XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na kucach i dużych koniach,

I Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach

Bogusławice 9-12 września 2021  

 

 

 

ZGŁOSZENIA OOM 

ZGŁOSZENIA OOM KUCE

ZGŁOSZENIA MPM 

 

 

PROGRAM / WYNIKI      

 

zamówienia zdjęć AW Fotografia - Alicja Węgrzyn

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na  dużych koniach 2021 

 

Podium  - Roksana Naworcka - Wiktoria Lasecka - Zuzanna Niziołek 

 

PODIUM OOM 2021 DK 

1m - Wiktoria Lasecka GOLDEN LADY KJ Wiecanowo  2 pkt

2m - Roksana Nawrocka PENNY LANE  BKP LOD 2,5 pkt 

3m - Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET  SKJ Sopot  2,83 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na  kucach 2021 

Podium OOM kuce - Małgorzata Babczyńska - Wiktoria Von Mauberg - Kornelia Panarowicz 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży na  kucach 2021  

1m. Wiktoria Von Mauberg  KOEKOEKSHOF MARISKA  WKJ Warszawa 2,33 pkt 

2m. Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY  BPK ŚLĄ  3,17 pkt

3m. Kornelia Panarowicz MAROKO KJ Podkowa Gruszczyn  3,67 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE 

I Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach 2021 

Podium MPM DK - Nadia Lehmann - Paulina Słoniec - Adam Goszczyński 

 

MP Młodzików na DK 2021 

1m  Paulina Słoniec DIE KLAINE LADY KJ Trachy Gliwice 3,33 pkt

2m  Nadia Lehmann SILVER STAR Lehmann Sport Horses  3,5 pkt

3m Adam Goszczyński CHARLTON  KS Jumping Events 5,5 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE

POWIĄZANE LINKI 


XXVI OOM 2020     1m. Wiktoria Ryciak  SKJ Sopot         1m. kuce  Luna Kowalonek  JUKS Abakus Kaczyna

XXV OOM 2019     1m. Anna Dziuba SKJ Bobrowy Staw     1m. kuce  Olga Stała Rio Grande Krosinko

XXIV OOM 2018     1m. Olga Skrobacz WLKS Kraków         1m. kuce  Marianna Kołacka KJ Sokół Damasławek 

XXIII OOM 2017     1m. Milena Dobkowska WKJ Warszawa    1m. kuce Natalia Stefańska JKS DIM W-wa 

XXII OOM 2016      1m. Weronika Kaniewska KJ Dilmar       1m. kuce Weronika Król / Magdalena Wojciechowska  ( rotacja medali ) 

XXI OOM 2015      1m. Agnieszka Cebulak   Stangret Kielce    1m. kuce Magdalena Wojciechowska Amico Mołdawin

XX OOM 2014      1m. Martyna Rynkiewicz  LKJ Gałkowo        1m. kuce Julia Kania SKJ Trawers W-wa 

XIX OOM 2013      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków    1m. kuce Julia Klinge KJ Podkowa Gruszczyn

XVIII OOM 2012      1m. Monika Grundkowska WLKS Kraków       1m. kuce Olimpia Wołodkowicz 

Galeria Finały OOM / MPM DK 2021

 

link do galerii 

 

Wiktoria Lasecka 

 

Wiktoria Von Mauberg 

 

Paulina Słoniec 

 

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY- FINAŁ i MP MŁODZIKÓW NA DUŻYCH KONIACH
Bogusławice, 10-12.09.2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - OOM KUCE - Konkurs nr 1 - I Półfinał OOM KUCE 90 cm/100 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (10-09-2021)
        I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.  
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 0 1 1,5 1 2 1,5 1,33 58,89 1,33  
1 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 0 0 1,5 1,5 1,5 1 1 1,33 58,14 1,33  
3 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 2 1,5 1 2 1 1,50 57,63 1,50  
3 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 0 2,5 2 1 1,5 1 1,50 54,25 1,50  
3 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 1,5 1,5 1,5 1 1,5 1,50 63,78 1,50  
6 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 0 0 2,5 2 1,5 1,5 1 1,67 60,35 1,67  
7 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec 0 0 3 2 1,5 1,5 2 1,83 58,94 1,83  
7 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 0 1,5 2 2,5 2 1,5 1,83 61,45 1,83  
7 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 2,5 2 2 1 1,5 1,83 61,88 1,83  
7 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 2 1,5 2 1,5 2,5 1,83 59,11 1,83  
11 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 0 2 2 2,5 1,5 2 2,00 58,80 2,00  
11 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 0 2 1,5 2 2 2,5 2,00 58,75 2,00  
11 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 0 1,5 2 2 2 2,5 2,00 61,29 2,00  
11 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 0 2 2 2 1,5 3,5 2,00 64,26 2,00  
15 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 0 0 2,5 2 2,5 2 1,5 2,17 59,36 2,17  
15 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 0 1,5 2,5 2,5 2 2 2,17 65,27 2,17  
15 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 0 1,5 2 2,5 2 2,5 2,17 60,05 2,17  
15 MANCHESTER 0012 Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 0 2,5 2 2 2 2,5 2,17 58,43 2,17  
19 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 0 1,5 2,5 3 3 1,5 2,33 56,33 2,33  
20 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 0 2,5 3 2 2,5 2,5 2,50 61,92 2,50  
21 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 0 2,5 3 2,5 3 2,5 2,67 57,12 2,67  
21 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 3 2,5 3,5 2,5 2 2,67 66,46 2,67  
21 ANAPON BLACK BEAUTY Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 3 3 2,5 2,5 2,5 2,67 61,97 2,67  
24 GOLDI LOCKS Szymanowska Maja (JM.2007) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 0 3,5 2 3 3 2,5 2,83 57,53 2,83  
25 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 0 2,5 3,5 4 3 2,5 3,00 60,31 3,00  
25 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 0 0 2 3 2,5 4 3,5 3,00 53,10 3,00  
27 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 0 0 2,5 3,5 3 3 3,5 3,17 56,34 3,17  
28 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 0 3,5 3,5 3 3,5 3 3,33 58,84 3,33  
28 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 0 4 4 2,5 3 3 3,33 57,96 3,33  
30 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 3,5 1,5 3,5 3,5 4 3,50 62,57 3,50  
31 ARES Wysoczańska Nina (JM.2008) KJ Michałówka 0 0 4 6 4 4 3,5 4,00 58,97 4,00  
31 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) Reimann Team Karlino 0 0 4 3,5 5 4,5 3,5 4,00 66,44 4,00  
33 HAZELHORST' S DIAMO Kabzińska Maria (JM.2006) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 0 4 5 4 4,5 3,5 4,17 59,84 4,17  
33 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 0 4,5 4,5 4 4 3,5 4,17 62,31 4,17  
33 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 2 0 2 2 3 2 2,5 4,17 59,15 4,17  
36 KING Kóska Jolanta (JM.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 4 4,5 5 4 4,5 4,33 64,82 4,33  
37 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 2 0 4,5 5 3 3 3,5 5,67 69,23 5,67  
38 HARDY Mura Emilia (JM.2007) JKS Equi Verso 4 1 4 4 4 4,5 4,5 9,17 75,37 9,17  
39 VALENTINO Dąbrowska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw 4 0 6 7 8 6 6,5 10,50 66,71 10,50  


 

2 - OOM DK - Konkurs nr 2 - I Półfinał OOM DUŻE KONIE 110 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (10-09-2021)
        I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.  
1 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 0 0,5 0,5 0,5 1 1,5 0,67 71,86 0,67  
2 FRAPANT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0 0 1 0,5 1 1 2 1,00 70,75 1,00  
2 ZABAWA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 0 0 1 1,5 1 1 1 1,00 63,59 1,00  
2 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 0 0 1 1,5 1 1 1 1,00 64,46 1,00  
5 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) Klub Jeździecki LAREDO 0 0 1 1,5 1,5 1 1 1,17 67,98 1,17  
5 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 0 0 1,5 1 1,5 1 1 1,17 70,68 1,17  
5 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 0 1 1 1,5 1,5 1 1,17 68,96 1,17  
8 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 0 0 1,5 1 1,5 1 1,5 1,33 64,73 1,33  
8 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk-LOD 0 0 1,5 1 1,5 1,5 1 1,33 65,40 1,33  
8 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 0 1 2 1,5 1,5 1 1,33 65,53 1,33  
11 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 0 0 1,5 1,5 1,5 2 1,5 1,50 65,97 1,50  
11 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0 0 1 2 2 1,5 1 1,50 68,43 1,50  
11 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 65,05 1,50  
11 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 0 0 1 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 66,61 1,50  
11 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 3 1,5 1,5 1,5 1 1,50 68,14 1,50  
11 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 0 1,5 2 1,5 1,5 1,5 1,50 64,50 1,50  
11 L'AMOUR Szurman Mikołaj (JM.2006) KJ Facimiech 0 0 1,5 2 1,5 1,5 1,5 1,50 66,98 1,50  
18 ULISSES Gotner Bartosz (Mł.2009) WKJ Lublin 0 0 2 2 1,5 1,5 1,5 1,67 69,54 1,67  
18 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 0 1,5 2 2 1,5 1 1,67 64,28 1,67  
18 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 0 2 2 1,5 1,5 1 1,67 71,53 1,67  
18 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 1 2 1,5 2 1,5 1,67 68,55 1,67  
18 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 1,5 3 1,5 2 1,5 1,67 66,64 1,67  
18 CORMINTTA Szczupakowska Amelia (JM.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 0 2 1 2 1,5 1,5 1,67 66,45 1,67  
18 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 0 0 1 3 1,5 1,5 2 1,67 67,58 1,67  
25 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 0 0 2 1 2 2 1,5 1,83 67,18 1,83  
25 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 0 1 2 2 1,5 2 1,83 69,24 1,83  
25 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 0 0 3 1,5 2,5 1,5 1,5 1,83 67,27 1,83  
25 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 1,5 2,5 1,5 1,5 2,5 1,83 65,80 1,83  
29 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 0 0 2,5 2 2 2 2 2,00 64,45 2,00  
29 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 0 0 2 2 2 2 2,5 2,00 70,61 2,00  
29 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 0 2 2,5 2 1,5 2 2,00 66,69 2,00  
29 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 0 0 2,5 2 2,5 1,5 1,5 2,00 63,43 2,00  
33 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 0 2 2,5 2 2,5 2 2,17 65,97 2,17  
34 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 0 0 2,5 2,5 2,5 2 1,5 2,33 69,91 2,33  
34 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 0 0 1,5 2 2,5 2,5 2,5 2,33 65,68 2,33  
34 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 2,5 3 2,5 2 2 2,33 66,98 2,33  
37 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 2,5 2 3 2,5 3 2,67 70,52 2,67  
37 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 0 0 3 2,5 3 2,5 2,5 2,67 71,75 2,67  
37 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 2,5 3,5 2,5 2 3 2,67 62,25 2,67  
37 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 0 2 3 3 2,5 2,5 2,67 61,90 2,67  
37 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 0 1,5 4 2 2 4 2,67 58,83 2,67  
42 TAKSI Sztaba Julia (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 0 3 3,5 2,5 3 2,5 2,83 64,78 2,83  
42 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 0 0 2 3 3 3 2,5 2,83 68,87 2,83  
42 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 0 1 2 1,5 2 1,5 2 2,83 74,46 2,83  
42 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 0 0 2,5 3,5 2,5   2,5 2,83 63,79 2,83  
42 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 0 2 3 3 3 2,5 2,83 67,34 2,83  
47 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 0 3,5 3 3 3 2,5 3,00 62,21 3,00  
47 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 0 3 3 2,5 3 3 3,00 66,53 3,00  
49 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 1,5 4 3,5 3 3 3,17 68,31 3,17  
49 CASH AND FLY Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 0 0 3,5 4 3 2,5 3 3,17 64,90 3,17  
49 SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 0 0 3 3,5 3 3 3,5 3,17 65,50 3,17  
49 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 0 0 3 3 3,5 3 4,5 3,17 71,56 3,17  
53 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 3 4 4 2,5 3,5 3,50 64,75 3,50  
53 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 2 0 1,5 2 1,5 1,5 1,5 3,50 67,25 3,50  
55 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 0 4 5 3 3 4 3,67 68,25 3,67  
55 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 0 3,5 4,5 4 3,5 3,5 3,67 63,55 3,67  
57 ELITE Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 0 0 4 4 4,5 3,5 3,5 3,83 69,91 3,83  
58 DELI Grum Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 2 0 2 1,5 2 2,5 2 4,00 61,53 4,00  
58 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 2 0 2 2 1,5 2 2,5 4,00 67,48 4,00  
58 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk-LOD 2 0 4 1 2,5 2 1,5 4,00 63,68 4,00  
61 ARAK Krechowicz Adam (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 2 0 2,5 2 3 2 2 4,17 61,61 4,17  
61 CASTEL Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 2 0 2 1,5 2,5 2,5 2 4,17 67,02 4,17  
63 TANKRED Dendek Zofia (JM.2006) KJ Stajnia Anielin 2 0 2 2 2,5 2,5 2,5 4,33 67,66 4,33  
64 CHERRY CORVUS D Padalak Maria (JM.2006) SKJ Sopot 0 1 4 2,5 4 4 2,5 4,50 74,18 4,50  
64 JOHNY WALKER Drewniany Kinga (JM.2007) BPK -SLA 2 0 2,5 3 2,5 2 2,5 4,50 62,92 4,50  
64 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 0 1 3 3 2 2,5 4,50 62,86 4,50  
64 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2 0 3 2,5 2,5 2,5 2,5 4,50 68,60 4,50  
68 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 0 3,5 5,5 5 4 5 4,67 64,30 4,67  
69 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 2 0 3 3 2 3 3 5,00 70,48 5,00  
70 DININA Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 2 0 4 2,5 3,5 3 3,5 5,33 69,70 5,33  
70 FUKS Najdzionek Maja (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 2 0 2,5 3,5 3,5 3 3,5 5,33 69,91 5,33  
70 HITCH Szurman Mikołaj (JM.2006) KJ Facimiech 2 0 3,5 3,5 3 3 3,5 5,33 62,51 5,33  
73 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 2 0 3,5 4 3,5 3 3,5 5,50 67,84 5,50  
74 ILLAPA L Nielsen Emma (JM.2006) BPK - SLA 2 2 3 1,5 2 2,5 2 6,17 76,85 6,17  
75 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 2 0 4 5 5 3 4 6,33 65,69 6,33  
76 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 0 3 2,5 2,5 2 3,5 6,67 66,25 6,67  
76 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2 0 3,5 5 5 4 5 6,67 71,77 6,67  
78 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 0 4 2 3 2,5 3 6,83 68,95 6,83  
79 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 4 0 3 3,5 4 2,5 2,5 7,00 66,51 7,00  
79 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 2 2 3,5 3 3 3 3 7,00 78,23 7,00  
79 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 4 0 3 3,5 3 3 3 7,00 63,90 7,00  
82 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 0 4 4,5 3 2,5 3,5 7,50 71,78 7,50  
83 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (Mł.2009) WKJ Lublin 2 3 4 4 3 3 3 8,33 80,39 8,33  
84 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 6 0 2,5 3 2,5 2,5 2,5 8,50 66,77 8,50  
85 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 6 6 4 3,5 3,5 3 3,5 15,50 92,78 15,50  


 

3 - MP Młodzików DK - Konkurs nr 3 - I Półfinał MP Młodzików DUŻE KONIE 105 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 4.1 Regulaminu MP Mł 2021 (10-09-2021)
        I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.  
1 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 1 1 2 1,5 1,5 1,33 72,35 1,33  
1 DIE KLEINE LADY Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 1 1 1,5 1,5 1,5 1,33 63,52 1,33  
3 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 0 1,5 1,5 2 2 1,5 1,67 69,10 1,67  
3 SILVER STAR Lehmann Nadia (Mł.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 0 0 1,5 1,5 2 1,5 2 1,67 65,24 1,67  
5 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 1 1,5 2 1,5 1 1,5 2,50 74,07 2,50  
6 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 3,5 2 3 3 3 3,00 60,92 3,00  
6 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 0 0 3,5 3 3,5 2,5 2,5 3,00 65,33 3,00  
8 NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 2 0 2 2 1,5 1,5 2 3,83 70,45 3,83  


 

4 - OOM KUCE - Konkurs nr 4 - II Półfinał OOM KUCE 90cm/100 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (11-09-2021)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf.  
1 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 1,33 1 0 0 1 1 0,5 1 1,5 1,00 64,98 1,00 2,33  
1 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 4,17 33 0 0 1 1 1 1 1 1,00 63,23 1,00 5,17  
3 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4,17 33 0 0 1 1 1 2 1,5 1,17 67,17 1,17 5,34  
4 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 1,50 3 0 0 1,5 2 1 1,5 1,5 1,50 60,49 1,50 3,00  
4 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 1,67 6 0 0 1 1,5 1,5 2 1,5 1,50 67,79 1,50 3,17  
6 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 1,33 1 0 0 2 2 1,5 1,5 2,5 1,83 65,29 1,83 3,16  
6 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 2,00 11 0 0 2 2 1,5 1,5 2 1,83 71,57 1,83 3,83  
6 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 2,00 11 0 0 1,5 2 1,5 2 2 1,83 71,52 1,83 3,83  
6 MANCHESTER 0012 Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2,17 15 0 0 2 1,5 1,5 2 2 1,83 62,57 1,83 4,00  
10 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 1,83 7 0 0 1,5 2,5 2,5 1,5 2 2,00 74,27 2,00 3,83  
10 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 2,00 11 0 0 2 1,5 2 2 2 2,00 67,22 2,00 4,00  
10 ARES Wysoczańska Nina (JM.2008) KJ Michałówka 4,00 31 0 0 2 2 2 2,5 2 2,00 61,91 2,00 6,00  
13 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 1,50 3 0 0 2,5 1,5 3 2 2 2,17 58,36 2,17 3,67  
13 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 1,50 3 0 0 2 2,5 2 2,5 1,5 2,17 70,89 2,17 3,67  
15 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,83 7 0 0 2 2 3 2,5 2,5 2,33 68,60 2,33 4,16  
15 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 2,17 15 0 0 2,5 2 2 2,5 2,5 2,33 71,05 2,33 4,50  
17 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1,83 7 0 0 2 3 1,5 3 2,5 2,50 67,61 2,50 4,33  
17 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 2,67 21 0 0 2,5 1,5 2 3 3 2,50 71,71 2,50 5,17  
17 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2,67 21 0 0 1,5 2 3,5 3,5 2 2,50 61,03 2,50 5,17  
20 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 5,67 37 0 0 3 3 2,5 2,5 3,5 2,83 66,46 2,83 8,50  
21 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 2,00 11 0 0 3 3,5 3 3 4 3,17 61,66 3,17 5,17  
21 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 3,17 27 0 0 3,5 4 3 3 3 3,17 62,78 3,17 6,34  
21 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 3,33 28 0 0 3 3 3,5 2,5 3,5 3,17 68,86 3,17 6,50  
24 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec 1,83 7 0 0 3 2,5 4 3 4 3,33 69,84 3,33 5,16  
25 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 2,50 20 0 0 4 2,5 3 5 3,5 3,50 62,81 3,50 6,00  
26 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 2,17 15 0 0 4 3 3,5 4,5 4 3,83 68,19 3,83 6,00  
27 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 2,33 19 2 0 2 2,5 2 2,5 2 4,17 59,22 4,17 6,50  
27 GOLDI LOCKS Szymanowska Maja (JM.2007) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 2,83 24 2 0 2,5 2 1,5 2,5 2 4,17 67,28 4,17 7,00  
29 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) Reimann Team Karlino 4,00 31 0 0 5,5 5 4 5 5,5 5,17 71,52 5,17 9,17  
30 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 3,00 25 2 0 3 3,5 3,5 2 4 5,33 62,99 5,33 8,33  
31 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 3,50 30 2 0 3,5 3,5 4 3,5 3 5,50 75,26 5,50 9,00  
32 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 3,00 25 2 0 4,5 3 4 3,5 4,5 6,00 66,85 6,00 9,00  
33 ANAPON BLACK BEAUTY Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 2,67 21 2 0 4,5 4,5 4 4 4 6,17 68,99 6,17 8,84  
34 HARDY Mura Emilia (JM.2007) JKS Equi Verso 9,17 38 4 0 3,5 3 3,5 3 3 7,17 61,23 7,17 16,34  
35 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 3,33 28 4 0 5 4 4 3,5 4 8,00 64,17 8,00 11,33  
36 KING Kóska Jolanta (JM.2008) KJ Agro-Handel Śrem 4,33 36 4 0 4 4,5 5 4 5 8,50 77,21 8,50 12,83  
37 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2,17 15 6 5 4 4,5 4,5 5 4,5 15,50 94,91 15,50 17,67  
38 VALENTINO Dąbrowska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw 10,50 39 8 16 4 5 4,5 7 5 28,83 140,66 28,83 39,33  


 

5 - OOM DK - Konkurs nr 5 - II Półfinał OOM DUŻE KONIE 115 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (11-09-2021)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf.  
1 ZABAWA Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 1,00 2 0 0 1,5 1 1 1 1 1,00 67,83 1,00 2,00  
1 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 1,00 2 0 0 1,5 1 0,5 1 1 1,00 66,73 1,00 2,00  
1 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2,33 34 0 0 1 1 1 2,5 1 1,00 67,81 1,00 3,33  
4 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk-LOD 1,33 8 0 0 1,5 1,5 1 1 1 1,17 66,08 1,17 2,50  
4 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk-LOD 4,00 58 0 0 1,5 1 1,5 1 1 1,17 70,00 1,17 5,17  
6 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 1,33 8 0 0 2 1,5 1,5 1 1 1,33 70,02 1,33 2,66  
6 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 1,50 11 0 0 1,5 1,5 1,5 1 1 1,33 71,19 1,33 2,83  
6 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,83 25 0 0 2 2 1 1 1 1,33 68,79 1,33 3,16  
9 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0,67 1 0 0 1,5 1,5 2 1,5 1 1,50 71,47 1,50 2,17  
9 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 1,33 8 0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 68,05 1,50 2,83  
9 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1,50 11 0 0 1,5 2 1,5 1,5 1,5 1,50 71,06 1,50 3,00  
9 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 2,00 29 0 0 1,5 1,5 2 1 1,5 1,50 69,85 1,50 3,50  
9 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 2,33 34 0 0 2 1,5 1,5 1 1,5 1,50 65,66 1,50 3,83  
9 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 3,17 49 0 0 2 1 2,5 1,5 1 1,50 65,43 1,50 4,67  
9 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 3,50 53 0 0 2 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 69,33 1,50 5,00  
9 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (Mł.2009) WKJ Lublin 8,33 83 0 0 2 1 1,5 1 2 1,50 69,36 1,50 9,83  
9 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 25,50 ELI 0 0 1,5 1,5 1,5 1 2,5 1,50 70,35 1,50 27,00  
18 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 1,50 11 0 0 1,5 2,5 2,5 1 1 1,67 71,49 1,67 3,17  
18 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 1,67 18 0 0 1,5 2 1,5 1 2 1,67 70,99 1,67 3,34  
18 FUKS Najdzionek Maja (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 5,33 70 0 0 2 1,5 1,5 1,5 2 1,67 70,59 1,67 7,00  
21 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1,83 25 0 0 2 1,5 1,5 2 2 1,83 71,52 1,83 3,66  
21 OLIMPIA Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 7,00 79 0 0 2 2 1,5 1,5 2,5 1,83 66,41 1,83 8,83  
21 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 7,00 79 0 0 2 2 1,5 1,5 2,5 1,83 71,17 1,83 8,83  
24 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 1,17 5 0 0 2 2 2 2 3 2,00 71,69 2,00 3,17  
24 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 1,17 5 0 0 2,5 2 2 2 1,5 2,00 69,46 2,00 3,17  
24 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,67 18 0 0 1,5 2,5 1,5 2 2,5 2,00 71,83 2,00 3,67  
24 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 2,17 33 0 0 2 2 1,5 2 2 2,00 68,42 2,00 4,17  
24 TANKRED Dendek Zofia (JM.2006) KJ Stajnia Anielin 4,33 63 0 0 2 2 2 1 2 2,00 66,42 2,00 6,33  
24 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4,50 64 0 0 1,5 2 2 2 2 2,00 67,06 2,00 6,50  
30 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) Klub Jeździecki LAREDO 1,17 5 0 0 2 1 2 2,5 2,5 2,17 70,46 2,17 3,34  
30 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 2,00 29 0 0 3,5 2 2 1,5 2,5 2,17 68,73 2,17 4,17  
30 SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 3,17 49 0 0 2 2 3 2 2,5 2,17 66,78 2,17 5,34  
30 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4,50 64 0 0 2 2,5 2 2,5 2 2,17 70,55 2,17 6,67  
30 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 4,67 68 0 0 2 2,5 2 2 2,5 2,17 71,06 2,17 6,84  
35 FRAPANT Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 1,00 2 0 0 1,5 3 3 2,5 2 2,50 72,09 2,50 3,50  
35 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 2,83 42 0 0 2,5 2,5 2,5 3 2 2,50 71,04 2,50 5,33  
37 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 1,67 18 0 1 1,5 1,5 1,5 2,5 2 2,67 75,52 2,67 4,34  
37 CASTEL Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 4,17 61 0 0 3 3 2 2 3 2,67 71,71 2,67 6,84  
39 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 2,00 29 0 0 2,5 2,5 3 3 3,5 2,83 66,92 2,83 4,83  
39 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 2,67 37 0 0 3,5 2,5 2,5 3 3 2,83 70,77 2,83 5,50  
39 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 3,67 55 0 0 3 3 2,5 3,5 2,5 2,83 65,17 2,83 6,50  
39 ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 5,00 69 0 0 3 3 2,5 2 4,5 2,83 70,54 2,83 7,83  
43 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 3,50 53 0 1 2 2,5 1,5 2 2 3,00 75,87 3,00 6,50  
43 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 6,33 75 0 0 3,5 2,5 3 2 4 3,00 69,97 3,00 9,33  
45 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 5,50 73 0 0 3,5 3 3 3,5 4,5 3,33 70,97 3,33 8,83  
46 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 4,00 58 0 1 3 2,5 2,5 2 2,5 3,50 74,30 3,50 7,50  
47 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 2,67 37 0 0 5,5 4 3,5 3 3,5 3,67 64,72 3,67 6,34  
47 CASH AND FLY Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 3,17 49 0 1 2 3 2 3 3,5 3,67 74,08 3,67 6,84  
47 ILLAPA L Nielsen Emma (JM.2006) BPK - SLA 6,17 74 0 2 1,5 2 1 2 1,5 3,67 78,02 3,67 9,84  
50 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,50 11 2 0 1,5 2 2,5 2 1,5 3,83 71,65 3,83 5,33  
50 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 2,67 37 2 0 2 2 1,5 2,5 1,5 3,83 69,39 3,83 6,50  
52 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 1,50 11 2 0 2 2 2 2 1 4,00 68,56 4,00 5,50  
53 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 3,00 47 2 0 2,5 2,5 2 2 2 4,17 66,16 4,17 7,17  
53 HITCH Szurman Mikołaj (JM.2006) KJ Facimiech 5,33 70 2 0 2 2 2,5 2 2,5 4,17 72,25 4,17 9,50  
53 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 8,50 84 2 0 2,5 2,5 2 2 2 4,17 71,47 4,17 12,67  
56 CORMINTTA Szczupakowska Amelia (JM.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 1,67 18 2 0 3 2 2 2 3,5 4,33 66,33 4,33 6,00  
56 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 2,83 42 2 0 2 2,5 2 2,5 2,5 4,33 72,83 4,33 7,16  
58 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 2,83 42 0 1 3 4 2,5 3,5 4,5 4,50 75,30 4,50 7,33  
58 JOHNY WALKER Drewniany Kinga (JM.2007) BPK -SLA 4,50 64 2 0 2,5 3 2 2 3 4,50 67,36 4,50 9,00  
60 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 1,83 25 2 0 2,5 3 3 3,5 2 4,83 72,88 4,83 6,66  
60 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 1,83 25 2 0 2,5 2,5 3 3 3 4,83 72,82 4,83 6,66  
62 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,67 18 2 1 2,5 2,5 3 2,5 2,5 5,50 76,62 5,50 7,17  
63 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 1,50 11 2 0 4 3,5 3 4,5 4,5 6,00 68,74 6,00 7,50  
64 CHERRY CORVUS D Padalak Maria (JM.2006) SKJ Sopot 4,50 64 0 1 4,5 6 5,5 5 5 6,17 75,71 6,17 10,67  
64 DININA Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 5,33 70 0 2 4 4 4,5 6 4 6,17 78,15 6,17 11,50  
66 TAKSI Sztaba Julia (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 2,83 42 2 1 4 3,5 4 4,5 4 7,00 76,07 7,00 9,83  
67 ULISSES Gotner Bartosz (Mł.2009) WKJ Lublin 1,67 18 4 0 3 3,5 4 3 3 7,17 69,69 7,17 8,84  
67 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 6,67 76 4 0 2 3 3,5 3 3,5 7,17 69,93 7,17 13,84  
69 ARAK Krechowicz Adam (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 4,17 61 4 0 3,5 3,5 3 3,5 2,5 7,33 66,68 7,33 11,50  
70 L'AMOUR Szurman Mikołaj (JM.2006) KJ Facimiech 1,50 11 4 1 4 3,5 4 3,5 3 8,67 74,05 8,67 10,17  
71 FIJI Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 6,83 78 4 0 9 5,5 5 4,5 6 9,50 72,26 9,50 16,33  
71 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 7,50 82 4 2 4,5 3,5 3,5 3,5 3,5 9,50 78,35 9,50 17,00  
73 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 7,00 79 4 2 3 3,5 4,5 4 3,5 9,67 81,98 9,67 16,67  
74 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 2,67 37 6 0 5 4,5 3,5 4 4,5 10,33 68,36 10,33 13,00  
75 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 3,67 55 6 0 4 6 5 3,5 4,5 10,50 69,89 10,50 14,17  
76 ELITE Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 3,83 57 2 4 5 4,5 5 4 6 10,83 87,46 10,83 14,66  
77 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 2,83 42 4 1 6 6 5,5 6 7,5 11,00 76,98 11,00 13,83  
78 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 6,67 76 4 4 4,5 3,5 5 4 4 12,17 86,10 12,17 18,84  
79 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 1,67 18 4 5 4 3,5 3 3,5 5 12,67 91,94 12,67 14,34  
80 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 15,50 85 4 6 3 3,5 3,5 3 3,5 13,33 94,51 13,33 28,83  
81 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 2,67 37 6 7 4 4,5 4 4 4,5 17,17 100,70 17,17 19,84  


 

6 - MP Młodzików DK - Konkurs nr 6 - II Półfinał MP Młodzików DUŻE KONIE 105 cm z oceną stylu jeźdźca – art. 4.1 Regulaminu MP Mł 2021 (11-09-2021)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf.  
1 CALERO Z Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 13,83 ELI 0 0 1,5 1,5   1 1 1,17 69,50 1,17 15,00  
2 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1,33 1 0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 73,03 1,50 2,83  
3 SILVER STAR Lehmann Nadia (Mł.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 1,67 3 0 0 2,5 1,5 1,5 1 2,5 1,83 69,02 1,83 3,50  
3 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 13,83 ELI 0 0 1 2 2 2 1,5 1,83 69,46 1,83 15,66  
5 DIE KLEINE LADY Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 1,33 1 0 0 3 2 2 2 1,5 2,00 66,79 2,00 3,33  
5 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 2,50 5 0 0 2,5 2 2 2 1,5 2,00 72,63 2,00 4,50  
5 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 1,67 3 0 0 2 2 2 2 1,5 2,00 71,31 2,00 3,67  
8 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 3,00 6 2 0 2 2,5 2,5 2,5 2 4,33 67,92 4,33 7,33  
9 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 3,00 6 4 2 5 4,5 4 5,5 5 10,83 80,90 10,83 13,83  


 

7/8 - FINAŁ OOM KUCE - Konkurs nr 7/8 - I i II nawrót FINAŁU A OOM KUCE - dokładności/dokładności - 95cm/105 cm – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (12-09-2021)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .   Nagroda
1 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) St. Warszawski KJ 1,33 1,00 2,33 0 59,16 2,33 0 47,34 2,33     1200 
2 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 1,67 1,50 3,17 0 58,48 3,17 0 45,59 3,17     1000 
3 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 1,50 2,17 3,67 0 60,99 3,67 0 49,54 3,67     800 
4 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 2,00 1,83 3,83 0 61,60 3,83 0 48,24 3,83     450 
4 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 1,83 2,00 3,83 0 59,82 3,83 0 47,35 3,83     450 
6 MAKUBA21 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 1,83 2,50 4,33 0 63,19 4,33 0 49,52 4,33     300 
7 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 1,50 1,50 3 2 55,90 5 0 47,58 5     200 
8 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 1,33 1,83 3,16 2 56,94 5,16 0 48,04 5,16     100 
9 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 2,67 2,50 5,17 0 59,76 5,17 0 49,80 5,17      
10 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 1,50 2,17 3,67 2 68,19 5,67 0 44,88 5,67      
11 MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 2,00 1,83 3,83 2 61,78 5,83 0 49,82 5,83      
12 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 2,00 2,00 4 2 61,44 6 0 49,04 6      
12 MANCHESTER 0012 Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 2,17 1,83 4 0 55,52 4 2 45,44 6      
14 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,83 2,33 4,16 2 60,01 6,16 0 46,63 6,16      
15 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 3,33 3,17 6,5 0 56,08 6,5 0 45,33 6,5      
16 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 2,00 3,17 5,17 0 60,13 5,17 2 46,18 7,17      
17 ARES Wysoczańska Nina (JM.2008) KJ Michałówka 4,00 2,00 6 2 59,20 8 0 46,97 8      
17 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 2,50 3,50 6 0 60,51 6 2 47,49 8      
19 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 3,00 5,33 8,33 0 54,59 8,33 0 46,43 8,33      
20 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 2,33 4,17 6,5 2 57,12 8,5 0 46,55 8,5      
21 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 3,50 5,50 9 0 61,70 9 0 50,57 9      
22 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 2,17 2,33 4,5 0 63,06 4,5 5 58,22 9,5      
23 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 5,67 2,83 8,5 0 57,95 8,5 2 48,09 10,5      
24 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 3,00 6,00 9 0 58,70 9 2 45,99 11      
24 GOLDI LOCKS Szymanowska Maja (JM.2007) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 2,83 4,17 7 0 59,30 7 4 47,49 11      
26 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) Reimann Team Karlino 4,00 5,17 9,17 0 57,76 9,17 2 48,16 11,17      
27 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 3,17 3,17 6,34 2 54,74 8,34 4 44,13 12,34      
28 FLYING DREAM Kaleta Zuzanna (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2,67 2,50 5,17 2 64,47 7,17 10 62,59 17,17      
29 HARDY Mura Emilia (JM.2007) JKS Equi Verso 9,17 7,17 16,34 4 54,87 20,34 0 42,54 20,34      
30 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 2,17 15,50 17,67 4 64,82 21,67 0 48,51 21,67      
31 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 3,33 8,00 11,33 6 63,99 17,33 21 75,72 38,33      
32 KING Kóska Jolanta (JM.2008) KJ Agro-Handel Śrem 4,33 8,50 12,83 2 61,71 14,83 ELI          
33 VALENTINO Dąbrowska Zofia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw 10,50 28,83 39,33 4 66,64 43,33 WYC          
34 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4,17 1,17 5,34 ELI                
35 SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 2,17 3,83 6 ELI                
  HAZELHORST' S DIAMO Kabzińska Maria (JM.2006) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4,17 38,83 43                  


 

11/12 - FINAŁ MP Młodzików - Konkurs nr 11/12 - I i II nawrót FINAŁU MP Młodzików DUŻE KONIE - dokładności/dokładności - 110cm/110cm – art. 4.3/art. 4.4 Regulaminu MP Mł 2021 (12-09-2021)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 DIE KLEINE LADY Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 1,33 2,00 3,33 0 67,34 3,33 0 47,50 3,33     1200 
2 SILVER STAR Lehmann Nadia (Mł.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 1,67 1,83 3,5 0 65,60 3,5 0 53,41 3,5     1000 
3 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 2,50 2,00 4,5 0 71,73 4,5 0 51,93 4,5     800 
4 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1,33 1,50 2,83 2 70,08 4,83 0 51,89 4,83     500 
5 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 3,00 4,33 7,33 0 64,08 7,33 0 46,70 7,33     400 
6 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 1,67 2,00 3,67 4 68,48 7,67 0 53,08 7,67     300 
7 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 3,00 10,83 13,83 0 68,71 13,83 0 53,51 13,83     200 
8 CALERO Z Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 13,83 1,17 15 0 68,69 15 0 51,68 15     100 
  PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 13,83 1,83 15,66 REZ                
  NO LIMIT 60 Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) Sopocki KJ 3,83 20,83 24,66                  


 

9/10 - FINAŁ OOM DK - Konkurs nr 9/10 - I i II nawrót FINAŁU A OOM DK - dokładności/dokładności - 120cm/120cm – art. 3.1 Regulaminu OOM 2021 (12-09-2021)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 1,00 1,00 2 0 65,41 2 0 45,10 2     1500 
2 PENNY LANE Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk-LOD 1,33 1,17 2,5 0 62,96 2,5 0 46,02 2,5     1200 
3 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 1,50 1,33 2,83 0 68,78 2,83 0 46,83 2,83     1000 
4 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 1,50 1,50 3 0 68,74 3 0 47,25 3     800 
5 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,83 1,33 3,16 0 69,09 3,16 0 50,07 3,16     500 
6 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 1,17 2,00 3,17 0 69,32 3,17 0 49,68 3,17     400 
7 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 2,00 2,17 4,17 0 68,71 4,17 0 47,93 4,17     300 
8 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 3,50 1,50 5 0 66,57 5 0 48,45 5     300 
9 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 1,17 2,00 3,17 0 67,11 3,17 2 49,67 5,17      
10 CEREMBER ME M Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 2,33 1,00 3,33 2 68,22 5,33 0 47,58 5,33      
11 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 1,50 1,67 3,17 1 74,54 4,17 2 49,92 6,17      
12 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 2,67 3,83 6,5 0 68,13 6,5 0 50,59 6,5      
13 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 1,33 1,33 2,66 2 69,86 4,66 2 48,20 6,66      
14 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 3,00 4,17 7,17 0 62,02 7,17 0 43,56 7,17      
15 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) St. Warszawski KJ 2,00 1,50 3,5 2 67,55 5,5 2 47,43 7,5      
16 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1,83 1,83 3,66 4 67,86 7,66 0 50,52 7,66      
17 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 3,67 2,83 6,5 2 65,21 8,5 0 49,80 8,5      
18 NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Pietrzak Piotr (JM.2006) Abakus kaczyna 2,00 2,83 4,83 2 68,59 6,83 2 48,72 8,83      
19 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 2,83 2,50 5,33 2 70,54 7,33 2 50,01 9,33      
20 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 1,67 2,67 4,34 3 72,26 7,34 2 50,86 9,34      
21 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 1,50 6,00 7,5 0 71,59 7,5 2 48,80 9,5      
22 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 2,33 1,50 3,83 2 64,99 5,83 4 47,03 9,83      
23 CORMINTTA Szczupakowska Amelia (JM.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 1,67 4,33 6 2 65,10 8 2 47,03 10      
24 TANKRED Dendek Zofia (JM.2006) KJ Stajnia Anielin 4,33 2,00 6,33 2 65,05 8,33 2 46,10 10,33      
25 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 1,67 1,67 3,34 5 82,17 8,34 2 47,04 10,34      
26 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 1,83 4,83 6,66 2 66,48 8,66 2 49,93 10,66      
27 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4,50 2,17 6,67 2 68,48 8,67 2 51,19 10,67      
28 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 1,33 1,50 2,83 4 65,67 6,83 4 46,05 10,83      
29 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 6,33 3,00 9,33 0 65,99 9,33 2 46,46 11,33      
30 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 4,00 3,50 7,5 2 68,83 9,5 2 48,98 11,5      
31 FUKS Najdzionek Maja (JM.2006) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 5,33 1,67 7 1 72,31 8 4 61,15 12      
32 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) Klub Jeździecki LAREDO 1,17 2,17 3,34 2 65,90 5,34 7 57,65 12,34      
33 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,50 3,83 5,33 4 70,62 9,33 4 54,68 13,33      
34 SANTORINI L Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 3,17 2,17 5,34 4 67,62 9,34 4 60,52 13,34      
35 HITCH Szurman Mikołaj (JM.2006) KJ Facimiech 5,33 4,17 9,5 2 71,99 11,5 2 50,03 13,5      
36 CHERRY CORVUS D Padalak Maria (JM.2006) SKJ Sopot 4,50 6,17 10,67 1 72,22 11,67 2 52,84 13,67      
37 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 7,00 1,83 8,83 5 72,05 13,83 0 49,15 13,83      
38 ILLAPA L Nielsen Emma (JM.2006) BPK - SLA 6,17 3,67 9,84 3 73,08 12,84 1 55,65 13,84      
39 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 2,83 4,33 7,16 5 72,22 12,16 2 48,86 14,16      
40 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 1,83 4,83 6,66 6 71,93 12,66 2 50,46 14,66      
41 JOLLY JUMPER Śmiechowska Sara (JM.2008) JKS POGÓRZE 1,50 4,00 5,5 10 86,70 15,5 0 48,80 15,5      
42 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 2,83 11,00 13,83 2 67,28 15,83 0 43,50 15,83      
43 BACARDIA Jagoda Weronika (JM.2006) KJ Mszana Górna 2,83 4,50 7,33 5 75,42 12,33 6 48,50 18,33      
44 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 7,00 9,67 16,67 2 69,65 18,67 0 48,79 18,67      
45 ECONTEAU TER DIESCHOOT Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 3,67 10,50 14,17 2 70,33 16,17 4 50,96 20,17      
46 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 1,67 12,67 14,34 6 70,29 20,34 0 48,56 20,34      
47 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 8,50 4,17 12,67 6 67,97 18,67 2 49,44 20,67      
48 CASTELLO BRANCO Gotner Bartosz (Mł.2009) WKJ Lublin 8,33 1,50 9,83 6 86,59 15,83 6 67,76 21,83      
49 ARAK Krechowicz Adam (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 4,17 7,33 11,5 7 72,44 18,5 6 48,34 24,5      
50 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 2,67 10,33 13 4 60,23 17 8 43,82 25      
51 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (JM.2006) Sopocki KJ 2,67 2,83 5,5 8 85,99 13,5 15 87,90 28,5      
52 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 5,50 3,33 8,83 2 71,69 10,83 20 101,55 30,83      
53 BAJER Kotarba Filip (JM.2006) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 25,50 1,50 27 7 83,47 34 0 49,74 34      
54 DELI Grum Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 4,00 27,17 31,17 12 84,29 43,17 6 48,56 49,17      
55 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 2,67 3,67 6,34 2 66,34 8,34 ELI          
56 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 3,17 1,50 4,67 4 64,56 8,67 WYC          
57 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 3,50 3,00 6,5 4 69,35 10,5 WYC          
58 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 2,00 27,17 29,17 1 72,03 30,17 WYC          
59 COBREY F Stawicka Marianna (JM.2006) KJ Fimmel Team 0,67 1,50 2,17 ELI                
60 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 4,67 2,17 6,84 ELI                
60 CASTEL Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 4,17 2,67 6,84 ELI                
60 CASH AND FLY Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 3,17 3,67 6,84 ELI                
63 JOHNY WALKER Drewniany Kinga (JM.2007) BPK -SLA 4,50 4,50 9 REZ                
64 TAKSI Sztaba Julia (JM.2006) KJ Vena Rogoźnik 2,83 7,00 9,83 REZ                
  CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 2,33 27,17 29,5 ELI                
  LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 3,00 27,17 30,17                  
  CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 3,17 27,17 30,34                  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Katarzyna Korfanty, H2-122016-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21