MP Kuców, MP Młodzików, Puchar Polski JM, MK, Kuców 2021

Osadkowski Jakubowice

24-29 sierpnia 2021

ZGŁOSZENIA MP 

PROGRAM / WYNIKI   RELACJA VIDEO 

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

II Mistrzostwa Polski HOBBY HORSE 

 

WYNIKI KOŃCOWE

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Hubert Aniołek  OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

Mistrzostwa Polski Młodzików 1m. Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice

Puchar Polski JM DK - 1m. Martyna Dubieniecka EDESSO SKJ Sopot 

Puchar Polski Młodzików DK - 1m. Nel Skotarczak  CASH M.E. KJ Podkowa Gruuszczyn 

Puchar Polski Kuców Dbis -  1m. Olga Patecka  BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata 

Puchar Polski Kuców C - 1m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Podkowa Gruszczyn

Puchar Polski Kuców A1 - 1m. Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lilianna Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia 

Mistrzostwa Polski Kuców gr D

 

Podium MP Kuców 2021

złoto - Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power Nowy Janków 

srebro - Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn 

brąz - Małgorzata Babczyńska GATEAO HELLO DOLLY BPK SLA 

 

 

Mistrzostwa Polski Kuców Finał gr. D 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .   Nagroda
1 OISIN BIOR DUBH Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 0 0 12 70,76 12 4 48,99 16     IK-110 PLN
2 TIFFANY Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 5 9 8 69,16 17 16 52,10 33     IK-700 PLN
3 GATEAU HELLO DOLLY Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) BPK - SLA 19 0 19 16 70,07 35 4 50,15 39     IK-650 PLN
4 BENJA LUNA Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 8 18 26 12 61,77 38 4 51,36 42     IK-250 PLN
5 BEN GUN Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 4 8 12 12 65,41 24 ELI         IK-100 PLN

 

Mistrzostwa Polski Młodzików gr A2

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików gr A2

złoto - Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice

srebro - Zofia Hart Dyke MISSISSIPI KJ Akademia Kucania 

brąz - Zofia Janusz JAGIENKA KJ Akademia Kucania 

 

MPM -  Finał gr. A2  
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 MAKS Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 0 63,98 0 0 42,09 0 0 26,95 Ik-800 PLN
2 MISSISSIPI Hart Dyke Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 0 0 64,74 0 0 41,79 0 0 27,75 IK-800 PLN
3 JAGIENKA Janusz Zofia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 0 0 65,52 0 0 44,55 0 0 28,23 IK-600 PLN
4 WALENCJA Kamińska Weronika (Mł.2009) Budzyński KS Kłos SJ 0 0 0 0 60,06 0 0 39,20 0 0 29,43 IK-240 PLN
5 SUBLIEM'S MILANO Sztajnert Zofia (Mł.2010) KJ Infernal Team Golesze 0 0 0 0 68,68 0 0 43,51 0 0 31,42 IK-240 PLN
6 IMPRESA MISS NANDO Frączkowska Roksana (Mł.2009) KJ Infernal Team Golesze 0 0 0 0 71,85 0 0 47,91 0 0 31,81 IK-100 PLN
7 BRAVE HEART 8 Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 0 0 0 0 70,25 0 0 45,61 0 0 34,86 IK-100 PLN
8 SZOGUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 66,86 0 0 45,68 0 4 27,06 IK-100 PLN
9 CARLINE DE KERVALENOU Obrocka Martyna (Mł.2009) KJK Solka Międzyrzecze 0 0 0 0 72,33 0 0 48,65 0 4 29,51 IK-100 PLN
10 HAPPY DAY Romanowska Gabriela (Mł.2009) UKS Primo Kozery 0 0 0 0 65,49 0 0 45,94 0 4 33,23 IK-100 PLN
11 AILLE CLOONEY Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 0 0 0 71,40 0 4 55,49 4     IK-50 PLN
11 FARAON Dźwigalska Sonia (Mł.2009) St. J. Stajnia Podolszyn 0 0 0 0 70,26 0 4 44,76 4     IK-50 PLN
11 LUNA Peszek Julia (Mł.2009) SKJ Beckersport Laszczki 0 0 0 0 66,79 0 4 46,64 4     IK-50 PLN
11 MARAT Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 0 0 0 62,69 0 4 42,55 4     IK-50 PLN
11 TURYSTKA Dąbrowska Emilia (Mł.2009) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 0 0 67,24 0 4 41,61 4     IK-50 PLN
16 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 1 1 1 80,44 2            
17 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (Mł.2009) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 0 4 0 72,05 4            
17 SMYK Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 4 4 0 65,77 4            
17 HELABA D’INSEGOTTE Sierakowska Kalina (Mł.2011) SKJ Beckersport Laszczki 0 4 4 0 70,90 4            
17 WIKING PP Tymieniecka Wiktoria (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 66,58 4            
17 JOWISZ Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 76,28 4            
17 HEJ TAKA MALUTKA Kłodawska Aleksandra (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 0 0 4 63,31 4            
17 JUULTJE Mroczek Jakub (Mł.2010) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 0 0 4 61,01 4            
17 MOREPARK AD ALTA Płuciennik Wiktoria (Mł.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 0 0 4 66,71 4            
17 URANA MELODY Ciszek Maria (Mł.2011) BPK (sla) 0 0 0 4 73,02 4            
26 WESTERVELD’S OLIEVIER Michalska Zuzanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Sport Zamysłowo 1 4 5 0 74,54 5            
27 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 4 2 6 0 63,50 6            
28 KILBRIDE MELODY MAKER Lewczyk Pola (Mł.2010) Fund. KJ Zbyszko Nowosolna 4 4 8 0 68,87 8            
28 NOBELSTAR 0005 Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 4 4 8 0 70,07 8            
28 R-ŁOBUZ Witkowska Maja (Mł.2009) KS Marel Team Radosty 4 4 8 0 72,99 8            
28 TOUAREG Wiśniewski Marcel (Mł.2009) SKJ Golden Dream Łódź 0 8 8 0 67,96 8            
28 CHELSEA LONDON 2 Malesa Alicja (Mł.2010) BPK (MAZ) 4 0 4 4 73,14 8            
28 JOLY'S GELLA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 8 94,16 8            
28 ZUCCHERO A VELO Ciszek Zofia (Mł.2010) Klub Jeździecki Akademia Kucania 0 0 0 8 65,06 8            
35 MISTER Beczak Katarzyna (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice 5 4 9 0 69,23 9            
36 CHAGAL Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 0 4 4 6 85,51 10            
37 THREE-B-TWEET Woźniak Stanisław (Mł.2011) ŁKJ Łódź 0 4 4 7 88,99 11            
38 SMALL BOY Stawarz Izabella (Mł.2009) KS Forrest Pony Club 4 0 4 8 65,08 12            
38 AMANDA Lewandowska Michalina (Mł.2010) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 4 4 8 69,96 12            
40 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (Mł.2009) KJ Ranczo Kołata 6 4 10 4 61,40 14            
41 GANDALF Czerepińska Maria (Mł.2009) BPK - MAZ 0 12 12 4 66,87 16            
41 CHOCOLATE DREAM Grochowska Wiktoria (Mł.2009) KS Equiright Warszawa 4 4 8 8 67,43 16            
41 OSTEN Woźniak Piotr (Mł.2010) ŁKJ Łódź 0 8 8 8 66,07 16            
44 LIKE A LION B Lewandowska Gabriela (Mł.2011) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 7 3 10 7 88,76 17            
45 VANESSA PONYSPORT Ciszek Lena (Mł.2009) Klub Jeździecki PonySport 8 4 12 8 65,58 20            
46 CZCIONKA Wiśniewska Eliza (Mł.2009) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 0 0 0 21 98,78 21            
47 POLAR Pakur Zofia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 0 23 122,46 23            
48 TRENDY Kultys Marianna (Mł.2009) Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 1 21 22 7 89,16 29            
49 BUCEFAL Rojek Amelia (Mł.2009) Reimann Team Karlino 8 31 39 8 77,96 47            
  FENIKS Buczek Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 0 0 0 ELI                
  JAŚMIN Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 7 4 11 ELI                
  KUBA Kołodziej Hanna (Mł.2009) Klub Jeździecki Impuls 4 15 19 ELI                
  DRUHNA EWITA Chylińska Antonia (Mł.2009) KJ Dilmar 0 31 31 ELI                
  CHANTAL Buczkowska Nadia (Mł.2009) JKS Niestępowo 0 31 31 ELI                
  ANAPON MOONLIGHT DANCER Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 REZ                
  LITTLE EAR Kraśko Aleksander (Mł.2009) LKJ Gałkowo 0 31 31 WYC                

 

Puchar Polski Kuców gr A0

Podium Puchar Polski Kuców A0 

złoto - Liliana Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia

srebro - Zofia Cicha FERRARI - BPK

brąz - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club 

 

A0 - Finał gr. A0 (2021-08-29)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 KLARA Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 0 0 66,71 0 0 46,44 0 0 26,06 IK-800 PLN
2 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 0 0 0 72,32 0 0 48,74 0 0 27,11 IK-800 PLN
3 R-FOOD ADONIS AZ Starostka Maja (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 0 0 0 68,78 0 0 43,87 0 0 27,50 IK-600 PLN
4 WINCENTY Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 0 0 0 73,51 0 0 45,93 0 0 28,23 IK-300 PLN
5 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 0 0 0 79,20 0 0 44,15 0 0 28,72 IK-250 PLN
6 MACIEJKA Gudan Natalia (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 0 0 0 61,22 0 0 43,98 0 0 29,44 IK-200 PLN
7 IKONA Wierucka Maria (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 0 72,64 0 0 50,54 0 0 30,54 IK-150 PLN
8 TAJGA Wilk Lena (Mł.2012) KJ Leńcze 0 0 0 0 68,65 0 0 50,50 0 0 34,35 IK-100 PLN
9 STILA Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 0 0 0 81,06 0 0 53,49 0 4 38,10 IK-100 PLN
10 JAMAJKA Kulpa Anna (Mł.2012) CKJ Bonanza 0 0 0 0 73,87 0 0 45,62 0 4 43,55 IK-100 PLN
11 KARA Bronnenberg Julia (Mł.2011) Budzyński KS Kłos SJ 4 0 4 0 71,00 4            
11 LITTLE BEAUTY Rąbca Milena (Mł.2012) JKS Niestępowo 0 0 0 4 72,43 4            
11 RICARDA Reimann Zofia (Mł.2013) Reimann Team Karlino 0 0 0 4 77,95 4            
14 RINGO Layer Marek (Mł.2011) K.J.Facimiech 7 0 7 0 84,31 7            
14 ANAPON MOONLIGHT STAR Pinocy Wiktoria (Mł.2012) JKS EquiVerso 0 7 7 0 81,91 7            
16 ALF Luboński Ignacy (Mł.2013) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4 4 73,23 8            
17 SANTINO Karbowiak Julia (Mł.2011) BPK - MAZ 19 0 19 0 85,83 19            
\ KSIĄŻE Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 0 0 0 ELI                

 

Puchar Polski Kuców Gr A1

Podium Pucharu Polski Kuców gr A1

złoto - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Iga Chojowska BENETON  BPK

brąz - Zofia Wierucka CYKOR - Rio Grande Krosinko 

 

gr. A1 (2021-08-29)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 S-PIORUN Cwalina Wiktoria (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 57,39 0 0 42,38 0 0 24,35 IK-800 PLN
2 BENETON Chojowska Iga (Mł.2010) BPK - SLA 0 0 0 0 62,45 0 0 43,09 0 0 24,39 IK-600 PLN
3 CYKOR Wierucka Zofia (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 0 67,02 0 0 44,87 0 0 25,03 IK-300 PLN
4 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 0 0 0 68,01 0 0 44,89 0 0 25,27 IK-250 PLN
5 DIAMENT WIKTOROWA Leonowicz Adrianna (Mł.2010) KJ Wiktorowo 0 0 0 0 61,83 0 0 44,59 0 0 27,33 IK-200 PLN
6 LIZA FOREST Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 0 0 0 62,55 0 0 42,31 0 0 28,02 IK-100 PLN
7 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 0 0 0 76,32 0 0 51,42 0 0 28,35 IK-100 PLN
8 CAJERO Goszczyński Tomasz (Mł.2013) KS Jumping Events Poznań 0 0 0 0 68,73 0 0 48,02 0 0 29,62 IK-100 PLN
9 GRAFITI Ściubis Aleksandra (Mł.2010) Kielecki KJ 0 0 0 0 67,04 0 0 48,59 0 0 32,38 IK-100 PLN
10 KSENA Borowczak Aleksandra (Mł.2010) KJ Zbrosławice 0 0 0 0 70,09 0 0 48,89 0 0 36,04 IK-100 PLN
11 JUNIOR Pliem-Perka Sonia (Mł.2012) KS Jumping Events Poznań 0 0 0 0 63,47 0 0 40,07 0 4 27,17 IK-50 PLN
12 PASJONATA PARYS Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 0 0 0 59,96 0 0 39,92 0 4 30,14 IK-50 PLN
13 FENIKS Brzeziński Igor (Mł.2011) Jks AMICO Mołdawin 0 0 0 0 62,91 0 0 44,93 0 4 31,07 IK-50 PLN
14 SANTIAGO Witaszek Zosia (Mł.2010) UKJ Karmen Niekłonice 0 0 0 0 65,71 0 0 45,51 0 4 41,40 IK-50 PLN
15 PIXI BH Grodska Iga (Mł.2010) KJ Profit Orzesze 0 0 0 0 66,49 0 0 46,67 0 4 41,59 IK-50 PLN
16 APASJONATA CON AMORE Przybyła Agata (Mł.2011) KS SYDOW Riding Team 0 0 0 0 66,89 0 4 45,91 4     IK-30 PLN
17 BLACKIE Jankowiak Antonina (Mł.2010) bpk 0 0 0 0 74,33 0 6 63,65 6     IK-30 PLN
18 MORIS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 4 0 4 0 61,56 4            
18 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 4 4 0 64,07 4            
18 WILDZANG'S ROSE SHAUNDI Sławińska Zuzanna (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 0 62,50 4            
18 RAMZES Chmielewska Karolina (Mł.2011) BPK - MAZ 0 4 4 0 66,81 4            
18 LASEK Korus Anna (Mł.2011) Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta 0 4 4 0 58,37 4            
18 FLORA PK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 0 4 4 0 68,56 4            
18 WINDHOEK'S JANTAR Okroy Zuzanna (Mł.2010) Klub Jeździecki u Rychertów 0 0 0 4 65,53 4            
18 TANGO Nazarewicz Julia (Mł.2011) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 0 0 4 68,58 4            
26 PASJONATA LISA Czarnecka Adriana (Mł.2012) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 5 5 0 66,56 5            
27 PASCAL JAN-PON Nowak Antoni (Mł.2012) UKJ Karmen Niekłonice 4 4 8 0 71,50 8            
27 CASKADA Zwolinska Nadia (Mł.2011) UKJ Karmen Niekłonice 4 4 8 0 62,20 8            
27 N'LUSI Banasik Julia (Mł.2010) St. J. Stajnia Podolszyn 4 0 4 4 68,30 8            
27 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS FARUK 4 0 4 4 69,50 8            
27 C.SIOUX Laskowska Lena (Mł.2010) BPK - MAZ 4 0 4 4 64,49 8            
27 LA'MARCELL Dampc Nela (Mł.2012) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 0 4 4 77,53 8            
27 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino Brzoza 0 4 4 4 75,77 8            
27 WEDOG PRIDE N JOY Zawadzka Katarzyna (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 0 4 4 4 66,84 8            
27 LEON Brzykcy Liliana (Mł.2011) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 64,83 8            
27 MAIDI Sekuła Iga (Mł.2010) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 4 4 4 61,27 8            
37 MARINA Baranowicz Maria (Mł.2010) KJ Cavallino Brzoza 4 8 12 0 65,85 12            
37 FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Zofia (Mł.2013) Reimann Team Karlino 4 4 8 4 69,71 12            
37 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 8 8 4 62,88 12            
40 BEAUTY Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 13 13 0 69,78 13            
41 AJSZA Pałosz Helena (Mł.2010) SKJ Beckersport Laszczki 4 4 8 8 80,66 16            
42 MIKO Pawłowska Julia (Mł.2012) RIO GRANDE Krosinko 0 13 13 4 70,73 17            
43 TERCJA Hajder Pola (Mł.2010) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 23 23 4 79,27 27            
43 JUBEL Wylegała Aleksandra (Mł.2010) Budzyński KS Kłos SJ 0 23 23 4 73,60 27            
  ERO Romanowska Anna (Mł.2012) UKS Primo Kozery 0 5 5 ELI                
  BESSEL Kulesza Lila (Mł.2012) KJ Podkowa Gruszczyn 4 23 27 WYC                

 

Puchar Polski Kuców Gr C

Podium Puchar Polski Kuców  gr C

złoto - Nikola Panarowicz MAROKO - KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Wiktoria Von Mauberg K.MARISKA - WKJ Warszawa

brąz - Zofia Biel D'APRIL - KJ Leńcze 

 

 Finał gr. C (2021-08-28)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 0 74,71 4 0 46,08 4 0 34,67 IK-800 PLN
2 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (JM.2007) Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 4 4 0 72,47 4 0 48,85 4 0 36,45 IK-600 PLN
3 D'APRIL Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 0 0 0 70,30 0 4 44,75 4 4 39,75 IK-300 PLN
4 OLIVER Aniołek Hubert (JM.2007) SKJ Pony Power Nowy Janków 0 0 0 0 75,80 0 4 47,60 4 4 40,73 IK-250 PLN
5 OMBOS ZILVERSTER Pasternak Julia (JM.2007) Reimann Team Karlino 4 4 8 0 78,20 8 0 47,40 8     IK-150 PLN
5 TWIGGY EWITA Śledziewska Aleksandra (JM.2008) SKJ Beckersport Laszczki 0 4 4 0 73,98 4 4 48,07 8     IK-150 PLN
7 ROLEX 2 Jurasz Kornelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 9 0 9 0 75,29 9 0 48,96 9     IK-100 PLN
8 ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET Buzar Natalie (J.2005) Klub Jeździecki Pegaz Reda 0 0 0 6 84,76 6 4 49,66 10     IK-100 PLN
9 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 4 8 12 0 71,41 12 0 44,76 12     IK-100 PLN
9 SOFIA Kwiatkowska Karolina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 8 77,80 12 0 48,34 12     IK-100 PLN
9 JAWA Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 0 4 4 8 76,17 12 0 51,23 12     IK-100 PLN
12 STUREVALLENS VA VA VOOM Sawa Blanka (JM.2008) JKS Melloni Horses 4 9 13 0 77,87 13            
12 KALA Pająk Przemysław (Mł.2009) JKS Barłomino 0 9 9 4 75,93 13            
14 KIDNEY Wąsowska Weronika (JM.2007) Jks AMICO Mołdawin 8 8 16 4 75,39 20            
15 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 23 23 0 68,11 23            
16 SZEFOWA FOREST Kuczkowiak Hanna (JM.2007) KS Forest Pony Club 8 9 17 8 66,75 25            
16 G'MEDYK Szukalska Maja (JM.2008) Sopocki Klub Jeździecki 4 13 17 8 72,66 25            
18 PENELOPA Gosztyła Weronika (J.2005) KJ Ślęża 0 23 23 8 78,11 31            
  R-FOOD CARMELA A-Z Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 0 4 ELI                
  KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 0 4 ELI                
  WOLF'S MORITZ "V" Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Humorek Krawcowizna 4 5 9 ELI                
  SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 12 8 20 ELI                
  NANDO SUPER Kierznowski Radosław (Mł.2009) KJ Sokół Damasławek 8 12 20 ELI                
  REBELS STARGIRL ROSALIE Górska Luiza (JM.2008) Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 0 23 23 ELI                
  L-BRENDA Cytowska Iga (JM.2008) Klub Jeździecki Golden Dream 0 23 23 ELI                
  BAJKOWY KSIAŻĘ Respondek Antonina (JM.2008) KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie 8 23 31 ELI                
  MROCZEK Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 8 23 31 ELI                
  BLAZING DESERT MIRAGE Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 4 4 REZ                
  ARMIA Danak Karolina (JM.2008) Klub Jeździecki Pro Horses 0 4 4 WYC                

 

Puchar Polski Kuców Gr D Bis

 Podium Puchar Polski Kuców gr Dbis

złoto - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN - KJ Ranczo Kołata

srebro - Jagoda Kierznowska CORBINIAN - KJ Sokół Damasławek

brąz - Antonia Pakur  LEMINUS - SKJ Sopot 

Finał gr. D-bis (2021-08-28)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 BOCO AN MHUILEANN Patecka Olga (JM.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 0 0 72,97 0 0 51,82 0 0 33,13 IK-800 PLN
2 CORBINIAN Kierznowska Jagoda (JM.2007) KJ Sokół Damasławek 0 0 0 0 61,73 0 0 40,32 0 4 32,83 IK-600 PLN
3 LEMINUS Pakur Antonina (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 0 0 4 75,95 4 0 50,07 4 0 40,75 IK-300 PLN
4 CHIPPENDALE Biel Zofia (JM.2008) KJ Leńcze 0 4 4 0 67,41 4 0 47,42 4 4 35,49 IK-250 PLN
5 BALLYHANE FRADDY Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 0 4 0 68,55 4 0 48,74 4 ELI   IK-200 PLN
6 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 0 0 0 5 79,34 5 0 48,83 5     IK-150 PLN
7 ROSANNA Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 4 4 4 69,28 8 0 48,16 8     IK-100 PLN
7 SKY LIGHT AMIGO Smura Kornelia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 0 0 8 69,90 8 0 46,63 8     IK-100 PLN
7 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 0 4 0 71,32 4 4 48,87 8     IK-100 PLN
10 WRANGLER FOREST Stasiak Agata (Mł.2009) Klub Jeździecki Stajnia Bukowiec 0 0 0 8 76,24 8 4 49,93 12     IK-100 PLN
10 GANGES Dańczak Michalina (JM.2007) TKJ Garbówek 0 0 0 8 76,43 8 4 46,03 12     IK-100 PLN
12 VULCANO Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 4 8 0 67,65 8 8 47,36 16     IK-100 PLN
13 ANAKONDA Szrajer Matylda (JM.2008) Kielecki KJ 0 5 5 4 65,48 9            
14 MERNIE Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 4 4 8 4 67,83 12            
14 MANCHESTER 0012 Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 4 8 4 66,02 12            
14 ARES Wysoczańska Nina (JM.2008) KJ Michałówka 0 4 4 8 71,67 12            
17 DŻARNA Ambroziak Nina (JM.2007) Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 0 12 12 4 66,23 16            
18 INNOCENTY Grygier Zuzanna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 7 8 15 12 65,17 27            
19 LOGAN Kujawa Wiktoria (J.2005) Reimann Team Karlino 22 8 30 4 74,25 34            
20 PORTOS Knopkiewicz Natalia (JM.2006) KJ Ranczo Kołata 12 8 20 16 67,43 36            
21 LONGLIFE Sawicka Lena (JM.2008) KJ Humorek Krawcowizna 4 26 30 8 64,14 38            
22 FLYING DREAM Kaleta Zuza (JM.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 22 14 36 4 65,60 40            
  HOT SPOT GG Dziemba Olivia (Mł.2009) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 0 0 ELI                
  LOPIK'S APPIE Kamińska Oliwia (J.2005) RIO GRANDE Krosinko 4 0 4 ELI                
  TASIEMKA Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 4 8 12 ELI                
  INIS SLE SORCERER Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 22 0 22 ELI                
  HAZELHORST' S DIAMO Kabzińska Maria (JM.2006) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 26 26 ELI                
  GINO BOY N Michalska Maria (JM.2007) LKJ Abaria Iwno 0 26 26 ELI                
  SAFARI SUNDANCE Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 8 26 34 ELI                
  MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 22 8 30 REZ                
  CANDY Zajkowska Klaudia (J.2005) SKJ Hawajka Majdan 12 26 38 WYC                

 

Puchar Polski Juniorów Młodszych Duże Konie 

Podium Pucharu Polski Juniorów Młodszych 

złoto - Martyna Dubieniecka EDESSO SKJ Sopot

srebro - Olga Stała CRUSTY CROC  Rio Grande Krosinko 

brąz - Wiktoria Lasecka Golden Girl  KJ Wiecanowo

 

Junior Młodszy DK - Finał gr. Junior Młodszy DK (2021-08-28)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 EDESSO Dubieniecka Martyna (JM.2007) Sopocki KJ 0 0 0 0 69,41 0 0 43,50 0 0 36,59 IK-1300 PLN
2 CRUSTY CROC Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 0 74,30 0 0 46,65 0 0 40,20 IK-1300 PLN
3 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 0 0 0 0 73,37 0 0 47,90 0 0 40,54 IK-600 PLN
4 LOLITA VAN AVERMAET Bajońska Julianna (JM.2006) St. Rodan Club 0 0 0 0 80,50 0 0 49,43 0 4 35,99 IK-300 PLN
5 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 0 74,26 0 0 47,49 0 4 38,60 IK-250 PLN
6 LET ME FLY Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin 0 0 0 0 80,18 0 0 51,06 0 10 55,11 IK-200 PLN
7 ENDLESS LOVE Ostrowska Oliwia (JM.2006) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 0 0 0 80,72 0 0 49,21 0 12 38,14 IK-100 PLN
8 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 70,59 0 4 45,72 4     IK-100 PLN
8 FOR PASSION Bąba Amelia (JM.2007) JKS Tornado Szczecin 0 0 0 0 69,31 0 4 45,18 4     IK-100 PLN
10 ANDORA Świerczyńska Tola (JM.2008) TKJ Garbówek 0 0 0 0 78,05 0 6 58,36 6     IK-100 PLN
11 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (Mł.2009) KJ Aromer Józefin 0 0 0 0 78,24 0 ELI         IK-100 PLN
12 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 0 4 0 80,23 4            
12 REFLECTION Stefanowicz Hanna (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 0 4 0 78,32 4            
12 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Zięba Amelia (JM.2008) JKS DiM 4 0 4 0 76,07 4            
12 CEDYNIA Perek Judyta (JM.2007) Posadowskie TJ 0 4 4 0 77,07 4            
12 JUKATAN Żabowska-Żychowicz Nelly (JM.2006) KJ Karolina 0 4 4 0 71,41 4            
12 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 4 4 0 80,08 4            
12 HERA DE LUX Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 0 0 0 4 82,27 4            
12 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 0 0 4 75,48 4            
12 HASSAN VAN DE WITTEMOERE Rybak-Massalska Lena Róża (JM.2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 0 4 74,81 4            
12 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 0 0 4 77,32 4            
12 HONEY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 0 0 4 76,11 4            
12 ETNA Kosicka Lena (JM.2006) KS Centaurus 0 0 0 4 74,05 4            
12 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 72,27 4            
12 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (JM.2006) Sopocki KJ 0 0 0 4 74,41 4            
26 LA STRADA L Kucharska Antonina (JM.2008) KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 0 0 0 5 83,62 5            
27 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS SYDOW Riding Team 8 0 8 0 77,34 8            
27 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 4 8 0 77,95 8            
27 GRAD Miłoszewska Nikola (JM.2007) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 4 8 0 74,16 8            
27 CHERIE DE BEAUFOUR Gawęda Zuzanna (JM.2007) Sopocki KJ 4 4 8 0 74,28 8            
27 IRRESISTIBLE B Zawadzka Zofia (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 0 4 4 77,94 8            
27 ILONUS Malinowski Jakub (JM.2007) Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno 4 0 4 4 78,94 8            
27 STARLIGHT Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK - MAZ 0 4 4 4 77,55 8            
27 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 74,96 8            
27 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 77,43 8            
27 LADY VON BAYERN Pawłowska Olga (JM.2006) KJ Leśna Wola 0 4 4 4 77,14 8            
27 CANDY Sterczyńska Gabriela (JM.2006) KJ Rock Horses 0 4 4 4 77,99 8            
27 BAZILIJUS Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 4 4 4 74,86 8            
27 BIRKUT Karasińska Olga (JM.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 4 4 4 75,74 8            
27 LARINA Walicka Laura (JM.2008) SJ Kunowo 0 4 4 4 72,89 8            
27 CORNET MW Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 0 0 0 8 78,81 8            
27 CENTAUR Pupiałło Marianna (JM.2008) KJ Bracia Romanowscy Wozławki 0 0 0 8 77,74 8            
27 BIG STAR O Z Gabriel Lena (JM.2007) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 0 0 8 76,18 8            
27 SANCZO Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 0 0 8 73,78 8            
27 JUDSON Urbańska Natalia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 0 0 0 8 74,47 8            
46 DIANDRO RED WINE Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 5 0 5 4 75,56 9            
46 CONNER Gordzielik Kinga (JM.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 5 5 4 78,18 9            
48 NIRMETTE Włoch Joachim (JM.2007) KS Jumping Events Poznań 4 4 8 4 76,05 12            
48 ESCUELA Grygier Zuzanna (JM.2006) KS Jumping Events Poznań 0 8 8 4 72,52 12            
48 CASTEL Likus Maja (JM.2008) St. KS KJK Szary Michałowice 4 0 4 8 79,74 12            
48 HIMENA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 0 4 8 71,03 12            
48 OLA ROSA NEGRA Pyrek Krzysztof (JM.2008) WLKS Krakus 0 4 4 8 74,93 12            
53 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 1 8 9 4 76,91 13            
53 SPARKLING ROSE K Kowalonek Luna (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 4 4 9 85,47 13            
53 RHIANNA S Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 13 100,08 13            
56 CAPRIOLE Ponurski Gabriela (JM.2007) Klub Jeździecki Facimiech 4 5 9 6 87,03 15            
57 WESTA Zielonka Karolina (JM.2006) KS AZS UWM Olsztyn 8 0 8 8 75,82 16            
58 CHACCO ONE Boćkowska Olivia (JM.2006) BPK (MAZ) 4 8 12 5 83,01 17            
58 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 9 9 8 78,34 17            
60 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 8 8 16 4 74,01 20            
60 ORINOKO Dąbrowska Zuzanna (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 8 4 12 8 73,92 20            
60 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 0 6 6 14 90,74 20            
63 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 4 0 4 18 89,49 22            
64 BALLYQUIRKE TIPP TOP Boćkowska Nadia (JM.2008) BPK (MAZ) 8 12 20 4 76,53 24            
64 CONTINIA Ferjan Victoria (JM.2008) Klub Jeździecki Forrest Pony Club 11 8 19 5 86,63 24            
66 LUIGI Reaud Oliwia (JM.2007) BPK (MAZ) 1 9 10 16 96,79 26            
67 EYE CATCHER Zdun Karolina (JM.2007) KJ Rock Horses Warszawa 11 8 19 8 80,19 27            
68 SUNSHINE M Becker Zuzanna (JM.2006) JKS Barłomino 4 8 12 16 78,34 28            
68 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 4 8 12 16 75,36 28            
70 QUANDO N Koźlik Kornelia (JM.2007) Ukj karmen nieklonice 4 4 8 24 76,11 32            
71 ERICE Hankus Zofia (JM.2007) KJ Chrobry Warszawa 8 8 16 18 104,74 34            
72 CANTO AMICOR Gumulak Julia (JM.2007) OJK Barcice 11 30 41 0 82,93 41            
73 GALIANO Kaźmierczak Anastazja (JM.2006) UKJ Karmen Niekłonice 8 20 28 20 80,16 48            
  KING HEARTBREAKER L Czub Zuzanna (JM.2006) JKS Niestępowo 0 0 0 ELI                
  DELI Grum Weronika (JM.2006) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 8 4 12 ELI                
  CORJANA P Strzeszewska Wiktoria (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 8 4 12 ELI                
  CONCORD F Gruca Lena (JM.2007) JKS equi verso Jastrzębie Zdrój 4 30 34 ELI                
  KUBA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 4 30 34 ELI                
  B CATILLIA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 8 12 20 REZ                
  ARAMIDA Koszuta Julia (JM.2007) Stow.J. Napoleońska Zagroda 14 30 44 WYC                

 

Puchar Polski Młodzików na Dużych Koniach 

Podium Puchar Polski Młodzików na dużych koniach 

złoto - Nel Skotarczak CASCH M E - KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Paulina Słoniec - DIE KLEINE LADY - KJ Trachy Gliwice

brąz - Alicja Kosmos FEREUSA KJ Preria Wilkowice 

 

 Finał gr. Młodzik DK (2021-08-28)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 CASCH M. E. Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 70,63 0 0 43,57 0 4 35,27 IK-800 PLN
2 DIE KLEINE LADY Słoniec Paulina (Mł.2010) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 0 66,95 0 0 43,90 0 4 36,64 IK-600 PLN
3 FEREUSA Kosmol Alicja (Mł.2010) St. KJ Preria Wilkowice 0 0 0 0 64,96 0 0 42,67 0 4 38,88 IK-300 PLN
4 CASH AND FLY Przybyła Natalia (Mł.2009) KS SYDOW Riding Team 0 0 0 0 71,91 0 0 47,12 0 8 38,47 IK-250 PLN
5 MACHO Stasiak Agata (Mł.2009) KJ Stajnia Bukowiec 4 0 4 0 64,90 4 0 43,95 4     IK-200 PLN
6 CHARLTON Goszczyński Adam (Mł.2010) KS Jumping Events Poznań 1 0 1 0 72,88 1 4 47,30 5     IK-150 PLN
7 CLINT PLEASURE Lehmann Nadia (Mł.2009) Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. 2 0 2 4 63,67 6 0 46,35 6     IK-100 PLN
8 HARRY Kowalczyk Hubert (Mł.2009) KJ Chrobry Warszawa 8 0 8 0 67,99 8 0 47,67 8     IK-100 PLN
8 CALERO Z Karolak Julia (Mł.2009) Sopocki Klub Jeździecki 0 4 4 0 64,09 4 4 41,97 8     IK-100 PLN
10 SHOKOLAITIQUE ROYAL Z Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 4 8 0 70,23 8 4 45,26 12     IK-100 PLN
11 EMIEL S Naumiuk Kornelia (Mł.2009) KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka 1 4 5 1 76,06 6 8 46,58 14     IK-100 PLN
12 PARIS D'OR Pis Hanna (Mł.2010) OJK Barcice 5 4 9 0 68,62 9            
13 CARBONARA MK Gola Helena (Mł.2010) KJ Podkowa Gruszczyn 8 0 8 4 68,57 12            
14 HANDSOME KID B Voigt Liliana (Mł.2009) KJ Leńcze 18 0 18 0 69,44 18            

 

  KLASYFIKACJA KLUBOWA MP PP 2021        
    ZŁOTO  SREBRO  BRĄZ  Suma 
1 Podkowa Gruszczyn  3 1   4
  KJ Trachy Gliwice  1 1   2
  SKJ Sopot  1   1 2
  Rio Grande Krisinko    1 1 2
  Akademia Kucania   1 1 2
  SKJ Pony Power 1     1
  Ranczo Kołata  1     1
  SKJ Ponylandia  1     1
  KJ Sokół Damasławek     1   1
  WKJ Warszawa   1   1
  KJ Wiecanowo     1 1
  KJ Preria Wilkowice      1 1
  KJ Leńcze     1 1
  Polish Pony Club     1 1

 

Galeria Katarzyna Broda   Katarzyna Broda ( faraa ) - photography 

 

link do galerii 

 

Galeria Katarzyna Broda    Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

link do galerii 

 

Galeria Katarzyna Broda    Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

link do galerii 

 

 

Galeria dekoracje 

 

link do galerii 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21