Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 
fot. Katarzyna Broda 
 
    

FINAŁ OOM 2019 - podium 

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

 

WYNIKI 

 

 

 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

 

 

 

FInał OOM Drzonków 24-25/07/19  Katarzyna Broda 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy 

Finał OOM Drzonków 23-25.07.2019 

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach : 
Region I - eOOM Barłomino - 29-30.06.2019 (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warm - mazurskie)
Region II - eOOM Bobrowy Staw 08-09.06.2019 (mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )
Region III - eOOM Glinnik Zaborowski 25-26.06.2019 (małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie świetokrzyskie ) 
Region IV - eOOM Stajnia Biały Las 28-30.06.2018 (wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 
 

regulamin OOM http://pzj.pl/…/…/files/przepisy/doc04655320190207144548.pdf

OOM 2019   1m DK  Anna Dziuba              1m. kuce Olga Styła 

OOM 2018   1m DK Olga Skrobacz            1m. kuce Marianna Kołacka

OOM 2017   1m  DK Milena Dobkowska    1m. kuce Natalia Stefańska 

OOM 2016   1m. DK Weronika Kaniewska

OOM 2015   1m DK Agnieszka Cebulak     1m. kuce Magdalena Wojciechowska

OOM 2014   1m DK Martyna Rynkiewicz    1m. kuce Julia Kania

OOM 2013   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Julia Klinge 

OOM 2012   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Olimpia Wołodkowicz 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20