ leśna wola 1 67,85  
16 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 1 68,17  
17 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 1 69,39  
18 DON PEDRO ZW Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 1 69,87  
19 LAVITA L Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 56,35  
20 JEMEN Połeć Nikola (MJ.2001) KJ EQUISTRO Wierzawice 4 56,55  
21 GOSPELLA Hernik Anna (J.2003) KJ Preria Wilkowice 4 58,06  
22 KIKIMORA BH Bartoszek Oliwia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 4 61,27  
23 ARBUZJA Mateja Aleksandra (MJ.2001) Bez Przynależności Klubowej 4 61,44  
24 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 64,20  
25 CORDALMA W Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 64,53  
26 DON BIJJOU ZW Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 65,47  
27 RAINBOW DASH Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 5 66,32  
28 CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki 5 66,59  
29 GINGER Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 5 68,03  
30 CHACITOL Tokarz Amelia (J.2005) Klub Jeździecki Leśna Wola 5 68,12  
31 ATLANTO Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus 5 69,11  
32 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 5 69,63  
33 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 5 69,73  
34 HICKSTEAD DARK Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 7 76,12  
35 LET'S GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 9 66,40  
36 EDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 9 68,23  
37 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 9 82,82  
38 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 10 71,95  
39 JINETTE VB Pekaniec Józef WLKS Krakus 13 68,60  
40 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (Mł.2020) Ks jumping team Wiercany 17 67,81  
  HERA Sadowska Maja (MJ.2002) Klub Sportowy LASER TEAM ELI    


 

4 - MR - Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (28-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 46,51 0 24,66 350 PLN
2 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 51,67 0 29,41 280 PLN
3 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 51,20 0 29,83 250 PLN
4 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 49,91 0 29,91 200 PLN
5 JACQUART DU SEIGNEUR Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 48,67 0 30,17 150 PLN
6 JUMP DE GOGO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 54,47 0 31,78 100 PLN
7 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 52,66 0 31,80 70 PLN
8 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 49,83 0 32,81 50 PLN
9 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 50,60 4 26,61 50 PLN
10 KATINKA RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 49,55 4 28,38  
11 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 0 54,70 4 32,08  
12 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) Kielecki KJ 4 49,76      
13 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 4 50,42      
14 CON DE ROUET Wąsik Witold FKJK Zatoka 4 50,64      
15 CORDALMA W Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 4 52,66      
16 MICENTO Walas Ewa KJ Leśna Wola 4 54,11      
17 DOLORES N Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian 4 55,27      
18 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 4 55,79      
19 DON PEDRO ZW Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 57,54      
20 ARMANI Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 6 65,55      
21 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 7 68,22      
22 HOT CHERRY LADY Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 52,28      
23 ATLANTO Kościarz Kinga (J.2003) WLKS Krakus 8 52,98      
24 DABLIN W Gilowska Sylwia (MJ.2000) KJ Leśna Wola 8 53,42      
25 LET'S GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 8 54,45      
26 JAMIE Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola 8 71,96      
27 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 14 65,16      
28 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stow. KJ Preria Wilkowice 18 65,47      
29 QUATTRO HIPPICA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 28 105,52      
  ELITA Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów Sp z o.o. ELI        
  LITTLE PRINCE LK Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice REZ        


 

5 - ŚR - Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (28-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 52,79 0 34,19 550 PLN
2 DREAMY M Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 53,81 0 36,28 450 PLN
3 CARTOGRAN BLUE Kalita Hanna (J.2003) KJ Equireno Zaklików 0 51,15 0 38,22 300 PLN
4 CASSILAND CR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 51,57 0 38,52 230 PLN
5 REBELIANT Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 52,37 0 44,74 170 PLN
6 JACTION BREAKER RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 52,88 0 45,98 120 PLN
7 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 50,35 4 42,08 80 PLN
8 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 53,95 4 47,31 50 PLN
9 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 4 48,39      
10 KOLIBRA Kut Ewa UKJ Lalin 4 50,30      
11 TOP BIJOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 50,87      
12 BONIEK Walas Ewa KJ Leśna Wola 4 52,96      
13 JUMP DE GOGO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 53,31      
14 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 54,07      
15 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 55,73      
16 DARCO J Kut Łukasz UKJ Lalin 8 53,07      
17 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 8 55,45      
18 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 10 67,45      
19 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 13 77,87      
20 QUATTRO HIPPICA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 17 92,28      
  CHACCO G Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice ELI        
  ARMANI Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice ELI        


 

6 - DR - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (28-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 44,26 8 50,97 650 PLN
2 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 4 42,67     550 PLN
3 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 4 44,61     450 PLN
4 BRANDY Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 47,55     300 PLN
5 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 5 58,44     200 PLN
6 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 42,76     150 PLN
7 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 8 44,51     100 PLN
8 JETOULON PK Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 9 58,33     50 PLN
9 DREAMY M Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 12 44,85      
  IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski REZ        


 

. - Spec - Konkurs Specjalny "SKY BEAUTY LADIES CUP" - zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2. (28-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 59,54 0 38,45 1000 PLN
2 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) Kielecki KJ 0 65,07 0 38,50 600 PLN
3 CARTOGRAN BLUE Kalita Hanna (J.2003) KJ Equireno Zaklików 0 71,10 0 39,58 400 PLN
4 LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze 0 66,51 0 41,39  
5 NADOK Uchwat Marika (J.2005) JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 0 65,31 0 43,56  
6 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 79,87 0 52,81  
7 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 0 64,05 4 38,27  
8 MY LADY Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 70,00 4 41,02  
9 GOSPELLA Hernik Anna (J.2003) KJ Preria Wilkowice 0 64,22 4 41,18  
10 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 0 72,15 4 42,59  
11 BONIEK Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 74,12 4 44,67  
12 KATINKA RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 70,99 4 46,98  
13 STRADIVARIUS Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 0 73,93 4 47,88  
14 QUINCY Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 0 68,56 4 48,14  
15 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (JM.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 67,50 4 49,55  
16 NICEA Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global 0 66,66 4 54,10  
17 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 76,08 8 44,22  
18 JULIANA Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin 0 66,15 ELI    
19 ORCHID'S RILEY RJT Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 73,89 ELI    
20 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 61,59      
21 OSKAR Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 61,67      
22 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 4 66,11      
23 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 4 67,11      
24 HELLFIRE Skrzypiec Agata BPK 4 67,25      
25 JAMIE Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola 4 71,13      
26 KIKIMORA BH Bartoszek Oliwia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 12 76,45      
27 DOLORES N Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian 12 79,33      
28 JEMEN Połeć Nikola (MJ.2001) KJ EQUISTRO Wierzawice 17 83,68      
29 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 18 87,06      
  ARBUZJA Mateja Aleksandra (MJ.2001) Bez Przynależności Klubowej REZ        


 

7R - LL-80 - ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (29-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCKY M Leda Alexander (J.2003) Brak 0 63,02  
1 AQUA XIMA-NOOR Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem 0 69,52  
1 RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 64,68  
1 COLINS PG Trelka Martyna (JM.2006) BPK 0 61,62  
5 BENGRAF Bertoldi Maja (JM.2006) LKJ Ochaby 1 74,92  
6 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) LKJ Ochaby 2 77,41  
7 SENQUEST Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 3 79,63  
8 BAKO Świętoń Faustyna JKS Pogórze 4 67,52  
9 KATSUMI B Pawłowska Julia (MJ.2000) - 5 74,51  
10 CEQUYL B Kajstura Zuzanna - 10 77,28  


 

8R - L - ZR - zwykły, art.238.2.1 (29-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DANZA II Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 66,90  
2 DUKAT Kozak Julia (J.2003) KS Jumping Team Wiercany 0 67,02  
3 JUST NOTHING Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 68,91  
4 BABY LOVE Klimasz Wiktoria (MJ.2002) Klub Jeździecki Leśne Szlaki 0 75,25  
5 ORCHID'S RILEY RJT Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 0 75,97  
6 GIORGIO ARMANI Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 79,32  
7 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) St. KS Sentio Equestrian 0 79,82  
8 BRAVADO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 83,78  
9 KIKIMORA BH Bartoszek Oliwia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 4 61,29  
10 AURORA Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 4 61,62  
11 MORIA Borowiec Emilia (J.2003) UKJ Lalin 4 67,51  
12 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) KLUB SPORTOWY TRACHY 4 72,28  
13 ALBUMINA Mrówka Martyna (JM.2007) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 72,41  
14 ALBATROS Chmiela Aleksandra (JM.2006) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 75,11  
15 KASKADA Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 76,11  
16 EL NINO Janas Olga (J.2004) Klub Jeździecki Leśna Wola 4 76,12  
17 EZA Maziarz Wiktoria (J.2004) KJ Global 4 76,39  
18 CARRERA Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice 4 76,61  
19 MADERA Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 79,83  
20 ELEKT Węgrzyn Mikołaj (J.2005) UKJ Lalin 4 81,38  
21 KILIMAN SITTE Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 83,03  
22 UNI-HAPPY DU PACHIS Madej Amelia (JM.2007) WKJ Lublin 8 68,42  
23 BLACK DIAMOND Janas Amelia (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 8 69,58  
24 CAMILLO SONG Warzecha Malwina (J.2005) UKJ Boska Dolina 8 98,01  
25 DON CARLOS Bartoszek Oktawia (JM.2007) WKJ Lublin/SJ Karino 10 107,57  
26 KATY PERRY Furgał Nikola (JM.2007) JKS Pogórze 12 71,63  
27 SUPREMO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 12 78,56  


 

9R - P - ZR - zwykły, art.238.2.1 (29-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BROWNIE (EX ODRINA) Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 0 48,27 150 PLN
2 CHAMANTE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 50,05 100 PLN
3 HOT CHERRY LADY Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 50,67 50 PLN
4 MY LADY Pawłowska Julia (MJ.2000) - 0 55,96  
5 EDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 57,26  
6 LAVITA L Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 58,60  
7 STRADIVARIUS Duszkiewicz Andrzej BPK (PKA) 0 59,39  
8 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 60,46  
9 CONLOU Gorczyńska Anna (J.2004) UKJ Lalin 0 60,52  
10 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 0 61,73  
11 EKWADOR Burda Katarzyna (J.2005) BPK 0 62,51  
12 LITTLE PRINCE LK Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 63,12  
13 NICEA Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global 0 63,43  
14 USTIN Duszkiewicz Hubert (JM.2007) BPK (PKA) 0 63,62  
15 HELLFIRE Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 63,63  
16 LET'S GO Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 65,17  
17 KANSAS RV Plewa Tomasz KJ leśna wola 0 65,58  
18 DON BIJJOU ZW Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 65,78  
19 URICELLO Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 51,65  
20 JULIANA Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin 4 57,34  
21 GOSPELLA Hernik Anna (J.2003) KJ Preria Wilkowice 4 58,57  
22 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 4 59,78  
23 JEMEN Połeć Nikola (MJ.2001) KJ EQUISTRO Wierzawice 4 60,23  
24 FLEVR Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim 4 65,37  
25 CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 6 85,07  
26 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (JM.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 61,71  
27 KENSINGTON RV Kowalewska Kamila (Mł.2020) Ks jumping team Wiercany 8 69,64  
28 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 8 71,74  
29 LEONARDO Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 8 71,84  
30 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 12 61,77  
  GINGER Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp REZ    
  CAN-DOR DZ Przybyś Bartłomiej Klub Jeździecki Leśne Szlaki REZ    


 

7 - MR - Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1 (29-08-2021)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JACQUART DU SEIGNEUR Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 56,55 750 PLN
2 CHICAGO Dubil Dawid WKJ Lublin 0 59,29 650 PLN
3 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 0 59,63 500 PLN
4 CANTUCCINI Rudzka Paulina (MJ.2000) Kielecki KJ 0 59,70 400 PLN
5 DON PEDRO ZW Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 60,33 290 PLN
6 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 60,89 150 PLN
7 BALOU DU CHATEU Kut Łukasz UKJ Lalin 0 61,08 100 PLN
8 OLYMPIA VAN PRINSEVELD Sztuka Michalina (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 61,20 60 PLN
9 BONIEK Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 62,24  
10 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 62,27  
11 CON DE ROUET Wąsik Witold FKJK Zatoka 0 66,24  
12 MICENTO Walas Ewa KJ Leśna Wola 0 69,01  
13 QUATTRO HIPPICA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 69,33  
14 LE BALOU HS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 0 78,26  
15 KATINKA RV Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp 4 61,72  
16 QUINCY Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 4 67,24  
17 FEMPIRE G Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice 4 69,53  
18 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 70,08  
19 KAREZZO WP Sitek Alina JKS Pogórze 4 70,70  
20 GROM Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin 4 70,97  
21 ARMANI Lech Marcelina (J.2003) KS KJK Szary Michałowice 4 72,86  
22 JAY BLOOBIDAY Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 4 76,34  
23 JUMP DE GOGO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 8 64,87  
24 TOP BIJOU Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 68,10  
25 OSKAR Styś Victoria (MJ.2002) KJK Pod Żubrem Niepołomice 8 70,29  
26 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 8 74,49  
27 DOLORES N Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian 14 87,64  
  LA FEE Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze ELI    
  DARKNESS WHITE Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice REZ    


 

8 - ŚR - Finał Średniej Rundy - dwufazowy art. 274.1.5.3 (29-08-2021)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KOBE DE LEAU Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 48,96 0 33,85 1050 PLN
2 SURPRISE BALOU Kut Ewa UKJ Lalin 0 47,64 0 34,68 850 PLN
3 SONATA Dubil Klaudia WKJ Lublin 0 51,80 4 39,61 700 PLN
4 CARMEN-N Kluba Małgorzata (J.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 50,16 4 39,76 450 PLN
5 GINA ROYALTY Wypiór Marta (J.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 48,83     350 PLN
6 ONEDINE DS Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o. 4 54,52     250 PLN
7 LAOS KG Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 4 56,45     150 PLN
8 KOLIBRA Kut Ewa UKJ Lalin 8 48,32     100 PLN
9 DARCO J Kut Łukasz UKJ Lalin 8 50,63      
10 CARTOGRAN BLUE Kalita Hanna (J.2003) KJ Equireno Zaklików 8 51,56      
11 CARAT Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 12 54,75      
12 CLEMENS Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice 20 51,77      


 

9 - GP - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (29-08-2021)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF Koziarowski Jarosław WLKS Krakus 0 77,80 0 41,25 2400 PLN
2 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 77,78 0 42,61 1700 PLN
3 CASSILAND CR Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka 0 79,10 4 42,69 1200 PLN
4 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (MJ.2000) KS Jumping Team Wiercany 1 80,55     700 PLN
5 IMAGO Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski 1 81,30     500 PLN
6 BRANDY Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 68,61     300 PLN
7 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 75,10     200 PLN
8 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 75,16     100 PLN
9 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 5 80,68      
10 LADY PEZI Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 7 90,70      
11 DREAMY M Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 9 81,17      



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (HIPPOSERWIS, P2-052014-3)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21