W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI4-W El Jaddida Andrzej Opłatek ósmy w konkursie LR 150cm


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-20 X 2019

 

Kamil Grzelczyk  przebojem pierwszego tygodnia Cracovii w Michałowicach fot. Przemysław Antosz Fotografia

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

GRAND PRIX CSI2 1m. Kamil Grzelczyk  WIBARO  VIDEO 20/10/19

Grand Prix CSI1 1m. Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER

CSI1 125cm 2m. Damian Ostręga SUMIRA

YH 6/7 yrs 3m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 140cm 1m. Olga Skrobacz ORIDA-M 19/10/19

CSI1 130cm 2m. Grzegorz Nowak OLIMPIA

CSI1 120cm 3m. Emilia Szojda CAMPINO BURME

CSI1 115cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7 yrs 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

 

CSI2 145cm 1m. Kamil Grzelczyk WIBARO  18/10/19  VIDEO

CSI2 140cm  1m Adam Grzegorzewski JUST AN HERO

CSI1 110cm 1m. Paulina Biskup SISI SZA

YH 6/7yrs 2m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

YH 5yrs  2m. Dominik Słodczyk BAJADERA

 

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JUST RIDING CALIFORNIA BS  17/10/19

CSI2 135cm  1m. Jarosław Skrzyczynski AKKOL

CSI1 130cm 1m. Gabriela Bado BALISTO AC   VIDEO 

CSI1 120cm 4m. Daria Pietrzak MONSUN   VIDEO 

CSI1 110cm 3m. Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ

YH 5yrs 5m. Krzysztof Złocki CHAMANII


CSI2-W Siauliu Arena Horse Show 2019 - Paulina Malinowska dziesiąta w Grand Prix

Paulina Malinowska 10-ta w konkursie World Cup Grand Prix na Chirivell i 11-ta na Crown Prince 2.  

 

WYNIKI TURNIEJU


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 17-27/10/19

ZGŁOSZENIA   I tydzień    ZGLOSZENIA  II tydzień 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz Fotografia


HZO DiM Bobrowy Staw - 2 kwalifikacja Cavaliada Future

ZWYCIĘZCY NIEDZIELNYCH FINAŁÓW :

GR A1 - Martyna Pliem-Perka JUNIOR TKJ Garbówek   / MINI/

GR A2  Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT TKJ Garbówek / MIDI/

GR C - Zofia Sondej MAKS KKJ Kielce 

GR Dbis Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

GP D/E - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club 

GP Dzieci - Zofia Gintowt-Juchniewicz  SKŁADNIA Stajnia Podolszyn 

Finał J/MJ - Gabriela Janiszewska CIA MALICA R&S Stables 

13/10/19 

 


Natalia Palowska przebojem Grand Prix u Robsonów 13/101/19

Reprezentantka KJ Lotar Biskupiec Natalia Palmowska pierwsza i druga w Grand Prix HZO w Dąbrówce Małej, trzecie miejsce w konkursie zajęła Malwina Urbańska w WKJ Warszawa. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   13/10/19  fot. (C) Dąbrówka Mała 


Dalia Lehmann wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

Dalia Lehmann na Anchenn / Carlando x Quartier Latin / wygrywa Grand Prix Leszna 13/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSI04-W CSI1 Rabat 10-13 października 2019

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  CHINTABLUE

Andrzej Opłatek  STALANDO 2  STAKKATAN  ODILE DU SOUFFLET

Jan Bobik CHACCO AMICOR CHACCO AMICOR ZM  FARMER

Natalia Czernik ABIGEJ  DUKE G  EVERDI

Grzegorz Kubiak SZULER

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Puchar Narodów  6m Polska  13/10/19

CSIO4 LR 145cm  14m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIO4-W 140cm  5m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO 12/10/19 

GRAND PRIX CSIO4-W  9m. Jan Bobik CHACCO AMICOR VIDEO  11/10/19

CSIO4-W 135cm  4m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM

CSI1 120cm 4m. Bartosz Adamus QUE PASA 5

CSI1 130cm 6m. Bartosz Adamus EL CAMP

CSIO4-W LR 145 cm 19m.Jan Bobik CHACCO AMICOR 10/10/19 

CSIO4-W 135cm 12m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 120cm 11m. Bartosz Adamus QUE PASA 5  VIDEO

CSI1 130cm  11m. Bartosz Adamus  EL CAMP

 

ZGŁOSZENIA

 


Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM CSIO5 Barcelona oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020. 06/10/19

Reprezentacja Irlandii wygrywa FINAŁ FEI Nations CupTM  CSIO5 Barcelona   oraz awansuje drużynowo na IO Tokyo2020.

 

IRLANDIA   Chef d'Equipe:  Rodrigo PESSOA

Peter  MOLONEY     CHIANTI'S CHAMPION  

Paul O'SHEA    SKARA GLEN'S MACHU PICCHU  

Darragh KENNY  BALOU DU REVENTON 

Cian O'CONNOR   PSG FINAL  

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix LR 145 Riesenbeck 06/10/19

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

Konkurs Grand Prix w Riesenbeck wygrała Meredith Maichaels Beerbaum na La Caramba 2. Michał Kaźmierczak  na DAME DE PIQUE ukończył konkurs na 7 miejscu. Para debiutowała w konkursie tej rangi. 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24