W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Skrzyczyński , Marciniak, Lehmann, Forlini najlepsi w Halowym Pucharze Polski 2017 - Łąck 02/04/17

 

Medaliści 

Halowego

Pucharu 

Polski 

2017

 

Końcowe 

Wyniki

 

Relacja  

HPP TV 

 

02/04/17

 

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Łąck - Galeria Finały 1-2 kwietnia 2017


Grand Prix Leszna dla Leszka Gramzy - wyniki zawodów 30.03-02.04.17

02/04/17 

 


Andrzej Opłatek - ósmy w Grand Prix LR 150cm San Giovanni - 02/04/17


Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Agata Dahlke i Aleksandra Szpryngiel Halowymi Akademickimi Mistrzyniami Polski

XIII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

PODIUM Grupa B - 130cm 

złoto - Agata Dahlke / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
srebro - Piotr Kaliszuk/ Uniwersytet Zielonogórski 
brąz - Weronika Łopato / UP

 

PODIUM Grupa A 105 cm 

złoto - Aleksandra Szpryngel / U. Opolski

srebro - Paulina Pierzyńska / UM Poznań
brąz - Ewa Kempińska / Politechnika Wrocławska

 

 


Samanta Forlini wygrała Halowy Puchar Polski 2017 w kat Open

PODIUM HPP w Kat OPEN

 

złoto - Samanta Forlini 

 KJ Zbyszko / Kontendro / 1,13 pkt 

 

srebro - Marta Baczyńska - Nowak 

TKJ Garbówek / Dimple / 8 pkt 

 

brąz - Aleksandra Madej 

KJ Strzała Krubiczew / Dambis - J / 8,1pkt 

 

01.04.17

 


Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Pechowy finał dla Dawida Kubiaka w Omaha, McLain Ward lideram PŚ przed Finałem.

 

01/04/17

 

 

 

 

fot. (c)Pascal RENAULDON

 

 

 

 

 


Dwa zwycięstwa dla Polski w San Giovani - Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli wygrał 135cm, a juniorka Wiktoria Lis na Conika Z 115cm. Andrzej Opłatek ósmy w LR 145cm i szósty w 140cm.

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24