W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO Wolica 28-30.11 - lista zgłoszeń

26/11/14

 

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 


CAVALIADA - przeglądy weterynaryjne

26/11/14

Środa / 03.12.14  rozprężalnia A 15.00-19.00

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A 07-07.30  reinspekcja

Czwartek / 04.12.14 rozprężalnia A ok. 21.30 CSI1

PROGRAM ARENA A pawilon 5

PROGRAM ARENA B pawilon 7a


Lista koni aukcyjnych - Poznań

26/11/14

Pierwsza aukcja polskich koni wierzchowych organizowana podczas tegorocznej Cavaliady w Poznaniu w dniach 5-7 grudnia b.r. Polski Związek Hodowców Koni, Agencja Nieruchomości Rolnych, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polturf mają przyjemność przedstawić ofertę sprzedażową pod hasłem Teraz Polskie Konie. Lista koni aukcyjnych

 


Polska w silnym składzie wystartuje w Budapeszcie

24/11/14

Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Piotr Morsztyn, Michał Kaźmierczak, Andrzej Opłatek, Paulina Koza i Tomasz Zelek wystartują w dniach 29-30.11.14 w zawodach CSI2 w Budapeszcie. Zgłoszenia, program turnieju.

 


Ranking kwalifikacyjny do Cavaliada Future 2014/15

24/11/14

Emilia Chmielowska z LKS Stragona Strzegom wygrała ranking kwalifikacyjny Cavaliada Future 2014/15. Końcowy ranking.

 

 

 


Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 Kreuth

23/11/14 g.17.40

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 w Kreuth na Abigej oraz trzeci w Finale ŚR na Codetia VDL. Wyniki turnieju tu 

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno wyniki finały 23/11/14

Zwycięskie pary niedzielnych finałów w Lesznie :

 

CSIYH 7l Marcin Bętkowski POL / Versace L

CSIYH 6l Jasas Stasys LTU / Mollgards Contina

CSI2 MR Anna Więcek POL / Alsagana

CSIAm Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR Anna Jurgens GER /

GRAND PRIX Jarosław Skrzyczyński POL / Crazy Quick

 

WYNIKI 

 


Wolica 21-22-23/11/14 wyniki HZODiM / HZO

   POBIERZ HZO DiM                      POBIERZ HZO          

 

Piątek. Konkurs DR   wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira ( Lord Pezi - Laeken )

Sobota. Konkurs DR wygrał Kamil Grzelczyk na wł.Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam )

Niedziela. Grand Prix wygrała Iga Tokarska na wł.Hektor ( Qumball - Hipovit )

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno 22/11/14 - wyniki

Sobotni zwycięzcy konkursów zawodów CSI w Lesznie :

 

CSIYH 7l - Marcin Bętkowski POL / Parco L

CSIYH 6l - Julia Klinge POL / Lili Marlene

CSI2 Mr - Łukasz Krajewski POL / Zuline

CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 DR - Zuzanna Gowin POL / Emperio vant Roosakker

 

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

WYNIKI

 


CSI2 Leszno - pierwsze wyniki 21/11/14

Konkurs CSIYH 6l - Marek Wacławik POL / Durano W

Konkurs CSIYH 7l - Daria Kobiernik POL / Winchester

Konkurs CSI2 MR - Anna WIęcek POL / Alsagana

Konkurs CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

Konkurs CS2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

Konkurs CSI2 DR - Maksymilian Wechta POL / Boliwia

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

 

WYNIKI

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24