W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sukces !! Oskar Murawski najlepszy w Neumunster

23/10/14 g.19.30

Oskar Murawski wygrał konkurs 140 w Neumunster. Gratulacje !! WYNIKI konkursu

Podręczne linki tu , poniżej video z dekoracji zwycięzcy , hymn Polski dla Oskara Murawskiego.

 


Galeria - sukces Michała Kaźmierczaka na Litwie

23/10/14

 

 


Equestrian October Festival 2014 - week 2

Equestrian October Festival Lake Arena Wr. Neustad4 23-26.10.14

 

Reprezentacja : Maja Radomska, Monika Grundkowska, Natalia Koziarowska, Krzysztof Leśniak, Jarosław Koziarowski

 

WYNIKI / LISTY /

 

ZGŁOSZENIA CSI2                          ZGŁOSZENIA CSIYH

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii CSI2 Oliva Nova

23 -26.10.14 AUTUMN TOUR 2014

Oliva Nova Valencia

 

WYNIKI / LISTY

LIVEstram

 


HZO Jaszkowo 24-26.10.14 - lista zgłoszeń, program


Oskar Murawski i Marek Wacławik wystartują w Ebreichsdorfie i w Neumunster

22/10/14 g.09.50

W dniach 23-26.10.14 Oskar Murawski wystartuje w CSI1 w Neumunster, Marek Wacławik w CSN Magna Racino Ebreichsdorf . Powodzenia !!!

  Podręczne linki

 


Puchar Jump Off Hipodrom Sopot sezon 2014/15

21/10/14 g.15.45.

Regulamin i pierwszy Ranking  rozgrywek - Puchar Jump Off Hipodrom Sopot , który udanie rozpoczął się w dniu 18.10.14. Finał rozgrywek zaplanowano na marzec 2015 roku. Organizator wypłaci premie finansowe za zdobyte punkty ( min. 7 zł za 10 pkt.). Podczas pierwszego turnieju świetnie spisała się Paulina Endraszka, wygrała pierwszy konkurs Rundy Diamentowej i prowadzi w rankingu w Rundzie Bursztynowej.

 


Michał Kaźmierczak piąty w rankingu Ligi Europy Centralnej

21/10/14 g,14.25

Michał Kaźmierczak w aktualnym rankingu Ligi Europy Centralnej zajmuje wysokie piąte miejsce.

 

Aktualny ranking FEI na dzień 20/10/14

 

 

 


HZO / HPLMK Leszno finały w obiektywie Katarzyny Primel

21/10/14

 

 

GALERIA Katarzyna Primel

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

20/10/14

Hubert Kierznowski wygrał Grand Prix Leszna na Denver Z. Finał Średniej Rundy Leszek Gramza na Badorette.

Klasyfikacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni  po dwóch turniejach. Wyniki turnieju, video z przejazdem zwycięzcy, galeria.

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24