W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wiadomość dnia ! Maksymilian Wechta wznowił treningi !!

21/04/15 g.09.15

Maksymilian Wechta po kilku miesięcznej przerwie potrzebnej na rehabilitację nogi po zeszłorocznej kontuzji, wznowił treningi !!

 

Wspaniała wiadomość !!

Czekamy na pierwsze zawody.

 

na zdjęciu : Boliwia  i Maksymilian Wechta  - pierwszy trening   

 

 

 

 

 


Rusza POLSKA LIGA JEŹDZIECKA® sezon 2015 - pierwsze zawody 24-26.04. Michałowice ZGŁOSZENIA

21/04/15 06.45

KJK Szary Michałowice - I Etap rozgrywek POLSKIEJ  LIGI JEŹDZIECKIEJ® sezon 2015 - program, zgłoszenia, propozycje, regulamin ligi. Pula nagród 60.000 zł 

 

 


Steve Guerdat zdobywcą PŚ w Las Vegas

20/04/15

 

Mistrz Olimpijski - Steve Guerdat wygrał Pucha Świata w Las Vegas, drugie miejsce zajęła Penelope Leprevost a trzecie Bertram Alllen.

 

 

 

 

 

 


Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen Grand Prix CSI3 San Giovanni - 7 miejsce


HALOWY PUCHAR POLSKI Jaszkowo 2015 - medaliści, końcowe rankingi

19/04/15 g.19.00

WYNIKI i  KOŃCOWE KLASYFIKACJE HPP 2015

 

SENIORZY 

złoto Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem

srebro Stanisław Przedpełski - KJ DiM Warszawa

brąz Dawid Kubiak - Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

MJ 

złoto Weronika Wilska SKJ Sopot

srebro Aleksandra Więckowska BPK MAZ

srebro Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 

 

Juniorzy

złoto Adam Grzegorzewski - KJ Agro Aves Gajewniki

srebro Stanisław Piątkowski  KJ Strzała Krubiczew

brąz Dajana Pawlicka KJ Agro Handel Śrem

 

Amatorzy

złoto Robert Hestkowski JKS U Robsonów 

srebro Henryk Polednia  KJ Turbud Brzeg 

brąz Marek Pawluczuk JKS U Robsonów 

 


Polacy w Grand Prix San Giovanni i Magna Racino

19/04/15 g.17.40

Najlepsze wyniki w konkursach GP naszych reprezentantów na zagranicznych arenach : 

 

Grand Prix CSI3 San Giovanni 

7 m. Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen 0/4 pkt 

 

Grand Prix CSI2 Magna Racino 

11m. Michał Ziębicki i Heartbreaker 5 - 4pkt w pp


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał 140 w San Giovanni !!

Krzysztof Ludwiczak na Belycette K wygrał w San Giovanni Finałowy konkurs 140 ! Gratulacje !!

WYNIKI


Sukces !! Aleksandra Lusina wygrała w Lummen !!

18/04/15 g.20.00 

Aleksandra Lusina na 8 letniej klaczy polskiej hodowli Calienta (Bajou du Rouet - Ciacomo )  będącej własnością  pana Andrzeja Gołasia wygrała w Lummen konkurs 120. Gratulacje !!

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Szrajer, Makulik, Rynkiewicz i Kuźma najlepsi w II półfinale w Jaszkowie !!

18/04/15 g.17.50

 

II półfinały HPP w Jaszkowie wygrali :

 

Herbert Szrajer w kat. SEN

Nikol Makulik w kat MJ

Martyna Rynkiewicz w kat. JUN

Natalia Kuźma w kat Amatorów ( na zdjęciu )

 

WYNIKI

 

 


Sukces !! Krzysztof Okła wygrał Finał dla koni 6 l. w Magna Racino !

18/04/15 g.13.00

Krzysztof Okła wygrał finałowy konkurs dla koni 6 letnich w Magna Racino na OLD wałachu Chicharito Blue ( Chacco Blue - Landgold )

 

WYNIKI 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24