W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Sandra Piwowarczyk w formie w Zuidwolde 20/07/19

 

Sandra Piwiwarczyk z powodzeniem jeździła w turnieju dla młodych w Zuidwolde. W Finale dla koni z rocznika 2014 zajęła trzecie miejsce na JOHNNY BRAVO i czwarte na JAKARTA / video/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 16-21 lipca 2019

Natalia Czernik na Everdi /Verdi / Cassini I/ zwycięzyła w konkursie otwarcia CSI4 145cm   18/07/19

 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Natalia Czernik, Bartosz Admaus, Oliwer Bule, Oliwia Kosmol 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI4 145cm  8m. Natalia Czernik POL Everdi  20/07

CSI1 115cm 6m Oliwia Kosmol POL Aperitif 

CSI4 145cm 1m. Natalia Czernik POL Everdi   18/07

CSI1 120cm 2m. Oliwer Bule POL C Bas 

 


Zuidwolde - Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci 7-14 lipca 2019

Klara Kozioł i Rocky fot, DigiShots.nl

 

Polskie młodzieżowe kadry zespołowo w Mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody  w holenderskim Zuidwolde zajęły 6 miejsce w kategorii Dzieci i 10 miejsce w kategorii  Juniorów.

Indywidualnie w finałach Mistrzostwa Europy pojechały tylko Klara Kozioł i Daria Pietrzak ( obie w kat. Dzieci). Klara Kozioł ukończyła rywalizację z 8 pkt na 11 miejscu a Daria Pietrzak z 9 pkt zajęła 16 miejsce.

 

Reprezentacja Polski : 

Dzieci - Iga Bieglaska, Laura Kłapinska, Klara Kozioł Maja Marchwicka, Daria Pietrzak,  

 

Juniorzy - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kierznowska, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Juliana Suska 

 

MJ - Monika Grundkowska, Olaf Klein 

 

 

 


Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - II tydzień

 

Podium LR 160cm Grand Prix  Dalma Malhas KSA - David Will GER - Wojciech Wojcianiec POL   Foto Primel   

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

 

LR Grand Prix 160cm  3m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE

CSI3 135/140ccm 1m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIU25 Final 1m. 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ Final 1m,  Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICh Final  1m. Anna Dziuba POL DOLLAR DE NUEVO

 

sobota 13/07/19

Final CSI3 140cm  1m. Wojciech Wojcianiec POL  CARTOSI MELLONI

CSU25 1m. Andrzej Opłatek  POL ODILE DU SOUFFLET

CSIJ 1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH  1m. Eliza Zawadzka POL ESCALONA

CSI1 135cm 3m. Pola Wawrzyniak POL DIMPLE

CSI1 125cm 1m. Karolina Godoś POL COSA CHE

Final CSIYH  1m. Jan Bobik POL OLE

 

piątek 12/07/19 

LR 150 cm - 9m Weronika Minkiewicz POL CHOCOLATE BLUE

CSI3 140cm  - 2m Wojciech Wojcianiec POL CARTOSI MELLONI

CSI3 135cm - 1m Tomasz Olszewski POL LUNA P

CSI1 130cm  - 2m.  Aleksandra Zybała POL QUAIDO

CSIYH 5yo 

 

czwartek 11/07/19

CSI3 LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO

CSI3 140cm  1m. Jarosław Skrzyczński POL GREATEST

CSI3 135cm  1m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR ZM

CSIU25  1m. Adam Grzegorzewski POL LISSARA T

CSI1 120cm 1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIJ  1m. Gabriela Bado POL BALISTO AC

CSICH 1m.  Wiktoria Jannasz POL WHITE SHOT

 

środa 10/07/19

CSI1 130cm  2m. Kamil Grzelczyk POL SENIOR

CSI1 120cm  1m. Zuzanna Sterczyńska POL ARIANA

CSIYH 5yo 


ZO DIM Solec Kujawski 5-7 lipca 2019

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW 

 

GR A1 - Nell Sówka   S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 
GR A2 - Nell Sówka   FIGARO     KJ Podkowa Gruszczyn 
GR C - Antoni Śliwiński  SZOGUN  KJ Podkowa Gruszczyn

GR Dbis Agata Kamińska  FINISZ KJ Ranczo Kołata 

Finał Jun Ml / Dzieci II - Zofia Teper  EMIR  JKSR Michelin Włocławek 

Grand Prix D/E - Dominika Henzel  TIFFANY KJ Sokół Damasławek 

Grand Prix Dzieci - Olga Tuliszkiewicz  VANDAMME KJ Sokół Damasławek

 

07/07/19  fot. Magda Kiczka 

 

 


Jarosław Koziarowski na CARINTENDER wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 07/07/19

Jarosław Koziarowski CARINTENDER  najlepsi w Grand Prix Leśnej Woli  fot. Przemysław Antosz 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - I tydzień

 

Podium Grand Prix - 1m. Emanuele Gaudiano ITA - 2m Grzegorz Kubiak POL - m. Maksymilian Wechta POL 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 


niedziela 07/07/19

Grand Prix LR 145cm 2m. Grzegorz Kubiak POL SZULER

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska POL BADORETTE

CSIJ 1m. Zuzanna Jarocka POL CHITO BLUE

CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL  VULKANA 6

Final 135 CSI2 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L

 

sobota 06/07/19

CSI2 140cm  1m. Urszula Kalicińska POL DISCOVERY S

CSI12 135cm 1m. Łukasz Piksa POL ALOUBETTE

CSI1 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION

CSI1 120cm 1m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ

CSICh   1m. Amanda Kolińska POL BRANDO

CSIYH  5yo  1m. Katarzyna Bawłowicz POL CELLDORADO PB

 

piątek 05/07/19

LR 145cm  1m. Wojciech Dahlke POL A QUITE

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczński POL  AKKOL

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska POL BADORETTE

CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSI1 130cm 1m. Robert Wilczewski POL WAKE ME UP

CSIYH 5yo 

 

czwartek 04/07/19

CSI2 140cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET

CSI2 135cm  1m. Dawid Skiba POL SECRET WEAPON L

CSIU25 1m. Andrzej Opłatek POL  ODILE DU SOUFFLET

CSI2 130cm 1m. Laura Kostek POL  C'EST PETITE ANNI

CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL  VULKANA 6

CSI1 120cm 1m. Daria Kobiernik POL CZWERG

 

środa 03/07/19

CSI1 125cm  1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION

CSI1 115cm  1m. Agata Ciaciura POL TEZA

CSIYH 5yo 

 


CSI2 Wr Neustadt Lake Arena 3-7 lipca 2019

Michał Kaźmierczak - zwycięzca konkursu 145cm 04/07/19

 

Reprezentacja Polski :

Michał Kaźmierczak, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Małgorzata Koszucka

 

Najlepsze wyniki Polaków w zawodach :

CSI2 145cm 1m. Michał Kaźmierczak CISALL FS

CSI2 130cm   2m. Natalia Czernik QUASI DE KERGANE

CSIYH 5yo  2 x 1m. Monika Dulczewska QUOQUETU DEL LECCIONE  GJAMAIKA SONG 

CSIYH 5yo  1m. Natalia Czernik U2  1m. Monika Dulczewska GJAMAIKA SONG


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24