W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Opłatek w świetnej formie w CSI5 Doha Al Shaqab !

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu rozpoczął sezon startów w 5* turniejach. W dn 25-27 podczas pierwszego z nich w katarskim Doha zajął następujące miejsca :

27/02/21

CSI5 Grand Prix 160cm  25 m. STAKKATAN  VIDEO  

CSI5 145cm LR  - 6 miejsce CONTHINDER VIDEO

26/02/21

CSI5 150cm LR - 7 miejsce CONTHINDER  VIDEO

CSI5 155/160cm LR - 11 miejsce STAKKATAN  VIDEO

25/02/21

CSI5 150/155cm LR - 12 miejsce STAKKATAN VIDEO

 

Commercial Bank CHI Al Shaqab presented by Longines Doha 2021

WYNIKI ZAWODÓW


Krystian Zupa wygrywa w CSI2 Riyadh 26-28.02.21

Reprezentant Polski Krystian Zupa wygrał jeden z konkursów średniej rundy podczas CSI2 Riyadh i był czwarty w Finale MR.  Krystian Zupa od 6 lat pracuje i mieszka w KSA, pochodzi z Lidzbarka Warmoiskiego, karierę sportową zaczynał w KJ Kamińscy. 

VIDEO FINAŁ MR przejazd podstawowy 

VIDEO FINAŁ MR rozgrywka 


HZO DiM Leszno 19-21 lutego 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Leszno 21/02/21

Gr A0 - Lila Kulesza  ALF KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A1 - Lilianna Brzykcy LEON KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Nikola Panarowicz MAROKO  KJ Podkowa Gruszczyn

Dbis - Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT KJ Stajnia Bukowiec

GP D/E - Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JM - Maria Rybska CHAMBERTINA KS Forrest Pony Club 

GP Dzieci - Eryka Mikołajczyk DYLANO M KJ Osadkowski 

RJ / MJ - Emilia Pietrzak TESTAROSSA KJ Jumping Team Brynica 

 

 


Amelia Mościcka triumfuje w CSIL w Abu Dhabi ! 20/02/21

 

Sukces w Abu Dhabi! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w konkursie 135 CSIL podczas Abu Dhabi International Show Jumping Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies Sport Academy na Conthendrix a na Cinnamon była trzecia w konkursie otwarcia. 

20/02/19 


Cavaliada Future 20-21 lutego 2021 Poznań

Zofia Wierucka i Martyną Grobelny - najlepsze w konkursie otwarcia II tygodnia Cavaliady Future w Poznaniu 

Wiktoria Cwalina i Ramiro 

Finał Cavaliada Future Poznań II 21/02/21

MINI  1m. Wiktoria Cwalina RAMIRO KJ Podkowa Gruszczyn 

MIDI  1m. Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby  

Konkurs otwarcia 20/02/21

MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR KJ Podkowa Gruszczyn 

MIDI - 1m. Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby 
 
SZTAFETA 1m. Hassmann / Słoniec / Skotarczak  VIDEO 
 

Ranking Cavaliada Future     GALERIA FACEBOOK 

 

 


CES Valencia Tour - 18-21 lutego 2021

Adam Grzegorzewski i Kalita O - najlepsza para konkursu otwarcia rundy CSIYH 18/02/21

 

Reprezentacja Polski CES Valencia 

Adam Grzegorzewski  ISSEM STAKATA  KALITA O  JACUZZY  HAPPYLINA  JAMINKA P

Mikołaj Barański KAZAN VAN DE PITSEMBURG  JUGGLE BARAKA  FREIHERR

​Laura Barańska  DEXTER CHUCK NORRIS

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

niedziela 21/02/21 

Finał YH  4m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

 

sobota 20/02/21

CSI3 145 LR   8m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA

CSI3 135cm 13m. Laura Barańska CHUCK NORRIS

 

piątek 19/02/21

CSI3 LR 145 11m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO 

CSI3 140cm - 2m. Adam Grzegorzewski STAKATA

CSIYH 7yrs 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  VIDEO

 

czwartek 18/02/21

CSI3 145cm 7m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA VIDEO 

CSIYH 6yr 1m. Adam Grzegorzewski KALITA O


Cavaliada Winter Tour 18-21 lutego 2021

 

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

Ranking LEC PŚ 21/02/21

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 21/02/21

GP LR World Cup 160 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO 

CSI1 125cm  2m. Kornelia Smura DIE KLEINE LADY

​CSIYH Finał  1m. Michał Tyszko KING LEPANTINO  VIDEO

 

sobota 20/02/21

CSI2 140cm 2m. Jarosław SkrzyczyńskQUICK STEP

CSI2 S&M 135cm   3m. Maksymilian Wechta CELTIA II  VIDEO

CSI1 120cm 1m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 115cm 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA VIDEO

CSIYH 1m. Klara Kozioł VOILA  VIDEO

 

piątek 19/02/21

CSI2 LR 145cm   1m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE VIDEO

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z

CSI2 135cm  1m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

CSI1 120cm  1m. Grzegorz Kubiak GALOPADA

CSI1 110cm 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA  VIDEO

czwartek 18/02/21

CSI2 140cm  1m. Dawid Skiba SECRET WEAPON L  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L VIDEO

CSI1 110cm 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT  VIDEO 

CSIYH 1m. Marek LewickCOME 

 


CSN Leszno 12-14 lutego 2021

 

Grand Prix CSN Leszno 14/02/21

1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI   0/0 39,32s 

2m. Angeliki Podgórna  N.JUSTICE OF HERITAGE  0/rez 

3m. Jan Dominik Chrzanowski MEADOW 4 pkt 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Cavaliada Future 13-14 lutego 2021 Poznań

Tola Wawrzkiewicz i Halny fot. Cavaliada 

Konkurs otwarcia Cavaliada Future 13/02/21 fot. Cavaliada 

 

Finał I turnieju Cavaliada Future 14/02/21

MINI - 1m. Tola Wawrzkiewicz HALNY SKJ Sopot  VIDEO 

MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK VIDEO

 

Konkurs otwarcia Cavaliada Future 13/02/21

MINI - 1m. Wiktoria Cwalina RAMIRO KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK  VIDEO

ZAWODNICY CAVALIADA FUTURE 2021

REGULAMIN CAVALIADA FUTURE 2021

RANKING CAVALIADA FUTURE TOUR 2021    GALERIA FACEBOOK

 


Cavaliada Winter Tour 11-14 lutego 2021

 

Aleksandra Kierznowska i Badorette  fot. Cavaliada

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 14/02/21

GP LR 145 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT

CSI1 125cm 1m. Kornelia Smura DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 115cm  1m. Filip Skrzyczyński WODKA POLKA

 

sobota 13/02/21

CSI2 140cm  2m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 130 S&M   3m. Antoni Strzałkowski BLANT

CSI2 130cm  1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5

Finał CSIYH 1m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY

CSI1 120cm 1m. Nell Sówka JURANDA  VIDEO

​CSI1 110cm 1m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE

 

piątek 12/02/21

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski MISTER CASH

CSI1 120cm 1m. Zosia Gintowt - Juchniewicz SKLADNIA  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS VIDEO 

CSIYH 1m. Dawid Skiba ZANZIBAR L

 

czwartek 11/02/21

CSIYH 1m. Marek Lewicki COME  VIDEO 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24