HZO HZR Leszno 21-23 X 2022

WYNIKI   fot. Paula Bartkowiak 

Agata Dahlke Burda zwyciężyła w konkursie Grand Prix 

 

Zawodniczka KJ Sokół Damasławek Agata Dahlke Burda na klaczy IELVE zwyciężyła w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie.

 

WYNIKI GRAMD PRIX  

HZO-B1*  Leszno, 21-23 październik 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 50,50 250 PLN
2 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 50,53 200 PLN
3 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 51,50 160 PLN
4 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 52,53 130 PLN
5 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 52,69 100 PLN
6 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 53,17 80 PLN
7 VERONA Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 54,68 40 PLN
8 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 54,99 40 PLN
9 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0 56,22  
10 KHADIR Dreger Magdalena (MJ.2003) KJ Brzóska Sport Horses 0 57,59  
11 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,70  
12 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 60,48  
13 DECIDE ON ME Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 60,49  
14 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 61,86  
15 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 64,28  
16 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 65,51  
17 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 65,88  
18 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 67,04  
19 JACKPOT A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 67,23  
20 NUMBER FOUR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 67,54  
21 LOCARNO 87 Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 68,24  
22 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 4 57,94  
23 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 58,26  
24 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 4 58,89  
25 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 60,08  
26 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 4 60,72  
27 GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek 4 63,68  
28 CONQUESTO CON CONQUEST BOY Respondek Monika KJ Zbrosławice 4 64,11  
29 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 4 69,11  
30 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 66,20  


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 53,02 250 PLN
2 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 53,31 200 PLN
3 GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 53,47 160 PLN
4 KENZO Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka 0 53,83 130 PLN
5 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 54,35 100 PLN
6 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 56,33 80 PLN
7 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 56,42 40 PLN
8 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 56,92 40 PLN
9 VERONA Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 56,96 10 PLN
10 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 57,27 10 PLN
11 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 0 57,61 10 PLN
12 CHOCO LADY Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,08  
12 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,08  
14 CASSLAR DELA PIERRE 13 Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,81  
15 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 61,84  
16 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 63,49  
17 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 64,20  
18 DECIDE ON ME Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 64,72  
19 KASPAROV A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 66,14  
20 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 66,17  
21 LOCARNO 87 Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 70,29  
22 JACKPOT A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 70,72  
23 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 52,53  
24 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 4 56,26  
25 TEKILA-K Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 56,84  
26 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 4 59,63  
26 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 59,63  
28 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 60,30  
29 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 60,74  
30 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 62,48  
31 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 63,96  
32 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 5 73,77  
33 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 8 57,13  
34 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 8 59,78  
35 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 8 65,73  
36 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 69,37  
37 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 12 57,32  
38 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 12 58,84  
39 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 12 59,49  
40 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 12 68,20  
  GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek ELI    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,47 375 PLN
2 JAVALLI HDH Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 0 58,96 300 PLN
3 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 59,77 240 PLN
4 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 60,28 195 PLN
5 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,46 150 PLN
6 CHOCO LADY Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 61,39 120 PLN
7 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 61,89 60 PLN
8 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 61,94 60 PLN
9 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 62,51  
10 CASSLAR DELA PIERRE 13 Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 63,69  
11 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 63,89  
12 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 0 66,86  
13 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 67,41  
14 GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 4 64,10  
15 LARRON'S SON Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin 4 64,65  
16 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 67,51  
17 KASPAROV A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 68,99  
18 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 4 70,67  
19 WERMUT Mossakowski Jan St. J Baborówko 8 60,89  
20 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 62,82  
21 BERETTA Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 8 64,54  
21 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 64,54  
23 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 65,55  
24 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 65,69  
25 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 67,39  
26 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 8 68,47  
27 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 12 57,81  
28 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 66,19  
29 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 12 79,94  
30 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 13 76,03  
  NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki REZ    
  BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (21-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 49,12 0 35,82 625 PLN
2 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 50,24 8 34,84 500 PLN
3 JAVALLI HDH Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 4 48,22     400 PLN
4 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 48,40     325 PLN
5 BERETTA Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 4 53,31     250 PLN
6 WERMUT Mossakowski Jan St. J Baborówko 8 48,72     200 PLN
7 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 51,76     100 PLN
8 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 52,39     100 PLN
9 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8 52,97      
10 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 8 53,64      
11 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 12 47,02      
12 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 12 52,48      


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 56,23 250 PLN
2 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 57,44 200 PLN
3 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 62,76 160 PLN
4 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 63,31 130 PLN
5 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 64,32 100 PLN
6 VERONA Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 64,40 80 PLN
7 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 69,63 40 PLN
8 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 58,45 40 PLN
9 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 4 60,43  
10 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 60,84  
11 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 4 65,01  
12 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 4 65,82  
13 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 66,56  
14 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 66,60  
15 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 67,59  
16 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 68,04  
17 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 68,41  
18 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 68,47  
19 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 8 65,53  
20 SPARKLING ROSE K Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 9 80,85  
21 NUMBER FOUR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 20 91,11  
  KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby ELI    
  ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek ELI    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (22-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 52,33 0 34,17 250 PLN
2 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 0 56,59 0 38,31 200 PLN
3 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 54,16 0 38,36 160 PLN
4 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 0 50,93 0 38,38 130 PLN
5 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 53,11 0 42,00 100 PLN
6 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 50,84 0 43,93 80 PLN
7 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0 53,28 0 46,66 40 PLN
8 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 54,50 1 48,24 40 PLN
9 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 56,65 2 49,16 10 PLN
10 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 0 45,32 4 32,21 10 PLN
11 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 0 48,57 4 41,33 10 PLN
12 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 47,78 4 41,88 10 PLN
13 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 0 57,79 4 45,54  
14 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 55,30 4 45,91  
15 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 0 53,99 4 46,45  
16 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 47,82 5 48,57  
17 QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,56 5 48,90  
18 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 48,83 8 45,40  
19 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 48,19 14 57,20  
20 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 50,96 21 60,18  
21 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 55,94 23 58,21  
22 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 56,38 ELI    
23 JACKPOT A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 1 58,45      
24 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 45,66      
25 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 49,14      
26 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 50,09      
27 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 50,92      
28 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 51,21      
29 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 51,23      
30 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 4 52,00      
31 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 52,41      
32 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 52,84      
33 LOCARNO 87 Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 56,63      
34 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 57,05      
35 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 8 50,93      
36 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 53,20      
37 DECIDE ON ME Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 55,89      
38 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 15 64,10      
39 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 22 71,08      
  SPARKLING ROSE K Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna ELI        
  KHADIR Dreger Magdalena (MJ.2003) KJ Brzóska Sport Horses ELI        
  CAIRO AK Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem REZ        
  IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo REZ        
  CONQUESTO CON CONQUEST BOY Respondek Monika KJ Zbrosławice REZ        
  IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 65,93 375 PLN
2 GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 67,55 300 PLN
3 KENZO Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka 0 67,78 240 PLN
4 LARRON'S SON Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin 0 67,93 195 PLN
5 CASSLAR DELA PIERRE 13 Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 68,09 150 PLN
6 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 0 68,79 120 PLN
7 CHOCO LADY Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 69,11 60 PLN
8 JAVALLI HDH Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 0 69,75 60 PLN
9 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 70,16  
10 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 71,39  
11 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 2 73,39  
12 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 2 73,46  
13 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 3 74,64  
14 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 67,19  
15 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 69,19  
16 TEKILA-K Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 70,45  
17 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 6 73,53  
18 WERMUT Mossakowski Jan St. J Baborówko 8 70,49  
19 KASPAROV A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 9 72,72  
20 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 12 71,37  
21 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 14 77,75  
22 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 63,52  
23 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 23 78,31  
24 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 30 81,49  
25 JACKPOT A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 32 95,16  
  VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club ELI    
  CAPTAIN KRYM Jasiński Tomasz KSJ Zagozd ELI    
  HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo 0 70,01 625 PLN
2 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 71,47 500 PLN
3 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 72,53 400 PLN
4 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 71,12 325 PLN
5 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 6 73,28 250 PLN
6 WERMUT Mossakowski Jan St. J Baborówko 8 67,87 200 PLN
7 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 8 70,21 100 PLN
8 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 70,76 100 PLN
9 CAPTAIN KRYM Jasiński Tomasz KSJ Zagozd 8 71,93  
10 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 9 72,89  
11 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 12 69,76  
12 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 75,39  
13 BERETTA Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 14 73,49  
14 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 14 77,43  
15 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 16 69,86  
16 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 36 75,95  
  QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław ELI    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 0 53,95 375 PLN
2 KHADIR Dreger Magdalena (MJ.2003) KJ Brzóska Sport Horses 0 58,10 300 PLN
3 CALINKA Markowska Oliwia (J.2004) JKS Tornado Szczecin 0 60,25 240 PLN
4 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 0 61,96 195 PLN
5 NUMBER FOUR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 67,22 150 PLN
6 LOCARNO 87 Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 74,03 120 PLN
7 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 4 58,21 60 PLN
8 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 64,69 60 PLN
9 SPARKLING ROSE K Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 71,30  
10 VERONA Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 8 59,68  
11 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 24 91,71  


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TEKILA-K Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 56,16 375 PLN
2 NEW ESCOBAR L Gramza Amelia (J.2006) St. Rodan Club 0 57,76 300 PLN
3 ROGANO Kasperek Maciej Racocki KJ 0 58,43 240 PLN
4 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 60,38 195 PLN
5 C UTOPIA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,33 150 PLN
6 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 62,33 120 PLN
7 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 64,11 60 PLN
8 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 71,21 60 PLN
9 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 55,91  
10 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 4 61,38  
11 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 62,36  
12 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 64,21  
13 STAR AMERICA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 4 65,09  
14 DECIDE ON ME Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 65,61  
15 OTARIS Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 67,33  
16 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 67,80  
17 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 69,50  
18 ESTEHOF’S CHUCK Wojtaszek Vesna (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 75,67  
19 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 8 63,20  
20 QUICKLY VAN DE CELIEBRUG Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 8 64,27  
21 CASARINUE PS Gramza Leszek St. Rodan Club 8 69,24  
22 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 72,58  
23 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 10 77,58  
24 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 12 56,88  
25 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 12 60,14  
26 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 61,27  
27 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 12 61,28  
28 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 67,62  
  CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów REZ    
  QUICK MY LADY VH Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice REZ    
  CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team REZ    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (23-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LARRON'S SON Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin 0 48,31 0 27,37 500 PLN
2 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 44,13 0 28,27 400 PLN
3 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 45,43 0 28,55 320 PLN
4 CASSLAR DELA PIERRE 13 Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 46,71 0 28,62 260 PLN
5 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 46,39 0 28,78 200 PLN
6 WALKIRIA Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 49,74 0 28,89 160 PLN
7 KASPAROV A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 0 49,37 0 33,05 80 PLN
8 ZIZOU Z Gałas Amelia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 45,65 8 30,87 80 PLN
9 WERMUT Mossakowski Jan St. J Baborówko 0 44,77 12 31,07  
10 GUZZI- V Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 43,41 REZ    
11 KENZO Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka 4 45,32      
12 NADAL Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 4 46,31      
13 CHOCO LADY Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 46,97      
14 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Ślęża Wrocław 4 50,27      
15 JACKPOT A Kucharska Zuzanna (J.2005) St. Rodan Club 4 51,98      
16 HIGH FIVE BB Z Oczki Roksana (MJ.2003) Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 55,73      
17 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 40,61      
18 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 43,80      
19 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 44,53      
20 CZART Sołtysiak Milena (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 8 46,01      
21 ATTILA VDF Z Przezak Katarzyna (MJ.2001) St. Rodan Club 8 50,22      


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (23-10-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 IELVE Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek 0 67,17 0 39,85 2000 PLN
2 CAPTAIN KRYM Jasiński Tomasz KSJ Zagozd 0 75,99 0 41,98 1600 PLN
3 ARAGORN K Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 0 72,37 4 43,40 1280 PLN
4 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 69,24     1040 PLN
5 DIARADOS 7 Potrzebowska Natalia (J.2004) KJ Koko Brzeźniki 4 69,98     800 PLN
6 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 70,04     640 PLN
7 BERETTA Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 4 73,11     320 PLN
8 CICERO Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 73,37     320 PLN
9 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 8 68,64      
10 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 12 67,06      
11 JAVALLI HDH Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 26 89,81      
  BOTSWANA 2 Dorynek Jakub Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo ELI        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR  Leszno, 21-23 październik 2022

WYNIKI KOŃCOWE   PDF
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 65,62  
1 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 0 66,16  
1 BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender 0 67,50  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 62,93  
1 BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender 0 66,30  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 61,44  
1 BROHEDYDD MEGAN Czopek Izabela (JM.2008) bpk 0 63,42  
1 QUENNELL Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 0 61,62  
1 BROHEDYDD MEGAN Czopek Izabela (JM.2008) bpk 0 62,18  
1 SOCRATES OF LOVE Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 60,57  
1 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 63,01  
1 BISCOTTA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 0 57,88  
13 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 61,67  
13 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 4 58,41  
13 QUENNELL Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club 4 71,41  
13 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 62,36  
17 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 6 75,99  
18 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 13 82,54  


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HUGO Neumann Amelia (JM.2008) bpk 0 54,63  
1 CALIMERO-A Ciszewska Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Equireno 0 54,15  
1 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 0 55,19  
1 KARAJAN JUNIOR Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 57,93  
1 KARAJAN JUNIOR Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 55,88  
1 SIR ZINEDINE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 62,60  
1 SIR ZINEDINE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 60,52  
1 H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 60,42  
1 CLAUD Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 60,44  
1 H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 54,92  
1 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 0 58,57  
1 KANNANDO Rój Ada JKS Robir Chwalęcice 0 68,43  
1 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 0 58,73  
1 KANNANDO Rój Ada JKS Robir Chwalęcice 0 64,50  
1 BREGO Kędzia Atena (JM.2008) Racocki Klub Jeździecki 0 53,76  
1 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 0 62,76  
17 BISCOTTA Sitowska Iwona KJ FER Więckowice 4 57,51  
17 HUGO Neumann Amelia (JM.2008) bpk 4 53,40  
17 SOCRATES OF LOVE Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 4 57,24  
17 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 4 62,03  
17 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 4 59,18  
17 CLASSIC CARLO Neumann Amelia (JM.2008) bpk 4 58,47  
23 CLASSIC CARLO Neumann Amelia (JM.2008) bpk 8 60,26  
24 CLAUD Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 9 78,61  
25 BOURBON Kosakowska Halina KJ Raduszyn 12 59,69  
25 BOURBON Kosakowska Halina KJ Raduszyn 12 58,71  
  PIPILOTTA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    
  PIPILOTTA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ANDERSON Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 61,65  
1 ANDERSON Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 59,65  
1 SIBARIT Wojdowska Wiktoria BPK (WIE) 0 51,17  
1 BREGO Kędzia Atena (JM.2008) Racocki Klub Jeździecki 0 56,44  
1 OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena 0 62,82  
1 OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena 0 62,44  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 52,53  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 51,34  
1 STARSTORM S Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 0 61,15  
1 CALGARY Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 65,15  
1 SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 62,20  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz St. J Baborówko 0 54,73  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,45  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz St. J Baborówko 0 54,55  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 59,42  
1 CALIMERO-A Ciszewska Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Equireno 0 54,80  
1 VALENTINO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 57,69  
18 SIBARIT Wojdowska Wiktoria BPK (WIE) 4 54,18  
18 ADAGIO ORIGINAL COR Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 73,71  
18 STARSTORM S Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 59,09  
18 INWESTOR Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 4 63,08  
18 DRAGO Respondek Monika KJ Zbrosławice 4 57,81  
18 OGIEŃ Czekajło Aleksandra (MJ.2002) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 4 66,86  
18 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 4 61,43  
18 LUNA Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 4 56,75  
18 H-CATAA Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team 4 59,72  
18 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 58,59  
18 VALENTINO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 58,43  
18 KING CLINTON Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 61,95  
18 DŻERSEJ Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 63,28  
31 CARCASSONNE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 63,30  
31 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 8 63,25  
31 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 64,00  
31 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 64,64  
31 LOUISE GREENFIELD Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 8 59,57  
31 INWESTOR Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 8 60,41  
31 CALGARY Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 65,21  
31 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 67,66  
31 H-CATAA Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team 8 62,29  
31 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 8 53,02  
31 MAGNUM Wojdowska Wiktoria BPK (WIE) 8 70,47  
31 DŻERSEJ Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 63,16  
43 SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 9 78,15  
44 CARCASSONNE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 77,71  
44 MAGNUM Wojdowska Wiktoria BPK (WIE) 12 57,86  
46 LOUISE GREENFIELD Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 16 57,64  
47 OGIEŃ Czekajło Aleksandra (MJ.2002) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 22 87,42  
  IRISH COFFE BORDERIE Jabłońska Julia (J.2005) KS Verso La Natura ELI    
  IRISH COFFE BORDERIE Jabłońska Julia (J.2005) KS Verso La Natura ELI    


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (21-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERBORA D'ATHENA Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 60,60  
1 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 61,30  
1 ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 0 62,54  
1 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 57,56  
1 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 0 58,47  
1 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 63,39  
1 ARDENA Mossakowski Jan St. J Baborówko 0 56,17  
1 CARO'S ELS Haberstroh Larysa (MJ.2003) KJ Zbrosławice 0 59,18  
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 0 55,84  
1 ADAGIO ORIGINAL COR Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 0 60,09  
1 CLINTON JP Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 59,97  
1 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,81  
1 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 58,78  
1 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 0 57,32  
15 KING CLINTON Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 61,41  
15 ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 4 64,32  
15 CLAPPERTON Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 61,01  
15 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 58,33  
15 VERMONT Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 61,27  
15 MR GREY MZ Z Dur Aleksander St. Rodan Club 4 73,99  
15 ABRAMOWITSCH 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 4 58,49  
15 LAS VEGAS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 60,28  
15 L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna BPK (WIE) 4 65,39  
15 ANTENOR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 56,64  
25 VERMONT Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 62,09  
25 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 66,61  
27 CHEBBY Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 9 74,66  
28 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 59,16  
29 CLAPPERTON Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 37 98,78  
  MR GREY MZ Z Dur Aleksander St. Rodan Club ELI    
  VERBORA D'ATHENA Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    
  LAS VEGAS Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko REZ    


 

5 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (21-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ARDENA Mossakowski Jan St. J Baborówko 0 47,47 0 26,22 200 PLN
2 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 0 49,18 0 28,23 150 PLN
3 CARO'S ELS Haberstroh Larysa (MJ.2003) KJ Zbrosławice 0 49,95 0 29,23 100 PLN
4 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,31 0 29,30 50 PLN
5 ORESTES Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary 0 49,25 0 29,39 50 PLN
6 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 0 52,21 0 29,97  
7 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 46,81 0 30,94  
8 CHE LUGAR Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 51,29 0 32,23  
9 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 48,99 0 32,32  
10 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 52,41 0 32,57  
11 LA LANA Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice 0 47,40 0 32,69  
12 CHEBBY Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 45,31 0 33,30  
13 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 0 49,47 0 35,99  
14 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 52,70 0 36,90  
15 BARAQUE Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 0 47,83 4 37,54  
16 KHADIR Dreger Magdalena (MJ.2003) KJ Brzóska Sport Horses 0 47,06 7 49,18  
17 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 4 46,82      
18 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 47,10      
19 DRAGO Respondek Monika KJ Zbrosławice 4 50,69      
20 CHAMAN'S PEPINO LL Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 51,33      
21 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 4 52,37      
22 ANTENOR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 53,18      
23 CLINTON JP Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 51,85      
24 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 20 71,41      
  L.FOLID GLOD RYAL K Pikosz Katarzyna BPK (WIE) ELI        
  ABRAMOWITSCH 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club ELI        


 

6 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (21-10-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 COCO CHANEL Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 0 53,78 0 31,22 300 PLN
2 LA LANA Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice 0 48,74 0 33,28 200 PLN
3 MACZO Kosakowska Halina KJ Raduszyn 0 49,64 0 35,22 150 PLN
4 CONQUESTO CON CONQUEST BOY Respondek Monika KJ Zbrosławice 0 49,91 0 37,60 100 PLN
5 CHAMAN'S PEPINO LL Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 50,64 0 39,70 50 PLN
6 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 4 44,32      
7 GOLD CARETINO Stańczak-Kwiatkowska Sandra KJ Stajnia Siostry Stańczak Jakubów 4 45,47      
8 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 4 47,85      
9 ORESTES Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary 4 49,48      
10 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 49,49      
11 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 51,56      
12 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek KJ Agro-Handel Śrem 4 52,63      
13 BARAQUE Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 8 51,00      


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 54,05  
1 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 57,27  
1 SEVILLA Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses 0 58,50  
1 SEVILLA Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses 0 58,52  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 46,67  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 51,31  
1 WIKA Gorońska Maria (JM.2008) KJ michałówka 0 46,82  
1 BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender 0 60,08  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 52,87  
1 BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender 0 58,57  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 52,50  
12 LITTLE SURPRISE OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 51,61  
12 LITTLE SURPRISE OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 54,57  
12 BLUMAR Przyłucka Gabriela (Mł.2010) Klub Jeździecki Stajnia Nowina 4 59,30  
12 BLUMAR Przyłucka Gabriela (Mł.2010) Klub Jeździecki Stajnia Nowina 4 58,47  
12 CASIO Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 52,64  
12 CASIO Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 51,81  
12 WIKA Gorońska Maria (JM.2008) KJ michałówka 4 56,48  
12 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 4 64,58  
12 CANOI DE BOOM Kurowska Gabriela (JM.2007) KJ Michałówka 4 56,30  
21 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 6 72,04  
22 CHACCOBEL Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 9 75,83  
23 COLGANO GR Wrzosek Matylda Olga (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 12 67,67  


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 53,00  
1 GUARIBA Krzyżaniak Aleksandra (JM.2009) KJ Stajnia Nowina 0 51,02  
1 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 54,28  
1 BROHEDYDD MEGAN Czopek Izabela (JM.2008) bpk 0 51,61  
1 BROHEDYDD MEGAN Czopek Izabela (JM.2008) bpk 0 50,57  
1 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) KJ Brzóska Sport Horses 0 50,78  
1 HYPNOSE BELLA Przybylska Sylwana (JM.2007) KJ Brzóska Sport Horses 0 50,62  
1 SOCRATES OF LOVE Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 55,54  
1 QUENNELL Gramza Amelia (J.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 61,27  
1 QUENNELL Gramza Amelia (J.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 59,14  
1 GRAF Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 0 61,87  
1 BARACUDA MVS Z Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 57,85  
1 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 52,59  
1 SALADYN Nowak Marcelina (JM.2008) bpk 0 57,17  
1 KARAJAN JUNIOR Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 54,39  
16 CHACCOBEL Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 4 62,38  
16 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 57,60  
16 ARGENTO BS Ślufarska Wiktoria (JM.2008) KS Libra Jakubów 4 48,56  
16 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 58,15  
16 ARGENTO BS Ślufarska Wiktoria (JM.2008) KS Libra Jakubów 4 44,52  
16 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 4 54,28  
16 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 4 55,87  
16 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 4 53,12  
16 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 4 53,25  
25 CANOI DE BOOM Kurowska Gabriela (JM.2007) KJ Michałówka 8 59,96  
26 COLGANO GR Wrzosek Matylda Olga (MJ.2003) KS Jumping Events Poznań 16 53,47  


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 59,47  
1 H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 69,44  
1 CARCASSONNE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,47  
1 H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 68,10  
1 ANDERSON Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 66,08  
1 ADAGIO ORIGINAL COR Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 0 67,37  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 62,57  
1 DIOGENES BH Kabacińska Madison (J.2004) KJ Michałówka 0 64,59  
1 GOLDY VDL Siwek Wojciech KS Equita Noak 0 62,69  
1 TIN-WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 63,18  
1 BREGO Kędzia Atena (JM.2008) Racocki Klub Jeździecki 0 61,73  
1 CALGARY Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 70,84  
1 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 0 63,82  
1 KANNANDO Rój Ada JKS Robir Chwalęcice 0 73,72  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 67,70  
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 69,38  
1 MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club 0 56,92  
1 CLAUD Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 69,51  
1 MIO GUSTO OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 0 57,61  
1 SANNE Młodawska Karolina (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 0 68,31  
1 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 0 57,26  
1 VALENTINO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 64,10  
1 VALENTINO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 65,67  
1 DŻERSEJ Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 67,35  
1 DŻERSEJ Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,34  
26 GUARIBA Krzyżaniak Aleksandra (JM.2009) KJ Stajnia Nowina 4 61,75  
26 KARAJAN JUNIOR Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 67,28  
26 ANDERSON Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 64,84  
26 BARACUDA MVS Z Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 4 69,99  
26 SOCRATES OF LOVE Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 4 64,35  
26 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 4 65,42  
26 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 4 68,05  
26 CALGARY Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 70,52  
26 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 4 67,00  
26 CLAUD Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 71,18  
26 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 63,59  
26 KING CLINTON Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 65,53  
26 CALIMERO-A Ciszewska Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Equireno 4 59,41  
39 BALOUDIA Masiczak Agata Klub Jeździecki Picador 6 79,03  
40 SALADYN Nowak Marcelina (JM.2008) bpk 8 70,91  
40 GRECJA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 8 65,30  
40 TAFIA - SZ Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses 8 62,55  
40 TAFIA - SZ Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses 8 62,84  
40 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 8 66,94  
40 OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena 8 77,12  
40 LOUISE GREENFIELD Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 8 63,95  
40 SIR ZINEDINE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 8 66,79  
40 LUNA Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 8 64,29  
49 SIR ZINEDINE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 10 79,29  
50 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 12 65,11  
51 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 14 79,43  
52 LAKI Nowak Marcin bpk 16 68,71  
52 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 16 66,85  
54 LAKI Nowak Marcin bpk 20 69,93  
55 GRAF Poręba Jarosław (Mł.2021) KJ Maximus Kowary 21 90,05  
56 GRECJA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 22 87,82  
57 CARCASSONNE Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 23 92,46  
58 BREGO Kędzia Atena (JM.2008) Racocki Klub Jeździecki 33 90,54  
59 CALIMERO-A Ciszewska Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Equireno 44 105,25  
  MA CHERIE 4 Dur Aleksander St. Rodan Club ELI    
  LOUISE GREENFIELD Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club ELI    
  KANNANDO Rój Ada JKS Robir Chwalęcice REZ    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BALOUDIA Masiczak Agata Klub Jeździecki Picador 0 70,63  
1 SANNE Młodawska Karolina (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 0 67,06  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz St. J Baborówko 0 64,62  
1 PRADA Kluza Anna-Maria KJ Michałówka 0 65,24  
1 CARO'S ELS Haberstroh Larysa (MJ.2003) KJ Zbrosławice 0 63,09  
1 PECZORIN Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 62,97  
1 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 0 67,01  
1 CLAPPERTON Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 0 69,74  
1 ABRAMOWITSCH 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 0 63,97  
1 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 66,14  
11 KING CLINTON Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 67,18  
11 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 66,72  
11 ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 4 70,51  
11 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 61,85  
11 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 4 60,36  
11 MIO GUSTO OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 62,82  
11 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 4 63,10  
11 STARSTORM S Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 65,76  
11 CAPSIZE Rychlik Grzegorz St. J Baborówko 4 60,85  
11 STARSTORM S Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 4 64,82  
11 ARDENA Mossakowski Jan St. J Baborówko 4 63,04  
11 MR GREY MZ Z Dur Aleksander St. Rodan Club 4 72,42  
11 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 65,61  
11 SICILIA Staszak Alicja (MJ.2001) KJ Maximus Kowary 4 61,69  
11 OGIEŃ Czekajło Aleksandra (MJ.2002) Klub Sportowy Cortina Kaczenice 4 62,03  
11 VERMONT Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 68,87  
11 CHEBBY Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 61,69  
11 ADAGIO ORIGINAL COR Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 4 68,13  
11 BUGATTI KG Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 4 60,57  
30 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 63,03  
30 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 8 58,72  
30 POKER Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8 69,79  
30 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 8 67,75  
30 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 8 68,15  
30 H-CATAA Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team 8 70,64  
30 PRADA Kluza Anna-Maria KJ Michałówka 8 77,66  
30 SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 8 77,04  
30 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 8 77,94  
30 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 8 60,17  
30 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 67,50  
41 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 12 73,29  
42 MR GREY MZ Z Dur Aleksander St. Rodan Club 16 77,01  
43 ABRAMOWITSCH 4 Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club 20 89,66  
44 CLINTON JP Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 26 91,40  
45 H-CATAA Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team 36 89,84  
  ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club ELI    
  VENKA Antkowiak Zuzanna (JM.2007) KJ Raduszyn ELI    
  SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 60,20 200 PLN
2 CHEBBY Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 60,93 150 PLN
3 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 0 62,59 100 PLN
4 CASUS BELLI Nowak Monika KS Equita Noak 0 62,66 50 PLN
5 KHADIR Dreger Magdalena (MJ.2003) KJ Brzóska Sport Horses 0 62,90 50 PLN
6 PECZORIN Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 63,68  
7 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 63,84  
8 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 0 64,30  
9 CLINTON JP Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 66,03  
10 KAS VDL Nabagło Zuzanna (J.2006) LKJ Ochaby 0 67,12  
11 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 0 67,53  
12 SICILIA Staszak Alicja (MJ.2001) KJ Maximus Kowary 2 72,59  
13 CLAPPERTON Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 2 73,00  
14 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 4 62,28  
15 BACARDI Nowak Julia (J.2004) Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego 4 63,79  
15 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 4 63,79  
17 ORESTES Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary 4 65,54  
18 AYA ADARA Nowak Monika KS Equita Noak 4 66,46  
19 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 67,86  
20 TIN-WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 4 69,09  
21 ANTENOR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 4 70,33  
22 BARAQUE Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 5 71,95  
23 POKER Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8 69,85  
24 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 8 74,13  
25 BUGATTI KG Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 12 67,85  
26 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 19 77,27  
  OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena ELI    
  VENKA Antkowiak Zuzanna (JM.2007) KJ Raduszyn ELI    
  CARO'S ELS Haberstroh Larysa (MJ.2003) KJ Zbrosławice ELI    
  ARDENA Mossakowski Jan St. J Baborówko ELI    
  LA LANA Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice ELI    
  DRAGO Respondek Monika KJ Zbrosławice REZ    
  NIWA Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław REZ    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (22-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 61,37 300 PLN
2 LA LANA Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice 0 63,76 200 PLN
3 BARAQUE Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki 0 69,20 150 PLN
4 ORESTES Muszyńska-Drabarek Kamila KJ Maximus Kowary 4 61,26 100 PLN
5 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 63,99 50 PLN
6 AYA ADARA Nowak Monika KS Equita Noak 4 64,49  
7 CASUS BELLI Nowak Monika KS Equita Noak 4 66,75  
8 MAYFLOWER VAN DE MUGGENHOEK Gramza Leszek St. Rodan Club 5 71,66  
9 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 8 66,02  
10 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 8 66,51  
11 ANTENOR Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań 8 74,20  
12 GOLDY VDL Siwek Wojciech KS Equita Noak 10 72,23  
13 CEDRIC Gontarz Lidia (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 12 64,53  
14 CONQUESTO CON CONQUEST BOY Respondek Monika KJ Zbrosławice 16 69,87  
  NIWA Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław REZ    


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 58,76  
1 ERRANIS MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 0 57,90  
1 BIAŁKA Andrzejak Adrianna (JM.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 62,18  
1 MAXIMUS Terakowska Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 56,09  
1 MAXIMUS Terakowska Natalia (JM.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 0 51,27  
1 BLUMAR Przyłucka Gabriela (Mł.2010) Klub Jeździecki Stajnia Nowina 0 58,17  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 59,15  
1 VAN-GOG Zielke Zuzanna (J.2006) Klub Jeździecki Lavender 0 57,97  
1 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 0 60,96  
10 KELVIN CLAIN Dziadek Justyna Klub Jeździecki Lavender 2 70,03  
11 BLUMAR Przyłucka Gabriela (Mł.2010) Klub Jeździecki Stajnia Nowina 4 58,73  
11 BROHEDYDD MEGAN Czopek Izabela (JM.2008) bpk 4 58,47  
11 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 4 52,04  
11 LITTLE SURPRISE OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 64,51  
15 BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender 16 80,58  
  BIAŁKA Andrzejak Adrianna (JM.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques ELI    
  BRAVIA MK Kawulok Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Lavender ELI    


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 55,81  
1 POKER Kalak Laura (JM.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 0 63,95  
1 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 0 58,09  
1 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 59,20  
1 QUENNELL Gramza Amelia (J.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 0 65,44  
1 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 57,01  
1 PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 0 57,15  
1 BARACUDA MVS Z Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 0 62,93  
1 ARGENTO BS Ślufarska Wiktoria (JM.2008) KS Libra Jakubów 0 64,18  
10 QUENNELL Gramza Amelia (J.2006) Stowarzyszenie Rodan Club 1 69,64  
11 LITTLE SURPRISE OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 61,94  
11 HOLLAND MK Bobkiewicz Wiktoria (J.2004) Klub Jeździecki Lavender 4 58,13  
11 TEODORO Maćkowiak Paulina (JM.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 4 56,23  
11 TEODORO Maćkowiak Paulina (JM.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques 4 55,52  
11 ARGENTO BS Ślufarska Wiktoria (JM.2008) KS Libra Jakubów 4 53,94  
11 SALADYN Nowak Marcelina (JM.2008) bpk 4 64,10  
11 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 4 63,72  
18 HOLY MK Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki 8 61,79  
19 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 13 77,13  
20 CASIO Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 16 59,38  
21 POKER Kalak Laura (JM.2009) KJ J.J. Darboven Rumia 23 83,76  
22 WIBI Konarska Nina (Mł.2011) St. Rodan Club 25 81,16  
23 CASIO Gebler Aleksandra (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 83 131,90  
  TAZINA Michalak Zuzanna (JM.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques ELI    
  TAZINA Michalak Zuzanna (JM.2009) Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques ELI    
  CHACCOBEL Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław ELI    
  PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn ELI    
  CHACCOBEL Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław REZ    


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LARA Pietrzak Zofia (Mł.2010) JUKS Abakus Kaczyna 0 62,54  
1 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 0 61,11  
1 SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 69,02  
1 SIR CADENSKY Z Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 0 69,43  
1 SIR ZINEDINE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 68,18  
1 CAPSIZE Rychlik Grzegorz St. J Baborówko 0 60,71  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 65,32  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 63,77  
1 KANNANDO Rój Ada JKS Robir Chwalęcice 0 68,65  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 63,62  
1 EVITA Z Jankowiak Maja (JM.2008) KJ Bonin 0 63,24  
1 SIMBA Kubiak Błażej KJ Michałówka 0 58,94  
1 AIRIN Sovalskov Aleksander (J.2006) KJ Michałówka 0 61,58  
14 STARSTORM S Szymańska Julia (J.2005) KJ Sokół Damasławek 1 72,72  
15 OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena 2 73,99  
16 MIAMI VDL Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno 4 67,82  
16 BARACUDA MVS Z Jasińska Kinga (JM.2008) KS Equita Noak 4 69,86  
16 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 4 63,80  
16 GRECJA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 4 65,05  
16 SOCRATES OF LOVE Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 4 68,72  
16 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 4 59,09  
22 SALADYN Nowak Marcelina (JM.2008) bpk 5 72,60  
23 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 65,48  
23 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 63,93  
23 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 71,70  
23 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 8 65,30  
23 GRECJA Kondracka Julia (MJ.2003) KJ Lansada 8 64,83  
23 ARMANI ARON Szewczyk Zuzanna (JM.2007) KJ Volta 8 69,22  
29 H-CATAA Maskiewicz Małgorzata KS SYDOW Riding Team 10 73,73  
30 OLIWIER Lamek Hania (JM.2008) KJ Atena 28 95,32  
31 CASPER VAN ROEMHOF Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 33 100,76  
32 GUARIBA Krzyżaniak Aleksandra (JM.2009) KJ Stajnia Nowina 43 102,75  
  KARAJAN JUNIOR Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko ELI    
  CALIMERO-A Ciszewska Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Equireno ELI    
  VENKA Antkowiak Zuzanna (JM.2007) KJ Raduszyn DYS    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NACHO TVL Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 63,97  
1 COSTAKO Sulowska Karolina (J.2006) Klub Jeździecki Equireno 0 61,27  
1 AIRIN Sovalskov Aleksander (J.2006) KJ Michałówka 0 59,45  
1 MASTER EXPRESS VDL Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 61,07  
1 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 0 64,95  
1 SICILIA Staszak Alicja (MJ.2001) KJ Maximus Kowary 0 65,06  
1 FLY 108 Przybecki Michał KJ Michałówka 0 63,91  
1 MIO GUSTO OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 0 64,81  
1 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 0 67,74  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 0 64,67  
1 COLANDRO Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 0 62,40  
12 H-CANTERINO Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 4 65,24  
12 EVITA Z Jankowiak Maja (JM.2008) KJ Bonin 4 63,37  
12 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 71,27  
12 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 4 65,28  
12 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 4 67,32  
12 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 65,62  
12 DEJAVUE HSDA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 4 63,01  
19 ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 8 64,98  
19 SIMBA Kubiak Błażej KJ Michałówka 8 70,17  
19 LUCKY Bartoszek Karolina (MJ.2002) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak 8 70,59  
19 LUNA Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 8 71,26  
23 ATMARO Z Konarska Maja (JM.2007) St. Rodan Club 9 72,22  
24 GUARIBA Krzyżaniak Aleksandra (JM.2009) KJ Stajnia Nowina 15 78,04  
  DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team ELI    
  DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team REZ    


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SICILIA Staszak Alicja (MJ.2001) KJ Maximus Kowary 0 52,27 200 PLN
2 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 53,34 150 PLN
3 FLY 108 Przybecki Michał KJ Michałówka 0 54,35 100 PLN
4 CHEBBY Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 55,63 50 PLN
5 CASUS BELLI Nowak Monika KS Equita Noak 0 56,24 50 PLN
6 ESPERANZA Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 58,30  
7 KALSHOI Frąckowiak Emilia (J.2005) JKS Tornado Szczecin 0 58,79  
8 TIN-WHISTLE Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 60,68  
9 PECZORIN Nowak Wiesław KS Equita Noak 0 61,91  
10 KASANDRA Wiśniewska Emilia (MJ.2002) KJ Stajnia Odra Głoska 0 62,14  
11 COLMINO Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek 0 63,65  
12 ARDENA Mossakowski Jan St. J Baborówko 4 51,90  
13 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 4 54,07  
14 AYA ADARA Nowak Monika KS Equita Noak 4 60,43  
15 MIO GUSTO OJK Nawojska Sandra (MJ.2001) JKS Konikowo 4 63,18  
16 NIWA Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 4 68,01  
17 CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak 8 55,51  
18 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 8 65,76  
19 CLINTON JP Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 8 65,89  
20 RICARDO Bezulska Roksana (J.2005) KJ Stajnia S.S. Jakubów 12 62,62  
21 LUCKY Bartoszek Karolina (MJ.2002) Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak 20 54,69  


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (23-10-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NEXT ONE Łozowska Wiktoria KJ Wechta Rosnówko 0 53,92 300 PLN
2 KAPTAIN JACK Z G Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka 0 57,74 200 PLN
3 KASANDRA Wiśniewska Emilia (MJ.2002) KJ Stajnia Odra Głoska 0 62,08 150 PLN
4 AYA ADARA Nowak Monika KS Equita Noak 4 55,82 100 PLN
5 CASUS BELLI Nowak Monika KS Equita Noak 4 58,23 50 PLN
6 CONQUESTO CON CONQUEST BOY Respondek Monika KJ Zbrosławice 4 63,28  
7 GOLDY VDL Siwek Wojciech KS Equita Noak 4 63,53  
  CORAL Gonczowska Anna (JM.2008) KS Equita Noak ELI    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22