W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI5 Verona 09-12/11/2023

Mikołaj Barański fot. (c) www.stefanograsso.it

 

Mikołaj Barański na koniu JUGGLE BARAKA zajął drugie miejsce w konkursie rankingowym 145 podczas 5* turnieju Fieracavalli Verona we Włoszech. 

 

WYNIKI TURNIEJU           ARCHIWUM VIDEO 


Helena Lubońska i Kinga Biszkowiecka wygrały ostatnią kwalifikację do Cavaliaday Future w Jaszkowie 05/11/23


Piotr Szmytkowski triumfuje w Lesznie 05/11/23

 

 

Piotr Szmytkowski z KJ Plejada Stefanówka na kl. TIGRINA zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie 05/11/23 

WYNIKI ZAWODÓW 


Andrzej Głoskowski i Damian Ostręga wygrali krajowe Grand Prix w Lesznie i w Aromerze 29/10/23

Andrzej Głoskowski                                                   Damian Ostręga 

 

Zwycięzcy krajowych konkursów Grand Prix 29/10/23

HZO Leszno   1m. Andrzej Głoskowski  VERDINALE  KJ Infernal Team 

HZO Aromer  1m. Damian Ostrega VALENCIA VOLO KS Jumping Team

fot. Paula Bartkowiak & Maria Leszczyńska 


Samorin - Danube Champions Tour October II 2023

 

Samorin - Danube Champions Tour October II 26-29/10/2023 

Reprezentacja Polski - Aleksander Lewandowski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Magda Kamińska - Kumorek, Julia Jaglarz, Monika Grundkowska,  Izabela Vinckier,  Klaudia Siarkiewicz, Lea Frey, Emilia Gielata, Magdalena Kałuża, Małgorzata Koszucka, Maria Noga, Grzegorz Nowak, Agnieszka Olszewska, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Olga Pawłowska, Daria Pietrzak, Magdalena Piksa, Hanna Pis, Marta Piszczek, Tomasz Plewa, Klaudia Rajter - Wojciechowska, Anna Siwicka, Maria Swat, Tola Świerczyńska, Mikołaj Szurman, Olga Tomanek, Zofia Trela, Milena Wójcikiewicz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka,  Kaja Hus, Sławomir Uchwat

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :

 

Niedziela  29/10/23

Grand Prix LR 145cm - 4m. Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VD LENTAMEL

Silver Tour Final 135cm -  2m. Daria Pietrzak  UNICA-K

Middle Tour Final 130cm   3m. Marta Piszczek  AZUR

Finał YH 5 yo   1m. Adrianna Ostrowska  STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

Finał YH 6/7 yo   3m. Aleksander Lewandowski  CRISTAL BLUE D'IVE Z

CSIAm Finał    5m. Maria Swat   NASCHA

 

Sobota 28/10/23

Big Tour Final 140cm   1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

130cm   1m. Grzegorz Nowak SAM

Bronze Tour - Final 125cm   3m. Hanna Pis  CRYSTAL SKY

125cm   4m. Agnieszka Olszewska  SHERLOCK

Small Tour - Final 120cm   3m. Marta Piszczek  JETSKI E.B.

CSIYH 6/7 yr   1m. Grzegorz Nowak  LET'S GO

CSIYH 5 yr   10m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

CSIAm  12m.  Kaja Hus  RICO VD BISSCHOP

 

Piątek 27/10/23

LR 145cm   3m. Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VD LENTAMEL

135cm   1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

125cm   1m. Marta Piszczek AZUR

120cm    3m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z

115cm    2m. Zofia Trela  CALOTTA

CSIAm   4m. Maria Swat   NASCHA

 

Czwartek 26/10/23

140cm   1m. Grzegorz Nowak LAOS KG

135cm   5m. Tola Świerczyńska ANDORA

130cm   1m. Grzegorz Nowak SAM

120cm    4m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z

115cm    1m. Agnieszka Olszewska TAJNA

CSIYH 6/7 yr    1m. Oliwia Ostrowska LENTOLINA-S

CSIYH 5yo    2m. Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF


Michalina Szmytka, Hubert Polowczyk i Beniamin Tomaszewski zwyciężyli w konkursach Grand Prix w Dąbrówce Małej, Lesznie i w Łącku 22/10/23

Michalina Szmytka fot. JKS u Robsonów 

 

Zwycięzcy krajowych konkursów Grand Prix 22/10/2023

 

CSN Dąbrówka Mała - 1m. Michalina Szmytka COMET  KJ Arpav Gdańsk

CSN Leszno - 1m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  KS  Cortina Kaczenice 

HZO Łąck - 1m. Beniamin Tomaszewski CLAUDIUS  SKJ Sopot 


Salio - Anna Korus, Sara Wnuczko i Antoni Nowak wygrali VI etap kwalifikacji do Cavaliady Future 22/10/23

 

Anna Korus                                        Antoni Nowak      fot Monapphoto

 

 

RANKING KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE   


Cracovia Szary Equestrian Show 20-22/10/23

Jarosław Skrzyczyński i KOMBOY - najlepsza para konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

 

Niedziela 22/10/23

Grand Prix CSI2  LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY  VIDEO 

Grand Prix CSI1 135cm   1m. Eliza Zawadzka  QUAIDO  

CSI2 140cm - 2m. Daria Pietrzak  UNICA-K  VIDEO 

CSI1 125cm - 1m. Marcelina Łazik   DIGISPORT QUATTRO

CSI1 115cm - 1m. Dominik Słodczyk  CBR FIREBLADE

Elite Tour  - 1m. Maja Kula NERON

CSIYH 6/7 yr - 2m. Tomasz Plewa RINGO STARR

CSIYH 5yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR

 

Sobota 21/010/23

CSI2 LR 145cm - 2m. Mściwój Kiecoń IDEALISCA

CSI2 135cm - 1m. Natalia Kubik  ZINE BLUE   VIDEO 

CSI1 130cm - 1m. Olga Skrobacz DISCO LADY

CSI1 120cm - 1m. Jakub Kubiak CORIWAY

CSI1 110cm - 1m. Dominik Słodczyk  CBR FIREBLADE

EliteTour - 1m. Natasza Bebak  CAN-CAN

CSIYH 6/7 yr - 1m.  Dominik Słodczyk SEQUIN Z

CSIYH 5 yr - 1m.  Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF

 

Piątek 20/10/23

CSI2 140cm - 1m. Eliza Zawadzka INA   VIDEO 

CSI2 135cm - 1m. Anna Stasiak CON CORDIA

CSI1 130cm - 1m. Eliza Zawadzka QUAIDO

CSI1 120cm - 1m. Marcelina Łazik   DIGISPORT QUATTRO

CSI1 110cm - 2m. Amelia Zięba GILEA

Elite Tour - 1m. Maja Kula NERON

CSIYH 6/7 yr - 3m. Tomasz Plewa LINDE KG

CSIYH 5 yr  1m. Dominik Słodczyk SEVEN VALEYS 111


Samorin - Danube Champions Tour October I 2023

Marek Wacławik - fot. equifo.cz

Samorin - Danube Champions Tour October I  18-22/10/2023  

 

Reprezentacja Polski - Marek Wacławik, Monika Grundkowska, Aleksandra Wypchło, Klaudia Siarkiewicz, Jarosław Koziarowski, Bartosz Adamus, Lea Fray, Izabela Vinckier, Emilia Gielata,  Krzysztof Złocki, Michał Kubiak, Michalina Łącka, Milena Wójcikiewicz

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

22/10  GP LR 145 -  3m. Marek Wacławik KATHMANDAU  VIDEO

21/10  120cm - 1m. Marek Wacławik  COMME SI   VIDEO 

21/10  YH 5yr  - 3m. Izabela Vinckier CORRIDO   

20/10  LR 145 - 3m. Marek Wacławik KATHMANDAU  VIDEO

20/10  125cm - 1m. Marek Wacławik  COMME SI  

20/10  120cm - 3m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z  

20/10  115cm - 1m. Marek Wacławik HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z

20/10  YH 5yr  - 2m. Aleksandra Wypchło CHARDONNA

20/10  YH 6yr - 3m. Krzysztof Złocki SR CLAIRIS

20/10   CSIAm - 2m. Milena Wójcikiewicz SANTORINI L

19/10  120cm - 1m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z VIDEO 

19/10   YH 5yr - 3m. Izabela Vinckier CORRIDO    

19/10  115cm - 2m. Marek Wacławik HAROLD VD TOJOPEHOEVE Z


MET Oliva Autumn Mediterranean Equestrian Tour 2023 III

Krzysztof Okła fot. 1clicphoto

 

MET Oliva  Autumn Mediterranean Equestrian Tour 2023 III  16-22/10/23

Reprezentacja Polski - Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski

 

WYNIKI ZAWODÓW      ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

22/10  110cm - 3m. Jakub Ryczkowski SECRET TREASURE

21/10   140cm - 1m. Krzysztoł Okła LA TALENT

21/10  120cm - 1m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

20/10  120cm - 3m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

19/10  CSIYH 6yo - 2m. Maksymilian Wechta NEXT ONE   

19/10  CSIYH 5yo - 5m. Maksymilian Wechta  CORDIAN  

18/10   MET Young Horse Champion Trophy 6yo   - 1m. NEXT ONE  

18/10   CSIYH 5yo - 4m. Maksymilian Wechta  CORDIAN  

17/10   CSIYH 5yo 1m. Maksymilian Wechta  CORDIAN

17/10   CSIYH 6yo - 1m. Maksymilian Wechta NEXT ONE


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24