W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek czwarty w Grand Prix CSI2 Kronenberg w Holandii

 

Video z przejazdu Andrzeja Opłatka na Copperfield 40 w Grand Prix LR 145cm Kronenberg, który dał 4 miejsce w konkursie.  Konkurs wygrał Joy Lammers z Holandii na Taura van de Broekkant.

22/10/17 

 


HZODiM Leszno 20 - 22 października 2017 WYNIKI

Zwycięzcy Finałów 22/10/17 

Finał Rundy Juniorskiej 1m. Barbara Adamietz / KJ Metpol  / FLY AWAY VAN HET HAVERHOF 

Grand Prix Dzieci I  1m. Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn /  ROXANA Z

Finał Dzieci II - Maja Hendrys / KJ Podkowa Gruszczyn / CANASTER

Grand Prix gr D i E  1m. Maria Badowska / SKJ Ponylandia / LA CUMPARSITA

Gr A1 - Kinga Kozber / BPK / FRANKENHOEH'S MYLORD

Gr A2 - Maria Karnabal / KJ Podkowa Gruszczyn / ANNOUSCHKA 10

Gr B -  Agata Derda /  Pony Jumping Team Poznań / BE MY

Gr C - Julia Walore/ KJ Podkowa Gruszczyn / FIGARO

Gr Dbis Joanna Zawadka / KJ Picador / BOSS

22/101/17 

 


Dąbrówka Mała. Tomaszewski, Kalicki, Dobkowska, Jachumek - zwycięzcy II eHPP

WYNIKI II eliminacji do Halowego Pucharu Polski - Dąbrówka Mała 

 

Zwycięzcy II eliminacji do HPP :

Seniorzy - Benjamin Tomaszewski / KJ Leśna Podkowa Damaszka

MJ - Przemysław  Kalicki / KJ Bertyn Piastowo

Juniorzy - Milena Dobkowska / WKJ Warszawa 

OPEN - Paweł Jachymek / WKJ Lublin  

22/101/17

 


Krzysztof Ludwiczak przebojem niedzielnych finałów w Michałowicach ! Cracovia Szary Equestrian Show

Niedzielne finały Cracovia Szary Equestrian Show zdominował  Krzysztof Ludwiczak wygrywając konkurs Grand Prix na Stalando 2  i finał 140 na Stakkatanie. Wielkie brawa !!

22/10/17 

fot. Kamila Tworkowska 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Krzysztof Ludwiczak 12-ty 21/10/17

Estończyk Urmas Raag z 81 pkt. prowadzi w rankingu ligi Europy Centralnej Pucharu Świata  po zawodach w Siauliai. Najwyżej w rankingu LEC sklasyfikowanym reprezentantem Polski jest Krzysztof Ludwiczak z 32 pkt znajduje się na 12 miejscu.

 

RANKING LEC 20 X 2017 

Kolejne zawody Pucharu Świata w Lesznie, Poznaniu i Finał Ligi w Warszawie w marcu 2018  


Kamil Grzelczyk na Wibaro najlepszy w LR 145cm w Michałowicach 21/10/17

21/10/17 

 


Maksymilian Wechta siódmy w LR 150 w Herning 20/10/17

20/10/17 

 


Ludwiczak i Skrzyczyński najlepsi w Michałowicach 20/10/17

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w 140, Jarosław Skrzyczyński wygrał 130 i 135.

Brawa !  fot. Kamila Tworkowska 

20/10/17

 


Cracovia Szary Equestrian Show II 2017 - zgłoszenia 20-22 X 2017

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

Cracovia Szary Equestrian Show 

20-22 X 2017 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24