W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Arezzo - Finały

 

WYNIKI TURNIEJU - II tydzień 24-29.03.2015

 

W Grand Prix nie wystartował Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec. W konkursie 135 Silver Marek Wacławik na Zucca był szósty. Bez błędów pojechała też Klara Kostrzewa na Wiske w porannym konkursie 130 cm.   29/03/15 g.17.30


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - WYNIKI

 29/03/15

HZO DiM Leszno. Aleksandra Bolko wygrała Finał Rundy Juniorskiej / Młodzieżowej na Dragonie. Maria Baehr  na La Strada L triumfowała w Grand Prix Dzieci 125 cm.  Gratulacje !!

 

 


Sukces Zuzanny Gowin w Arezzo

28/03/15 g.20.00 

Zuzanna Gowin na Emperio vant Roosakker w świetnej formie ! Wygrała poranny konkurs 140 SIlver Tour. WYNIKI

Gratulacje !!

Video 


Piątek 27.03.15 Sukcesy w Arezzo od samego rana !

Wojciech Wojcianiec na Nitrox trzeci w konkursie 135 Gold Tour wyniki 

 

Wiktor Larkowski na Arenie trzeci w konkursie 120 Bronze Tour    wyniki

 


HZODiM Leszno 27-29.03.15 - zgłoszenia, program

26/03/15 g.19.30

 

W Lesznie liczna obsada najmłodszych skoczków wystartuje w ostatnich zawodach przed HPP, który już niebawem 10-12.04.15 również w Lesznie.  

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

ZGŁOSZENIA  

 


Marek Lewicki i Marek Wacławik przebojem rundy dla 5 latków w Arezzo

WYNIKI

Chacco Nann  / Marek Lewicki - 3 x 1 miejsce
Ferrari K / Marek Wacławik - 3 x 1 miejsce
Fameus Olt  / Marek Wacławik - 2 x 1 miejsce


Marek Lewicki i Wojciech Wojcianiec zakwalifikowali się do Grand Prix Arezzo

26/03/15 g.17.00 

Marek Lewicki na Abigej i Wojciech Wojcianiec na Quasi de Kergane plasując się w zakończonym właśnie konkursie kwalifikacyjnym 145 Gold Tour w pierwszej dziesiątce zakwalifikowali się do niedzielnego LR Grand Prix CSI3 Arezzo.  W niedziele powalczą o minima olimpijskie i kwalifikacje do Aachen ( W.Wojciniec )  Gratulacje !!  

wyniki konkursu 145 Gold Tour 


Wojciech Wojcianiec drugi i trzeci w Finale Rundy dla koni 6 letnich w Arezzo

26/03/15 g.16.40

Wojciech Wojcianiec z sukcesami ukończył finał dla 6 latków w Arezzo. Na koniach należących do Grzegorza MieleńczukaPro-Fur Farm Equipment ; westfalskiej klaczy  Caloma Melloni (Cavalier/Lancer III ) był drugi a na ogierze rasy KWPN Naccord Melloni  ( Nabab de Reve Acord II ) ukończył konkurs na 3 miejscu. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy  Ciampiego Garofalo na klaczy Evita S ( Tygo/Casco ). 

WYNIKI KONKURSU Finał Rundy 6 latków

 


Sukces w Arezzo !! Marek Lewicki pokonał Mistrza Olimpijskiego !

26/03/15 g.13.45

 

Marek Lewicki w świetnym stylu wygrał w Arezzo konkurs otwarcia na Codetia VDL pokonując m.in Steva Guerdat - Mistrza Olimpijskiego z Londynu.   W konkursie startowało 120 koni.  

WYNIKI / VIDEO 

 


Ranking HPP po zawodach w Jaszkowie ( IV kwalifikacja )

26/03/15 g.12.50

 

Liderzy rankingu HPP po IV turniejach klasyfikacyjnych

Andrzej Głoskowski - seniorzy

Weronika Wilska - MJ

Adam Grzegorzewski - juniorzy

Robert Hestkowski - amatorzy

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24