W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grzegorz Nowak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 29/07/18

Grzegorz Nowak z Fundacja KJK Zatoka wygrał konkurs Grand Prix na 13 letnim og. KWPN  Always Forever  /Ephebe For Ever x For Pleasure/.

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

Grzegorz Nowak fot. Klaudia Lorenc

 

 


CSI2/1/YH Zuidwolde 26-29 lipca 2018 - wyniki

W zawodach w Zuidwolde  w dn. 26-29.07.18 z powodzeniem jeździły reprezentantki Polski. Aleksandra Lusina-Gołaś wygrała konkurs otwarcia CSIYH dla koni z rocznika 2011, Natalia Stefańska w 1* Grand Prix była 13-ta po obu bezbłędnych nawrotach. Malwina Urbańska plasowała się dwa razy w pierwszej 10-tce konkursów dla Młodych Koni.   29/07/18

 


Polska Liga Jeździecka - Machnice 21-23 lipca 2018 wyniki / ranking

Grand Prix PLJ w Machnicach wygrał Jarosław Skrzyczyński na QUIRO 5 (video)  Liderami rankingu PLJ po IV etapie są : Dajana Pawlicka ( runda złota i srebrna ), Jakub Kubiak ( runda brązowa). KJ Trachy Gliwice prowadzi w rankingu Druzynowego Pucharu Polski.

RANKINGI PLJ

WYNIKI PLJ MACHNICE  

 


CSI2 / CSIYH Zuidwolde 20-22 lipca 2018 wyniki

Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska oraz Łukasz Kut w dn 20-22 lipca 2018 startowali w 2 * zawodach w holenderskim Zuidwolde. 
 
 
 

CSI2 Opglabbeek 20-22 lipca 2018

W dniach 20-22 lipca 2018 reprezentanci Polski: Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli oraz Przemysław Konopacki startowali w 2* turnieju w Obglabbek. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Przemysław Konopacki z 1 pkt za czas ukończył konkurs LR Grand Prix 145cm na 7 miejscu. W zawodach dosiadał 8 letniego wł. KWPN FRIAR M / Amadeus x Voltaire / 


CSI4 / 2 / YH X-BIONIC SUMMER TOUR Samorin - wyniki I tygodnia 22/07/18

Krzysztof Ludwiczak najlepszy spośród reprezentantów Polski w I tygodniu 4* turnieju w Samorin. Najwyżej w konkursach Grand Prix ( 15 miejsce na Nordwindzie w 4* GP i dziewiaty na Contacca w 2*GP 145cm ) oraz dwa razy trzeci na Sandra Blue w 4* konkursach 140/145cm i najlepszy na Queen La Balue w 2* 140cm. 

22/07/18 

 


Olga Skrobacz złotą medalistką Finału XXIV OOM w Strzegomiu! 18/07/18

PODIUM OOM 2018

złoto - Olga Skrobacz, srebro - Daria Pietrzak, brąz - Katarzyna Gola 

 

fot Katarzyna Broda 

 


Marianna Kołacka wygrała Finał XXIV OOM w Strzegomiu na kucach 18/07/18

18/07/18  fot Katarzyna Broda 

 

PODIUM OOM KUCE 2018 

złoto - Marianna Kołacka, srebro - Maria Padalak, brąz - Marta Wypiór


Natalia Stefańska wygrała konkurs otwarcia LONGINES Global Future Champions Week w Valkenswaard 18/07/18

Natalia Stefańska na Papilon wygrała konkurs otwarcia CSICh 120cm LONGINES Global Future Champions Week w holenderskim Valkenswaard. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU

fot JKS DiM 

18/07/18 

 


Monika Dulczewska trzecia w konkursie otwarcia LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard 16/07/18

Monika Dulczewska zajęła trzecie miejsce w konkursie otwarcia dla koni 7 letnich ( rocznik 2011 ) podczas turnieju LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard. W konkursie reprezentantka Polski dosiadała ogiera rasy SF / Diamant de Semilly x Baloubet du Rouet /

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24