W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

PZJ zatwierdził Skład Komisji Skoków

16/02/15 g.06.00

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego zatwierdził następujący skład Komisji Skoków PZJ:

Marek Kaźmierczak - Przewodniczący - Menadżer,

Antoni Dahlke - Członek Komisji,

Tadeusz Koza - Członek Komisji,

Rudiger Wassibauer - Członek Komisji,

Mściwoj Kiecoń - Członek Komisji - Przedstawiciel Zawodnik 

 

 

Sławomir Szlachta zdominował zawody PreCavaliady w Lublinie

 WYNIKI   15/02/15

Sławomir Szlachta z KJ Equistro Wierzawice wygrał trzy najtrudniejsze konkursy w Lublinie w ramach PreCavliady organizowanej przez Lubelski Związek Jeździecki. 


Grand Prix Leszna dla Bartosza Goszczyńskiego

15/02/15 g.18.50

Pierwsze Grand Prix w 2015 wygrał Bartosz Goszczyński na 11 letnim wł KWPN Zorro.

 

WYNIKI

 

fot. Katarzyna Primel  

 

 

 


Psiuk, Endraszka, Rynkiewicz i Laskowska najlepsi w 2 el HPP w Sopocie

15/02/15 g.18.30

Zwycięzcy 2 kwalifikacji HPP w Sopocie

 

Grzegorz Psiuk  Sobieski Jumping Team - seniorzy

Paulina Endraszka - SKJ Sopot - MJ

Martyna Rynkiewicz - LKJ Gałkowo - juniorzy

Emilia Laskowska - PLJ - amatorz

WYNIKI 

 


Franciszek Kowalczyk w świetnej formie w Jaszkowie

15/02/15 g.18.20

 

Franciszek Kowalczyk z KJ Chrobry Warszawa wygrał trzy konkursy w Jaszkowie w tym Finał Rundy Juniorskiej. Gratulacje !

 

WYNIKI 

 


CSI3 Graz 2015 - zawodnicy

13/02/15 g.13.25

Paulina Koza i Michał Kaźmierczak w dniach 19-22 lutego b.r. wystartują w zawodach CSI3 Graz w Austrii. 

 
 

Klasyfikacja HPP po I zawodach w Dąbrówce Małej

13/02/15 g.10.00

 

 

 


Jaszkowo 13-15 lutego HZDiM - zgłoszenia, program

12/02/15 g.08.10

 

HZDiM 13-15 lutego 2015 JASZKOWO

Zgłoszenia, program zawodów, listy startowe. 

 

 


HPP Sopot - II eliminacja 13-15 lutego 2015

Pula Nagród 60.000 zł, zgłoszenia, rozstawienie koni w stajniach, link do list / wyników, program 

 

 


Łukasz Koza w Magna Racino 13-15 lutego 2015

11/02/15

Łukasz Koza w dniach 13-15 lutego b.r. wystartuje w doborowym towarzystwie ( m.in. Pius Schwizer ) w Magna Racino w Austrii. Zgłoszenia, podręczne linki do wyników i transmisji live. 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24