W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO DiM Solec Kujawski - I kwalifikacja Cavaliady Future 08-10/07/22

 

Anna Korus - zwyciężczyni Finału gr A1 / I Kwalifikacji Cavaliady Future / fot.Zdjęcia Julki - Fotografia

 

 


CSI Baborówko 1-3 lipca 2022

wyniki   zgłoszenia    livestream  

 

Dawid Kubiak - zwycięzca konkursu Grand Prix fot. M&R Photo

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju w Baborówku :

 

niedziela 03/07/22

Grand Prix LR 145 1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

Grand Prix CSICh  1m. Zuzanna Przybylska CONNY 391  

Pony Grand Prix  1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN

Finał 140cm  2m. Jarosław Skrzyczyński  KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

Finał 125cm 1m. Nadia Lehmann SILVER STAR

CSI 130cm 1m. Eliza Zawadzka DIOR V

CSI 115cm 1m. Hanna Jachimowicz CHIVAS DARCO

Finał YH 6/7 yrs 1m. Tomasz Miśkiewicz  LOVELY SILVA

Finał YH 5yrs 1m. Marek Wacławik MICHA

 

sobota 02/07/22 

LR 145cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI 135cm  1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA

CSI 120cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR

CSI 110cm  1m. Wiktoria Zujewska CAPRICCIO

CSICh 1m. Nel Skotarczak DREAM ON

CSIP 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH

CSIYH 5 yrs    CSIYH 6yrs  2m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM

 

piątek 01/07/22

CSI 140cm - 2m. Marek Lewicki ITOULON B

CSI 130cm - 1m. Daria Kobiernik SONET

CSI 120cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI 110cm - 1m. January Włoch FRANKE

CSIYH 6/7 yrs - 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

CSIYH 5yrs 

CSIP - 1m. Jagoda Kierznowska  BENJA LUNA

CSICh - 1m.  Amelia Zięba GILEA


ZO Leśna Wola 1-3 lipca 2022

 

 


ZO Łąck 01-03 lipca 2022

 

 


CSN Arezzo. Mikołaj Barański triumfuje w Grand Prix ! 26/06/22

 

Mikołaj Barański  na koniu JUGGLE BARAKA w świetnym stylu wygrał krajowy konkurs Grand Prix 145 z rozgrywką z pula nagród 10.000 eur podczas zawodów CSN we włoskim Arezzo. 26/06/22
 

Dąbrówka Mała. Jakub Kubiak przebojem finałów IV etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej 26/06/22

Jakub Kubiak - zwycięzca Grand Prix Dąbrówki - Finału Rundy Złotej PLJ fot. JKS U Robsonów 

 

Zwycięzcy finałowych konkursów IV etapu PLJ 25-26/06/22

 

Runda Złota Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck   

Runda Srebrna  1m. Natalia Palmowska  LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec 

Runda Brązowa   1m. Jakub Kubiak  FERLINA  KJ SO Łąck   

Runda Młodzieżowa  1m. Amelia Depta CHANTILLY T   PLJ 

III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew  

 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSN Michałowice 24-26 czerwca 2022

 

Anastasiia Yershova i Magdalena Piksa - dekoracja Grand Prix fot. Przemysław Antosz  

 
CSN KJK SZARY Michałowice - Podium konkursu Grand Prix 
1m. Anastasiia Yershova  UKR  MARLON
2m. Magdalena Piksa  POL  MILOW PROVA
3m. Volodymyr Bykov  UKR  VALKIRIA
 
WYNIKI GRAND PRIX                 WYNIKI ZAWODÓW 
 

ZO DiM Kołobrzeg 24-26/06/22

 

 


ZO DiM Bogusławice 24-26/06/22

 

 


CSIO Deauville - LONGINES EEF Nations Cup - SEMI FINAL 23-26/06/22

Nations Parade fot. (c) PixelsEvents

Reprezentacja Polski: Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Cassandra Orschel, Maksymilian Wechta, szef ekipy Jan Vinckier.

 

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO       LINK DO GALERII FB  


26/06  Grand Prix LR 150cm   5m. Przemysław Konopacki  HOME-RUN   VIDEO 

26/06  Grand Prix U25 145cm  - 2m. Andrzej Opłatek  NORDSTURM 15  VIDEO

24/06  WYNIKI PUCHAR NARODÓW  - Polska 8 miejsce 

23/06  Grand Prix Qualifier 145cm - 3m. Andrzej Opłatek CONTHINDER   VIDEO


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24