W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Końcowy ranking FEI 2020

Ranking FEI na koniec 2020 roku

 

1m. GUERDAT, Steve SUI   3627 pkt 

2m. FUCHS, Martin SUI   3373 pkt 

3m. DEUSSER, Daniel GER   3362 pkt

129m WOJCIANIEC, Wojciech POL 1430 pkt

150m OPLATEK, Andrzej POL 1350 pkt 

Polacy w Rankingu FEI na koniec 2020 roku 


Pogrzeb Izabeliny Grochowiny - 09 stycznia 2021 g.12.30 - Koścół p.w. Trójcy Świętej w Iwanowicach [*]


R I P Izabela Grochowina 10/07/1997 - 01/01/2021


Cavaliada Poznań 11-21 lutego 2021


Ostatni krajowy konkurs Grand Prix w 2020 roku w Lesznie wygrywa Artem Abaimov 20/12/20

Podium ostatniego w 2020 roku krajowego konkursu w Lesznie fot Paula Bartkowiak 

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 20/12/20

1m. Artem Abaimov  RUS ULA BAJOU-K   0/0 33,56s

2m. Dajana Pawlicka CAPPUCCINO  0/0 34,87s

3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139  0/0  38,50s 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Najlepsze wyniki na zagranicznych arenach Gorla Minore - Lier - Riyadh 18-20 XII 2020

 

W ostatnim tygodniu startów w 2020 roku, reprezentanci Polski rywalizowali w zawodach w Gorla Minore we Włoszech, w Leo w Belgii oraz w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. 

 
CSI2 Gorla MInore ITA Andrzej Opłatek 
CSI2 Lier BEL Monika Dulczewska, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Przemysław Konopacki,  Paula Adamiec
CSI1 Riyadh KSA  Krystian Zupa
 
Najlepsze wyniki :
 
Gorla Minore - 1m Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   135cm  VIDEO
Lier - 5m Przemysław Konopacki DUKE Grand Prix 145  VIDEO 
Lier - 5m Monika Dulczewska BASQUIAT DU LOZON  140cm  VIDEO 
Riyadh - 5m Krystian Zupa VELVET  125cm

CSI2 CSI1 CSIYH Sopot 16-20 XII 2020

 

WYNIKI ZAWODÓW

RELACJA LIVESTREAM 

ZGŁOSZENIA 

Zamówienia zdjęć :  Aleksandra Ziętak Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 20/12/20

Grand Prix LR 145 1m Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR    VIDEO 

CSI2 135cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA   VIDEO

CSI2 125cm 1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO

 

sobota 19/12/20

CSI2 140cm  1m. Grzegorz Kubiak  SZULER

CSI2 130cm  1m. Eliza Zawadzka  DIOR V

CSI1 115cm  1m. Marta Konarska  LILI MARLENE   

CSI1 110cm  1m. Agnieszka Olszewska  SENATOR

 

piątek 18/12/20

CSI2 130cm  1m, Marek Lewicki ITOULON B i Hubert Kierznowski INNOCENCE

​CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT VIDEO 

CSI1 110cm - 1m. Filip SkrzyczyńskWODKA POLKA VIDEO  debiut CSI

Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

 

czwartek 17/12/20

CSI2 140cm - 1m. Jacek Zagor  ARONN DU TALUS   VIDEO

CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT  VIDEO

CSIYH - 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA VIDEO

CSI1 115cm - 1m. Marta Konarska  LILI MARLENE  VIDEO

 

środa 16/12/20

CSIYH - 1m. Matylda Malepszy  CORD-M  VIDEO 

CSI1 115cm - 1m. Julia Błaszczak LIGHTNING 100

CSI1 110cm - 1m. Eryka Mikołajczyk ASSADUR  VIDEO


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix zawodów CSI2 Gorla Minore ! 13/12/20

 

Andrzej Opłatek sukcesem w Grand Prix LR 145 zawodów CSI2 we włoskim Gorla Minore potwierdził swoją bardzo dobrą formę - zajmując na Stakkatanie trzecie miejsce w konkursie. W pierwszym niedzielnym finale CSIYH zawodów w Gorla Minore reprezentant Polski na bardzo obiecującym młodym koniu Nordsturm 15 wywalczył drugi miejsce. Podczas turnieju był także szósty i dziewiąty w konkursach 135  na Costacalvo.  

WYNIKI GRAND PRIX  Stakkatan  3m     VIDEO

WYNIKI Finał CSIYH Nordstrum 15 - 2m. VIDEO

WYNIKI CSI2 135    Costacalvo - 6m   VIDEO 

WYNIKI CSI2 135  Costacalvo - 9m 

WYNIKI CSIYH Nordstrum 15 - 5m 

WYNIKI CSIYH Ishan B - 7 m


Magda Kamińska najlepsza w Grand Prix Leszna 13/12/2020

Magda Kamińska i Brendy - najlepsza para konkursu GP fot. Paula Bartkowiak

 

Grand Prix Leszna 13/12/20

1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice  0/0 37,99s   VIDEO

2m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KS Verso La Natura 0/0 38,39s

3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta 0/0 39,49s 

WYNIKI ZAWODÓW    

 


HZO DIM Sopot 11-13 XII 2020

 

Niedzielne finały HZO DiM w Sopocie w większości pod dyktando gospodarzy : 

Gr A0 - Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Gr A1 - Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszcyzn VIDEO 

Gr A2 - Zofia Pakur SKJ Sopot VIDEO

Gr C - Klaudia Zajkowska SKJ Hawanka VIDEO 

Gr D bis - Paulina Pellowska JKS Barłomino VIDEO 

Grand Prix D E - Maggie Misztal SKJ Sopot VIDEO

Grand Prix Dzieci - Wiktoria Ryciak SKJ Sopot VIDEO 

Finał Dzieci II - Patrycja Matyjasik Legia Kozielska VIDEO

​Finał JUN - Joanna Tejchman Konarzewska SKJ Sopot VIDEO 

WYNIKI ZAWODÓW


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24