W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ

02/12/13 g.09.30

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Leszno POL - wyniki końcowe

Grand Prix CSI2 Leszna wygrała reprezentantka Rosji Natalia Simonia na koniu Kilar. Drugie miejsce wywalczyła  ALeksandra Lusina na koniu Caius a trzecie Paulina Malinowska na Chirivell. Gratulacje !!

 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU  

Katarzyna Primel - Galeria niedzielne finały 

Katarzyna Primel galeria II

 

Aleksandra Lusina 

foto Katarzyna Primel 


Głoskowski, Ludwiczak, Morsztyn w pierwszej dziesiątce LEC

01/12/13 g.09.20

Reprezentanci Polski Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn po udanym starcie w Budapeszcie awansowali w rankingu LEC. Gratulacje !!

Wyniki konkursu kwalifikacyjnego z Budapesztu, aktualna pierwsza 10 - tka rankingu LEC oraz piękne zdjęcia Krisztiny Hajdu.

 

 

 


Lista Delegatów przedstawionych przez Wojewódzkie Związki Jeździeckie na Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ w dniu 30.11.2013 r.


Jacek Pacyński w Damme, Enschede bez Franka Kowalczyka, kameralnie w Wolicy

28/11/13 g.06.30  

 

 


Monika Dulczewska w Neeroeteren BEL

27/11/13 g.18.00

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska wraz z 11 letnią westfalska klaczą ZARAH 33 wystartuje w bardzo licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Neeroeteren w dniach 29.11-01.12.   Powodzenia !! zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Julia Zawada i Grzegorz Faber w Ebreichsdorfie

 27/11/13 g.12.20

Reprezentanci Polski Julia Zawada i Grzegorz Faber w dniach 28.11-01.12.13 wystartują w turnieju CSI** w austriackim Ebreichsdorfie. 18 narodowych federacji zgłosiło do udziału w zawodach 132 zawodników na 308 koniach. Pula nagród pieniężnych wynosi 55.400,oo euro Powodzenia !!! Listy zgłoszeń, podręczne linki 

 


CSI2 / CSIYH Leszno 29.11-01.12.13 zgłoszenia

26/11/13 g.20.50

Lista zgłoszonych koni i zawodników na zawody CSI2 / CSIYH w Lesznie w dniach 29.11-01.12.

 

 


CSI2-W Budapeszt zgłoszeni zawodnicy

26/11/13 g.20.20

Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn w dniach 29.11 - 01.12.13 wystartują w zawodach CSI2-W w Budapeszcie. Powodzenia !

LISTA zgłoszonych zawodników i koni CSI-W Budapeszt

 


Gratulacje dla Moniki i Radosława Zalewskich

25/11/13 g.15.30

Dziś  przyszedł na świat syn Moniki

i Radosława Zalewskich - Franciszek !

Wspaniała wiadomość !!

Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24