W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Finał Pucharu Świata Lipsk 07-10/04/22

Podium Pucharu Świata ©FEI/Richard Juilliart 

 

PODIUM FINAŁU PUCHARU ŚWIATA Leipzig 2022

1m. Martin Fuchs SUI  CHAPLIN

2m. Harrie Smolders NED MONACO

3m. Jens Fredrickson SWE  MARKAN COSMOPOLIT

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA   

 

 

 


Finał Pucharu Świata CSI-W / CSI3  Lipsk 2022

WYNIKI / PROGRAM       LIVESTREAM           FEI WORLD CUP 

 

09/04/22   Finał III LR 160cm 

08/04/22   Finał II LR 155cm   1m. McLain Ward USA   CONTAGIOUS  VIDEO jo

07/04/22   Finał I  LR 160cm   1m. Martin Fuchs SUI CHAPLIN   VIDEO 


Sopot. Halowe Mistrzostwa Polski / Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży 7-10 kwietnia 2022

fot. Oliwia Zielińska / Aleksandra Ziętak 

ZWYCIĘZCY HMP HPP DiM Sopot 2022

 

Halowe MP Juniorów Młodszych - 1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin 

Halowe MP Młodzików - 1m. Tola WawrzkiewiczDENVER Z SKJ Sopot 

Halowe MP Młodzików na kucach - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno 

Halowe MP na kucach - 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

Halowy Puchar Polski A0 - 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

Halowy Puchar Polski A1 - 1m. Zofia WieruckaCYKOR Rio Grandę Krosinko 

Halowy Puchar Polski C - 1m. Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania 

Halowy Puchar Polski D bis - 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

Halowy Puchar Polski MK / E - 1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński wygrywa w Peelbergen 08/04/22

 

Jarosław Skrzyczynski na ogierze INTURIDO będącym wł. pani Marzeny Malarz wygrał konkurs 140cm podczas CSI2 w Kronenberg - Peelbergen. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Toscana Tour III Arezzo 05-10/04/22

 

Adam Grzegorzewski - 2 miejsce Grand Prix 

Reprezentacja Polski:   

Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Mściwoj Kiecoń, Kamil Grzelczyk, Adam Grzegorzewski, Laura Kłapińska, Natalia Czernik, Monika Kłapińska, Monika Dulczewska.

WYNIKI       LIVESTREAM      strona oficjalna 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

10/04  GP LR 155cm 2m. Adam Grzegorzewski ISSEM   

10/04  GP LR 155cm 7m Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

10/04  LR 145cm  2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

09/04  130cm   8m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z

08/04  140cm   2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

08/04  140cm   1m. Krzysztof Ludwiczak CHIVAS

07/04  145cm   2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

07/04  CSIYH  1m. Laura Kłapińska  LITTLE PRINCE MELLONI

05/04  CSIYH  1m. Natalia Czernik COOL BOY RED WINE


Polacy w rankingu FEI na koniec marca 2021

RANKING FEI 31/03/22

1m. Peder Fredrickson SWE  3110 pkt

2m. Henrik Von Eckerman SWE   2920 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI   2830 pkt 

138m Jarosław Skrzyczyński  1088 pkt

170m Andrzej Opłatek 963 pkt 

Polacy w rankingu FEI na koniec 03/22

 


Leszno - Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski / VI Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 03/04/22

Podium HAMP fot. Paula Bartkowiak

Podium Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski 2022

1m. Natalia Kubik CATALAYA AWF Kraków 

2m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

​3m. Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA Politechnika Poznańska  

WYNIKI KOŃCOWE       

 


Leszno - Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski kat. Amator / VI Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 03/04/22

Podium HAMP AM 2022 fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium  Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski kat. Amator 2022

1m. Barbara Borys TANKRED Wyżsża Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

2m. Karolina Kobylec GARUS Śląski Uniwersytet Medyczny

3m. Paulina Mielec KONSTELACJA Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

WYNIKI KOŃCOWE     

 


Hanna Osieka wygrywa Grand Prix HZO w Lesznie 03/04/22

 

Hanna Osieka z KJ Kraju Jumping Tour zwyciężyła w konkursie GRAND PRIX HZO w Lesznie. 

WYNIKI TURNIEJU  

 


Toscana Tour Arezzo II 29.03-03.04.2022

Reprezentacja Polski : 

Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Kamil Grzelczyk, Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Antoni Strzałkowski,  Mikołaj Barański. Laura Barańska, Natalia Czernik, Anna Szary Ziębicka, Małgorzata Koszucka, Laura Kłapińska,

WYNIKI   


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w II tygodniu Toscana Tour:

03/04  LR Grand Prix 150cm  19m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

03/04  LR 145cm 8m. Michał Kaźmierczak MERLIN VAN'T HEIKE

03/04  135cm  2m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

03/04  135cm  5m. Kamil Grzelczyk SENIOR

03/04  130cm  1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P

02/04  140cm  4m. Kamil Grzelczyk WIBARO

02/04  140cm  3m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

02/04  140cm  5m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

02/04  130cm  6m. Wojciech Wojcianiec AYLEEN D'IVE Z

01/04  140cm  2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

01/04  130cm  2m. Małgorzata Koszucka STAKORADO

01/04  130cm  8m. Anna Szary Ziębicka LUCIANO

31/03  140cm  6m. Antoni Strzałkowski CLAPTON

31/03  135cm  3m. Antoni Strzałkowski BLANT

31/03  135cm  3m. Krzysztof Ludwiczak LILLY LE

31/03  130cm  7m. Krzysztof Ludwiczak WIRGINIA

31/03  CSIYH 6yrs   10m. Antoni Strzałkowski CASTELLO

29/03  CSIYH 5yrs   1m. Natalia Czernik  COOL BOY RED WINE


HZO DiM Salio 25-27/03/22

Tola Wawrzkiewicz fot. Alicja Węgrzyn 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DIM 27/03/22

Gr A0 - Maria Wierucka SANTA Rio Grande Krosinko
Gr A1 - Gabriela Lewandowska JUNIOR Akademia Kucania
Gr A2 - Anna Romanowska HADES PONYSPORT UKS Primo
Gr C - Martyna Drabczyk HARRY BPK
Gr Dbis - Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO Infernal Team Stajnia Golesze
Finał MŁ /JM - Tola Wawrzkiewicz DENVER Z SKJ Sopot   
GP D/E - Berenika Biela ISTI KS SYDOW Riding Team
GP Dzieci - Maja Kliś BEL DE JOUR  Stajnia Profit Orzesze  
Finał JUN / M - Maja Bella Friedman CORDULA GRUN  R&S Stables 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24