eOOM Bobrowy Staw 8-9 czerwca 2019

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach przez przeszkody w kategorii kuców i na dużych koniach. 

for. Magda Pocztowska

WYNIKI 

Anna Dziuba wygrwya eOOM na dużych koniach 

Anna Dziuba 

 

Wyniki końcowe
2019-06-09, 15:40:10
M-ce Zawodni Koń   I             II             Suma      I Nawrót            Suma  II Nawrót   Wynik końcowy    
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas      
1 2,17
(3)
0,50
(1)
2,67
(1)
0 74,30 2,67
(1)
0 58,01 2,67
(1)
     
2
PABLO I (72) 
2,33
(6)
1,00
(2)
3,33
(2)
0 71,67 3,33
(2)
0 55,90 3,33
(2)
     
3
SKŁADNIA (83) 
2,17
(3)
1,67
(5)
3,84
(4)
0 65,81 3,84
(4)
0 53,93 3,84
(3)
     
4
ULILEN (56) 
2,00
(1)
1,67
(5)
3,67
(3)
0 68,88 3,67
(3)
2 55,16 5,67
(4)
     
5 2,17
(3)
2,00
(7)
4,17
(5)
5 83,56 9,17
(6)
0 58,43 9,17
(5)
     
6
QUIDAM’S DUKE (110) 
3,83
(8)
4,00
(11)
7,83
(7)
0 68,64 7,83
(5)
2 56,94 9,83
(6)
     
7
CHAMBERTINA (33) 
4,83
(9)
5,83
(15)
10,66
(9)
0 75,46 10,66
(7)
2 60,60 12,66
(7)
     
8
OLSTER (62) 
2,00
(1)
7,67
(17)
9,67
(8)
3 84,21 12,67
(8)
2 56,24 14,67
(8)
     
9
PIPIN (85) 
6,50
(10)
6,83
(16)
13,33
(10)
2 66,30 15,33
(10)
0 53,61 15,33
(9)
     
10
CZEKAN (32) 
10,67
(13)
2,67
(9)
13,34
(11)
0 72,33 13,34
(9)
3 68,76 16,34
(10)
     
11
MESKALINA (50) 
11,00
(14)
4,83
(13)
15,83
(13)
4 74,44 19,83
(11)
2 63,49 21,83
(11)
     
12
LAUDERDALE (84) 
12,83
(15)
1,33
(4)
14,16
(12)
17 110,21 31,16
(13)
4 60,81 35,16
(12)
     
13
DANTOS (26) 
30,50
(21)
3,00
(10)
33,50
(19)
2 74,93 35,50
(14)
0 60,75 35,50
(13)
     
14
URIAS (69) 
16,17
(17)
5,33
(14)
21,50
(15)
9 93,92 30,50
(12)
16 73,67 46,50
(14)
     
15
IRYDION L (54) 
3,67
(7)
2,17
(8)
5,84
(6)
ELI                
16
LUNA (40) 
16,33
(18)
1,17
(3)
17,50
(14)
ELI                
17
DE MARCO (71) 
10,00
(12)
13,83
(18)
23,83
(16)
ELI                
18
ARON (16) 
20,50
(20)
4,00
(11)
24,50
(17)
ELI                
 
INTERIA (147) 
12,83
(15)
16,33
(19)
29,16
(18)
                 
 
LIBERTY LIFE (132) 
9,67
(11)
26,33
(20)
36,00
(20)
                 
 
GOLDIKA (74) 
19,67
(19)
26,33
(20)
46,00
(21)
                 
Wysokość przeszkód: 120/120
Liczba przeszkód: 11/8
Liczba skoków: 13/10
Dystans: 480/380
Tempo: 350/350
Norma czasu: 83/66
Dodatkowe informacje: 
Liczba zgłoszonych koni: 21
Liczba koni, które wystartowały: 21
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 21
Sędzia główny: Jan Limanowski
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak

 

 
Karolina Klusek najlepsza na kucach w eOOM
 
 
Karolina Klusek
 
 
 
Wyniki końcowe
2019-06-09, 09:12:44
M-ce Zawodnik Koń I             II          Suma   I Nawrót         Suma        II Nawrót     Wynik końcowy    
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas      
1
ISKRA (133) 
1,33
(1)
1,33
(2)
2,66
(1)
0 71,78 2,66
(1)
0 58,47 2,66
(1)
     
2
TOUAREG (49) 
2,00
(2)
0,67
(1)
2,67
(2)
0 75,95 2,67
(2)
0 63,95 2,67
(2)
     
3
TAMIZA (47) 
2,17
(3)
2,00
(6)
4,17
(3)
0 69,69 4,17
(3)
0 58,21 4,17
(3)
     
4
MISSISSIPI (127) 
2,67
(6)
1,83
(4)
4,50
(4)
0 74,79 4,50
(4)
0 57,75 4,50
(4)
     
5
CHOPIN (66) 
2,17
(3)
2,50
(8)
4,67
(5)
0 69,00 4,67
(5)
0 54,73 4,67
(5)
     
6 4,33
(8)
1,67
(3)
6,00
(6)
0 71,29 6,00
(6)
0 55,61 6,00
(6)
     
7
ANDROS GB (108) 
5,17
(10)
1,83
(4)
7,00
(8)
0 67,27 7,00
(7)
0 58,04 7,00
(7)
     
8
DONALD (122) 
2,33
(5)
3,67
(9)
6,00
(6)
2 68,09 8,00
(8)
0 54,16 8,00
(8)
     
9
PASJA (78) 
5,33
(11)
2,33
(7)
7,66
(10)
2 76,64 9,66
(9)
2 56,16 11,66
(9)
     
10
MIGRENA (141) 
3,33
(7)
3,67
(9)
7,00
(8)
4 83,99 11,00
(10)
2 70,80 13,00
(10)
     
11
MARKIZA (88) 
8,00
(14)
4,33
(11)
12,33
(12)
2 68,09 14,33
(11)
0 53,49 14,33
(11)
     
12
JAWA (63) 
8,83
(15)
6,00
(13)
14,83
(15)
0 69,83 14,83
(12)
0 51,97 14,83
(12)
     
13
DŻARNA (135) 
4,50
(9)
6,50
(14)
11,00
(11)
4 93,59 15,00
(13)
0 56,76 15,00
(13)
     
14 8,83
(15)
15,50
(17)
24,33
(21)
0 64,71 24,33
(14)
2 56,88 26,33
(14)
     
15
EMMA (113) 
7,67
(13)
5,50
(12)
13,17
(13)
ELI                
16 5,50
(12)
8,00
(16)
13,50
(14)
ELI                
17
CZANDRA (53) 
12,00
(17)
7,67
(15)
19,67
(16)
ELI                
 
AVRIL (120) 
22,00
(18)
ELI 22,00
(17)
                 
 
FANTA-EWITA (87) 
22,00
(18)
ELI 22,00
(17)
                 
 
NESKA (48) 
22,00
(18)
ELI 22,00
(17)
                 
 
DEBIUT (114) 
22,00
(18)
ELI 22,00
(17)
                 
Wysokość przeszkód: 95/95
Liczba przeszkód: 11/8
Liczba skoków: 13/10
Dystans: 480/380
Tempo: 325/325
Norma czasu: 89/71
Dodatkowe informacje: 
Liczba zgłoszonych koni: 21
Liczba koni, które wystartowały: 21
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 21
Sędzia główny: Jan Limanowski
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19