W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

GALERIA - Finały HZO Leszno 12/02/17 - fot. www.Primel.pl


Grand Prix Leszna dla Mściwoja Kieconia, Finał ŚR wygrała Małgorzata Koszucka a Finał MR Adam Grzegorzewski. Wyniki HZO / HZR Leszno 10-12.02.17

12/02/17

Mściwoj Kiecoń na Cronosie  wygrał pierwsze w 2017 roku Grand Prix podczas HZO/HZR w Lesznie. 

 

 

fot www.Primel.pl

 

 

 


CAVALIADA Warszawa - 23-26 lutego 2017 - zgłoszeni zawodnicy


Rozkład Jazdy 10-12 lutego 2017

CSI2 Mijas ESP  Klara Kostrzewa, Monika Becker

livestream

listy / wyniki / program

 

HZO Leszno   listy / wyniki / program 

HZR Leszno  listy / wyniki / program

zamówienia zdjęć foto@primel.pl 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - pierwsi liderzy rankingów PZJ w 2017 roku

09/02/17

 

 

 


Alicja Markiewicz i Dominika Henzel - liderki rankingu Cavaliady Future po zawodach w Lublinie

 

09/02/17 

 


Cavaliada Lublin 2017 - Ewa Imielska Hebda


Szkolenie z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem 21-23 marca 2017 Zakrzów

08/02/17 

 


Gala Mistrzów Sportu - wręczenie wyróżnień za 2016 Rok - Hotel Victoria Lublin 01/02/17


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM CSI2 

CAVALIADA FUTURE 

CAVALIADA dla publiczności  BILETY 

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela   05/04/17

Konkurs nr 12 Grand Prix LR 145cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 

Konkurs nr 11 125 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Finał Mini  1m. Alicja Markiewicz  / Denis / UKS Primo 

Finał Midi  1m. Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota  04/04/17

Konkurs nr 8 120 cm  2m. Piotr Sawicki POL / Boccacio 

Konkurs nr 9 135 cm  1m. Dajana Pawlicka POL / Bebetto 

Konkurs nr 10 Speed & Music  1m. Jacek Zagor POL / Halifax vd Heffinck

Kuce Midi  1m. Natalia Sydow / Erozja  / KJ Gronówka 

Kuce Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo 

Sztafeta  1m.  Paweł Warszawski / Julia Walorek / Alicja Markiewicz 

 

piątek  03/04/17

Konkurs nr 7 Venus vs Mars 2m. Ewelina Rocka POL / Lancelot 

Konkurs nr 6 LR 145  1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 5 130 cm  1m. Andrzeja Opłatek POL / Light My Fire

 

czwartek 02/04/17

Konkurs nr 1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Konkurs nr 2 130 cm 1m Małgorzata Koszucka POL / Charlene 

Konkurs nr 3 140 cm 2m Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku 1m. Marek Lewick POL i / Quirados As 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24