Zwycięzcy Finałów 4 etapu HPP w Lesznie :

HPP Seniorzy - Dawid Kubiak / Anastacia III / Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

 

HPP MJ - Nina Milczarek / Cyandra / KJ Infernal Team 

HPP Juniorów - Aleksander Lewandowski / Jazzmir VHH / OSK Lipce

HPP Dzieci - Maja Marchwicka / Szafit M / KJ Zbyszko - video poniżej

HPP Open - Julia Jabłońska / Cahir / JUKS Mieczewo

 

RANKING HPP PO ZAWODACH w Lesznie 

 

 

 

HZO-B2* Eliminacje HPP

Leszno, 8-11 listopad 2018

WYNIKI KOŃCOWE  https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/347
 

1 - N - Mała Runda - zwykły art. 238.2.1 (08-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 53,07 325 PLN
2 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 53,11 275 PLN
3 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 54,21 225 PLN
4 DONAU Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 54,28 200 PLN
5 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 55,02 150 PLN
6 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 55,14 100 PLN
7 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 0 55,18 75 PLN
8 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 56,02 50 PLN
9 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 57,32 50 PLN
10 C-BELLE LUNE J Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 57,46  
11 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 58,06  
12 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 0 58,45  
13 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 59,06  
14 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 60,72  
15 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 60,88  
16 IZMIR Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 61,17  
17 SZIMANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 62,40  
18 ADELANO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 63,24  
19 CASTA DIVA 4 Jendrośka Adrianna (J.2000) JKS Hanna 0 64,49  
20 Dee-Jay-Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 67,70  
21 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 54,54  
22 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 4 56,32  
23 DIABLO DE CASTELLO Januszkiewicz Nina (MJ.1998) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 4 57,42  
24 IROCCO BLUE S Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 57,69  
25 INMORTAL Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 58,29  
26 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 59,12  
27 QUIDAM’S DUKE Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 60,41  
28 CASTELLO BRANCO Niewiadomska Jagoda (MJ.1999) WKJ Lublin / SJ Piker 4 61,23  
29 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 4 61,92  
30 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 64,93  
31 KARDAMON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 64,99  
32 MAESTRO Jendrych Gabriela (J.2000) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 4 70,77  
33 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 55,84  
34 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 8 60,46  
35 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (J.2000) KS Stangret Kielce 8 71,28  
36 CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) WLKS Krakus 12 59,14  


 

2 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (08-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 51,55 1000 PLN
2 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 54,64 800 PLN
3 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 55,55 600 PLN
4 BIJOU BE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 56,16 400 PLN
5 CAPTAIN Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 56,22 300 PLN
6 M CANTORI S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 59,16 200 PLN
7 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 4 48,08 150 PLN
8 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 49,26 100 PLN
9 FELINE Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce 4 53,55  
10 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 59,86  
11 QUITA DU DOMAINE Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 60,22  
12 ETO'O Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 8 46,24  
13 WELTDAME Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 8 47,93  
14 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 50,96  
15 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 8 54,97  
16 FABERGE H&S Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 8 56,92  
17 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 8 58,68  
18 JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 60,96  
19 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 12 57,67  
20 CERENSKY Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 12 59,93  
21 CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (MJ.1999) BPK (MAZ) 13 89,36  
22 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 16 55,96  
  CHICO HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty ELI    
  ROXY Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice ELI    


 

3 - N - Mała Runda - zwykły 238.2.1 (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (J.2000) bpk 0 52,02 390 PLN
2 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 53,77 330 PLN
3 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 54,71 270 PLN
4 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 56,77 240 PLN
5 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 57,09 180 PLN
6 MICENTO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 57,42 120 PLN
7 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 0 58,16 90 PLN
8 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 58,44 60 PLN
9 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 0 58,53 10 PLN
10 COCO CHANEL K Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 58,64 10 PLN
11 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 59,18 10 PLN
12 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 59,80 10 PLN
13 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 0 59,91 10 PLN
14 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 60,18 10 PLN
15 KUROSAWA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 60,64 10 PLN
16 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 60,88 10 PLN
17 MY QUEST Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 61,18 10 PLN
18 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 61,25 10 PLN
19 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 61,44 10 PLN
20 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 61,60 10 PLN
21 NADAL Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 61,61 10 PLN
22 DESAND Dąbrowska Julia (J.2001) Stow. KJK 0 62,13 10 PLN
23 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 62,15 10 PLN
24 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 0 62,26  
25 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 63,32  
26 C-BELLE LUNE J Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 63,42  
27 ALINA Karbownik Alicja (MJ.1999) Tuszyński KJ Garbówek 0 63,50  
28 COCO GOLD Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 63,82  
29 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 64,25  
30 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 64,33  
31 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 64,98  
32 GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 65,28  
33 HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 65,47  
34 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 65,92  
35 SUEDWINDS AMANDA Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 0 65,95  
36 PRESTIGE Mikicin Alicja (JM.2003) JKS Melloni Horses 0 66,09  
37 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 66,18  
38 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 66,81  
39 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 66,86  
40 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 67,30  
41 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 67,42  
42 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 67,47  
43 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 0 67,83  
44 CLAUS Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 68,70  
45 MAESTRO Jendrych Gabriela (J.2000) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 68,72  
46 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 69,76  
47 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 0 70,56  
48 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 0 70,83  
49 CASTA DIVA 4 Jendrośka Adrianna (J.2000) JKS Hanna 0 70,88  
50 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (J.2001) JKS Equita Świętochów 0 71,16  
51 GALAN Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 71,39  
52 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 1 73,93  
53 Dee-Jay-Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 2 76,25  
54 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 2 77,31  
55 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 3 81,31  
56 IROCCO BLUE S Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 52,33  
57 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 53,79  
58 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 56,39  
59 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 57,63  
60 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 57,74  
61 ROXY Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 4 59,88  
62 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 4 59,91  
63 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 60,18  
64 DONAU Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 4 60,69  
65 MONTENEA Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 61,22  
66 CANION Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 61,25  
67 CONTESSA 183 Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 4 61,67  
68 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 64,82  
69 PICASSO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 64,99  
70 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 4 66,11  
71 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 66,85  
72 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 4 66,90  
73 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 67,18  
74 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 67,23  
75 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 68,09  
76 GRANDIOS Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 68,49  
77 IZMIR Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 69,14  
78 QUIDAM’S DUKE Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 5 72,97  
79 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 6 76,85  
80 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 7 80,17  
81 CAMARO Pilkiewicz Krystyna (J.2001) JKS Equita Świętochów 7 80,98  
82 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 52,78  
83 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 8 60,09  
84 SOLTLEIKSITIS Hudzik Witold bpk 8 62,53  
85 I LOVE YOU DU BEAUMONT Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 8 65,95  
86 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club Skrzynki 8 66,50  
87 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 12 62,26  
88 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek 16 87,45  
89 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 18 79,04  
90 Podiavola Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 20 101,81  
91 BARBADOS Hudzik Witold bpk 21 91,61  


 

4 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHICO HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 63,97 720 PLN
2 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 64,45 600 PLN
3 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 65,14 480 PLN
4 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 65,52 300 PLN
5 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 66,95 240 PLN
6 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 69,77 180 PLN
7 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 69,99 120 PLN
8 DARCO VAN OVERIS Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 70,56 60 PLN
9 DIABLO DE CASTELLO Januszkiewicz Nina (MJ.1998) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 70,92 20 PLN
10 BADOLAN Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 71,13 20 PLN
11 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 73,11 20 PLN
12 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 75,37 20 PLN
13 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 75,64 20 PLN
14 ANASTACIA III Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 76,74 20 PLN
15 SUEDWINDS AMANDA Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 0 76,78 20 PLN
16 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 77,13 20 PLN
17 CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 0 78,92 20 PLN
18 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 79,45 20 PLN
19 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 79,54 20 PLN
20 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 79,64 20 PLN
21 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 80,07 20 PLN
22 KUROSAWA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 1 82,49 20 PLN
23 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 1 83,67 20 PLN
24 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 1 84,32 20 PLN
25 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 3 89,04  
26 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 62,26  
27 QUITA DU DOMAINE Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 70,39  
28 GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 4 71,41  
29 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 4 71,82  
30 ICE ICE BABY Lis Jakub (MJ.1997) KJK Elizar Jejkowice 4 72,14  
31 DESAND Dąbrowska Julia (J.2001) Stow. KJK 4 73,64  
32 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 74,49  
33 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 74,63  
34 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 74,69  
35 CANION Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 74,85  
36 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 4 75,05  
37 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 75,62  
38 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 4 75,71  
39 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (J.2000) KS Stangret Kielce 4 76,61  
40 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 76,64  
41 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 4 76,98  
42 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 4 77,55  
43 CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice 4 77,71  
44 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 79,17  
45 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 4 79,24  
46 JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 79,25  
47 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 4 80,40  
48 FADINA PP Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 4 83,96  
49 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 5 82,84  
50 SZIMANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 5 83,20  
51 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 5 84,52  
52 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 7 91,02  
53 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 7 92,46  
54 LUNA P Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 66,41  
55 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 8 69,44  
56 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 8 70,87  
57 COCO GOLD Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 8 71,01  
58 INMORTAL Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 8 71,91  
59 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 8 72,04  
60 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 8 73,44  
61 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (J.2000) bpk 8 73,47  
62 GRANDIOS Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 8 74,89  
63 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 8 74,98  
64 GIRSTTI S. E. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce 8 75,95  
65 COCO CHANEL K Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 8 75,96  
65 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 8 75,96  
67 I LOVE YOU DU BEAUMONT Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 8 76,17  
68 ROXY Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 8 76,83  
69 LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 8 79,47  
70 DR. JONES Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 9 81,44  
71 FLASH BLUE B Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 9 82,76  
72 ULYSSE DE GRANDERIE Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 9 83,07  
73 CHECK POINT Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 9 83,77  
74 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 9 84,30  
75 BARBADOS Hudzik Witold bpk 11 89,40  
76 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 11 92,75  
77 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 12 63,72  
78 SOLTLEIKSITIS Hudzik Witold bpk 12 70,95  
79 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 12 71,36  
80 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Rodan Club Skrzynki 12 73,62  
81 PICASSO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 12 77,40  
82 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 12 93,91  
83 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 12 95,69  
84 DONAU Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 13 83,83  
85 COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club Skrzynki 13 84,64  
86 CERENSKY Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 13 98,01  
87 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 14 101,04  
88 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 16 68,43  
89 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 16 80,54  
90 MICENTO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 16 80,75  
91 CASTELLO BRANCO Niewiadomska Jagoda (MJ.1999) WKJ Lublin / SJ Piker 16 95,62  
92 CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) WLKS Krakus 18 102,97  
  CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław ELI    
  EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem ELI    
  ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola ELI    
  CONTESSA 183 Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce REZ    


 

5 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3 (09-11-2018)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 42,14 0 38,71 1000 PLN
2 DARCO VAN OVERIS Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 41,96 0 39,58 800 PLN
3 CAPTAIN Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 44,21 0 39,95 600 PLN
4 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 43,88 0 41,93 400 PLN
5 WELTDAME Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 43,69 0 42,39 300 PLN
6 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 43,13 0 42,99 200 PLN
7 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 39,27 4 37,60 150 PLN
8 CHICO HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 39,27 4 39,58 100 PLN
9 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 0 45,34 4 42,43 100 PLN
10 ANASTACIA III Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 42,46 4 44,66 100 PLN
11 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 0 40,68 8 40,45  
12 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 43,18 8 44,47  
13 ETO'O Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 41,90 12 39,79  
14 FLASH BLUE B Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 43,11 12 48,07  
15 QUITA DU DOMAINE Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 42,30 16 50,45  
16 LUNA P Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 39,19      
17 FELINE Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce 4 41,93      
18 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 4 42,33      
19 DR. JONES Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 42,84      
20 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 43,22      
21 CASTELLO BRANCO Niewiadomska Jagoda (MJ.1999) WKJ Lublin / SJ Piker 4 43,52      
22 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 43,60      
23 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 4 43,99      
24 M CANTORI S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 44,93      
25 CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (MJ.1999) BPK (MAZ) 4 47,37      
26 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 49,94      
27 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 8 40,83      
28 BIJOU BE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 43,19      
29 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 43,34      
30 EFRON Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 47,83      
31 CARO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 10 56,27      
32 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 40,08      
33 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 12 41,47      
34 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 12 43,06      
35 FABERGE H&S Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 12 44,70      
36 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) Klub Jeździecki Agro-Handel 14 70,79      
  CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec ELI        
  CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice REZ        
  GILEA Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding REZ        


 

6 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (10-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 47,53 600 PLN
2 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 49,07 500 PLN
3 SUEDWINDS AMANDA Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 0 51,15 400 PLN
4 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 53,90 250 PLN
5 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 0 54,02 200 PLN
6 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 54,33 150 PLN
7 FLASH BLUE B Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 54,77 100 PLN
8 CHICHARITO BLUE Okla Krzysztof KJ Kielce 0 55,86 50 PLN
9 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 56,07 50 PLN
10 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 0 56,13 50 PLN
11 CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 0 56,17 50 PLN
12 DR. JONES Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 60,06 50 PLN
13 KARDAMON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 64,11  
14 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 68,12  
15 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 48,73  
16 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 51,74  
17 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 4 52,96  
18 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 53,23  
19 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Rodan Club Skrzynki 4 54,02  
20 FAYETTE WV Zubrycka Małgorzata (J.2000) JKS Rywal Grudziądz 4 54,84  
21 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 4 55,39  
22 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 55,59  
23 CARO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 56,54  
24 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 4 57,44  
25 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 4 57,56  
26 PICASSO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 57,59  
27 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 59,59  
28 CHECK POINT Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 61,45  
29 I LOVE YOU DU BEAUMONT Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 8 53,79  
30 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 8 53,80  
31 CANION Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 54,09  
32 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 8 56,67  
33 GRANDIOS Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 8 58,30  
34 ALEXA Zubrycka Małgorzata (J.2000) JKS Rywal Grudziądz 8 59,06  
35 MICENTO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 59,50  
36 MY QUEST Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 10 77,42  
37 HOKUS Bonowicz Paulina (J.2001) KJ Młyńska Struga 12 54,73  
38 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 58,99  
39 KUROSAWA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 12 68,93  
40 BARBADOS Hudzik Witold bpk 20 83,01  
  CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław ELI    
  GIRSTTI S. E. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce ELI    
  NADAL Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno ELI    
  COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club Skrzynki ELI    
  STIGMATICA Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice REZ    
  CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec REZ    


 

7 - N1 - Eliminacje HPP - OPEN - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (10-11-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 70,41 0 35,04 1000 PLN
2 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 67,42 0 36,10 800 PLN
3 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 66,49 0 36,89 600 PLN
4 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (J.2001) JKS Equita Świętochów 0 70,42 0 37,38 400 PLN
5 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 72,31 0 38,75 300 PLN
6 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 74,04 0 38,86 200 PLN
7 HUSH HUSH Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 76,46 0 44,45 150 PLN
8 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 73,99 4 36,91 100 PLN
9 ADELANO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 75,91 4 40,89 50 PLN
10 COCO CHANEL DE LAUBRY Z Cebulak Agnieszka (J.2000) KS Stangret Kielce 0 73,82 4 41,69 50 PLN
11 CLAUS Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 71,35 4 41,74 50 PLN
12 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 0 72,09 8 44,68  
13 Podiavola Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 71,82 10 55,98  
14 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 0 70,52 37 78,34  
15 ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 69,04 ELI    
16 EFRON Malepszy Matylda (JM.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 74,98 ELI    
17 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 1 77,01      
18 DIABLO DE CASTELLO Januszkiewicz Nina (MJ.1998) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 1 77,08      
19 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 4 65,46      
20 ICE ICE BABY Lis Jakub (MJ.1997) KJK Elizar Jejkowice 4 73,73      
21 PRESTIGE Mikicin Alicja (JM.2003) JKS Melloni Horses 4 74,76      
22 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 4 75,83      
23 GALAN Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 5 78,68      
24 ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 7 85,18      
25 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 8 69,59      
26 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek 8 69,85      
27 CONTESSA 183 Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 8 70,51      
28 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 8 72,74      
29 SOLTLEIKSITIS Hudzik Witold bpk 8 73,22      
30 GOLDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 75,55      
31 CAMARO Pilkiewicz Krystyna (J.2001) JKS Equita Świętochów 10 82,33      
32 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 10 82,54      
33 KALISTER Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 11 85,12      
34 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 11 85,68      
35 ALINA Karbownik Alicja (MJ.1999) Tuszyński KJ Garbówek 11 85,72      
36 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 11 103,03      
37 CASTA DIVA 4 Jendrośka Adrianna (J.2000) JKS Hanna 12 69,22      
38 BARBADOS Hudzik Witold bpk 12 70,66      
39 ZANTINO-V Kostek Laura (J.2000) bpk 12 72,27      
40 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 12 73,22      
41 COCO CHANEL K Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 12 75,60      
42 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 14 81,39      
  COLOMBO Przezak Katarzyna (J.2001) St. Rodan Club Skrzynki ELI        
  LUNA Kurosz Julia (JM.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów ELI        
  HANDSOME Wilczewska Weronika (J.2002) bpk REZ        


 

8 - N1 - Eliminacje HPP - Dzieci I - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-11-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 64,42 0 37,27  
2 SONATA W Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 67,85 0 40,99  
3 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 62,14 0 43,91  
4 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 61,53 4 38,37  
5 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 63,85 12 45,43  
6 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 1 70,72      
7 TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 66,79      
8 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 66,93      
8 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 66,93      
10 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 67,01      
11 QUIDAM’S DUKE Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 4 68,03      
12 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 7 79,06      
13 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 8 65,36      
14 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 8 65,72      
15 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 8 67,21      
16 CANION Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 11 79,44      
17 CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 14 91,19      
  TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin REZ        


 

9 - C1 - Eliminacje HPP - Juniorzy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (10-11-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 68,07 0 31,91 1300 PLN
2 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 64,25 0 32,82 1100 PLN
3 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) bpk 0 65,72 0 32,88 800 PLN
4 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 0 67,98 0 37,43 500 PLN
5 ZALVO Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 69,30 4 35,71 350 PLN
6 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 67,55 4 36,55 250 PLN
7 RUDBEKIA Niewiadomski Kacper (J.2002) WKJ Lublin / SJ Piker 0 70,90 4 43,98 150 PLN
8 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 4 68,03     100 PLN
9 GILEA Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 4 68,25      
10 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4 68,86      
11 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 4 71,12      
12 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) Klub Jeździecki Agro-Handel 6 83,91      
13 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 8 65,46      
14 LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 8 68,13      
15 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 8 69,23      
16 GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 8 74,36      
17 HOKUS Bonowicz Paulina (J.2001) KJ Młyńska Struga 9 78,33      
18 DESAND Dąbrowska Julia (J.2001) Stow. KJK 10 80,51      
19 CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) WLKS Krakus 11 86,96      
20 ULYSSE DE GRANDERIE Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 12 68,49      
21 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 16 71,52      
22 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 16 72,97      
23 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 16 91,51      
24 I LOVE YOU DU BEAUMONT Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 17 76,64      
25 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 23 86,06      


 

10 - N - Finał Małej Rundy - dwufazowy art.274.5.3 (11-11-2018)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 40,20 0 27,73 500 PLN
2 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 41,78 0 28,62 400 PLN
3 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 0 40,04 0 29,62 250 PLN
3 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 46,96 0 29,62 250 PLN
5 KEIRA HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 0 40,56 0 30,25 150 PLN
6 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 44,32 0 30,85 125 PLN
7 IROCCO BLUE S Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 43,45 0 31,39 75 PLN
8 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 38,99 0 31,40 50 PLN
9 C-BELLE LUNE J Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 0 42,23 0 31,46 20 PLN
10 CARMEN-N Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 44,25 0 31,79 20 PLN
11 PRESTIGE Mikicin Alicja (JM.2003) JKS Melloni Horses 0 44,36 0 31,83 20 PLN
12 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 43,17 0 31,98 20 PLN
13 MONTENEA Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 45,63 0 32,20 20 PLN
14 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 42,88 0 32,30 20 PLN
15 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 0 44,36 0 32,40 20 PLN
16 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (J.2001) JKS Equita Świętochów 0 43,73 0 32,45 20 PLN
17 MAESTRO Jendrych Gabriela (J.2000) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 43,20 0 33,62 20 PLN
18 ENRICO Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 0 45,49 0 34,13  
19 Dee-Jay-Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 46,28 0 34,22  
20 CORVALL Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 45,57 0 34,67  
21 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 0 43,79 0 35,07  
22 GALAN Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 41,84 0 38,89  
23 GIRSTTI S. E. Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce 0 43,91 0 41,67  
24 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 39,14 4 28,11  
25 CONTESSA 183 Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 38,96 4 30,05  
26 ANTYLYA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 47,54 4 32,45  
27 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 42,49 4 32,49  
28 CLAUS Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 41,82 4 33,26  
29 GOLDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 47,55 4 33,56  
30 CAMARO Pilkiewicz Krystyna (J.2001) JKS Equita Świętochów 0 40,91 4 35,58  
31 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 41,61 4 42,50  
32 CHECKPOINT CHARLY 6 Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 0 43,69 5 44,97  
33 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 44,04 8 28,65  
34 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 0 45,83 8 31,74  
35 KARDAMON Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 48,06 8 55,60  
36 DESAND Dąbrowska Julia (J.2001) Stow. KJK 0 47,39 ELI    
37 SOLTLEIKSITIS Hudzik Witold bpk 4 39,15      
38 ENIGMA Pawłowska Zuzanna (J.2002) KJK Elizar Jejkowice 4 39,63      
39 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 40,66      
40 DURAVELLA Rękosiewicz Aleksandra (MJ.1997) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 4 41,52      
40 EROS D’HOYO Szmytka Antoni (J.2000) Tuszyński KJ Garbówek 4 41,52      
42 KALISTER Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 4 42,02      
43 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 42,11      
44 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 42,19      
45 ELUE VAN T&L Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 42,22      
46 HIRO Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 4 42,89      
47 PLEJADA Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 4 43,14      
48 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 43,45      
49 ADELANO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 4 43,78      
50 PICASSO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 44,63      
51 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 4 45,05      
52 IZMIR Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 49,73      
53 MY QUEST Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 6 58,61      
54 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 8 43,12      
55 PANJAA Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 43,42      
56 HAPPYLINA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 8 44,60      
57 COLOMBO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 10 59,72      
58 GRANDIOS Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 11 63,87      
59 KRES Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno 12 43,91      
60 ZANTINO-V Kostek Laura (J.2000) bpk 12 64,93      
61 I LOVE YOU DU BEAUMONT Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola 13 52,96      
62 Podiavola Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 15 63,52      
63 LORDANZ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 18 57,52      
64 STIGMATICA Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 22 90,62      
65 ALINA Karbownik Alicja (MJ.1999) Tuszyński KJ Garbówek 31 79,16      
  DONAU Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno ELI        
  ELDORADO W Hojda Wiktoria (J.2001) KJ Leśna Wola ELI        
  ICEBERG ST Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki REZ        
  CHONZ'O ROSE Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź REZ        


 

11 - C1 - Finał Średniej Rundy - dwufazowy art.274.5.3 (11-11-2018)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 38,52 0 28,21 1300 PLN
2 CHICHARITO BLUE Okla Krzysztof KJ Kielce 0 42,22 0 34,67 1100 PLN
3 CHECK POINT Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 44,35 0 36,97 800 PLN
4 DR. JONES Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 45,02 0 37,48 500 PLN
5 LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 38,44 4 27,99 350 PLN
6 SUEDWINDS AMANDA Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses 0 40,75 4 29,74 250 PLN
7 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 0 40,87 4 29,85 150 PLN
8 BOCCACCIO Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 40,82 4 30,75 100 PLN
9 FLASH BLUE B Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 0 40,26 4 31,96 50 PLN
10 CHARDONNAY SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 0 44,02 4 37,44 50 PLN
11 CANION Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 39,51 5 43,07 50 PLN
12 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 41,30 REZ    
13 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 36,12      
14 ICE ICE BABY Lis Jakub (MJ.1997) KJK Elizar Jejkowice 4 39,24      
15 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 39,30      
16 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 39,55      
17 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven Rumia 4 39,60      
18 HOKUS Bonowicz Paulina (J.2001) KJ Młyńska Struga 4 39,64      
19 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 41,05      
20 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 42,25      
21 CARO Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 42,66      
22 FABERGE H&S Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny 4 42,88      
23 SZIMANO Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 43,26      
24 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 43,32      
25 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 4 44,33      
26 CASSINA 20 Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 54,03      
27 FOREST Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 5 55,50      
28 GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Lewandowski Aleksander (JM.2003) OSK Lipce 8 40,12      
29 MICENTO Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 8 40,95      
30 ROXY Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice 8 41,28      
31 LA DAME BLANCHE L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 8 42,17      
32 EFRON Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 8 42,82      
33 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 8 43,93      
34 M CANTORI S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 8 44,68      
35 BOLTER Gebler Aleksandra (J.2002) KJ Sokół Damasławek 12 36,26      
36 CAIRO AK Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo 12 40,44      
37 KUROSAWA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 12 43,85      
38 BARBADOS Hudzik Witold bpk 20 39,56      
  INMORTAL Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew ELI        
  REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec ELI        
  COCO CHANEL K Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo REZ        


 

12 - CC - Eliminacje HPP - Młodzi Jeźdźcy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2 (11-11-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 1 70,75     1300 PLN
2 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 66,99     1100 PLN
3 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) St. Rodan Club Skrzynki 8 67,08     800 PLN
4 CARETANA Pisarska Zuzanna (J.2000) KJ Partynice Wrocław 10 76,65     500 PLN
5 CASTELLO BRANCO Niewiadomska Jagoda (MJ.1999) WKJ Lublin / SJ Piker 13 70,04     350 PLN
6 FADINA PP Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 15 77,21     250 PLN
7 WINNING MOOD Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 17 87,56     150 PLN
8 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 19 80,93     100 PLN
9 ALEXA Zubrycka Małgorzata (J.2000) JKS Rywal Grudziądz 21 72,79      
10 FAYETTE WV Zubrycka Małgorzata (J.2000) JKS Rywal Grudziądz 22 75,65      
11 C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (J.2000) bpk 26 76,47      
  CERENSKY Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek ELI        
  CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (J.2000) KJ Trachy Sośnicowice ELI        
  CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek ELI        
  LADYKRACHER 8 Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan REZ        


 

13 - CC1 - Grand Prix - Eliminacje HPP - Seniorzy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (11-11-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ANASTACIA III Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 71,86 4 47,61 3500 PLN
2 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 66,66 8 41,49 3000 PLN
3 ETO'O Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 67,79     2500 PLN
4 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 4 70,72     1200 PLN
5 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 73,96     900 PLN
6 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 75,78     650 PLN
7 BIJOU BE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 76,35     450 PLN
8 LUNA P Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 66,09     300 PLN
9 CHICO HIPPICA Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty 8 67,29      
10 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 67,80      
11 CAPTAIN Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec 8 76,92      
12 DO IT Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 10 83,92      
13 DARCO VAN OVERIS Z Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 12 72,51      
14 QUITA DU DOMAINE Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 72,79      
15 FELINE Cebulak Aleksandra KS Stangret Kielce 12 73,08      
16 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 12 73,10      
17 WELTDAME Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 12 73,41      
18 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 20 76,40      
19 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 29 95,97      
  CLEARVILLE Szustkowska Oliwia (MJ.1999) BPK (MAZ) ELI        
  JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego REZ        
  COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ REZ        



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

 

HZR
Leszno, 9-11 listopad 2018

WYNIKI KOŃCOWE 
 

1 - LL - dokładności bez rozgrywki (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Rodan Club 0 59,22  
1 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Rodan Club 0 59,29  
1 JAMESON Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 0 60,25  
1 Awangarda Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,30  
1 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 49,21  
6 BAJADERA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 58,16  
6 PIRAT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 68,71  
6 BAJADERA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 58,50  
6 JASNY JAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 61,59  
10 PIRAT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 8 73,40  


 

2 - L - dokładności bez rozgrywki (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 55,30  
1 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 56,16  
1 Awangarda Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 59,58  
1 JASNY JAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 65,53  
1 JAMESON Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 0 63,96  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (JM.2003) KJ Royal Opole 0 53,45  
1 PORTO "R" Cepa Anna (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 0 54,77  
1 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 62,85  
1 EFLIM Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 0 53,08  
1 STALUE Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 63,46  
1 DORADO Pschionko Natalia (JM.2003) Vanto Jumping Team 0 57,85  
1 QUIRANTO P Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 62,72  
1 FREE STAR Lewandowska Jennifer (JM.2004) KJK Elizar Jejkowice 0 55,76  
1 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 0 50,22  
1 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 61,46  
1 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 55,23  
1 KORYNT Badora Julia (JM.2003) BPK 0 59,33  
1 ANAWA Lewandowski Aleksander (JM.2003) Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce 0 61,45  
1 CHILI PJ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 54,07  
1 IVY Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 52,67  
1 INTRO DE MUZE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 62,42  
22 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 52,89  
22 TOSCA L Grzesik Maria (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 4 53,24  
22 EFLIM Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 4 56,08  
22 AMETYST M Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 64,20  
22 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 60,47  
22 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 55,76  
22 CHELSEA LONDON 2 Śnieżek Julia (J.2002) bpk 4 58,78  
29 Romanus N Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 8 70,69  
29 HISZPAN Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses 8 55,78  
29 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (JM.2003) KJ Royal Opole 8 53,28  
29 IVY Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 8 55,99  
33 PORTO "R" Cepa Anna (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 9 75,40  
34 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 14 76,35  
35 AMETYST M Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 19 98,26  
  CARETANE ROSE Z Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów ELI    
  CARETANE ROSE Z Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów ELI    
  TOSCA L Grzesik Maria (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki ELI    
  HISZPAN Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses ELI    
  Romanus N Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna REZ    
  SUNRISE M Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna REZ    


 

3 - P - zwykły 238.2.1 (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 52,92 100 PLN
2 SIENA M Skupień Kamil LKJ Moszna 0 55,17 75 PLN
3 FREE STAR Lewandowska Jennifer (JM.2004) KJK Elizar Jejkowice 0 60,49 50 PLN
4 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 0 62,19  
5 FERLINA Chmielowska Emilia (JM.2003) KJ Agro Handel Śrem 0 63,64  
6 FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (JM.2003) BPK (MAZ) 0 63,76  
7 SYRIUSZ M Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 67,07  
8 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 0 67,94  
9 LORDANZ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 68,26  
10 HAPPYLINA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 0 68,62  
11 INTRO DE MUZE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 70,99  
12 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 71,35  
13 CHILI PJ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 71,65  
14 CHACARTA Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 0 71,85  
15 LATIFA Szustkowska Oliwia (MJ.1999) BPK (MAZ) 1 72,36  
16 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1 72,74  
17 ZANTINO-V Kostek Laura (J.2000) bpk 1 73,43  
18 CHARIVARI FEBRO Z Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica 1 75,60  
19 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 2 78,59  
20 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 4 63,75  
21 ANAWA Lewandowski Aleksander (JM.2003) Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce 4 65,96  
22 KORYNT Badora Julia (JM.2003) BPK 4 66,47  
23 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 4 67,10  
24 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 68,26  
25 CHELSEA LONDON 2 Śnieżek Julia (J.2002) bpk 4 69,32  
26 HERCULES Tronina Paula (J.2000) Soymax Horse Team 4 69,37  
27 Lucas Monna Okla Krzysztof KJ Kielce 4 70,29  
28 ELLYETTE HH Okla Krzysztof KJ Kielce 4 71,40  
29 CASQUITE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 7 83,72  
30 DORADO Pschionko Natalia (JM.2003) Vanto Jumping Team 8 64,56  
31 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 69,14  
32 QUIRANTO P Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 9 72,92  
33 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 10 95,61  
34 SUNRISE M Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 12 71,07  
35 Kalister Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 15 81,72  
36 GOLDEN Gburyk Nikola (J.2001) KJ Leśna Wola 20 100,24  


 

4 - N - zwykły 238.2.1 (09-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 53,06 150 PLN
2 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 54,69 100 PLN
3 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 54,87 50 PLN
4 SIENA M Skupień Kamil LKJ Moszna 0 64,75  
5 HERCULES Tronina Paula (J.2000) Soymax Horse Team 0 66,24  
6 GOLDEN Plewa Tomasz KJ Leśna Wola 0 68,16  
7 HAPPYLINA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 0 68,91  
8 CHICHARITO BLUE Okła Krzysztof POL 0 70,56  
9 ZANTINO-V Kostek Laura (J.2000) bpk 1 73,09  
10 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 1 73,92  
11 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 1 74,89  
12 CASQUITE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 2 77,53  
13 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 62,77  
14 CHARIVARI FEBRO Z Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica 4 63,87  
15 SYRIUSZ M Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 64,76  
16 CHACARTA Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań 4 70,44  
17 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 5 74,95  
18 Kalister Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 8 67,22  
19 LORDANZ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 8 67,92  
  CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec ELI    


 

5 - LL - dokładności bez rozgrywki (10-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Rodan Club 0 71,74  
2 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Rodan Club 1 74,70  
3 PIRAT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 18 97,58  
  PIRAT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki ELI    
  TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna ELI    
  TOP JUS D'EUSKADI Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna ELI    


 

6 - L - dokładności bez rozgrywki (10-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 64,22  
1 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 63,92  
1 CARETANE ROSE Z Więckowska Aleksandra BPK 0 68,08  
1 CARETANE ROSE Z Więckowska Aleksandra BPK 0 67,84  
1 EFLIM Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 0 65,86  
1 EFLIM Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 0 64,59  
1 JAMESON Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 0 71,61  
1 BAJADERA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 73,52  
1 JASNY JAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 73,57  
1 HISZPAN Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses 0 67,07  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (JM.2003) KJ Royal Opole 0 58,06  
1 ANAWA Lewandowski Aleksander (JM.2003) Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce 0 72,51  
1 KORYNT Badora Julia (JM.2003) BPK 0 72,45  
1 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 0 66,75  
1 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 0 68,06  
1 CHILI PJ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 67,45  
1 IVY Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów 0 67,67  
1 GOLDEN Gburyk Nikola (J.2001) KJ Leśna Wola 0 64,77  
19 JASNY JAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 1 76,12  
19 Awangarda Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 1 76,42  
19 QUIRANTO P Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 1 75,06  
19 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1 74,83  
23 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 3 82,09  
24 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 69,85  
24 JAMESON Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 4 70,13  
24 BAJADERA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 71,63  
24 FREE STAR Lewandowska Jennifer (JM.2004) KJK Elizar Jejkowice 4 62,38  
24 DORADO Pschionko Natalia (JM.2003) Vanto Jumping Team 4 65,79  
24 NEVILLE II S Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 4 71,18  
24 AMETYST M Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 66,20  
24 AMETYST M Dobkowska Milena (JM.2003) Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 64,27  
32 Awangarda Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 6 80,00  
33 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 8 87,16  
33 SUNRISE M Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 8 68,86  
33 PORTO "R" Cepa Anna (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 8 69,68  
33 HISZPAN Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses 8 67,52  
33 CHELSEA LONDON 2 Śnieżek Julia (J.2002) bpk 8 62,11  
33 FANATYK Konieczna Edyta Klub Jeździecki WSH Equifirst Przybyszewo 8 70,70  
33 NEVILLE II S Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 8 71,86  
40 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 9 93,21  
40 TOSCA L Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 9 92,79  
42 Romanus N Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 12 63,81  
43 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 15 82,88  
44 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (JM.2003) KJ Royal Opole 18 97,66  
  PORTO "R" Cepa Anna (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki ELI    
  TOSCA L Grzesik Maria (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki ELI    


 

7 - P - zwykły 238.2.1 (10-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 0 49,88 100 PLN
2 FREE STAR Lewandowska Jennifer (JM.2004) KJK Elizar Jejkowice 0 52,73 75 PLN
3 FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (JM.2003) BPK (MAZ) 0 55,81 50 PLN
4 KORYNT Badora Julia (JM.2003) BPK 0 56,82  
5 LORDANZ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 59,50  
6 SYRIUSZ M Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 60,23  
7 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 60,75  
8 ANAWA Lewandowski Aleksander (JM.2003) Gdańska Fundacja Integracji Społecznej Ośrodek Sportów Konnych Lipce 0 60,97  
9 DORADO Pschionko Natalia (JM.2003) Vanto Jumping Team 0 61,16  
10 HAPPYLINA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 0 61,78  
11 LATIFA Szustkowska Oliwia (MJ.1999) BPK (MAZ) 0 62,07  
12 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 62,88  
13 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 63,42  
14 INTRO DE MUZE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 64,14  
15 QUIRANTO P Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 1 65,20  
16 CASQUITE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 1 66,56  
17 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 4 52,06  
18 SIENA M Skupień Kamil LKJ Moszna 4 58,15  
19 DUCIANO Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 4 59,51  
20 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 4 61,76  
21 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 62,26  
22 SUNRISE M Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 4 63,76  
23 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 5 66,61  
24 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 5 67,36  
25 FERLINA Chmielowska Emilia (JM.2003) KJ Agro Handel Śrem 6 72,35  
26 DANTE ALIGHIERI Markiewicz Patrycja (JM.2003) Tuszyński KJ Garbówek 8 60,06  
27 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 8 78,62  
28 CHARIVARI FEBRO Z Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica 12 80,33  
29 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 13 65,83  
30 CHILI PJ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 13 66,28  
31 Lucas Monna Okla Krzysztof KJ Kielce 14 69,37  
32 Romanus N Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 19 75,82  
33 FANATYK Konieczna Edyta Klub Jeździecki WSH Equifirst Przybyszewo 26 69,21  
  CHELSEA LONDON 2 Śnieżek Julia (J.2002) bpk ELI    
  HERCULES Tronina Paula (J.2000) Soymax Horse Team ELI    


 

8 - N - zwykły 238.2.1 (10-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WENECJA Jóskowiak Michał (MJ.1998) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 50,04 150 PLN
2 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 57,17 100 PLN
3 LORDANZ Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec 0 57,37 50 PLN
4 SYRIUSZ M Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 58,12  
5 FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (JM.2003) BPK (MAZ) 0 58,79  
6 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 60,50  
7 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 61,23  
8 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon (J.2000) WLKS Krakus 0 61,43  
9 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 61,55  
10 HAPPYLINA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 0 61,75  
11 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 1 65,16  
12 INTRO DE MUZE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1 68,34  
13 CASQUITE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 1 68,52  
14 HOKEY POKEY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 4 52,43  
15 FERLINA Chmielowska Emilia (JM.2003) KJ Agro Handel Śrem 4 58,34  
16 CHARIVARI FEBRO Z Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica 4 59,27  
17 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 4 60,61  
18 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 5 66,49  
19 MONTENEA Z Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 7 75,32  
20 SIENA M Skupień Kamil LKJ Moszna 8 60,75  
21 ELLYETTE HH Okla Krzysztof KJ Kielce 8 64,83  
22 Kalister Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna 15 75,69  


 

9 - LL - dokładności bez rozgrywki (11-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PIRAT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 23 96,73  


 

10 - L - dokładności bez rozgrywki (11-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARTO BOY Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Rodan Club 0 65,18  
1 SILVANA Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 66,59  
1 NEVILLE II S Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 61,83  
1 Awangarda Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 67,27  
5 JASNY JAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 1 72,22  
6 SUNRISE M Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 4 64,36  
6 TOSCA L Grzesik Maria (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 4 66,31  
6 NEVILLE II S Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 4 63,71  
9 BAJADERA Kosmol Oliwia (JM.2003) St. KJ Preria Wilkowice 6 76,07  
10 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 7 81,24  
11 Romanus N Polednia Henryk (Mł.2017) LKJ Moszna 16 85,90  
12 PORTO "R" Cepa Anna (JM.2003) St. Rodan Club Skrzynki 18 92,07  
13 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 20 101,42  
  EFLIM Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna ELI    
  ROZKOSZ Wieczorek Emilia (JM.2003) KJ Royal Opole ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (11-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RODERYK Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki 0 52,51 100 PLN
2 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) Stowarzyszenie KS Chojnów 0 52,83 75 PLN
3 FLINTSTONE 3 Frąckowiak Martyna (JM.2003) JKS Hanna 0 59,65 50 PLN
4 FLORIS T Oryga -Siwiak Maja (JM.2003) BPK (MAZ) 0 59,90  
5 TOGO Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 60,68  
6 DUCIANO Połczyńska Zofia (Mł.2018) SJ Turzyn 0 60,94  
7 L-QUICK JUMP Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 62,47  
8 CASQUITE Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno 0 69,27  
9 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 4 61,54  
10 QUIRANTO P Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 63,91  
11 KORYNT Badora Julia (JM.2003) BPK 4 70,54  
12 SILVER SELENO Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 5 72,51  
13 DORADO Pschionko Natalia (JM.2003) Vanto Jumping Team 8 62,16  
14 Lucas Monna Okla Krzysztof KJ Kielce 8 71,65  
15 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 8 86,06  
  CHELSEA LONDON 2 Śnieżek Julia (J.2002) bpk ELI    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (11-11-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 INTRO DE MUZE Słuszniak-Marchwicka Aleksandra FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 60,59 150 PLN
2 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 60,75 100 PLN
3 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 0 63,12 50 PLN
4 SIENA M Skupień Kamil LKJ Moszna 0 66,97  
5 ELLYETTE HH Okla Krzysztof KJ Kielce 0 70,44  
6 SYRIUSZ M Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 4 58,06  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18