CSI3-W CSIU25 CSIJ CSIYH Olomouc 2018
21-24 czerwca 2018
Reprezentacja Polski :
Michał Kaźmierczak HELIA VAN DE HEIHOEK QUE PASA 5 WILANDER
Maksymilian Wechta NUMBER ONE 28 QUINCHELLA FIBONACCI S QUINTUS 93
Dawid Kubiak BAGAZZA M
Mateusz Tyszko DIRTY HARRY
Hubert Kierznowski LANOSO HILBERT Z QUALITO Z
Aleksandra Kierznowska DIOR V AMERIQUE LANDAIS
Małgorzata Koszucka ALVARO 121 CALLIHALL CHEPETTANO CHARLENE
Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE JOGA
Zuzanna Januszewska IRONIA
Dalia Lehmann CASANOVA 468 CLINT PLEASURE
Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA CALERO Z
Sophie Von Werner CORVAL
Niedziela 24 czerwca 2018
Aleksandra Kierznowska na Dior V wygrała juniorskie Grand Prix. Maksymilian Wechta z jednym błędem pokonał parkur Grand Prix 160cm zaliczany do rankingu Pucharu Świata na debiutującym w konkursie tej rangi Number One 28.
GP CSIJ Aleksandra Kierznowska
WYNIKI
GRAND PRIX CSI-W 140-160cm 15m, Maksymilian Wechta POL Number One 28
FINAŁ CSI3-W 150cm 6m. Maksymilian Wechta POL Quinchella
GRAND PRIX CSIJ 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL Dior V
FINAŁ CSI3-W 135cm 10m. Aleksandra Kozanecka POL Calero Z
Sobota 23 czerwca 2018
Michał Kaźmierczak na Que Pasa w kapitalnym stylu wygrał sobotni konkurs LR 150cm,
LR 150 Michał Kaźmierczak
WYNIKI
CSI3-W LR 150cm 1m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa
FINAL U25 145cm 6m. Maksymilian Wechta POL Quintus
FINAL CSIYH 130 / 135cm 11m. Maksymilian Wechta POL Fibonacci
CSI3-W 135cm 19m. Małgorzata Frysztak POL Charlene
CSIJ 130cm 5m. Zuzanna Januszewska POL Ironia
Piątek 22 czerwca 2018
Maksymilian Wechta
LR CSI3-W 150cm 2m. Maksymilian Wechta POL Quinchella
CSI3-W 145cm 1m. Michał Kaźmierczak POL Heila vd Heihoek
CSIU25 140cm 2m. Maksymilian Wechta POL Quintus
CSI3-W 130cm 3m. Aleksandra Kierznowska POL Dior V
CSIYH 125/130cm 1m. Hubert Kierznowski POL Qualito Z
Michał Kaźmierczak
Hubert Kierznowski
Czwartek 21 czerwca 2018
WYNIKI
CSI3-W 140cm 3m. Maksymilian Wechta POL Number One
CSIU25 140cm 1m. Maksymilian Wechta POL Quinchella
CSI3-W 130cm 13m. Aleksandra Kozanecka POL Calero Z
CSIYH 125/130cm 2m. Maksymilian Wechta POL Fibonacci
RELACJA GRAND PRIX CSI3-W 140-160cm
RELACJA GRAND PRIX CSIJ 140cm
RELACJA LR 150cm - 23.06.18
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |