eOOM Wielka Lipa 28-29 lipca 2020 - region IV
( wielkopolskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie )
Arkadia - wieś Wielka Lipa/ k. Obornik Śląskich - eOOM w regionie IV wygrały :
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna
eOOM - KONIE - WYNIKI KOŃCOWE
M-ce | Zawodnik | Koń | I | II | Suma | I Nawrót | Suma | II Nawrót | Wynik końcowy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | |||||||
1 |
LUIGI (110)
|
1,67 (5) |
1,17 (1) |
2,84 (1) |
0 | 74,21 |
2,84 (1) |
0 | 56,20 |
2,84 (1) |
||||
2 |
EFRON (60)
|
1,5 (2) |
1,67 (2) |
3,17 (2) |
0 | 76,23 |
3,17 (2) |
0 | 62,10 |
3,17 (2) |
||||
3 |
VALENCIA (29)
|
2,17 (9) |
2,17 (10) |
4,34 (7) |
0 | 72,19 |
4,34 (5) |
0 | 54,51 |
4,34 (3) |
||||
4 |
CONFETTI (40)
|
1,67 (5) |
3 (13) |
4,67 (9) |
0 | 75,03 |
4,67 (6) |
0 | 62,12 |
4,67 (4) |
||||
5 |
DIE KLEINE LADY (18)
|
3 (13) |
1,83 (6) |
4,83 (10) |
0 | 77,95 |
4,83 (7) |
0 | 59,76 |
4,83 (5) |
||||
6 |
EMICA (11)
|
3 (13) |
2,17 (10) |
5,17 (11) |
0 | 74,18 |
5,17 (8) |
0 | 60,00 |
5,17 (6) |
||||
6 |
ROBIN HOOD-LS (48)
|
1,5 (2) |
1,67 (2) |
3,17 (2) |
2 | 79,78 |
5,17 (9) |
0 | 60,95 |
5,17 (7) |
||||
8 |
LEDA (114)
|
1,83 (7) |
1,67 (2) |
3,5 (5) |
0 | 74,62 |
3,5 (3) |
2 | 54,32 |
5,5 (8) |
||||
9 |
WEIDA (12)
|
1,5 (2) |
4,17 (14) |
5,67 (12) |
0 | 78,86 |
5,67 (11) |
0 | 60,45 |
5,67 (9) |
||||
10 |
LOLITA VAN AVERMAET (95)
|
1,83 (7) |
2,5 (12) |
4,33 (6) |
0 | 76,70 |
4,33 (4) |
2 | 55,52 |
6,33 (10) |
||||
11 |
NARCOTIQUE TACHOR (33)
|
2,67 (11) |
1,83 (6) |
4,5 (8) |
2 | 75,65 |
6,5 (12) |
0 | 59,42 |
6,5 (11) |
||||
12 |
1,33 (1) |
2 (8) |
3,33 (4) |
2 | 76,64 |
5,33 (10) |
2 | 56,14 |
7,33 (12) |
|||||
13 |
CAPRINI 3 (36)
|
2,83 (12) |
5 (16) |
7,83 (13) |
0 | 80,42 |
7,83 (13) |
0 | 59,19 |
7,83 (13) |
||||
14 |
BEN GUN (122)
|
5,83 (20) |
2 (8) |
7,83 (13) |
0 | 75,96 |
7,83 (13) |
2 | 56,28 |
9,83 (14) |
||||
15 |
CHICAGO (16)
|
3,67 (16) |
5,67 (18) |
9,34 (16) |
0 | 70,66 |
9,34 (16) |
2 | 57,51 |
11,34 (15) |
||||
16 |
KYCOLETTE (20)
|
3,5 (15) |
4,33 (15) |
7,83 (13) |
0 | 73,71 |
7,83 (13) |
4 | 60,02 |
11,83 (16) |
||||
17 |
CELADINE N (15)
|
5,33 (18) |
5,67 (18) |
11 (19) |
0 | 65,67 |
11 (17) |
2 | 51,96 |
13 (17) |
||||
18 |
RHIANNA S (21)
|
2,5 (10) |
7 (22) |
9,5 (17) |
4 | 77,18 |
13,5 (20) |
0 | 64,35 |
13,5 (18) |
||||
19 |
IROS (49)
|
6,5 (21) |
6,17 (20) |
12,67 (21) |
0 | 72,49 |
12,67 (18) |
2 | 57,07 |
14,67 (19) |
||||
20 |
FIJI (73)
|
5,5 (19) |
5,5 (17) |
11 (19) |
2 | 80,20 |
13 (19) |
2 | 63,23 |
15 (20) |
||||
21 |
NABAB DE COKOT (26)
|
8,67 (22) |
1,67 (2) |
10,34 (18) |
6 | 80,25 |
16,34 (21) |
2 | 56,31 |
18,34 (21) |
||||
22 |
VENDETTA (25)
|
4,33 (17) |
8,83 (23) |
13,16 (22) |
4 | 71,00 |
17,16 (22) |
2 | 57,13 |
19,16 (22) |
||||
23 |
BIRKE- K (31)
|
18,67 (23) |
6,17 (20) |
24,84 (23) |
2 | 72,14 |
26,84 (23) |
2 | 55,39 |
28,84 (23) |
Wysokość przeszkód: 120
Liczba przeszkód: 8
Liczba skoków: 9
Dystans: 380
Tempo: 350
Norma czasu: 66
Liczba przeszkód: 8
Liczba skoków: 9
Dystans: 380
Tempo: 350
Norma czasu: 66
Dodatkowe informacje:
Liczba zgłoszonych koni: 23
Liczba koni, które wystartowały: 23
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 23
Liczba zgłoszonych koni: 23
Liczba koni, które wystartowały: 23
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 23
Sędzia główny: Izabela Bek-Kaczkowska
Gospodarz toru: Paweł Gołygowski
Gospodarz toru: Paweł Gołygowski
eOOM - KUCE - WYNIKI KOŃCOWE
M-ce | Zawodnik | Koń | I | II | Suma | I Nawrót | Suma | II Nawrót | Wynik końcowy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | . | ||||||
1 |
BORSALINO (32)
|
1,67 (1) |
2,67 (4) |
4,34 (1) |
0 | 73,58 |
4,34 (1) |
0 | 54,82 |
4,34 (1) |
||||
2 |
SOFIA (44)
|
2,67 (3) |
3,33 (9) |
6 (4) |
0 | 69,42 |
6 (3) |
0 | 54,53 |
6 (2) |
||||
3 |
APLA (68)
|
4 (11) |
2,17 (1) |
6,17 (5) |
0 | 72,85 |
6,17 (4) |
0 | 57,56 |
6,17 (3) |
||||
4 |
MAROKO (14)
|
3,5 (7) |
3,5 (10) |
7 (8) |
0 | 71,37 |
7 (5) |
0 | 54,03 |
7 (4) |
||||
5 |
NUTKA EWITA (69)
|
3,5 (7) |
2,67 (4) |
6,17 (5) |
2 | 74,12 |
8,17 (6) |
0 | 62,52 |
8,17 (5) |
||||
6 |
ROLEX 2 (43)
|
5,67 (13) |
2,83 (7) |
8,5 (10) |
0 | 68,47 |
8,5 (7) |
0 | 51,33 |
8,5 (6) |
||||
7 |
TIFFANY (70)
|
2,5 (2) |
2,33 (2) |
4,83 (2) |
0 | 72,93 |
4,83 (2) |
4 | 54,52 |
8,83 (7) |
||||
8 |
GOLDEN MOMENT (77)
|
2,67 (3) |
5,67 (13) |
8,34 (9) |
3 | 98,15 |
11,34 (9) |
0 | 54,91 |
11,34 (8) |
||||
9 |
TAZINA (28)
|
3,83 (9) |
5,83 (14) |
9,66 (12) |
0 | 68,96 |
9,66 (8) |
2 | 55,08 |
11,66 (9) |
||||
10 |
BIAŁKA (61)
|
2,83 (5) |
6,5 (16) |
9,33 (11) |
4 | 67,34 |
13,33 (11) |
0 | 51,93 |
13,33 (10) |
||||
11 |
TENERYFA (74)
|
3,17 (6) |
2,5 (3) |
5,67 (3) |
6 | 80,36 |
11,67 (10) |
2 | 61,80 |
13,67 (11) |
||||
12 |
DEMON DEL (22)
|
8 (15) |
5,5 (12) |
13,5 (14) |
2 | 70,27 |
15,5 (12) |
0 | 56,06 |
15,5 (12) |
||||
13 |
TRENDY (13)
|
7,67 (14) |
6,17 (15) |
13,84 (15) |
4 | 73,54 |
17,84 (13) |
4 | 69,97 |
21,84 (13) |
||||
14 |
PENELOPA (78)
|
18 (16) |
4,17 (11) |
22,17 (17) |
2 | 66,66 |
24,17 (14) |
0 | 53,65 |
24,17 (14) |
||||
15 |
BLUSTAR (17)
|
18 (16) |
8,17 (18) |
26,17 (18) |
0 | 72,47 |
26,17 (15) |
2 | 63,13 |
28,17 (15) |
||||
16 |
KORAL (58)
|
18 (16) |
2,83 (7) |
20,83 (16) |
9 | 104,38 |
29,83 (16) |
0 | 54,52 |
29,83 (16) |
||||
17 |
STORMING AHEAD (79)
|
3,83 (9) |
2,67 (4) |
6,5 (7) |
ELI | |||||||||
18 |
PORTOS (62)
|
4,17 (12) |
6,67 (17) |
10,84 (13) |
ELI |
Wysokość przeszkód: 95/105
Liczba przeszkód: 8
Liczba skoków: 9
Dystans: 380
Tempo: 325
Norma czasu: 71
Liczba przeszkód: 8
Liczba skoków: 9
Dystans: 380
Tempo: 325
Norma czasu: 71
Dodatkowe informacje:
Liczba zgłoszonych koni: 18
Liczba koni, które wystartowały: 18
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 18
Liczba zgłoszonych koni: 18
Liczba koni, które wystartowały: 18
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 18
Sędzia główny: Izabela Bek-Kaczkowska
Gospodarz toru: Paweł Gołygowski
Gospodarz toru: Paweł Gołygowski
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |