CSN Leszno 28-30 X 2022

WYNIKI 

Vitali Charadnik i Costacalvo fot. Paula Bartkowiak 

Podium konkursu Grand Prix 30/10/22

1m. Vitali Charadnik COSTACALVO   KJ Heaa Turek 0/0  41,72s 

2m. Vitali Charadnik SWEET HARRY POTTER KJ Heaa Turek  0/0 42,22

3m. Tomasz Patron QUICK FLOWER  BPK  0/wyc

Vitali Charadnik i Costacalvo 

 

 

 

HZO-B1*  Leszno, 28-30 październik 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (28-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 57,19 250 PLN
2 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 59,37 200 PLN
3 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 0 60,11 160 PLN
4 ANTON IN ACTION KT Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 62,50 130 PLN
5 DARINA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 62,61 100 PLN
6 LA PLEASURE- IMOO Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 0 63,38 80 PLN
7 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 64,39 40 PLN
8 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 64,60 40 PLN
9 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 64,72 10 PLN
10 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 0 65,59 10 PLN
11 LUCKY MAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 65,99 10 PLN
12 IGUAZU Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 0 66,21 10 PLN
13 KRYPTONITE TCS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 66,45  
14 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 66,64  
15 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (MJ.2001) KS Sydow Riding Team 0 67,23  
16 ELOMAH Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 67,94  
17 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 68,10  
18 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 68,74  
19 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 69,16  
20 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 69,20  
21 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 69,39  
22 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 69,64  
23 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 69,76  
24 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 70,11  
25 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 72,48  
26 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 73,41  
27 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 74,42  
28 LUCABOO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 74,80  
29 AKELLAH HERO Z Gaj Sonia LKJ Ochaby 0 74,95  
30 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 75,16  
31 ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 75,43  
32 KUNIGUNDE Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 3 78,23  
33 ROBESPIERE Trzcińska Franciszka (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 4 58,15  
34 FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 4 63,10  
35 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 4 64,52  
36 IPANEMA Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 4 65,15  
37 CLAPTON RZ Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 66,58  
38 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 4 66,76  
39 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 75,39  
40 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 5 76,52  
41 LA CROIX Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 72,30  
42 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 9 76,82  
43 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 12 64,47  
44 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 16 83,15  
45 VENI VIDI VICI Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 17 88,34  
46 SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek 23 86,02  
  KNOCK OUT Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) ELI    
  CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn REZ    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (28-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 54,27 200 PLN
2 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 56,37 160 PLN
3 K' ERMITAGE PREMICES Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 57,31 130 PLN
4 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 58,07 100 PLN
5 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 58,37 80 PLN
6 CATO-CENTO R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 58,72 40 PLN
7 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 58,93 40 PLN
8 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 0 59,19 10 PLN
9 HUBKA Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice 0 59,99 10 PLN
10 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 60,96 10 PLN
11 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 61,31 10 PLN
12 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 62,06 10 PLN
13 MARTYNIUS PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 0 62,31 10 PLN
14 DARGOS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 63,05 10 PLN
15 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 63,16 10 PLN
16 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 64,06 10 PLN
17 ELOMAH Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 64,62  
18 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 65,64  
19 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 65,72  
20 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 65,98  
21 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 66,51  
22 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 0 66,84  
23 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 67,79  
24 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 67,83  
25 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 68,04  
26 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 68,08  
27 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,21  
28 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 68,89  
29 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 70,62  
30 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 71,84  
31 BIPEGGIO Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki 4 55,38  
32 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 60,99  
33 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 63,86  
34 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 4 64,16  
35 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 64,89  
36 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 4 65,83  
37 CLAPTON RZ Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 66,32  
38 ANTON IN ACTION KT Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 4 66,38  
39 ROBESPIERE Trzcińska Franciszka (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 4 69,13  
40 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 69,69  
41 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 69,85  
42 KRYPTONITE TCS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 69,89  
43 KUNIGUNDE Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 4 70,24  
44 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 70,36  
45 KASTELLO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 70,91  
46 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 4 71,65  
47 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 4 71,80  
48 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 4 73,95  
49 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 8 62,89  
50 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 8 65,88  
51 LUCKY MAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 67,12  
52 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 8 67,93  
53 LA CROIX Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 68,13  
54 HAKILLY V Z Moksiewicz Kacper (MJ.2002) JKS Przybyszewo 8 72,60  
55 LUCABOO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 8 77,26  
56 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 12 59,97  
57 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 12 66,25  
58 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 14 79,16  
59 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 14 83,23  
60 CALOU GRANDE PS Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 15 76,42  
61 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 20 62,81  
62 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 20 85,85  
63 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 25 94,64  
  CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) ELI    
  MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) ELI    
  FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn ELI    
  DARINA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek REZ    
  CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (28-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 63,11 375 PLN
2 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 63,68 300 PLN
3 CATO-CENTO R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 63,94 240 PLN
4 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 66,67 195 PLN
5 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 68,62 150 PLN
6 CHANBETTE Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 71,46 120 PLN
7 MALIN Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 72,07 60 PLN
8 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 73,25 60 PLN
9 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 66,36  
10 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 4 68,51  
11 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 4 68,97  
12 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 4 71,39  
13 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 71,46  
14 KASTELLO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 71,49  
15 K' ERMITAGE PREMICES Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 71,91  
16 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 75,62  
17 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 75,82  
18 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 5 76,61  
19 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 8 66,41  
20 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 8 68,89  
21 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 69,33  
22 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8 72,85  
23 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 8 75,72  
24 PERFECT STAR PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 12 70,87  
25 DARGOS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 22 89,58  
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team REZ    
  KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V REZ    
  CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (28-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 55,29 0 32,00 625 PLN
2 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 52,20 0 32,49 500 PLN
3 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 52,56 0 33,65 400 PLN
4 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 54,46 0 35,39 325 PLN
5 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 54,81 0 44,43 250 PLN
6 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 49,51     200 PLN
7 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 53,13     100 PLN
8 JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 55,23     100 PLN
9 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 12 52,62      
10 MALIN Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 17 69,39      
11 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 31 67,37      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (29-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 60,95 250 PLN
2 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 0 65,20 200 PLN
3 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 68,47 160 PLN
4 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 0 69,96 130 PLN
5 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (MJ.2001) KS Sydow Riding Team 0 70,53 100 PLN
6 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 73,06 80 PLN
7 LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 75,14 40 PLN
8 FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 0 75,68 40 PLN
9 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 76,21  
10 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 1 82,04  
11 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 71,26  
12 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 4 72,17  
13 IGUAZU Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses 4 75,43  
14 INCOLANDO VL Piotrowska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 4 75,55  
15 LA CROIX Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 76,65  
16 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 77,96  
17 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 5 86,05  
18 CLAPTON RZ Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 8 66,55  
19 DARINA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 8 85,78  
20 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 8 85,82  
21 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 10 83,78  
22 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 19 96,53  
  IPANEMA Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses ELI    
  CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn ELI    
  SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  VENI VIDI VICI Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (29-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 52,79 0 19,76 250 PLN
2 KUNIGUNDE Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 56,65 0 20,20 200 PLN
3 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 55,28 0 20,30 160 PLN
4 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 54,62 0 20,96 130 PLN
5 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 53,06 0 21,45 100 PLN
6 LA PLEASURE- IMOO Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 0 52,57 0 21,72 80 PLN
7 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 0 54,35 0 22,80 40 PLN
8 LUCKY MAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 55,25 0 22,95 40 PLN
9 ELOMAH Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 54,33 0 23,68 10 PLN
10 FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 0 57,82 0 25,08 10 PLN
11 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 58,78 0 25,17 10 PLN
12 CALOU GRANDE PS Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 56,96 0 25,21 10 PLN
13 KRYPTONITE TCS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 57,09 0 25,46 10 PLN
14 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 56,55 0 25,82 10 PLN
15 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 58,50 0 25,84 10 PLN
16 AKELLAH HERO Z Gaj Sonia LKJ Ochaby 0 59,72 0 26,17  
17 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 55,61 0 26,54  
18 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 58,24 0 27,63  
19 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 0 56,90 0 28,11  
20 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 0 46,70 4 21,63  
21 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 0 51,02 4 23,11  
22 INCOLANDO VL Piotrowska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 0 55,08 4 24,07  
23 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 57,01 4 24,73  
24 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 0 56,53 8 23,25  
25 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 59,69 8 28,51  
26 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 54,56 8 38,14  
27 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 0 57,16 ELI    
28 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 0 58,32 REZ    
29 KULLINA II Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 55,62 ELI    
30 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 55,36      
31 ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 1 60,81      
32 LUCABOO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 1 60,83      
33 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 2 61,23      
34 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 3 62,30      
35 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 4 48,09      
36 HUBKA Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice 4 50,49      
37 CLAPTON RZ Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 51,74      
38 ROBESPIERE Trzcińska Franciszka (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 4 52,93      
39 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 54,54      
40 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 4 55,98      
41 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 56,55      
42 LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 4 57,13      
42 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 57,13      
44 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 57,89      
45 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 4 58,03      
46 LA CROIX Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 59,23      
47 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 4 63,42      
48 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 8 51,23      
49 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 8 54,89      
50 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 12 56,74      
51 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 15 66,76      
52 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 19 70,78      
53 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 21 76,19      
54 ANTON IN ACTION KT Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 28 79,43      
55 CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 42 85,74      
56 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 59 102,03      
  EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego ELI        
  VENI VIDI VICI Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (29-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KUNIGUNDE Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 56,64 375 PLN
2 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 57,98 300 PLN
3 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 66,17 240 PLN
4 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 68,60 195 PLN
5 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 0 68,74 150 PLN
6 MARTYNIUS PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 0 72,77 120 PLN
7 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 75,70 60 PLN
8 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 56,96 60 PLN
9 CHANBETTE Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 4 60,22 15 PLN
10 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 61,35  
11 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 63,67  
12 KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 4 64,27  
13 CATO-CENTO R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 4 65,32  
14 PERFECT STAR PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 4 66,71  
15 K' ERMITAGE PREMICES Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 67,63  
16 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 68,93  
17 ROBESPIERE Trzcińska Franciszka (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 4 69,04  
18 KASTELLO Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 69,31  
19 DARGOS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 70,60  
20 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 72,28  
21 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 72,39  
22 CALVADOS Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław 6 77,42  
23 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 8 59,52  
24 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 66,42  
25 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 70,11  
26 BIPEGGIO Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki 8 71,26  
27 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 9 80,45  
28 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 12 70,69  
29 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 12 71,64  
30 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 15 86,26  
31 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 16 69,83  
  MALIN Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek REZ    
  ANTON IN ACTION KT Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (29-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 62,14 625 PLN
2 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 62,74 500 PLN
3 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 65,73 400 PLN
4 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 69,74 325 PLN
5 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 72,19 250 PLN
6 CATO-CENTO R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 75,09 200 PLN
7 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 76,90 100 PLN
8 DARGOS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 70,11 100 PLN
9 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 71,86  
10 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 4 72,54  
11 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 75,65  
12 JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 72,52  
13 MALIN Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 8 74,12  
14 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 18 84,68  


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (30-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (MJ.2001) KS Sydow Riding Team 0 62,28 375 PLN
2 LORINA Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 0 64,70 300 PLN
3 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 65,63 240 PLN
4 LIBRETTO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 67,61 195 PLN
5 MESSINA Bolko Aleksandra (MJ.2001) bpk 0 69,44 150 PLN
6 DARINA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 69,61 120 PLN
7 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 70,93 60 PLN
8 LUCABOO Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 0 74,96 60 PLN
9 MAYROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 74,99  
10 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ 0 77,81  
11 ELOMAH Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby 4 61,33  
12 VALENTINE LALIQUE Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 76,31  
13 MATSON V Mateja Maksymilian (MJ.2003) BPK (WIE) 4 76,52  
14 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Czosnów 8 75,76  
15 VIP-GIRL Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 10 83,07  
16 SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek 12 68,74  
17 PARNIKE VAN GODSELBOS Kraś Helena (J.2006) Stow. Warszawski KJ 12 71,66  
18 ANTON IN ACTION KT Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 18 79,01  
  KNOCK OUT Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) ELI    
  H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team ELI    
  CASALLINA Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) ELI    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (30-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 57,43 375 PLN
2 HUBKA Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice 0 60,29 300 PLN
3 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,64 240 PLN
4 MERLIN VD PONDEROSA Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica 0 62,30 195 PLN
5 MARTYNIUS PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 0 62,65 150 PLN
6 MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 0 63,40 120 PLN
7 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 0 64,66 60 PLN
8 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (J.2006) BPK (MAZ) 0 65,07 60 PLN
9 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 0 65,56 15 PLN
10 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 66,80 15 PLN
11 KRYPTONITE TCS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 68,12 15 PLN
12 KALIFA SRH Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 70,25 15 PLN
13 ROBESPIERE Trzcińska Franciszka (MJ.2001) Klub Jeździecki Facimiech 0 70,52  
14 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 71,83  
15 AKELLAH HERO Z Gaj Sonia LKJ Ochaby 3 74,01  
16 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 55,16  
17 CHICHA MINT Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 4 59,47  
18 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 4 61,77  
19 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 64,27  
20 FELINE WM Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 4 64,43  
21 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 4 66,40  
22 CLAPTON RZ Peszek Julia (JM.2009) SKJ Beckersport Laszczki 4 66,59  
23 INCOLANDO VL Piotrowska Maja Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej 4 68,14  
24 AISHA OF HERITAGE Z Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 68,47  
25 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses Warszawa 4 69,99  
26 LUCKY MAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 70,82  
27 INVESTMENT Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 4 70,92  
28 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 4 71,00  
29 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 71,94  
30 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 5 72,54  
31 SARANZA B Głowacka Wiktoria (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 5 72,93  
32 MIX P Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 7 78,74  
33 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 8 65,24  
34 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 66,48  
35 LA CROIX Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 75,48  
36 ZATOKI LSH Ueberhan Patrycja WTK Hermanów 9 72,34  
37 LA PLEASURE- IMOO Wilczewski Robert Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 12 67,47  
38 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 13 80,40  
39 SUSI SORGLOS Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 15 74,33  
40 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 20 87,17  
41 ARIA Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 26 89,33  
42 CHARLIE 254 Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 28 95,11  
43 SANDMAN Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 29 96,97  
44 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 34 85,24  
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team ELI    
  DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team REZ    
  KALANTE Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (30-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUICKLY VAN DE HAGENHORST Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 52,66 0 23,70 500 PLN
2 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 51,01 0 24,07 400 PLN
3 CHANBETTE Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 52,64 0 24,39 320 PLN
4 CATO-CENTO R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 0 55,42 0 24,54 260 PLN
5 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 43,31 0 25,73 200 PLN
6 NUCIA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 52,19 0 25,74 160 PLN
7 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 52,23 0 25,76 80 PLN
8 PERFECT STAR PKZ Bazyl Michał JKS Karolina 0 52,47 0 27,24 80 PLN
9 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 52,36 0 27,27  
10 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 56,87 0 28,24  
11 K' ERMITAGE PREMICES Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 51,40 4 24,33  
12 COURTNEY 11 Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 54,03 4 25,17  
13 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 51,31 4 26,03  
14 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 4 49,17      
15 BIPEGGIO Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki 4 51,12      
16 KRACK T Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew 4 51,53      
17 CORNET BLANCHE Z Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice 4 52,52      
18 KUNIGUNDE Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 7 61,63      
19 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 51,15      
20 STUBENHOFF’S CORTADO Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 8 52,82      
21 DARK'ANN Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses 8 53,44      
22 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 8 53,95      
23 CELTIC BOY Patron Tomasz BPK (MAZ) 16 49,34      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (30-10-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 COSTACALVO Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 63,09 0 41,72 2000 PLN
2 SWEET HARRY POTTER Charadnik Vitali KJ HEAA Turek 0 65,12 0 42,22 1600 PLN
3 QUICK FLOWER Patron Tomasz BPK (MAZ) 0 65,04 WYC.   1280 PLN
4 KORADINA R Jüngel Marvin (MJ.2001) RSV Rothenburg OL e.V 4 61,77     1040 PLN
5 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 61,88     800 PLN
6 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 62,96     640 PLN
7 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 65,44     320 PLN
8 DARGOS Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 65,82     320 PLN
9 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 66,95      
10 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 12 66,94      
11 MALIN Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 31 83,93      
  JERNILLA VDL Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses REZ        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22