W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Anna Dziuba i Karolina Klusek wygrywają eliminacje do OOM w Bobrowym Stawie 09/06/19

Anna Dziuba na DOLLAR DE NUEVO oraz Karolina Klusek na kucu ISKRA wygrywają eOOM w Bobrowym Stawie / mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie/ 

fot. Magda Pocztowska 

 


4 Foulee CSI4 Poznań - X Memoriał Macieja Frankiewicza 7-9.06.19

 

 

 

Andrzej Opłatek - najczęściej dekorowanym polskim zawodnikiem w Poznaniu! fot. Paula Bartkowiak 

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

STRONA OFICJALNA http://4foulee.pl/pl/ 

ZGŁOSZENIA

RELACJA VIDEO http://4foulee.pl/pl/csi-poznan/tv-online.html    

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Grand Prix LR 160cm   4m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO    VIDEO 

Finał 145cm LR  1m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP    VIDEO 

Finał CSIU25 3m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS   VIDEO 

Grand Prix CSI1   3m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

Final CSIYH   4m. Marek Lewicki POL ITOULON B

 

Memoriał Macieja Frankiewicza 4m. Wojciech Wojcianiec POL  CASSIO MELLONI   VIDEO

CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL    VIDEO

CSIU25 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V   VIDEO

CSI1 130cm   1m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSIYH 125cm   2m. Marek Lewicki POL ITOULON B   VIDEO

 

LR 150cm  3m. Andrzej Opłatek POL STALANDO 2   VIDEO  JUMP OFF 

CSI4 140cm  2m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP   VIDEO 

CSIU25 135cm  2m. Andrzej Opłatek POL  CONMINA BLUE PS   VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO   VIDEO

CSIYH 125cm  2m. Marek Lewicki POL CORNET'S SUNSHINE   VIDEO 

 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019 - Grzegorz Kubiak i Szuler - Najlepsza polska para w konkursie Grand Prix - trzecie miejsce

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

zamówienia zdjęć Sweetieisafruit  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

CSI3 Grand Prix LR 150cm   3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER  09/06/19

CSI1 Grand Prix 135cm  3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82

Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS

Final CSI1 125cm   1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69

Final CSI1 115cm  1m. Andrei Shalohin POL IOWA

Final CSI1 105cm  2m. Joanna Karska  POL SYLVESTER 137

 

CSI3 LR 145cm  3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL   08/06/19

CSI3 135cm  2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI

CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN

CSI1 120cm  1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z

CSI1 110cm  4m. Andrei Shalohin POL IOWA

 

CSI3 LR 145cm  4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER   07/06/19

CSI3  140cm  3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN     VIDEO 

CSI3 135cm  15m.  Aleksandra Zybala POL SOPHIA  

CSI3 130cm  1m. Milena Dobkowska POL  QUI GIGI   VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO   VIDEO 

CSI1 120cm  1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK

 

CSI3 145cm  4m.  Kamil Grzelczyk POL  WIBARO  06/06/19 

CSI3 140cm  2m. Jan Bobik POL  CHACCO AMICOR ZM

CSI3 130cm  5m. Jan Bobik POL QUAIDO

CSI1 130cm  3m. Sławomir Hartman POL  HILBERT Z

CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7

CSIYH Final 7 yo  5m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH

CSIYH Final 6 yo  4m. Adam Nicpoń POL  ZERO Z   VIDEO 

CSIYH Final 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B  

 

CSIYH 7 yo  2m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH   VIDEO   05/06/19

CSIYH 6 yo  2m. Adam Nicpoń  POL CYCERA  VIDEO

CSIYH 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B   VIDEO 

 

 


FEI Longines Ranking 31/05/19

 

Ranking FEI 31/05/19

1m. Steve Guerdat  SUI   3 347

2m. Peder Fredrickson SWE   3137

3m. Martin Fuchs  SUI   2862 

61m. Jarosław Skrzyczyński POL  1670 

150m. Wojciech Wojciniec POL 1125 

 

POLACY W RANKINGU FEI 31/05/19 

 


Wywiad z Andrzejem Opłatkiem dla 4 Foulee CSI4 Poznań


Karolina Godoś i Weronika Lipiec wygrały Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach w Radzionkowie 02/06/19

02/06/19 

 


ZO DiM Solec Kujawski 02.06.19

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM Solec Kujawski :

Gr A1 - Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Paulina Pellowska JOWISZ KJ Barłomino 

Gr C - Antoni SliwińskSZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn

Grand Prix D/E -   Amelia Otlewska LADY LUCK IV KJ Jumping Events

Finał Dzieci / Jun Mł  Zofia Ćwik CERTINA Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Finał JUN 1m. Lena Maruszak CALANDRIA KS AZS UWM Olsztyn

 

WYNIKI  ZAWODÓW  

 


Marek Wacławik najlepszy w Warce - Grand Prix Mazovia Premium 02/06/19

02/06/19  fot. Magda Pocztowska

Marek Wacławik na 11 letnim ogierze CABO /Concerto II x Cheenook/ będącym wł. spółki LARGO wygrał w Warce Grand Prix Mazovia Premium. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Jończyk na DAKOTA DU BOIS PINCHET Z /Diament de Semilly x  Nonstop/ a trzecie Kacper Mróz z KJ Galop Kozienice na  Q DE REVEL /Quidam De Revel x Carthago/.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


Monika Dulczewska wygrywa w St Tropaz jeden z konkursów 140cm, trzecia w Grand Prix 02/06/19

Reprezentantka Polski na stałe mieszkająca we Włoszech, Monika Dulczewska w świetnym stylu wygrała sobotni konkurs 140cm podczas 2* turnieju w St Tropez, w Grand Prix była trzecia. W konkursach dosiadała 8 letniego ogiera SF Basquiat du Lozon /Diamant de Semilly x  Baloubet du Rouet/. VIDEO 140cm 

WYNIKI GRAND PRIX LR 145cm   02/06/19

WYNIKI KONKURSU 140cm 01/06/19

WYNIKI TURNIEJU  fot. HUBSIDE JUMPING / Marco Villanti 


Andrzej Opłatek wygrywa bariery w St Gallen 31/05/19

31/05/19 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał konkurs SIX BAR podczas 5* turnieju w szwajcarskim St. Gallen na CONTHINDER i był trzeci na ODILE  DU SOUFFLET.  W konkursie startowało 15 par.


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24