W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20

 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

 


CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20

Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI2 140cm 12m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20

CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20 

CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY

CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  30/01/20 

CSIYH 7yo final 1m. Adam GrzegorzewskISSEM 29/01

CSIYH 6yo -  1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  28/01


Leszno - Dawid Kubiak wygrywa pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix 26/01/20

Dawid Kubiak fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

Dawid Kubiak w świetnym stylu wygrał pierwszy w 2020 ogólnopolski konkurs Grand Prix na FLASH BLUE B będącym wł. Klaudii Prymek. 
2m Weronika Minkiewicz / CHOCOLATE BLUE  
3m Jakub Krzyzosiak / IRONIA

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW    26/01/20   

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth - 2020

REGULAMINY       PDF 

RANKINGI    26/01/20 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour II 22-26/01/20

Adam Grzegorzewski i Aronia  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - II tydzień 22-26/01/20 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI1 Grand Prix 7m. Jan Chrzanowski ALADINA DU VAL HENRY VIDEO 25/01/20 

CSI1 Grand Prix 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F VIDEO

CSI1 140cm  10m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Adam Grzegorzewski  ARONIA  24/01/20

CSI1 135cm  9m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z  

CSIYH 7yo 1m. Adam Grzegorzewski  STAKATA VIDEO 23/01/20 

CSIYH 6yo 1m. Jan ChrzanowskCHICO DE HUS Z  22/01/20 

 


Maksymilian Wechta - CSI2 Kronenberg 2020

 

Maksymilian WechtaNUMBER ONE 28  FIBONACCI S QUADRIGA  QUVEE PRESTIGE  CASSIOPEIA

 

Najlepsze wyniki w turnieju:

24/01  4 miejsce 140cm   FIBONACCI S   VIDEO 

24/01  9 miejsce  YH 7yo    CASSIOPEIA

WYNIKI II TYDZIEŃ  

WYNIKI I TYDZIEŃ 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour I 14-19/01/20

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - I tydzień 14-19/01/20 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

 

CSI2 135cm 5m. Adam Grzegorzewski ARONIA  18/01/20 

CSI1 140cm 8m Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z VIDEO 

CSI2 135cm  2m. Adam Grzegorzewski ARONIA 17/01/20

CSI1 130cm 10m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z

CSI2 145cm  7m. Adam Grzegorzewski AZUR 16/01/20

CSIYH 6yo 7m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P

CSIYH 7yo 9m Adam Grzegorzewski STAKATA 15/01/20

CSIYH 6yo 4m Adam Grzegorzewski JAMINKA P

CSIYH 7yo  1m Adam Grzegorzewski STAKATA 14/01/20 

 

WYNIKI TURNIEJU  19/01/20 


Amelia Mościcka w dobrej formie w kolejnym turnieju w Abu Dhabi 19/01/20

 

Amelia Mościcka w dn 16-18.01.20 startowała w Abu Dhabi w konkursach CSIAm na CONTENDRIX i na CINNAMON. W finałowym konkursie 125cm na Contendrix była druga / video wyżej / w sobotnim 120cm trzecia i czwarta w konkursie otwarcia. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24