W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2016 wyniki

 

Zwycięzcy Finałowych Konkursów : 

 

Dzieci I - Maria Baehr / La Dame Blanche L /  

Dzieci II - Paulina Głowacz / Vagant 

J / M - Klaudia Górczyńska / Jamajka 

Gr DiE Wiktoria Leszek Karwańska Bon ParisKL

Gr D bis Aleksandra Osuch / Annouschka 10

Gr C - Palicka Magdalena / Spencer 

Gr B - Julia Biskup / Szaman 

Gr A1 - Eliza Zawadzka / Ferrari

Gr A2 - Eliza Zawadzka / Szaman

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Maria Baehr i La Dame Blanche L 

 

 


Rozkład Jazdy 19-22 maja 2016

CSIO3 Odense DEN

/ Mściwoj Kiecoń , Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec / 

LISTY / WYNIKI           LIVEstream 

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ WYNIKI   20/05

 

3m. 140 cm medium Tour Mściwoj Kiecoń POL / Romina L WYNIKI   21/05

4m. 140 cm Medium Tour Maksymilian Wechta POL / Quinchella  WYNIKI  20/05

7m. 150 cm kw. do GP   Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kergane  WYNIKI 

 


 

CSI2 Samorin Spring Tour SVK 

/ Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska / 

LISTY / WYNIKI         LIVE RESULTS

 

1m CSIYH 5/6 l  Krzysztof Okła / Fabrice Galdini D   WYNIKI   21/05/16

3m. 140 cm Gold Tour Joanna Tłuszcz POL  / Figaro   WYNIKI     20/05/16

6m 130 cm Bronze Tour Marta Baczyńska Nowiak POL / Dimple  WYNIKI   19/05/16

 


 

CSI2 LGCT Madryt ESP   / Bartosz Adamus /


 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR      


 

AMP GAJEWNIKI 


 

CSN JAKUBOWICE   

DR / 19.05  1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta / Alvaro

DR / 20.05 1m. Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / Full Pleasure 

Grand Prix / 22.05 1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / Carewicz 


ZO DiM Jaszkowo 


Bartosz Adamus dla Polski w najważniejszych światowych imprezach !!

Bartosz Adamus - 36 l, wychowanek SO Łobez po 17 latach, w lutym b.r. wrócił na sportową arenę, wygrał jeden z konkursów w Mijas, na co dzień trenuje w Hiszpanii.  W tym sezonie pojedzie dla Polski w najważniejszych turniejach  LGCT w Madrycie, Paryżu, Wiedniu oraz w CSIO w Lizbonie. Trzymamy kciuki !!!

19/05/16

 


CSI4 Poznan 2016 - Reprezentacja Polski , zgłoszenia, program,

19/05/16

 

 

 

 


CSI2 Spring Tour Samorin 19-22 maja 2016

17/05/16  Reprezentacja Polski :

Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska 

Zgłoszenia / Podręczne linki / Program

 

 


ZO Jakubowice 19-22 maja 2016

17/05/16

240 koni w Jakubowicach 

Program 

Podręczne linki 

 


Baltica Equestrian Tour 17 maj - 5 czerwca 2016

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM  

Bieżące informacje FB BET

LIVEstream http://swiatkoni.pl

 


Klara Kostrzewa w dobrej formie w Busto Arsizio ITA

WYNIKI TURNIEJU 13-15 maja 2016 

Klara Kostrzewa z jednym błędem pokonała konkurs Grand Prix i bez błędów konkurs otwarcia zaliczany do LR . Video z konkursu Grand Prix.  

 


Pappas Junior Specials Lamprechtshausen 2016 - wyniki

 

17/05/16 

 

Podsumowanie młodzieżowego turnieju, który odbył się w dn. 13-16 maja 2016 w Austrii - najlepsze wyniki, video, galeria. 

 

 

Na zdjeciu - Aleksandra Kierznowska - gwiazda turnieju - zwyciężczyni Grand Prix Dzieci

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Cejle

Reprezentacja Polski z 140 pkt zajmuje w rankingu  Furusiyya FEI Nations Cup Division 2 trzecie miejsce. Na pozycji lidera z 190 punktami aktualnie znajduje się Ukraina. Kolejna szansa na punkty dla Polski już za tydzień w Odense. 

14/05/16

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24