Polska Liga Jeździecka  - Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich  

Bogusławice 12-14 czerwca 2020 

 

ZGŁOSZENIA 
WYNIKI ZAWODÓW 

STRONA OFICJALNA  www.plj.pzj.pl 

Zwycięzcy finałów rund i I etapu Drużynowego Pucharu Polski 

 

Runda Złota Grand Prix PLJ  1m. Daria Kobiernik  KJ Przylep Lotnisko WINCHESTER

Runda Srebrna  Finał RS  1m. Kamil Grzelczyk KJ Agri SENIOR

Runda Brązowa  Finał RB  1m. Kamil Grzelczyk  KJ Agri  SANPRESSA

I etap DPP  1m. KJ SO Łąck WYNIKI

Liderzy rankingów PLJ po I etapie :

 

Runda Złota -  Daria Kobiernik   KJ Przylep Lotnisko 

Runda Srebrna - Kamil Grzelczyk   KJ Agri 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek  KJ Aromer 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ SO Łąck 

Daria Kobiernik i Winchester - 1m Grand Prix 

 

Kamil Grzelczyk i Senior - 1m Finał Rundy Srebrnej 

 

Kamil Grzelczyk i  Sanpressa - 1m. Finał Rundy Brązowej 

 

GALERIA 

 

CSN (PLJ) i ZR - Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich
Bogusławice, 12-14.06.2020

WYNIKI KOŃCOWE



1R - LL/ 80 cm - Konkurs z trafieniem w normę czasu, S1 - art. 238.1.1 (wys. 80 cm) (11-06-2020)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 MONTE CHRISTO Lewinson Julia (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 66,08 +0,08  
2 MIDOS Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 0 67,02 +1,02  
3 CLAYTON Świerczyńska Tola (Mł.2008) KJ Wiki 0 68,09 +2,09  
4 CORIANO Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 0 69,46 +3,46  
5 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 69,63 +3,63  
6 AVENUE Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 0 69,93 +3,93  
7 REKTOR Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 0 61,01 -4,99  
8 ELUMBRIA Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 0 58,55 -7,45  
9 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 74,48 +8,48  
10 COQUICKUCO G Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 75,06 +9,06  
11 AGITANIA Lorek Joanna (JM.2005) KS Happy Horse 1 76,53 +10,53  
12 BRETTON Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 1 76,95 +10,95  
13 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 2 65,10 -0,90  
14 LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 4 113,52 +47,52  
T MONTE CHRISTO Lewinson Julia (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 65,49 -0,51  
T CORIANO Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 0 68,94 +2,94  
T CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 70,52 +4,52  
T ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 71,74 +5,74  
T AGITANIA Lorek Joanna (JM.2005) KS Happy Horse 0 59,28 -6,72  
T LU FRANCISKA VDL Weremczuk Szymon (MJ.2000) WKJ Lublin 1 67,06 +1,06  


2R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (11-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PASCAL Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 48,41  
2 KAZAR M Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 48,86  
3 BEATRYCZE Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 0 50,64  
4 WIEDŹMIRA Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 51,76  
5 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 0 52,73  
6 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 52,74  
7 IKONA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 52,77  
8 BURZANNA DI Czartoryska Kamila (JM.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 52,99  
9 HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 0 53,41  
10 MIDOS Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 0 56,35  
11 HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) KS Chojnów 0 58,08  
12 GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 58,32  
13 ELUMBRIA Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 0 59,50  
14 DACOLINO Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 59,99  
15 BRETTON Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 60,47  
16 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 61,59  
17 KIKIMORA BH Oryga - Siwiak Urszula (JM.2005) BPK (MAZ) 0 61,66  
18 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 62,82  
19 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 63,02  
20 CLAYTON Świerczyńska Tola (Mł.2008) KJ Wiki 0 65,29  
21 CHERROKEE Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 0 65,94  
22 DOW JONES HX Mitman Kaja (J.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 1 66,35  
23 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 67,03  
24 AWANGARDA W Bromboszcz Maja (J.2004) JKS Desant Mikołów 1 67,49  
25 VENI VIDI VICI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 1 67,93  
26 LACRIMA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 68,01  
27 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 1 68,53  
28 ALUZJA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 1 68,64  
29 FERRARI Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 1 68,79  
30 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 2 70,24  
31 COQUICKUCO G Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 2 70,59  
32 CAPITAN MORGAN Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 2 71,67  
33 VEVO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 2 72,04  
34 CORDULA GRUN W Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 2 72,57  
35 BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (J.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 2 73,53  
36 AVENUE Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 4 52,13  
37 QUEEN JEWEL Rzycka Olga bez przynależności 4 57,09  
38 NIKIDAM DU CHATEAU Mundziakiewicz Julia (J.2003) PIAFF EQUESTRIAN 4 58,07  
39 ILBIA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 60,26  
40 REKTOR Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 4 62,13  
41 TENERIFE L Cieplińska Nadia (J.2003) KJ SO Łąck 4 62,91  
42 RED HERSHEY Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 66,34  
43 ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 5 67,83  
44 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 69,85  
45 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 6 70,93  
46 CORNETTO Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 6 71,35  
47 LORELI TK Kapszewicz Katarzyna ŁKJ 7 76,77  
48 BERA Kiliańska Klara (JM.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 7 77,72  
49 FINLANDIA Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 8 60,53  
50 KROS -Z Rzycka Olga bez przynależności 8 62,42  
51 CAPRI Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 9 66,14  
52 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 12 79,62  
53 CELT Błażejewska Hanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 14 72,76  
  SHADOW DANCE Sabitov Nadia (MJ.2001) SKJ Virako-Olimpia ELI    
  KEES Kołodziejczyk Milena (JM.2005) Klub Sportowy Happy Horse REZ    
T BURZANNA DI Czartoryska Kamila (JM.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 48,20  
T BERA Kiliańska Klara (JM.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 57,35  
T GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 60,65  
T CELT Błażejewska Hanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 61,00  
T LACRIMA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 66,53  
T ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 1 66,69  
T NIKIDAM DU CHATEAU Mundziakiewicz Julia (J.2003) PIAFF EQUESTRIAN 1 66,76  
T CHERROKEE Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 1 67,48  
T CAPITAN MORGAN Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 1 69,61  
T SHADOW DANCE Sabitov Nadia (MJ.2001) SKJ Virako-Olimpia 2 73,78  
T TENERIFE L Cieplińska Nadia (J.2003) KJ SO Łąck 4 59,66  
T CORDULA GRUN W Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 4 78,59  
T ALUZJA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 5 69,58  
T DOBROSTAN Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 10 70,87  
T CAPRI Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 16 64,74  
T KEES Kołodziejczyk Milena (JM.2005) Klub Sportowy Happy Horse REZ    


3R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm) (11-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KAZAR M Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 0 58,14 350 PLN
2 WIEDŹMIRA Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 58,94 200 PLN
3 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 59,47 100 PLN
4 ROLEX Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 60,04 50 PLN
5 IKONA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 60,56 50 PLN
6 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 0 62,57 50 PLN
7 PASCAL Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 63,21 50 PLN
8 KIKIMORA BH Oryga - Siwiak Urszula (JM.2005) BPK (MAZ) 0 64,25 50 PLN
9 DACOLINO Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 64,63 50 PLN
10 BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 0 67,36 50 PLN
11 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 69,15  
12 KAROLA BS Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 1 73,05  
13 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 1 73,62  
14 DOW JONES HX Mitman Kaja (J.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 2 76,71  
15 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda 2 78,10  
16 VEVO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 2 78,36  
17 CORNETTO Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 3 80,41  
18 CARENZA Borzęcka Maja (JM.2005) KJ Infernal Team 3 81,01  
19 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 3 82,73  
20 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 3 82,78  
21 SILVER Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda 4 61,21  
22 BEATRYCZE Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 4 62,01  
23 ILBIA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 62,82  
24 QUEEN JEWEL Rzycka Olga bez przynależności 4 67,27  
25 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 70,89  
26 VENI VIDI VICI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 5 72,47  
27 AWANGARDA W Bromboszcz Maja (J.2004) JKS Desant Mikołów 5 72,50  
28 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 72,86  
29 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 5 74,18  
30 FERRARI Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 6 76,25  
31 RED HERSHEY Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 6 78,68  
32 ENRICO Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 7 79,59  
33 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 7 82,44  
34 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 8 62,84  
35 KROS -Z Rzycka Olga bez przynależności 8 68,86  
36 HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) KS Chojnów 9 89,95  
37 BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (J.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 12 85,16  
38 LORELI TK Kapszewicz Katarzyna ŁKJ 13 87,70  
39 FINLANDIA Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 18 78,93  
  FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (J.2003) BPK (MAZ) ELI    


4R - P/110 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm) (12-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 51,23 350 PLN
2 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 51,81 250 PLN
3 PASCAL Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 0 51,94 150 PLN
4 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,18 50 PLN
5 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,19 50 PLN
6 KIKIMORA BH Oryga - Siwiak Urszula (JM.2005) BPK (MAZ) 0 56,45 50 PLN
7 IKONA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 57,08 50 PLN
8 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 59,53 50 PLN
9 DACOLINO Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 0 63,07 50 PLN
10 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 64,02 50 PLN
11 DOW JONES HX Mitman Kaja (J.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 64,04 50 PLN
12 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 0 66,99 50 PLN
13 DIARADO BOY II Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 67,17 50 PLN
14 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) Kj Agri 0 69,84  
15 ILBIA Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 4 56,28  
16 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 57,81  
17 QUEEN JEWEL Rzycka Olga bez przynależności 4 58,44  
18 WIEDŹMIRA Antczak Dagmara (MJ.1999) Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI 4 58,73  
19 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 59,24  
20 TENERIFE L Cieplińska Nadia (J.2003) KJ SO Łąck 4 59,47  
21 ULOTKA-K Nicolas Kaja (J.2003) bpk 4 59,88  
22 LOTOS Troć Wiktoria (J.2003) KJ Salio Biesiekierz Rudny 4 60,74  
23 AWANGARDA W Bromboszcz Maja (J.2004) JKS Desant Mikołów 4 61,46  
24 NACORADO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 4 61,65  
25 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 63,07  
26 KAROLA BS Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 65,56  
27 RED HERSHEY Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 66,71  
28 ENRICO Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 4 66,85  
29 GOLAN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 67,27  
30 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 68,76  
31 LACJUM Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 68,93  
32 DOBROSTAN Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 71,73  
33 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 72,01  
34 BANQUISE DE RIVERLAND Suchta Hubert (J.2002) Stowarzyszenie KS Chojnów 4 72,38  
35 LORELI TK Kapszewicz Katarzyna ŁKJ 7 83,43  
36 KAZAR M Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8 57,23  
37 JUTRZENKA Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 8 59,55  
38 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 8 62,77  
39 VEVO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 66,14  
40 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 70,43  
41 DAVINCI Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 73,24  
42 HRABIANKA C Zielińska Maja (J.2004) KS Chojnów 10 78,59  
43 BUHAWI Frontczak Barbara (J.2003) KS Happy Horse 12 56,45  
44 FINLANDIA Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 12 58,57  
45 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 16 60,87  
46 KROS -Z Rzycka Olga bez przynależności 16 88,82  
47 MIDOS Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 19 82,67  
  FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (J.2003) BPK (MAZ) ELI    
  KING LEPANTINO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek ELI    
  CORNETTO Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin REZ    


1 - 5-latki/115 cm - Eliminacja MPMK - 5 latki konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (12-06-2020)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) Kj Agri 0 8,5 8,5 74,80  
2 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 8,3 8,3 76,22  
3 FERRARI Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 8,2 8,2 70,88  
4 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,1 8,1 77,31  
5 DAVINCI Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,0 8,0 78,44  
5 GOLAN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 8,0 8,0 72,38  
7 KING LEPANTINO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 7,9 7,9 76,57  
7 COCO BOMB Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 7,9 7,9 75,49  
7 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 7,9 7,9 70,37  
10 UNICA-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 0 7,8 7,8 73,78  
11 VENI VIDI VICI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 7,5 7,5 75,57  
12 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 7,9 7,4 71,29  
13 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0.5 7,8 7,3 74,44  
13 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0.5 7,8 7,3 78,27  
15 PARAMETR Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 0.6 7,6 7,0 79,41  
16 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 1 7,3 6,3 70,61  
17 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 1.7 7 5,3 80,26  
  JANIS Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck     REZ    


2 - N/120 cm - Runda Brązowa, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm) (12-06-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CLINT PLEASURE Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 47,08 0 27,78 550 PLN
2 ANGELO Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 50,22 0 29,29 385 PLN
3 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 53,27 0 29,33 275 PLN
4 LEON Q Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 50,31 0 29,37 110 PLN
5 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,08 0 29,55 110 PLN
6 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,13 0 30,25 55 PLN
7 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 47,75 0 30,46 55 PLN
8 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 53,17 0 31,21 55 PLN
9 ULOTKA-K Nicolas Kaja (J.2003) bpk 0 48,38 0 31,49 16,50 PLN
10 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 51,45 0 31,82 16,50 PLN
11 TREFL-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 0 49,24 0 31,96 16,50 PLN
12 CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 49,71 0 32,01 16,50 PLN
13 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 52,39 0 32,31 16,50 PLN
14 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 50,14 0 32,65 16,50 PLN
15 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 51,31 0 32,74 16,50 PLN
16 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 51,45 0 32,84 16,50 PLN
17 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 51,46 0 32,88 16,50 PLN
18 LEVANTE Rzycka Olga bez przynależności 0 44,00 0 33,20 16,50 PLN
19 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 50,96 0 33,28 16,50 PLN
20 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 50,44 0 33,52 16,50 PLN
21 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 51,07 0 33,55 16,50 PLN
22 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 50,20 0 33,86  
23 TINKERBELL W Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 49,28 0 34,01  
24 CHRISTIANO I L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 0 53,85 0 34,65  
25 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 52,40 0 35,63  
26 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 0 47,04 0 36,99  
27 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 49,95 0 38,43  
28 DOW JONES HX Mitman Kaja (J.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 49,14 0 38,79  
29 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 48,90 0 39,05  
30 JUGGLE BARAKA Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 49,69 0 39,12  
31 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 48,70 0 39,84  
32 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,96 1 40,12  
33 CANDY Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 50,94 1 40,47  
34 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 49,15 1 41,76  
35 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 51,01 1 41,81  
36 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 50,87 1 41,86  
37 IOWA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 50,46 1 41,96  
38 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 51,46 2 45,05  
39 CHACCO BLUE AS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 47,77 4 30,11  
40 IMPATI ROSS VDL Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 49,50 4 30,64  
41 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 49,46 4 32,01  
42 BOLGHERI ZK Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 0 46,36 4 32,34  
43 JACKSON Rzycka Olga bez przynależności 0 43,50 4 33,81  
44 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 0 50,80 4 36,27  
45 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 50,94 4 36,56  
46 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 51,84 4 36,59  
47 CAIERO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 0 48,86 4 37,60  
48 KAROLA BS Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 51,18 4 38,11  
49 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 0 49,13 5 42,36  
50 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 49,95 REZ    
51 DON VITO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 1 54,62      
52 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 1 55,42      
53 SUNDANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 40,02      
54 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 4 44,97      
55 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 45,23      
56 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 45,51      
57 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin 4 51,01      
58 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 51,16      
59 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 51,87      
60 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 52,34      
61 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 52,71      
62 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 53,43      
63 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 6 59,23      
64 BURBON Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 7 63,79      
65 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 8 45,48      
66 KAZAR M Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny 8 45,57      
67 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 49,61      
68 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 8 49,91      
69 AL CAPONE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 50,03      
70 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 8 51,12      
71 LACJUM Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 51,39      
72 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 9 71,95      
73 CORDESSO Nieużyła Leszek bpk 11 80,30      
74 ROLEX Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 13 56,15      
75 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 13 72,04      
76 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 14 92,17      
77 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 17 72,50      
78 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 18 75,53      
  INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica ELI        
  ENRICO Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck ELI        
  NACORADO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek ELI        
  AWANGARDA W Bromboszcz Maja (J.2004) JKS Desant Mikołów ELI        
  FLORIS T Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ        
  CABALLO Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga REZ        


3 - C/130 cm - Runda Srebrna, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm) (12-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PORTOS Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 55,74 750 PLN
2 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 55,85 500 PLN
3 ULA BAJOU K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 0 56,13 300 PLN
4 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 56,62 200 PLN
5 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 56,95 150 PLN
6 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 57,82 100 PLN
7 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 59,95 100 PLN
8 GALOUBET Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 60,19 100 PLN
9 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 61,18 22,50 PLN
10 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 62,08 22,50 PLN
11 DON VITO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 62,24 22,50 PLN
12 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 62,99 22,50 PLN
13 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 63,96 22,50 PLN
14 SUNDANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 65,11 22,50 PLN
15 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,58 22,50 PLN
16 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 67,05 22,50 PLN
17 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 67,08 22,50 PLN
18 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,27 22,50 PLN
19 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 68,38 22,50 PLN
20 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 69,11  
21 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 69,16  
22 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 69,32  
23 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 69,43  
24 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 69,58  
25 LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 69,73  
26 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 0 71,95  
26 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 71,95  
28 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 72,04  
29 CABALLO Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga 0 72,26  
30 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 72,41  
31 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 72,93  
32 CRISPIN CORNET Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN 0 73,18  
33 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 73,54  
34 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 73,89  
35 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 1 74,74  
36 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 1 75,41  
37 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 1 76,78  
38 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 77,32  
39 SILVER STAR Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 4 52,62  
40 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 4 60,17  
41 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 64,81  
42 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 68,05  
43 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 68,10  
44 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 69,58  
45 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 69,60  
46 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 4 70,99  
47 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 71,30  
48 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 71,76  
49 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 71,87  
50 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 4 72,61  
51 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 5 74,39  
52 BACO Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 5 74,94  
53 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 75,10  
54 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 5 77,87  
55 DIANITA-H Janekovic Marie (MJ.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 6 80,89  
56 TREFL-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 8 58,10  
57 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 8 67,15  
58 VICTORY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 68,54  
59 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 69,80  
60 CAIERO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 8 69,83  
61 ARAFAT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 70,30  
62 BURBON Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8 72,46  
63 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 8 72,94  
64 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 10 95,18  
65 IOWA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 11 84,50  
66 CODETIA VDL Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 11 100,20  
67 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 12 69,50  
68 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 12 71,65  
69 CANDY Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 13 93,92  
70 IMPATI ROSS VDL Bąk Sebastian St. R&S STABLES 21 76,01  
71 CHUCK NORRIS Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 21 123,17  
  STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN ELI    
  AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem REZ    


4 - CC/140 cm - Runda Złota, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm) (12-06-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 52,10 0 28,33 1200 PLN
2 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 52,07 0 29,17 900 PLN
3 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 52,22 0 29,75 600 PLN
4 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 49,83 0 29,81 400 PLN
5 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 52,66 0 30,28 300 PLN
6 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 53,42 0 30,93 200 PLN
7 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 49,53 0 30,94 200 PLN
8 PORTOS Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 51,99 0 31,25 100 PLN
9 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 0 52,91 0 31,26 20 PLN
10 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 49,91 0 31,41 20 PLN
11 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 53,75 0 31,65 20 PLN
12 QUITOKI Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 52,41 0 32,28 20 PLN
13 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,60 0 33,47 20 PLN
14 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 51,55 0 33,65  
15 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 55,24 0 33,82  
16 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 54,58 0 35,13  
17 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 53,04 0 35,33  
18 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 53,93 0 35,36  
19 MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 54,42 0 35,71  
20 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin 0 55,50 0 35,89  
21 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 0 53,57 0 36,11  
22 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,24 0 36,23  
23 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 55,16 0 36,81  
24 GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 51,27 4 34,77  
25 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 52,00 4 36,56  
26 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 51,55 4 37,18  
27 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 47,94 REZ    
28 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) bpk 1 59,95      
29 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 50,43      
30 ELBERO H Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 51,28      
31 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 51,91      
32 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 52,18      
33 VICTORY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 52,47      
34 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 52,69      
35 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 53,09      
36 ISSEM Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 53,54      
37 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 54,10      
38 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 4 54,82      
39 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 56,05      
40 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 4 56,46      
41 DIANITA-H Janekovic Marie (MJ.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 6 61,24      
42 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 6 63,49      
43 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 48,85      
44 GALAKTYKA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 52,09      
45 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 8 52,56      
46 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 54,30      
47 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 8 56,17      
48 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 17 59,16      
  IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin ELI        


5 - DPP/125 cm - Drużynowy Puchar Polski, konurs druzynowy art. 238.2.2. (wys. 125 cm) (12-06-2020)
        Zespół     Szef I Nawrót I Nawrót Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck KJ SO Łąck 1 1   0 74,73 1 0 221,37     0       4 38,66 1 4 38,66 4 833,33 PLN
1 ARAFAT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck KJ SO Łąck 1 2   0 74,44 1 0 221,37     0           0 4 38,66 4 833,33 PLN
1 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck KJ SO Łąck 1 3   0 72,20 1 0 221,37     0           0 4 38,66 4 833,34 PLN
2 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem Agro-Handel 2 1   0 70,13 1 0 212,87     0       8 42,45 1 8 42,45 8 375 PLN
2 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem Agro-Handel 2 2   4 74,87 0 0 212,87     0           0 8 42,45 8 375 PLN
2 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem Agro-Handel 2 3   0 74,12 1 0 212,87     0           0 8 42,45 8 375 PLN
2 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem Agro-Handel 2 4   0 68,62 1 0 212,87     0           0 8 42,45 8 375 PLN
3 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice Trachy Sośnicowice 4 1   0 70,18 1 2 226,4     0           0     2 250 PLN
3 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice Trachy Sośnicowice 4 2   1 77,12 1 2 226,4     0           0     2 250 PLN
3 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice Trachy Sośnicowice 4 3   9 76,34 0 2 226,4     0           0     2 250 PLN
3 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice Trachy Sośnicowice 4 4   1 79,10 1 2 226,4     0           0     2 250 PLN
4 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team Infernal Team 5 1   4 74,92 1 8 224,3     0           0     8  
4 CARENZA Borzęcka Maja (JM.2005) KJ Infernal Team Infernal Team 5 2   ELI   0 8 224,3     0           0     8  
4 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team Infernal Team 5 3   4 73,91 1 8 224,3     0           0     8  
4 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team Infernal Team 5 4   0 75,47 1 8 224,3     0           0     8  
5 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska MZJ 3 1   8 66,31 1 14 212,9     0           0     14  
5 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska MZJ 3 2   6 81,60 1 14 212,9     0           0     14  
5 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer MZJ 3 3   0 64,99 1 14 212,9     0           0     14  
5 FREDORA Nieużyła Leszek bpk MZJ 3 4   8 72,21 0 14 212,9     0           0     14  


5R - LL/80 cm - Konkurs z trafieniem w normę czasu S1 - art. 238.1.1. (wys. 80 cm) (13-06-2020)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 0 66,92 -0,08  
2 MONTE CHRISTO Lewinson Julia (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 67,33 +0,33  
3 AVENUE Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 0 68,53 +1,53  
4 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0 71,16 +4,16  
5 DECOLA Sakrajda Maria (JM.2005) KS Happy Horse 0 58,70 -8,30  
6 BRETTON Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 58,42 -8,58  
7 DESTINO Sobolewska Paulina BPK (LOD) 1 65,30 -1,70  
8 BEATRYCZE Wieczorek Kornelia (Mł.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 1 61,43 -5,57  
9 AGITANIA Lorek Joanna (JM.2005) KS Happy Horse 2 72,25 +5,25  
T APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Aldragho Piaseczno 0 65,46 -1,54  
T AGITANIA Lorek Joanna (JM.2005) KS Happy Horse 0 60,55 -6,45  


6R - L/100 cm - Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm) (13-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BURZANNA DI Czartoryska Kamila (JM.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 49,96  
2 HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 0 51,17  
3 CELT Błażejewska Hanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 54,82  
4 BERA Kiliańska Klara (JM.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 54,98  
5 QUEEN JEWEL Rzycka Olga bez przynależności 0 55,05  
6 NIKIDAM DU CHATEAU Mundziakiewicz Julia (J.2003) PIAFF EQUESTRIAN 0 57,35  
7 GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 57,51  
8 CHERROKEE Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 0 57,53  
9 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 60,24  
10 ALUZJA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 60,90  
11 KALILA J Matyjasik Patrycja (JM.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 61,17  
12 VENI VIDI VICI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 62,72  
13 CLAYTON Świerczyńska Tola (Mł.2008) KJ Wiki 0 63,48  
14 LORELI TK Kapszewicz Katarzyna ŁKJ 0 63,49  
15 ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 63,85  
16 EINSTAIN Skarżyńska Pola (JM.2006) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 0 63,87  
17 CARENZA Borzęcka Maja (JM.2005) KJ Infernal Team 0 64,18  
18 CAPRI Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 65,87  
19 ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 66,23  
20 LACRIMA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,02  
21 Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 68,03  
22 KROS -Z Rzycka Olga bez przynależności 1 72,74  
23 CAPITAN MORGAN Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 2 75,53  
24 AVENUE Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 4 49,35  
25 BEATRYCZE Wieczorek Kornelia (Mł.2008) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 55,70  
26 MIDOS Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 4 57,40  
27 ELUMBRIA Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 4 58,79  
28 BRETTON Rajchel Dagmara Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 62,74  
29 DESTINO Sobolewska Paulina BPK (LOD) 4 63,23  
30 COQUICKUCO G Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 64,58  
31 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 4 65,33  
32 LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 69,64  
33 SHADOW DANCE Sabitov Nadia (MJ.2001) SKJ Virako-Olimpia 5 71,45  
34 REKTOR Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 8 52,91  
35 CORDULA GRUN W Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 10 76,11  
36 CALIGO Z Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 10 76,32  
37 ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 12 62,75  
38 CORNETTO Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 70,58  
  DECOLA Sakrajda Maria (JM.2005) KS Happy Horse ELI    
  MONTE CHRISTO Lewinson Julia (J.2004) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska ELI    
  JANIS Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ    
T BURZANNA DI Czartoryska Kamila (JM.2005) PIAFF EQUESTRIAN 0 48,64  
T ELUMBRIA Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 0 53,41  
T BERA Kiliańska Klara (JM.2007) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 56,30  
T BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 56,99  
T REKTOR Chełmińska Nadia (Mł.2008) Stajnia Chełmińscy 0 57,77  
T EINSTAIN Skarżyńska Pola (JM.2006) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 0 60,87  
T HIMALAYA OF THE HUTS Taczalska Maja (J.2003) JKS Salio 0 60,92  
T MIDOS Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów 0 61,31  
T ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 63,86  
T GUCCI Kuczeriszka Aniela (J.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 64,45  
T ELDORADO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 64,99  
T CLAYTON Świerczyńska Tola (Mł.2008) KJ Wiki 0 65,35  
T VEVO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 66,07  
T Dexter Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,55  
T ALUZJA Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 67,99  
T LANDMEISTER VDL Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 68,23  
T CORDULA GRUN W Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 2 75,42  
T CELT Błażejewska Hanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 4 56,34  
T CHERROKEE Pająk Maciej (JM.2005) KJ Infernal Team 4 59,22  
T NIKIDAM DU CHATEAU Mundziakiewicz Julia (J.2003) PIAFF EQUESTRIAN 4 59,39  
T CAPRI Mucha Kacper Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 62,74  
T COQUICKUCO G Kręgielska Nikola (J.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 66,71  
T LACRIMA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 66,97  
T KROS -Z Rzycka Olga bez przynależności 4 69,69  
T CAPITAN MORGAN Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 70,98  
T ESPERANZA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 65,16  
T JANIS Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 9 88,54  
T SHADOW DANCE Sabitov Nadia (MJ.2001) SKJ Virako-Olimpia 12 67,76  
T KALILA J Matyjasik Patrycja (JM.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI    


6 - 5-latki/115 cm - Eliminacja MPMK - 5-latki, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm) (13-06-2020)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) Kj Agri 0 8,5 8,5 72,78  
2 KING LEPANTINO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,4 8,4 75,48  
3 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 8,3 8,3 76,58  
4 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 8,2 8,2 77,18  
5 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 8,1 8,1 70,76  
6 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 7,9 7,9 72,23  
7 DAVINCI Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 7,8 7,8 77,39  
8 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 8,2 7,7 73,42  
9 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 7,6 7,6 74,76  
10 GOLAN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0.5 7,9 7,4 71,43  
11 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0.5 7,7 7,2 73,67  
12 FERRARI Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0.5 7,5 7,0 69,61  
12 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0.5 7,5 7,0 75,46  
14 CORNETTO Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 0.5 7,0 6,5 79,79  
15 PARAMETR Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 2,2 7,0 4,8 82,89  
  COCO BOMB Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany     REZ    


7 - N/120 cm - Runda Brązowa, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm) (13-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 56,43 500 PLN
2 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 59,08 350 PLN
3 ULOTKA-K Nicolas Kaja (J.2003) bpk 0 60,49 250 PLN
4 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 60,79 100 PLN
5 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 61,99 100 PLN
6 JUGGLE BARAKA Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 63,18 50 PLN
7 IMPATI ROSS VDL Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 64,27 50 PLN
8 DOW JONES HX Mitman Kaja (J.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 0 64,60 50 PLN
9 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 65,76 15 PLN
10 LACJUM Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 65,77 15 PLN
11 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 65,86 15 PLN
12 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 65,93 15 PLN
13 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 66,33 15 PLN
14 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 0 67,52 15 PLN
15 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 68,59  
16 NACORADO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 69,73  
17 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 69,74  
18 IOWA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 69,79  
19 JACKSON Rzycka Olga bez przynależności 4 56,10  
20 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 57,37  
21 CLINT PLEASURE Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 4 58,47  
22 BOLGHERI ZK Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 4 59,91  
23 KAROLA BS Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 62,32  
24 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 62,89  
25 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 64,33  
26 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 4 67,41  
27 AWANGARDA W Bromboszcz Maja (J.2004) JKS Desant Mikołów 4 67,60  
28 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 68,36  
29 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 68,39  
30 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 4 68,49  
31 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 68,84  
32 AL CAPONE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 68,90  
33 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 70,59  
34 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 5 72,70  
35 CORDESSO Nieużyła Leszek bpk 6 77,55  
36 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 7 82,20  
37 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 7 82,76  
38 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 8 63,53  
39 GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 69,84  
40 CUBA LIBRE Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 8 71,07  
41 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 9 72,48  
42 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 9 73,53  
43 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 9 73,74  
44 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 10 77,06  
45 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 12 65,81  
46 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 13 91,47  
47 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 18 78,76  
48 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 22 111,00  
49 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 31 114,59  
  LEVANTE Rzycka Olga bez przynależności ELI    
  BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin REZ    
  QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN REZ    


8 - C/130 cm - Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm) (13-06-2020)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 51,05 0 29,56 750 PLN
2 SILVER STAR Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 47,25 0 29,71 500 PLN
3 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 50,17 0 30,39 300 PLN
4 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 50,60 0 30,63 200 PLN
5 LEON Q Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 49,12 0 30,66 150 PLN
6 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 44,84 0 30,70 100 PLN
7 PORTOS Bąk Sebastian St. R&S STABLES 0 50,60 0 30,74 100 PLN
8 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 0 52,47 0 31,01 100 PLN
9 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 52,44 0 31,50 22,50 PLN
10 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 49,82 0 31,66 22,50 PLN
11 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 50,27 0 31,81 22,50 PLN
12 SUNDANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 52,77 0 31,88 22,50 PLN
13 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 52,44 0 32,28 22,50 PLN
14 CODETIA VDL Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 0 50,07 0 32,89 22,50 PLN
15 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 50,63 0 33,10 22,50 PLN
16 CABALLO Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga 0 50,32 0 33,52 22,50 PLN
17 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 53,93 0 33,81 22,50 PLN
18 TINKERBELL W Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 50,87 0 34,20 22,50 PLN
19 IOWA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 54,72 0 34,77  
20 OLIMPIC STAR Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 52,35 0 34,85  
21 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 55,29 0 34,87  
22 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 46,38 0 36,14  
23 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 0 53,84 0 38,52  
24 DON VITO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 54,90 0 38,74  
25 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 53,43 0 39,44  
26 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 50,98 0 40,38  
27 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 54,23 0 41,49  
28 INTURIDO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 53,44 4 31,21  
29 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 51,52 4 31,93  
30 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 50,82 4 34,61  
31 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 52,90 4 34,67  
32 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 55,49 4 35,34  
33 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 0 49,50 4 36,45  
34 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 50,83 4 37,32  
35 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 53,00 4 37,72  
36 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 48,80 4 38,04  
37 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 50,97 4 38,83  
38 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 50,62 4 39,19  
39 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 0 50,23 8 30,66  
40 LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer 0 44,32 8 34,32  
41 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 0 50,79 REZ    
42 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 52,47 REZ    
43 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 47,86      
44 JUGGLE BARAKA Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 48,03      
45 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 48,04      
46 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 4 49,80      
47 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 49,94      
48 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 50,40      
49 CANDY Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 50,79      
50 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 50,94      
51 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 4 52,23      
51 TREFL-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 4 52,23      
53 ANGELO Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 53,18      
54 CHUCK NORRIS Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 4 53,59      
55 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 53,68      
56 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 4 54,54      
57 CAIERO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 8 50,60      
58 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 51,33      
59 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 51,99      
60 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 52,99      
61 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 53,24      
62 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 8 54,85      
63 CRISPIN CORNET Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN 8 54,92      
64 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 51,58      
64 ARAFAT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 12 51,58      
66 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 12 52,35      
67 BURBON Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 12 52,39      
68 IMPATI ROSS VDL Bąk Sebastian St. R&S STABLES 12 53,38      
69 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 12 55,09      
70 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 12 56,34      
71 CHRISTIANO I L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 24 53,60      


9 - CC/140 cm - Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm) (13-06-2020)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 59,54 1200 PLN
2 INTURIDO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 59,68 900 PLN
3 QUITOKI Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 61,05 600 PLN
4 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 61,11 400 PLN
5 ELBERO H Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 0 62,49 300 PLN
6 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 63,53 200 PLN
7 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0 65,16 200 PLN
8 OLIMPIC STAR Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 65,92 100 PLN
9 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 66,24 40 PLN
10 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 66,46 40 PLN
11 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 67,81 40 PLN
12 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 68,34 40 PLN
13 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 68,59 40 PLN
14 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 68,82  
15 CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 69,58  
16 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 70,05  
17 LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 70,16  
18 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 0 70,32  
19 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 70,78  
20 CODETIA VDL Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 0 71,00  
21 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 71,67  
22 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 72,72  
23 ISSEM Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 76,13  
24 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 4 66,29  
25 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 66,73  
26 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 67,48  
27 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 67,66  
28 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 68,60  
29 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4 68,94  
30 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 4 69,48  
31 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 4 69,73  
32 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 69,82  
33 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 71,11  
34 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 4 72,38  
35 TREASURE QUEEN Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 5 79,68  
36 ULA BAJOU K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 8 64,14  
37 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 8 65,94  
38 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 68,11  
39 VICTORY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 68,18  
40 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) bpk 8 70,78  
41 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 10 84,24  
42 DIANITA-H Janekovic Marie (MJ.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 10 100,14  
43 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 12 65,21  
44 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 12 71,94  
45 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 13 79,09  
46 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 15 88,31  
47 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 24 73,18  
  USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo ELI    
  BACO Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck ELI    
  GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy REZ    
  GALOUBET Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew REZ    
  JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin REZ    


10 - 5-latki/120 cm - Eliminacje MPMK - 5-latki konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm) (14-06-2020)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 KING LEPANTINO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,4 8,4 68,58  
2 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 8,3 8,3 69,20  
2 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 8,3 8,3 67,92  
4 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) Kj Agri 0 8,2 8,2 65,65  
4 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 8,2 8,2 64,15  
4 DAVINCI Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 8,2 8,2 69,43  
7 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 0.5 8,0 7,5 70,84  
8 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 7,4 7,4 68,55  
8 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0.5 7,9 7,4 64,13  
10 UNICA-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 0.5 7,8 7,3 65,05  
11 GOLAN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1.5 6,8 5,3 66,93  
12 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 4,1 6,7 2,6 91,37  


11 - N1/125 cm - Finał Rundy Brązowej, konkurs zwykły rozgrywką art, 238.2.2 (wys. 125 cm) (14-06-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 73,13 0 29,50   1000 PLN
2 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 71,63 0 30,27 PLJ 750 PLN
3 CASCADEUCE Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 76,36 0 30,79   550 PLN
4 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 71,65 0 31,62 PLJ 400 PLN
5 CLINT PLEASURE Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 70,95 0 31,72   300 PLN
6 ISCO Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 75,13 0 32,75   200 PLN
7 ANGARA L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 76,29 0 33,97   150 PLN
8 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 74,20 0 34,41 PLJ 100 PLN
9 CABALLO Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga 0 73,37 0 35,13 PLJ 35 PLN
10 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 73,94 0 35,50 PLJ 35 PLN
11 DIMPLE Wawrzyniak Pola (J.2004) Tuszyński KJ Garbówek 0 75,82 0 35,75 PLJ 35 PLN
12 LE CORBUSIER Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem 0 76,99 0 38,28 PLJ 35 PLN
13 TRACJA Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 74,30 4 31,82   35 PLN
14 GRUPO PROM ANTRAX Z Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 0 76,46 4 32,57   35 PLN
15 CHACCO BLUE AS L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 0 72,13 4 32,88   35 PLN
16 ANGELO Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 72,90 4 34,99   35 PLN
17 IOWA Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 76,45 4 36,24    
18 BALOU BALOU Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 77,55 4 36,99 PLJ  
19 FIORA SUNRISE Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 75,02 REZ   PLJ  
20 BEAU BALOU Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 1 78,39        
21 BOLGHERI ZK Chmaj Julia (J.2003) SKJ HORSEPROFI Łódź 4 67,23     PLJ  
22 MICHAEL KNIGHT Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 67,37     PLJ  
23 CORJANA P Helbich Wiktor (MJ.2001) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 67,69     PLJ  
24 CATALAYA Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 68,75     PLJ  
25 DANTOS Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 74,31     PLJ  
26 OMARA VD WELLINGTON Ostrowska Iga SJ Napoleońska Zagroda 4 75,21     PLJ  
27 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 4 76,15     PLJ  
28 KORINA Kufel Artur WKJ Lublin 4 76,51        
29 WARS Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 76,90        
30 LIVERPOOL Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 77,41     PLJ  
31 LACJUM Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 78,39        
32 KAROLA BS Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 5 79,03        
33 SUNDANCE Grzelczyk Kamil KJ Agri 5 79,85        
34 MICHIGAN VAN DE MIZERIK Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 5 80,40        
35 CHAMBERTINA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 7 86,77     PLJ  
36 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 8 73,31     PLJ  
37 QUINTUS 93 Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN 8 73,60        
38 JUGGLE BARAKA Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 8 75,23        
39 OZZY OSBOURNE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 76,04        
40 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 8 76,17     PLJ  
41 SOLERO'S FAIRYTALE K Janus Sonia (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 77,47     PLJ  
42 A CATOKI Mitrowska Martyna (J.2002) Stow. SKJ Bobrowy Staw 9 78,87     PLJ  
43 CANDY Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 9 78,97        
44 AL CAPONE Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 9 79,45        
45 BURBON Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 9 79,65        
46 BALOUSSINIA Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 10 82,56        
47 IMPATI ROSS VDL Bąk Sebastian St. R&S STABLES 10 83,67        
48 DIAMENT Ostrowska Oliwia (JM.2006) St. J Napoleońska Zagroda 12 70,03     PLJ  
49 FARGITA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ SO Łąck 12 75,16     PLJ  
50 LANCELOTTO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 12 77,78        
51 INCALA Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 13 96,47     PLJ  
52 ICE AGE H Szmytka Antoni (MJ.2000) Tuszyński KJ Garbówek 16 90,84     PLJ  
53 IRTYSZ Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 17 79,27        
54 TREFL-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 17 111,50     PLJ  
55 JACKSON Rzycka Olga bez przynależności 24 73,50     PLJ  
56 DOMINO Branicka Waleria (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 25 110,28     PLJ  
  LEVANTE Rzycka Olga bez przynależności ELI       PLJ  
  NACORADO Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek ELI          
  ULOTKA-K Nicolas Kaja (J.2003) bpk ELI       PLJ  
  LISA BONA L Inguenaud Sophia (MJ.1999) KJ Aromer REZ       PLJ  
  GALOPADA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ          
  CHRISTIANO I L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem REZ       PLJ  
  CHE GUEVARA L Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem REZ       PLJ  


12 - C1/135 cm - Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły z rozgrywką art, 238.2.2 (wys. 135 cm) (14-06-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 73,18 0 30,85   1500 PLN
2 ARONIA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 75,38 0 31,21   1050 PLN
3 DIARADO'S DREAM Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 0 73,78 0 32,38   800 PLN
4 FLASH BLUE B Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 74,60 0 32,85   650 PLN
5 WESFALIA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 0 75,89 0 32,88   500 PLN
6 SANTORINI L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 70,13 0 33,13   400 PLN
7 DUCATI Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 0 75,02 0 33,19   300 PLN
8 SILVER STAR Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 0 72,77 0 34,05   200 PLN
9 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 74,17 0 34,60   55 PLN
10 CRESCENDO Z Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 73,18 0 34,71   55 PLN
11 VICTORY Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 73,39 0 35,37   55 PLN
12 TINKERBELL W Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 73,35 0 35,52   55 PLN
13 ILLOUCHIN NH Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 0 74,13 0 35,75   55 PLN
14 LEON Q Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 73,03 4 32,04   55 PLN
15 PICASSO Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 0 72,98 4 35,32   55 PLN
16 OGANO'S BOY Z Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 75,83 4 36,66    
17 SECRET WEAPON L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 0 70,39 4 38,52    
18 CATINA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 75,91 8 33,20 do PLJ  
19 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 75,27 8 33,34    
20 BALLANTINA Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 75,78 25 64,27 do PLJ  
21 GALOUBET Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 73,69 WD   do PLJ  
22 JASTINE Kufel Artur WKJ Lublin 1 76,53        
23 NIKOS DE KALECH Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 1 77,05        
24 CASSIOPEIA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 1 77,72        
25 BUENO L Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem 1 78,32        
26 USTINA Klein Tomasz JKS Przybyszewo 1 79,47        
27 TORNADO Szychowiak Julia (MJ.2001) KS Small Cherry Trzebnica 2 82,74        
28 INTURIDO Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 71,44     do PLJ  
29 EVIVA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 71,51     do PLJ  
30 BARCELONA Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 73,94     do PLJ  
31 MYSTIQUE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 74,41     do PLJ  
32 CONRADO 10 Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 4 75,51     do PLJ  
33 SONET Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5 76,10        
34 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 5 77,31        
35 ULA BAJOU K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 5 77,38        
36 ELLE DARCO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 5 77,89        
37 ISABEAU Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 5 79,18        
38 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 5 79,44        
39 HI DIARADO Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 5 79,81        
40 MESSI S Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 6 80,65        
41 DON VITO Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 6 81,22     do PLJ  
42 AMARU L Sobocka Aleksandra (J.2004) KJ Agro-Handel Śrem 6 82,55        
43 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 73,49        
44 CAIERO Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 8 74,50        
45 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 8 74,56        
46 COCORRADO Kubik Natalia (J.2002) KJ Trachy Sośnicowice 9 76,13        
47 ULISSES Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin 9 79,77        
48 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 11 84,36        
49 FREDORA Nieużyła Leszek bpk 12 70,83        
50 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 12 75,56        
51 HASTOR Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 13 93,60        
52 CRISPIN CORNET Czekaj Przemysław (J.2002) PIAFF EQUESTRIAN 14 99,10        
53 CORAZON 58 Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska 15 87,43        
  DIANITA-H Janekovic Marie (MJ.2000) KJ J.J. Darboven Rumia ELI          
  ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek REZ          
  BACO Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck REZ          
  ARAFAT Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck REZ          
  STIGMATICA Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice REZ          


13 - CC1/145 cm - Grand Prix, Finał Rundy Złotej, konkurs zwykły z rozgrywką art, 238.2.2 (wys. 145 cm) (14-06-2020)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WINCHESTER Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0 76,12 0 38,80 5500 PLN
2 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 79,59 0 39,97 3500 PLN
3 QUADRIGA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 78,75 0 40,77 2500 PLN
4 ISSEM Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 81,52 0 41,87 1600 PLN
5 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 78,55 0 42,09 900 PLN
6 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 77,72 0 42,36 600 PLN
7 BAIKA COT CHAT Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem 0 77,38 4 39,16 400 PLN
8 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 76,16 4 40,14 300 PLN
9 ZIROCCO AIR Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 78,05 4 41,64 155 PLN
10 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 81,67 9 50,16 155 PLN
11 MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 78,99 REZ   155 PLN
12 OLIMPIC STAR Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 1 82,59      
13 FRAPANT Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 82,83      
14 WILD HUNTER Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem 4 75,77      
15 LA VULKANO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 76,24      
16 ELBERO H Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 4 76,60      
17 FIREBRIDGE TAG Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 77,59      
18 GREACE Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 78,52      
19 ELANO Kufel Artur WKJ Lublin 4 79,76      
20 AVOCADO L Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem 4 80,70      
21 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 81,34      
22 CODETIA VDL Barańska Laura (J.2004) TKJ Garbówek 5 82,98      
23 QUITOKI Lehmann Dalia (Mł.2018) Lehmann Sport Horses 7 91,02      
24 CATAMARA'N Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin 8 79,55      
25 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 79,66      
26 ASKARIA Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 8 81,65      
27 GERWENA Adamiec Paula (J.2003) bpk 9 82,30      
28 FELINE Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 9 85,10      
29 QUILIBET Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 12 79,15      
30 AŻUR Grzegorzewski Adam KJ Okoły 12 80,17      
31 LA CALIDAD Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 18 103,53      
32 CARIBOU Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 20 79,32      
  DA VINCI Nieużyła Leszek bpk ELI        
  CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  TREASURE QUEEN Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek REZ        
  PORTOS Bąk Sebastian St. R&S STABLES REZ        
  KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek REZ        
  CLEAR CARETINA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko REZ        
  GALAKTYKA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk REZ        
  KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice REZ        
  GALA W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy REZ        
  LUETT BEK AKKITA Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem REZ        


RMK - 5-latki - Klasyfikacja Rundy Młodych Koni MPMK - 5 latki (14-06-2020)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 SZIFO Tybulczuk Tamara (J.2004) Kj Agri 8,5 8,5 8,2 25,200 660 PLN
2 GRBICZ W Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8,3 8,2 8,3 24,800 460 PLN
3 KING LEPANTINO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 7,9 8,4 8,4 24,700 310 PLN
4 VOILA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 7,9 8,1 8,2 24,200 210 PLN
5 DAVINCI Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8,0 7,8 8,2 24,000 110 PLN
6 HIGH BOOTS D'IVE Z Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8,1 8,3 7,5 23,900 100 PLN
7 SELLINO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 7,4 7,7 8,3 23,400 100 PLN
8 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 7,3 7,6 7,4 22,300 50 PLN
9 DONNA NEVA S Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 6,3 7,9 7,4 21,600  
10 GOLAN Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 8,0 7,4 5,3 20,700  
11 DORDRECHT H VDL Z Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany 7,3 7,0 2,6 16,900  
12 FERRARI Ostrowska Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 8,2 7,0   15,200  
13 UNICA-K Abaimov Artem Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events 7,8   7,3 15,100  
14 CHARISA Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 5,3 7,2   12,500  
15 PARAMETR Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 7,0 4,8   11,800  
16 VENI VIDI VICI Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek 7,5     7,500  



HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20