KADRA NARODOWA sezon 2017  aktualizacja 05.05.2017 

 

źródło www.pzj.pl     pobierz

 

 

 

KADRA NARODOWA sezon 2017 

 

źródło www.pzj.pl     pobierz

 

 

foto www.Primel.pl 

 

KADRA NARODOWA - SKOKI PRZEZ PRZESZKODY akt. z 22.02.2016.

pobierz plik 

źródło www.pzj.pl

 

 28/07/16   Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke 

 

 20/06/16  Klara Kostrzewa 

 

Lp.

KONKURENCJA

KADRA

NAZWISKO

IMIĘ

ROCZNIK

KLUB

KATEGORIA

1

SKOKI

A

Kaźmierczak

Michał

1985

KJ Leśna Wola

Senior

2

SKOKI

A

Kiecoń

Mściwoj

1987

KJ Agro Handel

Senior

3

SKOKI

A

Lewicki

Marek

1974

KJ Czahary

Senior

4

SKOKI

A

Ludwiczak

Krzysztof

1975

KJ HEAA

Senior

5

SKOKI

A

Morsztyn

Piotr

1972

KJ Osadkowski

Senior

6

SKOKI

A

Skrzyczyński

Jarosław

1978

KJ Agro Handel

Senior

7

SKOKI

A

Wechta

Maksymilian

1993

KJ Wechta

Senior

8

SKOKI

B

Bętkowski

Marcin

1988

KJ Agro Handel

Senior

9

SKOKI

B

Koza

Łukasz

1988

KJ Trachy Sośnicowice

Senior

10

SKOKI

B

Koza

Paulina

1986

KJ Trachy Sośnicowice

Senior

11

SKOKI

B

Kozanecka

Aleksandra

1991

KJ Szumawa

Senior

12

SKOKI

B

Kierznowski

Hubert

1973

KJ Kietlów

Senior

13

SKOKI

B

Kubiak

Dawid

1987

Sobieski Jumping Team

Senior

14

SKOKI

B

Miśkiewicz

Tomasz

1992

LKS Nadwiślanin

Senior

15

SKOKI

B

Okła

Krzysztof

1994

Kielecki Klub Jeździecki

Senior

16

SKOKI

B

Piwowarczyk-Bałuk

Sandra

1983

SK Ciekocinko

Senior

17

SKOKI

B

Słowińska

Marika

1985

SK Ciekocinko

Senior

18

SKOKI

B

Troszczyński

Łukasz

1983

KS Nad Wigrami Sp. Z o.o.

Senior

19

SKOKI

B

Wasilewski

Łukasz

1982

KJ Canex Dog

Senior

20

SKOKI

B

Wojcianiec

Wojciech

1980

BPK

Senior

21

SKOKI

B

Ziębicki

Michał

1987

KJK Szary Michałowice

Senior

22

SKOKI

A

Gowin

Zuzanna

1995

KJ Metpol

Młody Jeździec

23

SKOKI

A

Opłatek

Andrzej

1997

KJ HEAA

Młody Jeździec

24

SKOKI

B

Cecuga

Agnieszka

1997

KJ Metpol

Młody Jeździec

25

SKOKI

B

Marciniak

Joanna

1997

KJ Metpol

Młody Jeździec

26

SKOKI

A

Grundkowska

Monika

1998

WLKS Krakus

Junior

27

SKOKI

A

Grzegorzewski

Adam

1998

Stow. Agro-Aves

Junior

28

SKOKI

B

Bolko

Aleksandra

2001

SK Ciekocinko

Junior

29

SKOKI

B

Jaglarz

Julia

1999

Vanto Jumping Team

Junior

30

SKOKI

B

Lehmann

Dalia

2001

Lehmann Sport Horses Sp.z o. o.

Junior

31

SKOKI

B

Lewicki

Filip

2001

KJ Czahary

Junior

32

SKOKI

B

Magdalena

Matuszewska

1999

OSK Michalscy

Junior

33

SKOKI

B

Rokita

Kamila

1998

WLKS Krakus

Junior

34

SKOKI

B

Rynkiewicz

Martyna

1999

LKJ w Gałkowie

Junior

35

SKOKI

B

Pawlicka

Dajana

1998

KJ Agro Handel

Junior

36

SKOKI

B

Piątkowski

Stanisław

1999

KJ Strzała

Junior

37

SKOKI

B

Wołodkowicz

Olimpia

1999

BPK

Junior

38

SKOKI

A

Baehr

Maria

2002

KJ Agro Handel

Dzieci

39

SKOKI

A

Brattli

Vivian

2002

KJK Szary Michałowice

Dzieci

40

SKOKI

A

Jachimowicz

Gniewko

2002

KJ Liljówka

Dzieci

41

SKOKI

A

Kiewrel

Agnieszka

2002

WLKS Krakus

Dzieci

42

SKOKI

A

Kierznowska

Aleksandra

2003

KJ Kietlów

Dzieci

43

SKOKI

A

Moksiewicz

Kacper

2002

LUKS Nysa Gubin

Dzieci

44

SKOKI

B

Wojciechowska

Magdalena

2003

Amico Mołdawin

Dzieci na Kucach

45

SKOKI

B

Osuch

Aleksandra

2004

Podkowa Gruszczyn

Dzieci na Kucach

46

SKOKI

B

Kamiska

Agata

2004

Ranczo Kołata

Dzieci na Kucach

47

SKOKI

B

Baraski

Mikołaj

2003

TKJ Garbówek

Dzieci na Kucach

48

SKOKI

B

Hendrys

Maja

2003

Podkowa Gruszczyn

Dzieci na Kucach

49

SKOKI

B

Chmielowska

Emilia

2003

Stragona Strzegom

Dzieci na Kuca 

 

KADRA NARODOWA 02.12.15

 

POBIERZ 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17