W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Michałowice - VI Kwalifikacja Cavaliada Future 22/11/20

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM IMichałowice 22/11/20

Gr O - Martyną Grobelny LKJ Ochaby 
Gr A1 - Maja Kliś Profit Orzesze 
Gr A2 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice 
Gr C - Irena Bigaj KS Faruk
Gr Dbis - Paulina Pellowska SKJ Barłomino - video 
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power
Dzieci II - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn 
Dzieci I - Barbara Piontek Rio Grande Krosinko
Finał Jun / Mł - Marcelina Lech KJK SZARY Michałowice

WYNIKI ZAWODÓW

Ranking końcowy kwalifikacji do Cavaliada Future RANKING


Andrei Shalohin zwycięża w Memoriale Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 22/11/20

Andrei Shalohin i Farley fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  0/0 44,89s

2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 0/4 37,08s

3m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0/8 37,65s

 

WYNIKI ZAWODÓW

Generał Michał Gutowski WIKIPEDIA

Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2019

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej Polski 20/11/20

Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej Polski MJ Julię Jaglarz i Gabrielę Bado a skład kadry Seniorów uzupełnił o zawodników: Mściwoj Kiecoń i Dawid Kubiak. 

 

 

 

 

 

 

Julia Jaglarz i Gabriela Bado 

 


Przemysław Konopacki punktuje w CSI2 Lier 19-22 XI 2020

Przemysław Konopacki  na Duke - druga para piątkowego konkursu 140cm. 

 

Przemysław Konopacki, na stałe mieszkający w Belgii, startami podczas turnieju CSI2 w Lier potwierdził swoją dobrą formą. Bezbłędny w konkursach otwarcia. Trzeci w LR 145 na VOLO'S DIAMOND, drugi na DUKE w konkursie 140cm. 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO LR 145 rozgrywka 


Andrzej Opłatek z powodzeniem w CSIO3 Vilamoura 17-19 XI 2020

 

Andrzej Opłatek z powodzeniem jeździł w zawodach CSIO3 w Vilamoura w dn 17-19 XI 2020. Na 7 startów, pięć razy plasował w pierwszej 10-tce wyników.  

 

​Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w turnieju :

19/11/20 

Grand Prix 150cm 9m  STAKKATAN   VIDEO

CSIO3 140cm 3m LE CORDIAL

CSIO3 130cm 9m DIAROUBET  

 

18/11/20

LR 145cm  4m.  STAKKATAN  VIDEO   VIDEO jump off

CSIO3 140cm  12m  DIAROUBET  VIDEO

 

17/11/20 

CSIO3 130cm  10m. DIAROUBET

 


Jan Vinckier triumfuje w Grand Prix Leszna 15/11/20

 

Jan Vinckier ze SK Kunowo na hanowerskim 10 l wł. CAREBIS / Calido x Rabel I Z/ triumfuje w Grand Prix Leszna - video rozgrywka 15/11/20

GRAND PRIX Leszno 

1m. Jan Vinckier CAREBIS SJ Kunowo  0/0 38,31s

2m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel  0/0 39,29s

3m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z KJ Podkowa 0/0 44,97s 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Poczernin 13-15 XI 2020

Lena Róża Rybak-Massalska / Thovan Ghoukell / SKJ Ponylandia trener pani Marzena Jurzak w finałowej rozgrywce gr D bis. 

 

JKS Poczernin - Zwycięzcy finałowych konkursów HZO DiM  15/11/20 


Gr A0 - Adrianna Leonowicz KJ Wiktorowo

Gr A1 - Janina Wierzchowska JKS Rywal Grudziądz

Gr A2 - Karolina Wernerowicz  Akademia Kucania

Gr C - Jagna Grabowska KU AZS Uniwersytet Warszawski

Gr Dbis - 1m. Lena Róża Rybak-Massalska  SKJ Ponylandia

Dzieci II - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club Sp z oo

GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power

Dzieci I - Julia Parda Polish Pony Club

Jun. Mł - Zuzanna Chwalińska KJ Legia Kozielska

WYNIKI ZAWODÓW       WYNIKI PDF


Adam Nicpoń w Salio wygrywa kolejny konkurs Grand Prix 15/11/20

 

Adam Nicpoń na 9 letnim holsztyńskim ogierze COUNTER / Cachas x Langenhagen/ wyhodowanym przez Małgorzatę Siergiej zwycięża w Grand Prix Immergas w Salio - video rozgrywka 

 

GRAND PRIX Immergas Salio 15/11/20

1m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino  0/0 37,84s

2m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 0/0 38,65s

3m. Anna Seroka EXTRA DOLLARS SKJ Bajardo 0/0 42,42s

WYNIKI TURNIEJU    

 


CSI4 Vilamoura - Andrzej Opłatek wygrywa jeden z konkursów 13/11/20

Andrzej Opłatek podczas drugiego tygodnia zawodów w Vilamoura, wygrywa na Odile du Soufflet konkurs 130cm, na Le Cordial jest drugi w 135cmi 9-ty w małym GP 140cm na Stalando 2!  fot One Shot 

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Odile du Soufflet    VIDEO Le Cordial   10-13/11/2020


HZO DiM Jaszkowo 6-8 XI 2020 - V kwalifikacja CAVALIADA Future

Natalia Sydow - zwyciężczyni dwóch finałów w Jaszkowie fot Paula Bartkowiak

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM :

Gr A0 - Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A1 - Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 
Gr D bis - Oliwia Kamińska KJ Michałowka 
Dzieci II - Roksana Nawrocka Agro Aves i Amelia Szczupakowska z KS Nad Wigrami 
Final D / E - Natalia Sydow KJ Gronówka
Finał J / MJ - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW

RANKING Cavaliada Future po V etapach   RANKING V


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24