Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 
fot. Katarzyna Broda 
 
    

FINAŁ OOM 2019 - podium 

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

 

WYNIKI 

 

 

 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

 

 

 

FInał OOM Drzonków 24-25/07/19  Katarzyna Broda 

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2019 - rozkład jazdy 

Finał OOM Drzonków 23-25.07.2019 

Kwalifikacje do OOM w 4 regionach : 
Region I - eOOM Barłomino - 29-30.06.2019 (pomorskie, kujawsko-pomorskie, warm - mazurskie)
Region II - eOOM Bobrowy Staw 08-09.06.2019 (mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )
Region III - eOOM Glinnik Zaborowski 25-26.06.2019 (małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie świetokrzyskie ) 
Region IV - eOOM Stajnia Biały Las 28-30.06.2018 (wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie ) 
 

regulamin OOM http://pzj.pl/…/…/files/przepisy/doc04655320190207144548.pdf

OOM 2019   1m DK  Anna Dziuba              1m. kuce Olga Styła 

OOM 2018   1m DK Olga Skrobacz            1m. kuce Marianna Kołacka

OOM 2017   1m  DK Milena Dobkowska    1m. kuce Natalia Stefańska 

OOM 2016   1m. DK Weronika Kaniewska

OOM 2015   1m DK Agnieszka Cebulak     1m. kuce Magdalena Wojciechowska

OOM 2014   1m DK Martyna Rynkiewicz    1m. kuce Julia Kania

OOM 2013   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Julia Klinge 

OOM 2012   1m DK Monika Grundkowska  1m. kuce  Olimpia Wołodkowicz 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 320
3. Bedyńska Wiktoria  213
4. Bado Gabriela  207
5. Babiak Filip 198
6. Milczarek Nina  181
7. Błaszczak Julia 178
8. Kawa Aleksandra 155
9. Jaglarz Julia  150
10. Kałdonek Martyna  139

 31/08/20

1. Kierznowska Aleksandra 917
2. Suska Juliana  529
3. Lewandowski Aleksander 471
4. Skrobacz Olga 208
5. Stefańska Natalia  136
6. Barańska Laura  129
7. Baehr Maria  126
8. Wawrzyniak Pola  113
9. Dobkowska Milena  75
9 Pietrzak Emilia  75

31/08/20

1 Zawadzka Eliza 745
2  Pietrzak Daria  400
3. Kapel Julia  340
4. Pymek Zuzanna 310
5. Konarska Marta  250
5Gramza Amelia 250
7. Biegalska Iga  245
8. Sijka Olivia  120
9. Dubieniecka Martyna   185
10.   Lasocka W. Pilem Perka A 160

 08/07/20

1.  Kłodowska Aleksandra 54
2.  Kamińska Lena   40
2.  Słoniec Paulina 32
4. Cwalina Wiktoria  30
4. Wierucka Maria  30
6. Stróżyńska Zuzanna  24
7. Kulesza Lila  22
8. Mroczek Jakub  20
 Wożniak Stanisław   20
8 Grobelny Martyna  20

12/08/20

  Skotarczak Nel 142
2.  Wierucka Zofia 108
2.  Cwalina Wiktoria  108
4.  Nagla Maja   71
5.  Kierznowski Radosław   64
6.  Ciszek Zofia  56
6.  Sałapatek Maja  56
8.  Kliś Maja  49
9   Pliem Perka Martyna  45
10.  Słoniec Paulina  29

12/08/20

1.  Skotarczak Nel 342
2.  Babczyńska Małgorzata  159
3.  Nawrocka Roksana 116
4.  Przybyła Natalia  107
5.  Jurasz Kornelia 99
5   Lewkowicz Amelia 99
7.  Pliem  Perka Martyna  91
8.   Falkiewicz Lena  81
9.  Biel Zofia  81
9 . Cwalina Wiktoria  81

12/08/20

1.  Panarowicz Nikola  229    
2.  Kierznowska Jagoda  120
3.  Sondej Zofia  100
4.  Szeszuła Zuzanna 95
5.  Ludwicka Karina  69 
5   Grabowska Jagna  67
7.  Bar Karolina  49
8   Kuczkowiak Hanna  46
9.  Pliem Perka Martyna    44
10. Aniołek Hubert 37

12/08/20

1.  Zubczyńska Amelia  320
2.  Derda Agata 180
3.  Jackowiak Marcelina 130
4.  Ambroziak Nadia 125
4.  Sówka Nell  120
6.  Poleszak Dagmara 115
7.  Naumiuk Roksana  55
8. Otlewska Amelia  50
8.  Tuliszkiewicz Olga 50
10. Knopkiewicz Natalia  30

12/08/20

1.  Ganowska Julia  340
2.  Arkuszewska Daria  155
3.  Kowalonek Lena  140
4.  Lehmann Nadia  130
4.  Maćkowska Agata  130
6.  Jackowiak Marcelina  115
7.  Kierznowska Jagoda 110
8. Kamińska Agata 95
8. Górnicka Kornelia  95 
10. Parkur Antonina 90

12/08/20

1.  Pietrzak Emilia  85
2.  Sydow Natalia  80
2.  Bytner Wiktoria  55 
4   Kozłowska Maria   35
5   Kozakiewicz Paulina  25
6.  Otlewska Amelia 15
7.  Kaczmarek Mikołaj  10
7.  Przybysz Klaudia  10
9.      
10       

12/08/20