W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Lublina dla Łukasza Kozy

07/02/16 

Niedzielne Finały w Lublinie

Rankingi CAVALIADA TOUR / CAVALIADA FUTURE 

 


Wojcianiec, Zagor, Wołodkowicz najlepsi w sobotę w Lublinie

06/02/16 

Najbardziej widowiskowy sobotni konkurs Speed & Music w koncertowym  stylu wygrał Wojciech Wojcianiec   Finał ŚR wygrał Jacek Zagor na  a młodziutka Olimpia Wołodkowicz triumfowała w porannym konkursie MR.  Zespół pod wodzą Łukasza Brzóski w składzie Dominika Henzel i ALeksandra Osuch zdominował konkurs Sztafet. W pierwszym konkursie II Eliminacji Cavaliady Future zwycięstwo wywalczyły Lea Neuber  ( MINI ) i ALicja Tomaszewicz.

 


Aleksandra Kozanecka przebojem drugie dnia Cavaliady w Lublinie

05/02/16 

 

Aleksandra Kozanecka na  Calingka triumfowała w konkursie DR zaliczanym do Longines rankingu FEI. W licznie obsadzonym konkursie ŚR triumfowali zawodnicy KJ Agro Handel Śrem - Marcin Bętkowski na Baldessarini i Mściwoj Kiecoń na Romina L. Wieczorny konkurs Wenus kontra Mars wygrał Paweł Jurkowski na Espresso 22.

 

 


Konkursy otwarcia Cavaliady w Lublinie pod dyktando reprezentantów Polski

05/04/16 

Wszystkie cztery konkursy rozegrane pierwszego dnia zawodów w Lublinie zdominowali reprezentanci Polski. Jan Bobik triumfował w MR i Potędze Skoku, Mściwoj Kiecoń w świetnym stylu wygrał konkurs DR a zwycięstwo w ŚR podzielili między siebie Janina Strzałkowska i Leszek Gramza.

 

 


Jeździeckie Gwiazdy 2015 roku - Gala Mistrzów Sportu - Lublin 03.02.16

Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Trener Roku - Stanisław Marchwicki

Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga 

Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła

Junior Roku - Andrzej Opłatek

Zawodnik Roku w kat Dzieci -

Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka / Dalia Lehmann / Filip Lewicki  

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

Klub Roku - Agro Handel Śrem 

 

W dniu 3 lutego 2016 w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu podczas której Redakcja KadraSkoki  wręczyła pamiątkowe wyróżnienia za osiągnięcia sportowe w 2015 roku. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na pierwszą foto relację z Gali. 

fot Michał Szubert 

 


CAVALIADA Lublin - podręczne linki, plan transmisji w NC+

02/02/16

 

 

 

 


Aleksandra Bolko - liderką rankingu PZJ w kat. Dzieci za 2015 rok

02/02/16 

 


Sukces w GASTON GLOCK's CHAMPIONAT Villach

Jarosław Skrzyczyński drugi, Michał Kaźmierczak piąty w sobotnim konkursie 150 cm GASTON GLOCK's CHAMPIONAT zaliczanym do  FEI Longines Rank.  

 


KJ Agro Handel Śrem - liderem klubowego rankingu PZJ za 2015 rok

26/01/16

 

 

 


GLOCK HORSE PERFORMANCE CENTER Villach AUT - program, reprezentacja Polski

26/01/16  

Jarosław Skrzyczyński i Michał Kaźmierczak w dniach 28-31 stycznia 2016 wystartują w prestiżowym turnieju w austriackim Villach.

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24