W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 CSI1 CSIAm Cavaliada Torwar 10-13 XI 2022

 

Natalia Palmowska  i Dr Jones fot. Elissa Photography

 

WYNIKI        ZGŁOSZENIA      RANKING CAVALIADA TOUR


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

niedziela 13/11/22 

Grand Prix LR 150cm 1m. Natalia Palmowska DR. JONES  VIDEO

Finał MR 125cm  1m. Anna Stasiak  CON CORDIA  VIDEO  

 

sobota 12/11/22

CSI2 140cm  1m. Dawid Skiba  LA VULKANO L  VIDEO

CSI1 125cm  1m. Julia Parda  CHEYENNE   VIDEO

Finał CSIAm  1m. Kamil Kowalski  CELINE   VIDEO

Speed & Music  4m. Łukasz Brzóska  JERNILLA

 

piątek 11/10/22 

CSI2 LR 145cm 1m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR  VIDEO

CSI2 135cm 2m. Antoni Strzałkowski MISTER CASH

CSIAm 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA   VIDEO

Potęga Skoku  2m. Katarzyna Szun MALIN 21  

 

czwartek 10/11/22 

CSI2 140cm - 1m. Marek Wacławik KATHMANDAU  VIDEO 

CSI2 130cm - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI  VIDEO

CSI1 125cm - 1m. Jan Bobik  HASALA  VIDEO 

CSIAm - 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA  VIDEO 


CSI Kronenberg 10-13 XI 2022

Mikołaj Kownacki fot. SportFot

 

Reprezentacja Polski: Przemysław Konopacki, Adrianna Ostrowska, Kornelia Kurleto, Oliwia Ostrowska, Mikołaj Kownacki.


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

12/11  CSI1 120cm  2m. Kornelia Kurleto HEVANTOS

11/11  CSI2 145cm   5m. Przemysław Konopacki PURE PASION FROM SECOND LIFE Z

11/11  CSI1 130cm   6m. Adrianna Ostrowska ELBERO H

10/11  CSIYH 7yrs   1m. Mikołaj Kownacki  CASKANO

10/11  CSI2 135cm   6m. Adrianna Ostrowska   KAROLA BS

10/11 CSIYH 5/6 yrs  9m. Adrianna Ostrowska  LANDMEISTER VDL


Juliana Suska najlepsza w Lesznie 06/11/22

Juliana Suska i Nigiri fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium konkursu Grand Prix Leszna 06/11/22

1m. Juliana Suska NIGIRI  KS Euro Holding  0/0  38,05s

2m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany  00/ 39,62s

3m. Martin Rozenek KAMIR RED WINE  KJ Profil Piła  0/0 41,17s

 

WYNIKI GRAND PRIX      

 


Danube Champions Tour II - Šamorín 03-06 XI 2022

Wojciech Wojcianiec fot. Lucia GPhoto

 

Reprezentacja Polski : Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Monika Grundkowska, Róża Konieczna, Lena Kołacka, Klaudia Siarkiewicz, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Złocki.


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach II tygodnia turnieju na Słowacji:

niedziela 06/11/22  

CSI2 Finał 140cm  8m. Maksymilian Wechta MYSTIQUE

CSI2 LR GP 145cm  22m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

 

sobota 05/11/22

CSI2 135cm - 1m. Mściwoj Kiecoń   DIGISPORT CODEINA  VIDEO

Finał CSI2 125cm - 4m. Mściwoj Kiecoń CICERO  VIDEO

Finał CSI1 135cm - 4m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK  VIDEO 

CSI1 125cm - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9   VIDEO

Finał CSIYH 5yrs - 3m. Mściwoj Kiecoń   TROYA L

Finał CSIYH 6yrs - 2m. Jarosław Koziarowski  LAXTON   VIDEO 

Finał CSIYH 7yrs - 5m. Maksymilian Wechta  CLEAR ONE  VIDEO

 

piątek 04/11/22

LR CSI2 145cm - 3m. Krzysztof Ludwiczak NIKO  VIDEO

CSI1 130cm - 6m. Lena Kołacka CHIVAS   VIDEO

CSI1 125cm - 1m. Lena Kołacka SUEDWIND 9  VIDEO

CSIYH 5yrs - 1m. Mściwoj Kiecoń  RIO VD WITHOEVE   VIDEO

CSIYH 6yrs - 1m. Wojciech Wojcianiec  AYLEEN D'IVE Z

CSIYH 7yrs - 1m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE  VIDEO

 

czwartek 03/11/22

CSI2 140cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak   CONFUA  VIDEO

CSI2 130cm 1m. Mściwoj Kiecoń   DIGISPORT CODEINA  VIDEO

CSIYH 5yrs - 1m. Mściwoj Kiecoń   TROYA L   VIDEO 

CSIYH 6yrs - 1m. Wojciech Wojcianiec  AYLEEN D'IVE Z  VIDEO

CSIYH 7yrs  - 5m. Michał Kaźmierczak KING OF ROCK   VIDEO


Vitali Chardnik podwójnym zwycięzcą konkursu Grand Prix CSN Leszno 30/10/22

Vitali Charadnik i Costacalvo fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium konkursu Grand Prix 30/10/22

1m. Vitali Charadnik COSTACALVO   KJ Heaa Turek 0/0  41,72s 

2m. Vitali Charadnik SWEET HARRY POTTER KJ Heaa Turek  0/0 42,22

3m. Tomasz Patron QUICK FLOWER  BPK  0/wyc

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 


CSI3 CSI1 Sentower Park 27-30 X 2022

Przemysław Konopacki i Vasco fot. Pegasus Photo  

WYNIKI ZAWODÓW       ARCHIWUM VIDEO 


Reprezentacja Polski: Przemysław Konopacki, Zuzanna Dąbrowska, Helena Gola, Julia Ostrowska, Katarzyna Wiśniewska

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

29/10  Six Bar - 1m. 1m. Przemysław Konopacki VASCO  VIDEO

29/10  CSI1 130cm - 12m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA

28/10  LR 150cm - 8m. Przemysław Konopacki HOME-RUN  VIDEO 

28/10  CSI3 140cm - 1m. Przemysław Konopacki VASCO  VIDEO 

27/10  CSI1 110cm - 12m. Katarzyna Wiśniewska CONRAD


Cracovia Szary Equestrian Show II 27-30 X 2022

Kamil Grzelczyk i Wibaro fot. Anna Sakowska 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

Niedziela 30/10/22

Grand Prix LR 145cm 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA

Grand Prix CSI1 135cm  1m. Daria Kobiernik VENUS

Finał CSI1 125cm   2m. Mikołaj Szurman MAKE A MESS

​Finał CSI1 115cm  1m. Agnieszka Olszewska TAJNA   VIDEO 

Finał CSIYH 6/7 yrs 3m. Daria Pietrzak UNICA-K  VIDEO 

 

Sobota 29/10/22

CSI2 140cm  1m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H

CSI1 130cm 1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 120cm  1m. Kevin Pszowski JACOBSON

​CSI1 110cm 2m. Agnieszka Olszewska TAJNA  VIDEO 

​Finał CSIYH 5yrs 1m. Szymon Stasiak ARTHUR C Z

CSIYH 6yrs 3m. Kamil Grzelczyk DIATENDRA

 

Piątek 28/10/22

LR 145cm - 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI2 140cm - 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI1 130cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 120cm - 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR  VIDEO

CSI1 110cm - 3m. Paweł Piatkowski EXICON

CSIYH 6/7 yrs - 2m. Jan Bobik CZUMI GR  VIDEO 

CSIYH 5yrs - 1m. Szymon Stasiak ARTHUR C Z   VIDEO 

 

Czwartek 27/10/22

CSI2 140cm - 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

CSI2 135cm  - 1m. Adam Nicpoń COUNTER  VIDEO

CSIYH 5yrs - 1m. Kacper Niewiadomski MIRACLE   VIDEO


DANUBE CHAMPIONS TOUR I CSI2 CSI1 CSIYH Samorin I 27-30 X 2022

 

 

DANUBE CHAMPIONS TOUR I

Reprezentacja Polski: Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Krzysztof Ludwiczak, Aleksander Lewandowski, Joanna Rosicka - Tyszko, Michał Tyszko, Antoni Strzałkowski, Róża Konieczna, Marta Piszczek, Nikola Idkowiak, Maria Kozina, Wiktor Larkowski, Tola Świerczyńska, Łukasz Troszczyński, Izabela Vinckier, Marek Wacławik, Aleksandra Wypchło 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 30/10/22

Grand Prix LR 145cm - 4m. Michał Tyszko COLINERO  VIDEO 

Finał CSI2 140cm - 3m. Michał Tyszko DIARADO'S DREAM   VIDEO

Finał CSI1 130cm - 4m. Nicola Idkowiak CALESSA   VIDEO 

 

Sobota 29/10/22

CSI2 135cm - 1m. Michał Tyszko MARCO POLO  VIDEO 

CSI1 125cm - 3m.  Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K

Finał YH 7yrs - 2m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE

Finał YH 6yrs - 4m. Krzysztof Ludwiczak FISTON DE BO Z

Finał YH 5yrs - 8m. Mściwoj Kiecoń TROYA L

 

Piątek 28/10/22 

CSI2 LR 145cm  1m. Aleksander LewandowskJAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  VIDEO 

CSI1 125cm - 10m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K

CSI1 120cm - 2m. Izabela Vinckier SALVE

CSIYH 5yrs - 1m. Marek Wacławik MICHA  VIDEO

CSIYH 6yrs - 2m. Wojciech Wojcianiec  AYLEEN D'IVE Z

CSIYH 7yrs - 7m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE

 

Czwartek 27/10/22

CSI2 140cm  - 5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  

CSI2 130cm -  3m. Antoni Strzałkowski CLAPTON  VIDEO 

CSI1 130cm - 3m Tola Świerczyńska DUDOK L  VIDEO

CSI1 120cm  - 1m. Izabela VInskier SALVE  VIDEO 

CSIYH 5yrs - 2m. Izabela Vinckier  DOM PRINZIGNON MELLONI Z VIDEO

CSIYH 6yrs - 1m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z   VIDEO  


Agata Dahlke Burda najlepsza w Grand Prix HZO w Lesznie 23/10/22

 

Agata Dahlke - Burda fot. Paula Bartkowiak

 

Zawodniczka KJ Sokół Damasławek Agata Dahlke Burda na klaczy IELVE zwyciężyła w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. 

 


Antoni Strzałkowski wygrywa Grand Prix CSN w Dabrówce Małej 23/10/22

Antoni Strzałkowski fot. Aleksandra Ziętak

Podium Grand Prix CSN JKS u Robsonów 23/10/22

1m. Antoni StrzałkowskMISTER CASH  KJ Strzała Krubiczew 0/0 42,11s 

2m. Irmantas Grikienis  HJUSTACUS OMHG  LTU  0/0 44,09s 

3m. Anna Seroka EXTRA DOLLARS SKJ Archipp Warszawa 0/0  46,79s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24