XXVIFinał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

      18-20 września 2020 Leszno       fot. Paula Bartkowiak 

 

       WYNIKI       WYNIK PDF

 

Finał OOM 2020 D Konie   

 

1m. Wiktoria Ryciak  VERONA SKJ Sopot 4,34 pkt

2m. Anna Korzeniewska CAPRINI 3 Interhorse Dobra Nadzieja 6 pkt

3m. Weronika Kosińska LEDA  KJ Tradycja Siedlnica  6,67 pkt 

 

 

 

 

Finał OOM 2020 Kuce 

1m. Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 3,17 pkt

2m. Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 4,16 pkt 

3m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata  5,34 pkt

 

Kwalifikacje do OOM 2020 w 4 regionach :   

 

 LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH   18.09.20 

Region I -   04-05.07 Kwiek / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie /

Region II -    28-29.07 SJ Fidelius Pólko ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )

Region III -   04-05.07 KKJ Kielce ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie ) 

Region IV -   28-29.07SKS Arkadia Wielka Lipa  ( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 

OOM 2020   1m. DK Wiktoria Ryciak            1m. kuce Luna Kowalonek 

OOM 2019   1m DK  Anna Dziuba                 1m. kuce Olga Styła 

OOM 2018   1m DK Olga Skrobacz               1m. kuce Marianna Kołacka

OOM 2017   1m  DK Milena Dobkowska        1m. kuce Natalia Stefańska 

OOM 2016   1m. DK Weronika Kaniewska

OOM 2015   1m DK Agnieszka Cebulak       1m. kuce Magdalena Wojciechowska

OOM 2014   1m DK Martyna Rynkiewicz     1m. kuce Julia Kania

OOM 2013   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Julia Klinge 

OOM 2012   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Olimpia Wołodkowicz 

GALERIA Paula Bartkowiak 

 

WYNIKI 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - Leszno
Leszno, 19-20 wrzesień 2020

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 90 / 100 - konkurs nr 1 - I Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (19-09-2020)
        I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.  
1 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007)   0 0 1 1,5 1,5 1 1 1,17 57,08 1,17  
2 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006)   0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1 1,50 65,03 1,50  
3 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006)   0 0 1,5 2 2 2 1,5 1,83 68,47 1,83  
4 TIFFANY Ganowska Julia (Mł.2008)   0 0 2,5 2 1,5 2 3 2,17 61,27 2,17  
4 MAKS Sondej Zofia (JM.2005)   0 0 2 2,5 2 2 2,5 2,17 61,32 2,17  
6 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007)   0 0 2 3 2,5 2,5 2 2,33 62,20 2,33  
6 ROLEX 2 Jurasz Kornelia (Mł.2008)   0 0 2 3 1,5 2,5 2,5 2,33 53,49 2,33  
8 BONA Willamowicz Dagmara (JM.2006)   0 0 2,5 4 4 2 2 2,83 62,95 2,83  
8 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008)   0 0 3,5 3 2,5 3 2,5 2,83 58,80 2,83  
10 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007)   0 0 3 3 3 3,5 2,5 3,00 62,03 3,00  
10 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006)   0 0 3 3 3,5 3 3 3,00 68,32 3,00  
12 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008)   0 0 3,5 3 3 5 3 3,17 68,38 3,17  
13 GOLDEN MOMENT Maćkowska Agata (Mł.2008)   0 0 2,5 3,5 5 3,5 4 3,67 62,34 3,67  
13 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008)   0 0 4 3,5 2 3,5 4 3,67 65,32 3,67  
15 PEGAZUS Arkuszewska Daria (JM.2006)   2 0 2,5 3 3,5 3 2,5 4,83 59,43 4,83  
16 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007)   2 0 2,5 3,5 3,5 3 2,5 5,00 61,86 5,00  
16 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007)   2 0 2,5 3,5 3 3 3 5,00 62,13 5,00  
18 VALES BLUERAY Wernerowicz Karolina (Mł.2008)   2 0 4,5 4 4 4 4,5 6,17 70,21 6,17  
19 JESSY Klimek Dominika (JM.2006) BRAK 2 0 4,5 4,5 3,5 4,5 4,5 6,50 67,93 6,50  
20 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Michał (JM.2007)   4 0 3 4,5 4 3,5 3,5 7,67 61,93 7,67  
21 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006)   4 0 4 4,5 4,5 6 4 8,33 64,60 8,33  
22 VISTA PONYSPORT Stolarska Oliwia (JM.2005) SP. 1 Sosnowiec 4 1 4,5 4,5 3,5 4,5 3,5 9,17 78,00 9,17  
22 BIAŁKA Kosińska Weronika (JM.2005)   4 0 6,5 5,5 4,5 4 5,5 9,17 60,53 9,17  
24 SOFIA Lewkowicz Amelia (Mł.2008)   6 0 5 5,5 5 5 4,5 11,00 59,29 11,00  
25 FIDŻI Perek Judyta (JM.2007)   10 0 7,5 8 8 8,5 7 17,83 73,05 17,83  
26 EQUUS Kaleta Zuzanna (JM.2007)   8 5 6,5 6 4,5 5,5 5 18,50 92,43 18,50  
27 TENERYFA Rybska Maria (JM.2006)   16 6 7,5 7,5 8 7,5 5,5 29,50 97,97 29,50  


 

2 - 110 - konkurs nr 2 – I Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (19-09-2020)
        I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas I półf.  
1 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005)   0 0 1 1,5 1,5 1 1 1,17 64,16 1,17  
1 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006)   0 0 1 1,5 1 1,5 1 1,17 67,84 1,17  
3 WEIDA Walorek Julia (JM.2005)   0 0 1 1,5 1,5 1,5 1 1,33 63,61 1,33  
3 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006)   0 0 1 1,5 1,5 1,5 1 1,33 64,84 1,33  
5 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006)   0 0 1 2 1,5 1,5 1,5 1,50 64,35 1,50  
5 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005)   0 0 1,5 2 1,5 1,5 1 1,50 63,88 1,50  
7 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006)   0 0 2 1,5 2 1,5 2 1,83 67,47 1,83  
8 CAPRINI 3 Korzeniewska Jm'05 Anna (JM.2005)   0 1 1 1,5 1 1 1 2,00 69,76 2,00  
8 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005)   0 0 2 2,5 2 1,5 2 2,00 59,53 2,00  
10 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006)   0 0 4 2,5 2 2 1,5 2,17 65,12 2,17  
10 VERONA Ryciak Wiktoria (Mł.2008)   0 0 2,5 2 2 2 3 2,17 62,39 2,17  
12 LALA Rozlachowska Julia (JM.2006)   0 0 2,5 2 1,5 2,5 3 2,33 57,07 2,33  
12 MARIKA Niziołek Zuzanna (JM.2006)   0 0 1,5 3 2 4 2 2,33 57,80 2,33  
14 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005)   0 0 2,5 3 2,5 2,5 2,5 2,50 59,62 2,50  
15 DAVINELL Z Grzybowski Jan (JM.2005)   0 0 3 2,5 2 2,5 3 2,67 61,53 2,67  
16 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005)   0 0 2,5 3,5 2 3 3 2,83 66,14 2,83  
16 COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005)   0 0 3 3 2,5 2,5 3 2,83 65,00 2,83  
18 BIQUEEN Langer Kaja (JM.2005)   0 0 3 3,5 3,5 2 3 3,17 63,74 3,17  
19 REFLECTION Data Jagoda (JM.2007)   0 1 2,5 3 2 3 3,5 3,83 71,87 3,83  
20 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007)   2 0 2 2,5 2 2 2 4,00 68,30 4,00  
20 CORNET MW Wojda Magdalena (JM.2006)   0 1 1 3 3,5 3,5 2,5 4,00 69,07 4,00  
22 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005)   2 0 2 2 2 3 2,5 4,17 65,99 4,17  
23 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005)   2 0 3 3,5 2 2 2 4,33 62,70 4,33  
23 USTINA Sydow Natalia (JM.2005)   2 0 2,5 2,5 2 3 1,5 4,33 62,40 4,33  
25 CALYPSO Teper Zofia (JM.2005) SP nr 23 Włocławek 2 0 2,5 2,5 2,5 3 2 4,50 61,15 4,50  
25 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005)   2 0 2 3 3 2,5 2 4,50 54,81 4,50  
27 COLOMBINA Kluska Natalia (JM.2005)   2 0 2 3 3 2,5 2,5 4,67 62,41 4,67  
28 MELODY Barczyk Otylia (JM.2005)   2 0 3 3 3 3 3 5,00 67,71 5,00  
28 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006)   2 0 3,5 3 3 3 3 5,00 62,48 5,00  
30 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007)   2 0 3 3,5 2,5 3,5 3 5,17 68,33 5,17  
31 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (JM.2005)   2 0 3,5 3 3,5 3,5 3 5,33 62,38 5,33  
31 PUERTO RICO Ferenc Jm'05 Tamara (JM.2005)   2 0 2 3,5 3,5 3,5 3 5,33 57,47 5,33  
31 JURANDA Sówka Nell (Mł.2008)   2 0 3,5 3 4,5 3,5 3 5,33 65,29 5,33  
34 OLIMPIC QUEST Borys Kalina (JM.2005)   2 0 3,5 4 3,5 3,5 3 5,50 61,55 5,50  
35 A.M. PITAGORA Foks Jakub (JM.2005)   2 0 4 4 3,5 3,5 3 5,67 66,55 5,67  
36 SAVOY 51 Rynowiecki Olaf (JM.2006)   2 0 3,5 4,5 4,5 6 4 6,33 66,86 6,33  
37 AL AWAR Naumiuk Roksana (JM.2006)   4 0 2 3,5 3,5 2,5 2 6,67 61,95 6,67  
38 BRAVEHEART Rostek Martyna (JM.2005)   2 0 5 5 5,5 6 5 7,17 58,68 7,17  
38 WOTAN Parda Julia (JM.2007)   2 1 5 4 5,5 3 3,5 7,17 71,30 7,17  
40 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005)   4 0 4 4,5 4 3 3 7,67 67,12 7,67  
41 GEMINI 2 Borowczak Agata (JM.2005)   4 0 4,5 4,5 4 5 5,5 8,67 64,78 8,67  
42 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006)   6 0 4,5 5,5 4,5 5 4 10,67 62,26 10,67  
43 MARIKOSA Ćwik Zofia (JM.2007)   2 5 6,5 5 6 7 5,5 13,00 85,58 13,00  
44 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007)   6 3 4 5 4 4 4,5 13,17 77,57 13,17  


 

3 - 90 / 100 - konkurs nr 3 – II Półfinał / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (19-09-2020)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf. Nagroda
1 TIFFANY Ganowska Julia (Mł.2008)   2,17 4 0 0 1 1,5 1 2 1 1,17 67,50 1,17 3,34  
2 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006)   1,83 3 0 0 1,5 2 1 1,5 2 1,67 75,94 1,67 3,50  
2 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008)   2,83 8 0 0 1 2 1,5 2,5 1,5 1,67 60,03 1,67 4,50  
4 ROLEX 2 Jurasz Kornelia (Mł.2008)   2,33 6 0 0 1,5 2 1,5 2 2 1,83 65,68 1,83 4,16  
5 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007)   1,17 1 0 0 2 2,5 2 2 2 2,00 65,37 2,00 3,17  
5 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006)   1,50 2 0 0 2 2 2 1,5 2,5 2,00 62,70 2,00 3,50  
7 PEGAZUS Arkuszewska Daria (JM.2006)   4,83 15 0 0 2 3 3,5 3,5 2,5 3,00 63,07 3,00 7,83  
8 JESSY Klimek Dominika (JM.2006) BRAK 6,50 19 0 0 4 4 4 4,5 3,5 4,00 63,25 4,00 10,50  
9 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006)   8,33 21 2 0 2 2,5 3 3 2 4,50 68,07 4,50 12,83  
10 BONA Willamowicz Dagmara (JM.2006)   2,83 8 2 0 3 2,5 2,5 2,5 3 4,67 66,51 4,67 7,50  
10 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007)   5,00 16 2 0 2,5 3,5 2,5 2,5 3 4,67 69,35 4,67 9,67  
10 VISTA PONYSPORT Stolarska Oliwia (JM.2005) SP. 1 Sosnowiec 9,17 23 2 0 2,5 3 2 2,5 3 4,67 71,56 4,67 13,84  
13 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007)   2,33 6 2 0 3 3,5 3 2,5 3 5,00 68,63 5,00 7,33  
14 VALES BLUERAY Wernerowicz Karolina (Mł.2008)   6,17 18 2 0 2,5 3 4,5 3 3,5 5,17 64,62 5,17 11,34  
15 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007)   3,00 10 2 0 3 3,5 3,5 4 3 5,33 66,31 5,33 8,33  
16 MAKS Sondej Zofia (JM.2005)   2,17 4 4 0 3 3,5 3 3 2,5 7,00 76,39 7,00 9,17  
17 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008)   3,17 12 2 3 3,5 3 2 2 1,5 7,33 85,15 7,33 10,50  
17 FIDŻI Perek Judyta (JM.2007)   17,83 25 4 0 3,5 3,5 3 3 4 7,33 68,55 7,33 25,16  
19 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008)   3,67 13 4 0 3 4 3,5 3,5 3,5 7,50 70,36 7,50 11,17  
20 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007)   5,00 16 4 0 2,5 4 4 4,5 3,5 7,83 65,27 7,83 12,83  
21 SOFIA Lewkowicz Amelia (Mł.2008)   11,00 24 4 0 5 5 5 6 5 9,00 75,22 9,00 20,00  
22 GOLDEN MOMENT Maćkowska Agata (Mł.2008)   3,67 13 6 0 6,5 7 7,5 7,5 7 13,17 74,92 13,17 16,84  
23 EQUUS Kaleta Zuzanna (JM.2007)   18,50 26 8 3 3,5 4,5 5,5 4,5 5,5 15,83 87,36 15,83 34,33  
24 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Michał (JM.2007)   7,67 20 8 6 6,5 6 6,5 5,5 6,5 20,33 100,03 20,33 28,00  


 

4 - 115 - konkurs nr 4 – II Półfinał / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (19-09-2020)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik   Punkty Miejsce Pkt. Skoki Pkt. Czas Pkt. Styl/A Pkt. Styl/B Pkt. Styl/C Pkt. Styl/D Pkt. Styl/E Pkt. Razem Czas Wynik II półf. Nagroda
1 CAPRINI 3 Korzeniewska Jm'05 Anna (JM.2005)   2,00 8 0 0 1 1 1,5 1 1 1,00 70,56 1,00 3,00  
2 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006)   1,50 5 0 0 1 2 1,5 1,5 1,5 1,50 69,58 1,50 3,00  
2 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005)   1,50 5 0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 67,68 1,50 3,00  
2 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005)   2,00 8 0 0 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 1,50 67,14 1,50 3,50  
2 AL AWAR Naumiuk Roksana (JM.2006)   6,67 37 0 0 1,5 2 1,5 1,5 1,5 1,50 67,42 1,50 8,17  
6 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006)   2,17 10 0 0 1,5 2 1,5 2 1,5 1,67 68,80 1,67 3,84  
7 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007)   4,00 20 0 0 3 1,5 2 1,5 2 1,83 69,99 1,83 5,83  
7 PUERTO RICO Ferenc Jm'05 Tamara (JM.2005)   5,33 31 0 0 1 2 1,5 2 2 1,83 62,36 1,83 7,16  
9 OLIMPIC QUEST Borys Kalina (JM.2005)   5,50 34 0 0 2 2,5 2 2 2 2,00 67,46 2,00 7,50  
10 VERONA Ryciak Wiktoria (Mł.2008)   2,17 10 0 0 2 2,5 3 2 2 2,17 70,78 2,17 4,34  
11 COLOMBINA Kluska Natalia (JM.2005)   4,67 27 0 0 2,5 2,5 2 2 2,5 2,33 70,51 2,33 7,00  
11 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005)   7,67 40 0 0 2 2,5 2,5 2,5 2 2,33 70,49 2,33 10,00  
13 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005)   4,17 22 0 1 1,5 1,5 1,5 1,5 1,5 2,50 75,81 2,50 6,67  
14 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006)   5,00 28 0 0 3,5 3,5 2 3 4 3,33 70,63 3,33 8,33  
15 WEIDA Walorek Julia (JM.2005)   1,33 3 2 0 2 2,5 2 2 1,5 4,00 68,91 4,00 5,33  
16 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006)   1,17 1 2 0 2 3 2,5 2 2 4,17 71,03 4,17 5,34  
16 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007)   5,17 30 0 1 4 3,5 2,5 3 3 4,17 73,81 4,17 9,34  
18 CORNET MW Wojda Magdalena (JM.2006)   4,00 20 0 1 3,5 4,5 2,5 3 3,5 4,33 76,66 4,33 8,33  
19 JURANDA Sówka Nell (Mł.2008)   5,33 31 2 0 2,5 3 2 2,5 2,5 4,50 68,21 4,50 9,83  
20 USTINA Sydow Natalia (JM.2005)   4,33 23 2 0 2,5 3 3 2,5 2,5 4,67 70,58 4,67 9,00  
21 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (JM.2005)   5,33 31 2 0 3 3,5 3,5 2 3 5,17 68,76 5,17 10,50  
21 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007)   13,17 44 2 0 4 3 2,5 3,5 3 5,17 67,12 5,17 18,34  
23 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005)   4,50 25 2 0 3 3,5 2 4,5 3,5 5,33 64,15 5,33 9,83  
24 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006)   10,67 42 2 1 2 3 2,5 3,5 2 5,50 75,46 5,50 16,17  
25 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006)   1,83 7 2 1 2,5 3 2 2,5 3 5,67 73,04 5,67 7,50  
25 CALYPSO Teper Zofia (JM.2005) SP nr 23 Włocławek 4,50 25 2 0 4 4 3,5 3,5 3,5 5,67 65,48 5,67 10,17  
27 A.M. PITAGORA Foks Jakub (JM.2005)   5,67 35 2 0 4,5 4,5 4 3,5 3,5 6,00 70,44 6,00 11,67  
28 SAVOY 51 Rynowiecki Olaf (JM.2006)   6,33 36 4 0 2,5 4 2,5 3 2,5 6,67 69,76 6,67 13,00  
29 DAVINELL Z Grzybowski Jan (JM.2005)   2,67 15 2 0 5 4,5 5 5 5 7,00 70,20 7,00 9,67  
30 MELODY Barczyk Otylia (JM.2005)   5,00 28 4 0 3,5 4 3,5 3,5 3,5 7,50 71,93 7,50 12,50  
30 MARIKOSA Ćwik Zofia (JM.2007)   13,00 43 2 0 6 5 8,5 5 5,5 7,50 72,85 7,50 20,50  
32 WOTAN Parda Julia (JM.2007)   7,17 38 2 2 3,5 4 3,5 3,5 4 7,67 79,29 7,67 14,84  
32 GEMINI 2 Borowczak Agata (JM.2005)   8,67 41 4 0 4 3,5 3,5 3 4 7,67 67,43 7,67 16,34  
34 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005)   2,50 14 4 0 3,5 4 4,5 4 3,5 7,83 69,75 7,83 10,33  
35 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005)   4,33 23 2 3 3 4 3 4 3 8,33 82,08 8,33 12,66  
36 REFLECTION Data Jagoda (JM.2007)   3,83 19 2 4 3 3,5 2,5 4 2,5 9,00 88,73 9,00 12,83  
37 LALA Rozlachowska Julia (JM.2006)   2,33 12 6 0 4,5 5,5 4,5 5 6,5 11,00 66,31 11,00 13,33  
38 BRAVEHEART Rostek Martyna (JM.2005)   7,17 38 6 0 6 5,5 5,5 5 4,5 11,33 66,79 11,33 18,50  
39 BIQUEEN Langer Kaja (JM.2005)   3,17 18 6 6 3,5 5 4,5 4,5 4 16,33 95,45 16,33 19,50  
40 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005)   2,83 16 8 5 7 6,5 7,5 6 5,5 19,50 91,75 19,50 22,33  
41 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005)   1,17 1 8 8 4,5 5,5 4 4,5 5 20,67 102,15 20,67 21,84  


 

5,6 - 95 / 105 - konkurs nr 5,6 – I i II nawrót Finału A / KUCE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (20-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .    
1 BORSALINO Kowalonek Luna (JM.2007)   1,17 2,00 3,17 0 77,84 3,17 0 45,79 3,17      
2 ROLEX 2 Jurasz Kornelia (Mł.2008)   2,33 1,83 4,16 0 80,15 4,16 0 45,15 4,16      
3 TIFFANY Ganowska Julia (Mł.2008)   2,17 1,17 3,34 2 79,76 5,34 0 48,70 5,34      
4 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006)   1,50 2,00 3,5 2 81,04 5,5 0 48,53 5,5      
5 BONA Willamowicz Dagmara (JM.2006)   2,83 4,67 7,5 0 86,12 7,5 0 51,14 7,5      
6 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007)   2,33 5,00 7,33 2 81,69 9,33 0 50,49 9,33      
7 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006)   1,83 1,67 3,5 0 86,57 3,5 6 63,36 9,5      
8 PEGAZUS Arkuszewska Daria (JM.2006)   4,83 3,00 7,83 4 81,44 11,83 0 49,74 11,83      
9 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007)   5,00 7,83 12,83 0 84,55 12,83 0 49,03 12,83      
10 MAKS Sondej Zofia (JM.2005)   2,17 7,00 9,17 4 97,77 13,17 0 47,03 13,17      
11 VISTA PONYSPORT Stolarska Oliwia (JM.2005) SP. 1 Sosnowiec 9,17 4,67 13,84 0 85,60 13,84 0 52,83 13,84      
12 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007)   5,00 4,67 9,67 5 93,87 14,67 0 49,53 14,67      
13 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006)   8,33 4,50 12,83 6 84,56 18,83 0 52,61 18,83      
14 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007)   3,00 5,33 8,33 4 88,89 12,33 8 62,53 20,33      
15 VALES BLUERAY Wernerowicz Karolina (Mł.2008)   6,17 5,17 11,34 4 75,29 15,34 9 67,32 24,34      
16 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008)   3,67 7,50 11,17 15 120,60 26,17 0 47,32 26,17      
17 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Michał (JM.2007)   7,67 20,33 28 14 107,45 42 8 63,23 50      
18 SOFIA Lewkowicz Amelia (Mł.2008)   11,00 9,00 20 9 94,83 29            
19 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006)   3,00 30,33 33,33 0 92,62 33,33            
20 LEGIONISTA Pszowski Kevin (Mł.2008)   2,83 1,67 4,5 ELI                
21 JESSY Klimek Dominika (JM.2006) BRAK 6,50 4,00 10,5 ELI                
21 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008)   3,17 7,33 10,5                  
23 GOLDEN MOMENT Maćkowska Agata (Mł.2008)   3,67 13,17 16,84 ELI                
24 FIDŻI Perek Judyta (JM.2007)   17,83 7,33 25,16 ELI                
25 EQUUS Kaleta Zuzanna (JM.2007)   18,50 15,83 34,33 ELI                
NS BIAŁKA Kosińska Weronika (JM.2005)   9,17 30,33 39,5                  
NS TENERYFA Rybska Maria (JM.2006)   29,50 40,33 69,83                  


 

7,8 - 120 - konkurs nr 7,8 – I i II nawrót Finału A / DUŻE KONIE - art. 3.1 Regulaminu OOM 2020 (20-09-2020)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .    
1 VERONA Ryciak Wiktoria (Mł.2008)   2,17 2,17 4,34 0 77,50 4,34 0 50,02 4,34      
2 CAPRINI 3 Korzeniewska Jm'05 Anna (JM.2005)   2,00 1,00 3 3 87,93 6 0 52,41 6      
3 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005)   4,17 2,50 6,67 0 83,38 6,67 0 53,47 6,67      
4 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005)   1,50 1,50 3 2 81,18 5 2 48,07 7      
5 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007)   4,00 1,83 5,83 3 86,81 8,83 0 50,57 8,83      
6 PRINCESSA I G Michalak Zofia (JM.2005)   2,00 1,50 3,5 2 81,55 5,5 4 51,79 9,5      
7 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005)   4,50 5,33 9,83 0 71,46 9,83 0 46,58 9,83      
8 AL AWAR Naumiuk Roksana (JM.2006)   6,67 1,50 8,17 0 80,33 8,17 2 50,11 10,17      
9 CONFETTI Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006)   1,17 4,17 5,34 4 82,23 9,34 2 47,07 11,34      
10 DAVINELL Z Grzybowski Jan (JM.2005)   2,67 7,00 9,67 2 79,86 11,67 0 48,94 11,67      
11 JURANDA Sówka Nell (Mł.2008)   5,33 4,50 9,83 2 78,90 11,83 0 47,55 11,83      
12 COLOMBINA Kluska Natalia (JM.2005)   4,67 2,33 7 4 83,99 11 2 49,97 13      
13 ARMSTRONG Kraśko Kuba (JM.2007)   5,17 4,17 9,34 2 81,57 11,34 2 51,50 13,34      
14 ALMQUIST Bule Paulina (JM.2005)   2,50 7,83 10,33 2 84,25 12,33 2 51,47 14,33      
15 VLADISLAV LAZAR Pietrzak Kaja (JM.2005)   7,67 2,33 10 4 84,58 14 2 51,41 16      
16 CALYPSO Teper Zofia (JM.2005) SP nr 23 Włocławek 4,50 5,67 10,17 6 76,52 16,17 0 45,24 16,17      
17 A.M. PITAGORA Foks Jakub (JM.2005)   5,67 6,00 11,67 3 86,04 14,67 2 49,87 16,67      
18 SAVOY 51 Rynowiecki Olaf (JM.2006)   6,33 6,67 13 6 84,56 19 0 53,44 19      
19 WEIDA Walorek Julia (JM.2005)   1,33 4,00 5,33 12 77,07 17,33 2 49,83 19,33      
20 REFLECTION Data Jagoda (JM.2007)   3,83 9,00 12,83 5 97,89 17,83 2 51,46 19,83      
21 EMICA Grygier Zuzanna (JM.2006)   10,67 5,50 16,17 2 81,68 18,17 2 52,54 20,17      
22 LALA Rozlachowska Julia (JM.2006)   2,33 11,00 13,33 6 78,92 19,33 4 48,07 23,33      
23 WOTAN Parda Julia (JM.2007)   7,17 7,67 14,84 5 87,58 19,84 5 65,38 24,84      
24 GEMINI 2 Borowczak Agata (JM.2005)   8,67 7,67 16,34 7 95,67 23,34 2 47,67 25,34      
25 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006)   1,33 30,67 32 8 106,51 40 2 49,68 42      
26 CORNET MW Wojda Magdalena (JM.2006)   4,00 4,33 8,33 0 85,96 8,33 REZ          
27 LOLITA VAN AVERMAET Maciejewska Hanna (JM.2006)   5,00 3,33 8,33 2 81,26 10,33 ELI          
28 DIABLO LAZAR Misztal Maggie (JM.2006)   1,50 1,50 3 11 102,20 14 ELI          
29 DA VINCI Żuk Kaja (JM.2005)   4,33 8,33 12,66 4 93,47 16,66 REZ          
30 MELODY Barczyk Otylia (JM.2005)   5,00 7,50 12,5 6 80,51 18,5 ELI          
31 BASTYLIA Kasprzyszak Ola (JM.2005)   5,33 5,17 10,5 11 90,28 21,5            
32 PUERTO RICO Ferenc Jm'05 Tamara (JM.2005)   5,33 1,83 7,16 16 114,22 23,16 ELI          
33 BIQUEEN Langer Kaja (JM.2005)   3,17 16,33 19,5 7 103,68 26,5            
34 CASIQUIARE Galocz Masza (JM.2005)   2,83 19,50 22,33 19 94,53 41,33            
35 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006)   2,17 1,67 3,84 ELI                
36 OLIMPIC QUEST Borys Kalina (JM.2005)   5,50 2,00 7,5 ELI                
36 ROBIN HOOD-LS Birunt Kornelia (JM.2006)   1,83 5,67 7,5 ELI                
38 USTINA Sydow Natalia (JM.2005)   4,33 4,67 9 ELI                
39 FABIA Jackowiak Marcelina (JM.2007)   13,17 5,17 18,34 REZ                
40 BRAVEHEART Rostek Martyna (JM.2005)   7,17 11,33 18,5 ELI                
41 MARIKOSA Ćwik Zofia (JM.2007)   13,00 7,50 20,5 ELI                
42 GRASSHOPPER Kulawik Anna (JM.2005)   1,17 20,67 21,84 REZ                
NS COYOTE UGLY V Pięta Bianka (JM.2005)   2,83 30,67 33,5 ELI                
NS MARIKA Niziołek Zuzanna (JM.2006)   2,33 30,67 33                  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20