W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Casandra Orschel w dobrej formie w Lake Arena w Wr Neustadt

20/11/16

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel z powodzeniem jeździła w II tygodniu dwugwiazdkowego turnieju w austriackim Wr Neustadt. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Salio Besiekierz Rudny 20/11/16 WYNIKI / RANKING HPP po 3 etapach

20/11/16

Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro Handel Śrem  na  Chacclana ( na zdjęciu ) najlepszy w Grand Prix w Salio.

Liderami rankingów w rozgrywkach HPP po zawodach w Besiekierzu Dolnym są : Michał Tyszko (seniorzy), Maciej Żołądkiewicz ( MJ), Martyna Rynkiewicz ( juniorzy) i Samanta Forlini ( open).

WYNIKI / Ranking HPP

 

 


HZO DiM Leszno 18-20 listopada 2016 WYNIKI

20/11/16

 

 

 

 


SALIO - HPP Grand Prix 20/11/16 - początek ok 16.30


SALIO - Grand Prix Juniorów / MJ 20/11/16 początek ok 14.30


Dawid Kubiak drugi w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

19/11/18

Reprezentant Polski Dawid Kubiak z 78 punktami zajmuje aktualnie drugie miejsce w Rankingu Ligi Europy Centralnej PŚ. Liderką rankingu jest  Maria Bibikova z  Rosji z 80 pkt. Finał Ligi Europy Centralnej odbędzie się w lutym 2017 w Warszawie, impreza wyłoni finalistów, którzy wystartują w Finale Puchar Świata w Omaha w USA na przełomie marca i kwietnia 2017 roku. 

RANKING Ligi Europy  Centralnej 28/10/16 


CAVALIADA Poznań 1-4 grudnia 2016 - zgłoszenia CSI3-W


Rozkład Jazdy 17-20.11.16

HPP Salio Besiekierz Rudny  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński  / Chacclana / KJ Agro Handel

 

HZO Łąck   1m. Grand Prix Beniamin Tomaszewski / Duke / KJ Leśna Podkowa Damaszka / 

 

HZO DiM Leszno 

 

HZO / HZODiM Wolica 

 

CSi2 Wr Neustadt AUT / Cassandra Orschel 


WAGO Wrocław - 13.11.16 - Tyszko, Szmytka, Rynkiewicz - nowi liderzy rankingu HPP

 

14/11/16

LIDERZY RANKINGU HPP 2016/17 po dwóch kwalifikacjach

Seniorzy - Michał Tyszko 

MJ - Michalina Szmytka

Juniorzy - Martyna Rynkiewicz 

Open - Maria Badowska i Klaudia Rorbach 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2016 - galeria www.Primel.pl Finały 06/11/16


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24