HZO Leszno 4-6 XI 2022

WYNIKI ZAWODÓW     pobierz PDF

Juliana Suska i Nigiri fot. Paula Bartkowiak 

 

Podium konkursu Grand Prix Leszna 06/11/22

1m. Juliana Suska NIGIRI  KS Euro Holding  0/0  38,05s

2m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany  00/ 39,62s

3m. Martin Rozenek KAMIR RED WINE  KJ Profil Piła  0/0 41,17s

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW

HZO-B1*  Leszno, 4-6 listopad 2022

WYNIKI KOŃCOWE   POBIERZ PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 49,97 250 PLN
2 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 51,01 200 PLN
3 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 0 51,18 160 PLN
4 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 53,59 115 PLN
4 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 53,59 115 PLN
6 EMMA Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 0 53,81 80 PLN
7 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 54,00 40 PLN
8 WOULD LOVE Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 0 54,05 40 PLN
9 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 54,77 10 PLN
10 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 0 55,38 10 PLN
11 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 0 55,91 10 PLN
12 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 0 56,07  
13 ITOT Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 56,31  
14 COLMINO Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek 0 56,59  
15 LAST QUALITY Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 57,74  
16 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ Volta 0 57,90  
17 SYIA Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 58,67  
18 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,80  
19 RAINBOW DE ROULARD Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 59,24  
20 CARTOGRANS KISS Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 59,29  
21 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 60,17  
22 HALLE BERRY Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 60,40  
23 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 61,51  
24 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 62,73  
25 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 63,29  
26 CASANDRA L Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 63,87  
27 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 64,47  
28 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 0 64,66  
29 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 65,13  
30 ESKULAP Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,63  
31 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 67,50  
32 CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Fundacji Zawsze Racem Ranczo Kołata 4 51,26  
33 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 59,92  
34 ESTRELLA NOOR Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 65,82  
35 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 67,09  
36 OTELLO Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 4 67,40  
37 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 4 69,55  
38 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 62,16  
39 MONT BLANC P Z Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 18 84,22  
  CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK ELI    
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  AMANT MPM Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek ELI    
  LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK ELI    
  MACLAREN Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ REZ    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 46,44 250 PLN
2 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 48,87 200 PLN
3 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 49,51 160 PLN
4 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,83 130 PLN
5 BISALAMEA Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice 0 52,50 100 PLN
6 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 54,64 80 PLN
7 CHATTAHOOCHEE Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 54,69 40 PLN
8 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 0 55,23 40 PLN
9 MEMPHIS Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 55,69 10 PLN
10 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 56,10 10 PLN
11 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary 0 56,24 10 PLN
12 HEROS Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 0 56,28 10 PLN
13 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 56,57 10 PLN
14 FREE STAR Lewandowska Jennifer (MJ.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 56,92 10 PLN
15 ITOT Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 57,12 10 PLN
16 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 57,42 10 PLN
17 FRENCH BROWNIE Olawa Vel Olawińska Zuzanna (J.2005) KJ Łąck przy SO Łąck 0 57,49 10 PLN
18 RAINBOW DE ROULARD Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 58,17  
19 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 0 58,29  
20 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 0 58,69  
20 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 58,69  
22 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 0 59,12  
23 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 59,19  
24 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 59,26  
25 LAST QUALITY Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 0 59,94  
26 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 60,35  
27 ARAFAT Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 60,37  
28 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 60,67  
29 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 0 61,36  
30 COBREY F Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 0 61,37  
31 ESTRELLA NOOR Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 62,38  
32 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 62,51  
33 HALLE BERRY Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 63,47  
34 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 63,78  
35 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 64,35  
36 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 0 65,16  
37 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 65,22  
38 DOUBLE DAY Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 65,29  
39 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 4 53,26  
40 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 54,30  
41 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 54,59  
42 HILDIE VA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 58,56  
43 BEOWULF Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 58,61  
44 VALENCIA VOLO Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 59,22  
45 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 4 61,52  
46 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 61,80  
47 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 62,67  
48 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 4 63,10  
49 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 4 64,02  
50 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 64,42  
51 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 66,29  
52 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 4 67,92  
53 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 70,01  
54 SHINJUKU Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 8 56,29  
55 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 59,49  
56 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 8 60,10  
57 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ Volta 8 60,41  
58 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 60,72  
59 MONT BLANC P Z Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 8 61,36  
60 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 8 63,86  
61 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 8 67,54  
62 SYIA Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 12 60,93  
63 ESKULAP Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 17 71,33  
64 OTELLO Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 21 87,57  
  CASANDRA Kamińska Agata (J.2004) KJ Fundacji Zawsze Racem Ranczo Kołata REZ    
  ALL MY HEART Czapska Alicja KSJ Zagozd REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 55,48 375 PLN
2 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 59,04 300 PLN
3 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 59,07 240 PLN
4 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 59,09 195 PLN
5 INCREDIBLE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 59,24 150 PLN
6 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 59,61 120 PLN
7 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 60,01 60 PLN
8 GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 60,79 60 PLN
9 MEMPHIS Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 61,90 15 PLN
10 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 0 62,05 15 PLN
11 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 0 62,62 15 PLN
12 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 63,13 15 PLN
13 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 63,76 15 PLN
14 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 64,18  
15 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 64,45  
16 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 0 64,84  
17 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 0 66,17  
18 ALL MY HEART Czapska Alicja KSJ Zagozd 0 66,79  
19 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 1 67,22  
20 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 67,56  
21 COBREY F Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 1 67,61  
22 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 2 68,81  
23 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 3 69,18  
24 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 4 61,80  
25 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 62,87  
26 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 63,47  
27 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 63,57  
28 CHATTAHOOCHEE Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 64,27  
29 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 4 65,37  
30 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 65,43  
31 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 65,89  
32 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 66,45  
33 ROVETTO Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 4 70,88  
34 HILDIE VA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 5 67,38  
35 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 5 67,39  
36 DOUBLE DAY Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 5 71,24  
37 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 5 71,95  
38 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 6 68,29  
39 HEROS Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 8 60,57  
40 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 66,36  
41 FRENCH BROWNIE Olawa Vel Olawińska Zuzanna (J.2005) KJ Łąck przy SO Łąck 8 70,68  
42 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 10 68,72  
43 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 11 69,47  
44 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 12 65,95  
45 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 12 66,65  
46 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 16 65,43  
47 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary 16 74,75  
48 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 18 76,98  
  NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki ELI    
  HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy REZ    
  INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (04-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 45,39 0 46,56 625 PLN
2 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 44,64 4 40,70 500 PLN
3 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 41,97 4 44,14 400 PLN
4 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 42,33 4 44,97 325 PLN
5 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,66 5 48,90 250 PLN
6 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 43,12 6 49,18 200 PLN
7 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 44,24 12 47,06 100 PLN
8 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 44,15 20 59,10 100 PLN
9 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 40,64      
10 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 41,13      
11 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 42,28      
12 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 4 45,00      
13 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 43,27      
14 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 12 38,49      
15 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 16 43,25      
  JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club REZ        
  SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław REZ        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 52,46 250 PLN
2 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 0 53,70 200 PLN
3 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 55,02 160 PLN
4 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 56,87 130 PLN
5 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 0 57,73 100 PLN
6 WOULD LOVE Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 0 58,23 80 PLN
7 EMMA Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 0 58,39 40 PLN
8 ITOT Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 59,95 40 PLN
9 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 0 60,50 10 PLN
10 DON CLAVIUS Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 60,51 10 PLN
11 SOPHIA Zybała Aleksandra (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 0 60,62  
12 CARTOGRANS KISS Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 60,85  
13 KAN KAN-RO Bonowicz Paulina (MJ.2001) KJ MŁYŃSKA STRUGA 0 61,69  
14 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 61,74  
15 COLMINO Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek 0 62,18  
16 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ Volta 0 62,21  
17 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 63,13  
18 NOBEL DE REVE II Z Trynka Renata (MJ.2003) St. Kraju Jumping Team 0 64,15  
19 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 0 65,51  
20 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 66,45  
21 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 67,00  
22 CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga 0 67,09  
23 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 67,12  
24 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 0 68,11  
25 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 4 53,71  
26 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 4 56,52  
27 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4 63,95  
28 MONT BLANC P Z Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 4 65,11  
29 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 65,86  
30 WHISKY Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 4 67,49  
31 L.BANDERA-S Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 4 67,79  
32 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 5 71,51  
33 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 8 52,48  
34 DOLCE AVVENTURA Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 8 69,67  
35 OTELLO Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 8 70,73  
36 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 74,48  
37 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 11 77,11  
38 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 17 83,48  
39 MACLAREN Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 45 99,35  
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 45,73 0 24,95 250 PLN
2 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (MJ.2003) St. Kraju Jumping Team 0 45,17 0 25,21 200 PLN
3 SHINJUKU Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 44,75 0 25,28 160 PLN
4 FREE STAR Lewandowska Jennifer (MJ.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 43,05 0 25,65 130 PLN
5 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 0 52,35 0 26,09 100 PLN
6 ESKULAP Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 52,32 0 26,45 80 PLN
7 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 0 45,63 0 26,85 40 PLN
8 NOBEL DE REVE II Z Trynka Renata (MJ.2003) St. Kraju Jumping Team 0 49,50 0 27,23 40 PLN
9 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 47,62 0 27,91 10 PLN
10 EMMA Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 0 45,27 0 28,19 10 PLN
11 RAINBOW DE ROULARD Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 48,17 0 28,55 10 PLN
12 HALLE BERRY Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 50,40 0 28,92 10 PLN
13 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 46,87 0 29,20 10 PLN
14 ARAFAT Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 46,16 0 29,30 10 PLN
15 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 46,80 0 29,73 10 PLN
16 CARTOGRANS KISS Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 0 49,58 0 29,81  
17 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 46,99 0 32,83  
18 OTELLO Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 0 52,23 0 34,60  
19 KAN KAN-RO Bonowicz Paulina (MJ.2001) KJ MŁYŃSKA STRUGA 0 47,08 4 23,16  
20 ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem 0 47,72 4 25,03  
21 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 48,01 4 31,36  
22 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 46,95 4 31,65  
23 ESTRELLA NOOR Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 49,60 4 31,77  
24 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 48,06 4 31,79  
25 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 0 46,64 8 29,04  
26 VALENCIA VOLO Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 47,09 8 39,65  
27 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 42,13 ELI    
27 CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga 0 46,24 ELI    
29 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 4 42,58      
30 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 43,63      
31 WOULD LOVE Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 4 43,99      
32 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 4 44,05      
33 FRENCH BROWNIE Olawa Vel Olawińska Zuzanna (J.2005) KJ Łąck przy SO Łąck 4 46,53      
34 BISALAMEA Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice 4 47,14      
35 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 4 47,30      
36 SYIA Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 47,35      
37 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 4 47,50      
38 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 4 47,77      
39 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ Volta 4 48,44      
40 MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 4 49,72      
41 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 49,82      
41 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 49,82      
43 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 50,47      
44 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 4 51,44      
45 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 4 52,47      
46 CASANDRA L Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 53,40      
47 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 54,48      
48 SOPHIA Zybała Aleksandra (MJ.2002) St. Kraju Jumping Team 8 44,06      
49 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 8 44,89      
50 LAST QUALITY Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 46,19      
51 ITOT Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 8 47,80      
52 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 48,19      
53 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 8 50,20      
54 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 8 61,48      
55 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 12 49,46      
56 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 12 52,45      
57 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 12 61,22      
58 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 16 49,13      
59 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 19 68,23      
60 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 24 65,84      
  MONT BLANC P Z Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów ELI        
  LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin ELI        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUCKY HORSE Piksa Łukasz KS Verso La Natura 0 54,84 375 PLN
2 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 56,73 300 PLN
3 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 56,80 240 PLN
4 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 57,60 195 PLN
5 MEMPHIS Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 59,02 150 PLN
6 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 59,94 120 PLN
7 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 60,61 60 PLN
8 FRENCH BROWNIE Olawa Vel Olawińska Zuzanna (J.2005) KJ Łąck przy SO Łąck 0 61,25 60 PLN
9 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 62,30 15 PLN
10 CHATTAHOOCHEE Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 62,93 15 PLN
11 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 63,55 15 PLN
12 DOUBLE DAY Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 66,96 15 PLN
13 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary 4 55,24 15 PLN
14 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 55,76  
15 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 4 57,31  
16 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 4 60,03  
17 HILDIE VA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 60,38  
18 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 60,72  
19 COBREY F Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 4 60,80  
20 VALENCIA VOLO Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 61,48  
21 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 61,63  
22 ARAFAT Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 4 61,79  
23 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 63,18  
24 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 63,71  
25 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 4 64,25  
26 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 4 64,83  
27 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 4 65,63  
28 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 8 61,48  
29 HEROS Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 8 61,76  
30 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 8 62,91  
31 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 8 63,10  
32 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 64,53  
33 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 66,88  
34 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 12 61,74  
35 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 12 62,08  
36 ROVETTO Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 12 62,51  
37 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 12 63,47  
38 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 12 65,04  
39 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 28 82,05  
  CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze ELI    
  COLBERT DES GREZ Trynka Renata (MJ.2003) St. Kraju Jumping Team ELI    
  HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice ELI    
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team REZ    
  CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin REZ    
  NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki REZ    
  ALL MY HEART Czapska Alicja KSJ Zagozd REZ    
  CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice REZ    
  CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club REZ    
  GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 60,13 625 PLN
2 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 60,51 500 PLN
3 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 63,20 400 PLN
4 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 55,47 325 PLN
5 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 57,39 250 PLN
6 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 4 58,96 200 PLN
7 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 60,62 100 PLN
8 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 60,97 100 PLN
9 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 4 62,67  
10 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 4 62,85  
11 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 63,67  
12 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 59,62  
13 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 61,69  
14 INCREDIBLE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 8 63,36  
15 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 8 64,41  
16 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 12 62,85  
17 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 12 64,87  
18 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 20 61,12  
19 HILDIE VA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 20 63,39  
20 MEMPHIS Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 24 70,61  
  DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek ELI    
  BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo ELI    
  CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice REZ    
  COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CANTANIS Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 0 55,11 375 PLN
2 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 55,24 300 PLN
3 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 56,23 240 PLN
4 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ Volta 0 57,39 195 PLN
5 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 59,00 150 PLN
6 BOLOGNA Popiół Małgorzata (Mł.2020) LKJ Drama Zbrosławice 0 61,86 120 PLN
7 WHISKY Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 0 63,03 60 PLN
8 DON CLAVIUS Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 63,82 60 PLN
9 HALLE BERRY Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 65,20 15 PLN
10 L.BANDERA-S Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 0 65,42  
11 QUITANA VAN HET MOERKE Popiół Małgorzata (Mł.2020) LKJ Drama Zbrosławice 0 66,52  
12 QUIMTU DE ROULARD Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 66,57  
13 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 0 69,10  
14 MESSI Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 70,79  
15 MONT BLANC P Z Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 72,04  
16 ROMEO KMS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 72,55  
17 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 4 55,46  
18 LOLLYPOP DEL LAGHETTO Lewandowska Weronika (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 59,73  
19 ESKULAP Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 64,73  
20 RANDY Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 65,64  
21 LAST QUALITY Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 4 66,62  
22 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 67,56  
23 RINAKI VAN DEN DAEL Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 68,18  
24 K3 VAN DE ZEILHOEK Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 4 68,76  
25 MACLAREN Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 70,80  
26 RAKSA Romanowska Gabriela (JM.2009) UKS Primo Horse Club Podłęcze 8 53,85  
27 DOLCE AVVENTURA Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 8 70,73  
28 SZTORM Leda Karolina (J.2004) Klub Jeździecki Global 8 70,77  
29 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 8 72,44  
30 HEIDI Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 11 82,81  
31 INDIA Konieczny Patrycja LKJ Ochaby 19 82,18  
32 COLMINO Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek 22 85,56  
  RIMINI II-P Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice REZ    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUINNA 2 Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 53,46 375 PLN
2 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 56,01 300 PLN
3 ARAFAT Suchta Hubert (MJ.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 60,49 240 PLN
4 FREE STAR Lewandowska Jennifer (MJ.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 60,96 195 PLN
5 ESTRELLA NOOR Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 61,09 150 PLN
6 L-FABIA Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 0 61,27 120 PLN
7 CORDINO Kaczmarek Mikołaj (MJ.2003) St. KS Jumping Events Poznań 0 62,81 60 PLN
8 SYIA Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 63,39 60 PLN
9 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 64,96 15 PLN
9 RAINBOW DE ROULARD Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 0 64,96 15 PLN
11 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 67,90 15 PLN
12 JAGUAR Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 68,10  
13 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 69,24  
14 CASANDRA L Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 69,82  
15 DOUBLE DAY Z Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 0 71,38  
16 CHICA BOMB Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 4 54,67  
17 VALENCIA VOLO Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 54,85  
18 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 58,87  
19 SIGMA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 4 62,56  
20 BISALAMEA Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice 4 62,83  
21 WOULD LOVE Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin 4 63,21  
22 KAN KAN-RO Bonowicz Paulina (MJ.2001) KJ MŁYŃSKA STRUGA 4 63,72  
23 ITOT Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 4 64,66  
24 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 66,29  
25 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 69,99  
26 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS Sydow Riding Team 4 71,23  
27 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 73,32  
28 SHINJUKU Grzęda Klara (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 8 60,48  
29 CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z Badowska Karolina Polski Polo Klub Secymin Polski 8 61,23  
30 SMART AND CLEVER 3 Epting Zofia (JM.2007) KS Sydow Riding Team 8 62,35  
31 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 8 67,95  
32 EMMA Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin 8 73,85  
33 COCORRADO Krzanowska Wiktoria (JM.2007) RC Riding Center Sosnowice 9 80,48  
34 CARTOGRANS KISS Żuradzka Maja (Mł.2010) KJ Preria Wilkowice 10 77,96  
35 CAFISSIMO Suminska Ewa (MJ.2001) Klub Jeździecki Młyńska Struga 15 86,02  
36 JUKON Piechota Wiktor Kajetan (JM.2007) SKJ Revel STĘKINY 16 70,49  
37 CARLO ROSSI Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze 26 89,76  
  OTELLO Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice ELI    
  MOUS Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze REZ    
  ALL MY HEART Czapska Alicja KSJ Zagozd REZ    
  NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki REZ    
  ZANDRA Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HEROS Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 0 51,26 0 30,46 500 PLN
2 INCREDIBLE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 55,03 0 31,35 400 PLN
3 CLEARWATER PP Z Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,90 0 31,47 320 PLN
4 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 49,86 0 31,64 260 PLN
5 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 51,52 0 32,62 200 PLN
6 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary 0 50,54 0 33,53 160 PLN
7 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 0 51,21 0 34,51 80 PLN
8 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina Klub Jeździecki Maximus Kowary 0 52,11 0 36,06 80 PLN
9 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 0 51,25 4 29,38 20 PLN
10 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (Mł.2022) BPK 0 50,86 4 32,30 20 PLN
11 MEMPHIS Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 0 47,62 4 33,27  
12 CARAMELLA Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 47,28 4 33,30  
13 STACORRADO Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny 0 51,48 4 34,29  
14 FRENCH BROWNIE Olawa Vel Olawińska Zuzanna (J.2005) KJ Łąck przy SO Łąck 0 56,01 4 36,54  
15 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 0 56,92 4 38,17  
16 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 0 54,66 8 39,80  
17 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice 0 49,55 9 49,85  
18 COBREY F Stawicka Marianna (J.2006) KJ Fimmel Team 4 52,93      
19 HILDIE VA Kluska Natalia (J.2005) KJ Preria Wilkowice 4 53,86      
20 IMPALA 47 Sydow Natalia (J.2005) KS Sydow Riding Team 4 53,90      
21 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 4 54,06      
22 LYJANEIRO Z Miałszygrosz Amelia (J.2006) KJ Preria Wilkowice 4 54,77      
23 CHATTAHOOCHEE Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 4 55,02      
24 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 4 55,30      
25 CALIFORNIA Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 4 56,34      
26 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 56,64      
27 ROVETTO Śliwiński Antoni (JM.2008) KJ Olmet-OstSped Ostrów Wielkopolski 6 58,63      
28 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 55,94      
29 QUILOTTA Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 9 57,86      
30 HAMADA Dratwińska Emilia (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 11 59,19      
31 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 12 56,99      
32 QUINCY Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany 12 64,99      
33 HERCULES Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze 16 52,40      
34 QANVAS ST. HUBERTUSHOEVE Gramza Leszek St. Rodan Club 20 68,10      
35 FLASH Krywult Barbara (MJ.2003) St. KJ Preria Wilkowice 26 74,61      
36 LASER Mizgier Filip St. Rodan Club 27 79,31      
  CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice ELI        
  CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  NOBEL DE REVE II Z Trynka Renata (MJ.2003) St. Kraju Jumping Team ELI        
  BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo DYS        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 68,94 0 38,05 2000 PLN
2 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 73,99 0 39,62 1600 PLN
3 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 71,67 0 41,17 1280 PLN
4 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 0 70,52 4 43,71 1040 PLN
5 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 66,15 8 43,92 800 PLN
6 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 70,59     640 PLN
7 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) St. Akademia Sportowa Gliwice 4 71,89     320 PLN
8 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4 74,33     320 PLN
9 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8 67,84      
10 ZINE BLUE Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 8 70,20      
11 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 70,48      
12 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Sp. z o.o. Opole 8 71,19      
13 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 71,49      
14 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) KJ Sokół Damasławek 12 71,78      
15 JACKPOT A Gramza Leszek St. Rodan Club 14 87,78      
  VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła REZ        



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Nowa sekcja

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22