Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców i Małych Koni, Puchar Polski Dzieci gr. II 2019 Jakubowice 

 

 

ZGŁOSZENIA 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

RELACJA LIVESTREAM www.swiatkoni.pl

ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

Podium MP Kuców 2019 

 

złoto - Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 
srebro -Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn 
brąz - Dominika Henzel TIFFANY KJ Sokół Damasławek

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP Kuców 2019 

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików gr A2 

 

złoto - Lena Czeszejko - Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS u Robsonów 
srebro - Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM KJ Podkowa Gruszczyn 
brąz - Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata 
 
 

 

Podium Puchar Polski Kuców gr A1

 

złoto - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 
srebro - Paulina Pellowska KLAUSINKA JKS Barłomino 
brąz - Pola Rynowiecka FERRARI KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
 
 

 

 

Podium Puchar Polski Kuców   gr C 

 

złoto - Oliwia Mycio  RAIKEN KJ  Koko Brzeźniki
srebro - Helena Piontek  ROLEX 2 RIO GRANDE Krosinko 
brąz - Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO UKS Primo Kozery

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP gr C

 

Podium Puchar Polski Kuców gr Dbis 

 

złoto - Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn
srebro - Agata Derda LOPIK'S APPIE KJ Michałówka
brąz - Amelia Górnicka WALENCJA Budzyński KS Kłos
 
 
 
 

Podium Puchar Polski Dzieci II 


złoto - Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań 
srebro - Aleksandra Wypychło BACO BPK 
brąz - Marta Wypiór  ALBATROS KJK Pod Żubrem
 
 
 

 

 

Podium Puchar Polski  Małe Konie  gr E

złoto - Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka
srebro - Zofia Budzyńska  FABIA KJ Gronówka 
brąz - Wiktoria Okupny LOGOS GR. E SKJ Grobice
 
 
 

 


1.09  NIEDZIELA

Finał gr. D Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Agata Derda KOSMA KJ Michałówka  KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP Kuców 2019 

Finał gr. A2 Mistrzostwa Polski Młodzików  1m. Lena Czeszejko-Sochacka  MIŁEK PONYSPORT JKS U Robsonów  KLASYFIKACJA KOŃCOWA MP Młodzików 

Finał Pucharu Polski Dzieci II  1m. Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W KS Jumping Events Poznań    KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP DzII

Finał Pucharu Polski gr. A1  1m. Nel Skotarczak POL FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn   KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP A1 

               

31.08 SOBOTA 

Finał Pucharu Polski gr. C     1m. Oliwia Mycio RAIKEN Kj Koko Brzeźniki    KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP gr C

Finał Pucharu Polski gr. D-Bis  1m. Antoni Śliwiński APLA KJ Podkowa Gruszczyn     KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP gr D bis 

Finał Pucharu Polski  gr. E  1m Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka   KLASYFIKACJA KOŃCOWA PP MK gr E 

 II Półfinał gr. A1   1m. Paulina Pellowska KLAUSINKA JKS Barłomino     KLASYFIKACJA A1 po II PÓL


 

30.08  PIĄTEK

II Półfinał gr. Dzieci II  1m. Julia Ptaszyńska DIACONTINA KJ Plejada    KLASYFIKACJA DZII PO II PÓL

II Półfinał gr. E  1m. Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka      KLASYFIKACJA E PO II PÓL 

II Półfinał gr. D  1m. Agata Derda KOSMA KJ Michałówka     KLASYFIKACJA D PO II PÓL 

II Półfinał gr. D-Bis  1m. Amelia Górnicka WALENCJA Budzyński KJ      KLASYFIKACJA DBis  PO II PÓL 

II Półfinał gr. C   1m. Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn     KLASYFIKACJA C PO II PÓL  

II Pólfinał gr. A2  1m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata          KLASYFIKACJA A2 PO II PÓL 


 

29.08  CZWARTEK

I Półfinał gr. A1    1m. Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn                         KLASYFIKACJA A1 PO I PÓŁ

I Półfinał gr. A2    1m. Marta Kawa GRAPPA KJK Romico                    KLASYFIKACJA A2 PO I PÓŁ

I Półfinał gr. C  1m. Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn       KLASYFIKACJA C PO I PÓŁ

I Półfinał gr. D-Bis  1m. Amelia Górnicka WALENCJA Budzyński KJ                 KLASYFIKACJA Dbis PO I PÓŁ 

I Półfinał gr. D 1m. 1m. Aleksandra Osuch ROSA KJ Podkowa Gruszczyn       KLASYFIKACJA D PO I PÓŁ 

I Półfinał gr. E 1m. Nela Wawryniuk CAPRIOLE KJ Sielanka Warka       KLASYFIKACJA E PO I PÓL 

I Półfinał PP. Dz II  1m. Julia Ptaszyńska DIACONTINA KJ Plejada      KLASYFIKACJA  PP PO I PÓL 

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUBY       
MP MM PP Jakubowice 2019      
  ZŁOTO  SREBRO   BRĄZ    SUMA 
KJ Podkowa Gruszczyn  2 2   4
KJ Michałowka  1 1   2
JKS u Robsonów  1      
KJ  Koko Brzeźniki 1      
KS Jumping Events Poznań  1      
KJ Sielanka Warka 1      
JKS Barłomino    1    
Rio Grande Krosinko    1    
KJ Gronówka    1    
KJ Sokól Damasławek      1  
KJ Ranczo Kołata     1  
KJ Olmet OstSped      1  
UKS Primo Kozery     1  
Budzyński KJ Kłos      1  
KJK Pod Żubrem     1  
SKJ Grobice      1  

 

Katarzyna Broda Finałowa Galeria 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19