W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski na europejskich arenach 22/03/18

 

Natalia Czernik / Quasi de Kargene  - 2m / 140cm  Sunshine Tour - video powyżej 

Krzysztof Ludwiczak / Stalando 2 - 6m / 145cm  Arezzo 

Andrzej Opłatek / El Camp - 12m / 145cm Arezzo    video 

Krzysztof Okła / Neymar de Reve / 1m 6yr Final Arezzo 

Cassandra Orschel / Acanthya /  10m 140cm Lier

Cassandra Orschel / Dacare E /   10m 130cm Lier 

Izabela Vinckier / Camparo /  8m 120cm Cervia

 


Sandra Piwowarczyk w dobrej formie w Vilamoura 21/03/18

Sandra Piwowarczyk z powodzeniem, bez błędów jeździ na swoich 5 latkach - Ivory Cost i Diamant Z podczas turnieju Atlantic Tour w Vilamoura. 

WYNIKI    21/03/18


Wywiad z Niną Milczarek - podwójną medalistką HPP Sopot 2018

 

Wywiad z Niną Milczarek z KJ Infernal Team Golesze - podwójną medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody - Sopot 2018

21/03/18 

 

fot.  Equine Sport Photography

 

 

 


Wywiad z Wiktorią Głowacką - złotą medalistką HPP Juniorów Sopot 2018

Wywiad z Wiktorią Głowacką z JKS Salio - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody w kategorii Juniorów. Sopot 2018.

 

Wiktoria Głowacka 

Equine Sport Photography

 

20/03/18

 

 

 

 


Wywiad z Karoliną Godoś - złotą medalistką HPP w kat Open Sopot 2018

 

Wywiad z Karoliną Godoś z KJ Royal Opole - złotą medalistką Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody w kat Open - Sopot 2018.

 

20/03/18 

 

fot.  Equine Sport Photography

 

 

 

 


Simon Delestre - zwycięzca 5* Grand Prix Hermes w Paryżu w obiektywie Beaty Wieczorkowskiej 18/03/18

Simon Delestre i 13 letni  wł. rasy SF HERMES RYAN - najlepsza para konkursu Hermes Grand Prix w Paryżu 18/03/18 - fot. Beata Wieczorkowska

 

 


Łukasz Appel najlepszy w Grand Prix Salio o nagrodę firmy Magik

18/03/18 

 


Wyniki HZO Leszno 16-18 marca 2018

18/03/18 

 


CSI2 / CSI1 / CSIYH Lier - podsumowanie startów reprezentantów Polski 18/03/18

18/03/18

W dn 15-18 marca 2018 w belgijskim Lier w zawodach CSI2/1/Yh startowali :  Paulina Malinowska,  Aleksandra Zybala,Aleksandra Nowak, Joanna Jankowska, Jan D. Chrzanowski. 

Wyniki turnieju czytaj dalej. 

 

 


Izabela Vinckier z powodzeniem we włoskiej Cervii CSI1

18/03/18 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24