W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Grand Prix Michalowic dla Urszuli Kalicińskiej i Detroit CL 05/06/16

06/06/16

 

Grand Prix ZO KJK Michałowice w dn 05/06/16 wygrała Urszula Kalicińska na Detroit CL z WKJ Warszawa, 2m zajęła Paulina Wielgórska na Pass Away a trzecie Anna Szary Ziębicka na Norton.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

żródło KJK Szary

 

 


Ranking FEI na koniec maja 2016

06/07/16

W światowym rankingu FEI na koniec maja 2016 r. zmiana na pozycji lidera. Aktualnie najlepszym zawodnikiem światowego rankingu jest Maclain Ward (USA) 3099 pkt. Najwyżej spośród reprezentantów Polski na 167 miejscu z 900 pkt znajduje się Jarosław Skrzyczyński. 

Polacy w rankingu FEI na koniec maja 2016 pobierz plik

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 -WYNIKI

06/06/16

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju wywalczyli Wojciech Dahlke na A Quite w Grand Prix - 13 miejsce, Leszek Gramza na Badorette w Finale LR 145 cm był drugi, formą błyszczeli juniorzy Martin Rozynek i Julia Klinge, która wygrała jeden z konkursów 130. W konkursach dla Młodych Koni Łukasz Brzówska na 6 letniej Wesfalii wygrał konkurs otwarcia i raz był drugi. W konkursach dla koni 7 letnich najlepiej spisał się Andrzej Głoskowski na Estoril Fortuna.  W rundzie Dzieci wszystkie 3 konkursy wyrała Aleksandra Kierznowska na Valencia. 

 

 

 


231 koni w Michałowicach 3-5 czerwca 2016

01/06/16

 

 

 

 


Prezes PZJ Michał Szubski złożył rezygnację.

Michał Szubski, pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego od 3 sierpnia 2015r., na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Statutowym Delegatów Polskiego Związku Jeździeckiego, złożył rezygnację. 

31/05/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

CSI3 Lisnyky UKR 2016 WYNIKI

W dn 27-29.05.16 Michał Kaźmierczak startował w zawodach CSI3 Lisnyky na Ukrainie. W Finale 140 na Apart wywalczył drugie miejsce, w Grand Prix na Woody był 11.

 

WYNIKI TURNIEJU

 


Baltica Equestrian Tour - II tydzień - 24-29 maja 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16

Najlepsze wyniki  dla Polski podczas drugie tygodnia BET w Ciekocinku wywalczyli : Ekipa Juniorów - zwycięstwo w Pucharze Narodów CSIOJ , Mściwoj Kiecoń - 5 miejsce Grand Prix CSI2, Jacek Zagor - zwycięzca GP CSI1, Maria Baehr - 2 miejsce Grand Prix Dzieci, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński zwyciężali w konkursach dla Młodych Koni, Ekipa Dzieci - trzecie miejsce w PN CSIOCh. Formą błyszczeli Adam Grzegrzewski i Monika Grundkowska. W pierwszym etapie Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego pierwsze trzy miejsca zajmują : Mściwoj Kiecoń, Hubert Kierznowski i Anna Szary Ziębicka

 

 


XII ZO Grand Prix PP Żywności i Fundacji Orła Białego oraz ZT Olsza, 28-29.05.2016 WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16 

 


Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego - sezon 2016

Na cykl Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w edycji 2016 składają się cztery Etapy:

Etap I - Grand Prix
CSI** Ciekocinko – 29 maja 2016
Etap II – Grand Prix
CSI*** Jakubowice – 24 lipca 2016
Etap III - Grand Prix
CSI*** Ciekocinko - 28 sierpnia 2016
Etap IV - Finał JGPP – MP-B Jakubowice – 11 września 2016
                                                            Relacja TVP Sport 

 

29/05/16  

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24